Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 37 от общо 37
    Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Агенция Европа?

Цитирай Първоначално написано от konstantin1983 Виж мнението
    Мен тази АГЕНЦИЯ ЕВРОПА ме изпрати Февруари 2017 да карам бус в транспортна фирма в Източен Лондон-където работя и в момента.Първата седмица беще много кофти,защото бях настанен в къща без българи и ми беше зор с адаптацията,и ми идваше да се прибирам в Бг,ама от АГЕНЦИЯ ЕВРОПА като им се обадих ми казаха да стискам зъби-то на тях им е лесно да дават съвети пък ние...Освен това още на следващия ден след пристигането ми,ме хвърлиха да работя и нямах време да си почина от полета.Освен това от АГЕНЦИЯ ЕВРОПА ми бяха казали,че веднага почвам да карам бус,а тук ме сложиха първо да съм хамалин 7 дена за да съм се адаптирал с работния процес уж, и чак след това почнах да карам буса,което не ми се понрави-ама бях си платил 1000 лева и трябваше да ги изтърпя тези 7 дена. После всичко се нормализира и си карам бусчето и заплащането и бонусите са Ок.Ама да знаете че ако ви снима камера за превишена скорост-шофиора си плаща глобата, но според мен по закон транспортната фирма трябва да я плати ! Затова вече не се напъвам много и си карам полекичка .
    Няма такава работа по закон компанията да я плати. Ти си длъжен да спазваш правилата за движение.

те могат физически да я платят, но ще си удържат парите от теб така или иначе.

2. ХАРЕСВАМ! vankoo1 liked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от konstantin1983 Виж мнението
    Мен тази АГЕНЦИЯ ЕВРОПА ме изпрати Февруари 2017 да карам бус в транспортна фирма в Източен Лондон-където работя и в момента.Първата седмица беще много кофти,защото бях настанен в къща без българи и ми беше зор с адаптацията,и ми идваше да се прибирам в Бг,ама от АГЕНЦИЯ ЕВРОПА като им се обадих ми казаха да стискам зъби-то на тях им е лесно да дават съвети пък ние...Освен това още на следващия ден след пристигането ми,ме хвърлиха да работя и нямах време да си почина от полета.Освен това от АГЕНЦИЯ ЕВРОПА ми бяха казали,че веднага почвам да карам бус,а тук ме сложиха първо да съм хамалин 7 дена за да съм се адаптирал с работния процес уж, и чак след това почнах да карам буса,което не ми се понрави-ама бях си платил 1000 лева и трябваше да ги изтърпя тези 7 дена. После всичко се нормализира и си карам бусчето и заплащането и бонусите са Ок.Ама да знаете че ако ви снима камера за превишена скорост-шофиора си плаща глобата, но според мен по закон транспортната фирма трябва да я плати ! Затова вече не се напъвам много и си карам полекичка .
    Ако не те е срам кажи колко ти струваше всичко това. Много добре знам тая фирма, колко пари иска за куриер, а те хич не са малко

Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Ми то пише - 1000 лева.

You'll Never Walk Alone!

Нов потребител
    Град
    Manchester
    Post Thanks / Like

Здравейте.Кандидатствахме с приятелката ми в началото на Май 2017 в Агенция Европа за работа във фабрика или пакетажен склад в Англия. Бяхме удобрени и началото на Юни ни изпратиха в пакетажен склад за дрехи в Манчестър. От Агенция Европа ни казаха,че ще работим по 5 или 6 дена в седмицата,между 8 и 12 часа на ден. НО като отидохме и започнахме работа се оказа друго-работим всяка седмица плътно по 6 дена и всеки работен ден работим плътно по 12 часа,което не е ок за нас. Работата не е тежка-пакетираме и подреждаме дрехи,но приятелката ми се измаря много и взема да и писва. Говорихме с мениджъра тук и го помолихме да работим по 4 дена в седмицата,НО той не ни влезе в положение и най-нагло ни заяви,че или ще работим като останалите по 6 дена в седмицата или да напускаме...Обадихме се и в Агенция Европа да ни съдействат,но и те ни отсвириха и ни казаха ,че сме отишли да работим,а не да си почиваме. А ние работим в Манчестър,а пък на един мач неможем да отидем. Като някакви роби сме закотвени,така че внимавайте !!!

6. БЛАГОДАРЯ Мила, zmei4o_pk thanked for this post
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Агенция Европа?

Цитирай Първоначално написано от vankoo1 Виж мнението
    Здравейте.Кандидатствахме с приятелката ми в началото на Май 2017 в Агенция Европа за работа във фабрика или пакетажен склад в Англия. Бяхме удобрени и началото на Юни ни изпратиха в пакетажен склад за дрехи в Манчестър. От Агенция Европа ни казаха,че ще работим по 5 или 6 дена в седмицата,между 8 и 12 часа на ден. НО като отидохме и започнахме работа се оказа друго-работим всяка седмица плътно по 6 дена и всеки работен ден работим плътно по 12 часа,което не е ок за нас. Работата не е тежка-пакетираме и подреждаме дрехи,но приятелката ми се измаря много и взема да и писва. Говорихме с мениджъра тук и го помолихме да работим по 4 дена в седмицата,НО той не ни влезе в положение и най-нагло ни заяви,че или ще работим като останалите по 6 дена в седмицата или да напускаме...Обадихме се и в Агенция Европа да ни съдействат,но и те ни отсвириха и ни казаха ,че сме отишли да работим,а не да си почиваме. А ние работим в Манчестър,а пък на един мач неможем да отидем. Като някакви роби сме закотвени,така че внимавайте !!!
    Здравейте
    Договора Ви за работа с кой е с агенцията или работодателя, фабриката!?
    Агенцията Ви е излъгала това е ясно, въпроса е сега, с агенцията какви са Ви взаимоотношенията и какво може да се направи!? Колко време имате още да работите там!?
    Последно редактирано от lordm : 11-07-2017 на 19:16
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

8. БЛАГОДАРЯ няма, Мила thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! няма liked this post
    Recommend няма recommended this post
    Старо куче
    Град
    Chester
    Post Thanks / Like

Хващате хвърколета до Бирмингамо.После от новата улица ловите влако до Шрусбърито с едно 1к лири у джеба.Абе по-добре 2к лири.Квартира за 300-400 с депозита се намира,особено с пост код SY3(Абе не е много убаво там,ама кат няма риба...)Отивате в Proactive или Absolute Personnel на место и давате СВ. Аз даже СВ не дадох - само документи.Принципно на мен ми осигуриха работа за следващия ден..ама първите 2 седмици беше мъка - не те знаят,и трябва малко да се докажеш,че те бива.После е песен. Ама кола си требе,че иначе си за никъде....Ся лятото много бачкание на всякъде в околията.Ама си требе Ингрис.Ако няма никой в къщи - ем вижте ABP Oswestry - там има много българ,и месокомбинат...ама знам ли...според вкуса,НО никога у Лондон,че там....абе знам ли...аз с маймуняци да си правя график, кога да пикая и да се къпя,чесНо не ша да си прая.Ама всеква сган и народ,та ако някой го блазни...

10. ХАРЕСВАМ! Мила, zmei4o_pk liked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

ти по хубаво си седи на задника, че в тия фабрики всичко бачка на zero hours contract и утре могат да ви освободят, ако няма работа, както става най често Пич и аз съм бачкал в началото по шест дена, дори на две работи,ама за това сме тук

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Агенция Европа?

Аз веднъж работих 4 месеца без почивен ден....
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Нов потребител
    Град
    Manchester
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Агенция Европа?

Здравейте. Откакто от АГЕНЦИЯ ЕВРОПА ни изпратиха във фабриката в Манчестър,значи от началото на Юни 2017г. до сега началото на Август работим адски много - по 6 дена в седмицата по 12 часа плътно на ден.Почиваме само 1 ден седмично-немога на 1 мач да отидем,а сме в Манчестър!!! Внимавайте какво си пожелавате катоискате много работа. То пари,пари ама нали трябва човек да поразтоварва.

Старо куче Аватара на zmei4o_pk
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Агенция Европа?

Здравейте. Откакто от АГЕНЦИЯ ЕВРОПА ни изпратиха във фабриката в Манчестър,значи от началото на Юни 2017г. до сега началото на Август работим адски много - по 6 дена в седмицата по 12 часа плътно на ден.Почиваме само 1 ден седмично-немога на 1 мач да отидем,а сме в Манчестър!!! Внимавайте какво си пожелавате катоискате много работа. То пари,пари ама нали трябва човек да поразтоварва.
    Какво пише в трудовия ви договор относно работното време и почивните дни?
    бъди добър до смърт, или ...поне се опитвай!

Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Какъв мач, те са почивка.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

Старо куче
    Град
    Bulgaria
    Post Thanks / Like

Няма как да работите за агенция и да ви оставят на 5 дневна работна седмица .Всичките ми работи са били през агенции и всички те притискат за извънредни часове .Ако откажеш- пътя. Поне поспестих някой лев за селска къща , нямах нерви да изтрая още 2-3 години за апартамент.Сега си прибирам по 1000 лв на месец в България . Средата на работа е еднакво отвратителна , относно колеги , така че засега предпочитам да не си ги троша на 3000 км от тук . Пък и скоро Найбиру , туй- онуй , няма за кога .

Страница 2 от 2 ПървиПърви 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отзиви за агенция PAN-VT?
    От inaP във форум Посреднически фирми
    Отговори: 41
    Последно мнение: 02-04-2015, 10:12
  2. Осъждане на агенция
    От georgi2 във форум HSMP
    Отговори: 2
    Последно мнение: 12-07-2007, 17:00
  3. Квартира чрез агенция
    От anush във форум Общ форум
    Отговори: 10