Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 37
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Агенция Европа?

Добър ден! Отдавна следя форума ви,но едва днес си направих регистрация.Искам да разбера мнението ви за следната агенция: http://eu2007.com/index.php/for-us/work С приятелката ми кандидатствахме във въпросната агенция,като посочихме,че искаме да заминем заедно. След няколко дни и звъннаха и след кратък разговор и казаха,че са нужни около 1000 лв. на човек за услугите им. Господина с който тя говори не и каза точно какво е включено в тази сума,но със сигурност пътните и наема не влизат в нея.Предложиха и работа в пакетажен цех и наем 60 паунда/сед. на човек. Тя му е казала,че иска да заминем 2-мата заедно,а той и е отговорил,че не е получил моето CV, но не е проблем да намери работа и на 2-мата. Ще съм ви благодарен,ако някой има сведения за тази агенция или поне някаква подобна информация,защото тук и в Google не мога да намеря никакви отзиви.Благодаря ви и лек ден!

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Агенция Европа?

Цитирай Първоначално написано от bullit Виж мнението
    Добър ден! Отдавна следя форума ви,но едва днес си направих регистрация.Искам да разбера мнението ви за следната агенция: http://eu2007.com/index.php/for-us/work С приятелката ми кандидатствахме във въпросната агенция,като посочихме,че искаме да заминем заедно. След няколко дни и звъннаха и след кратък разговор и казаха,че са нужни около 1000 лв. на човек за услугите им. Господина с който тя говори не и каза точно какво е включено в тази сума,но със сигурност пътните и наема не влизат в нея.Предложиха и работа в пакетажен цех и наем 60 паунда/сед. на човек. Тя му е казала,че иска да заминем 2-мата заедно,а той и е отговорил,че не е получил моето CV, но не е проблем да намери работа и на 2-мата. Ще съм ви благодарен,ако някой има сведения за тази агенция или поне някаква подобна информация,защото тук и в Google не мога да намеря никакви отзиви.Благодаря ви и лек ден!
    Това, че не можеш да намериш данни в гугъл, е достатъчно показателно. Всеки може срещу немалка сума да си направи шарен сайт и да иска по 1000 лева срещу обещания.... Аз чета в сайта, че кандидатстването е безплатно - а за какво ти искат 1000 лева, след като е забранено платеното посредничество за намиране на работа и в България, и във Великобритания? Писали са за посредник една фирма FS TRAVEL LTD, но аз не намирам такава. Има една с подобно име, но е преустановила дейност 2007-ма година....

http://www.datalog.co.uk/browse/deta...+AND+CARGO+LTD

Работа в тези пакетажни фабрики има тук, тя не е привлекателна и няма проблем да ви наемат. Ваш избор е дали искате да дойдете сами и да си търсите сами работа със същите пари или искате да ги дадете на тях. Кой знае какъв подбор не се прави, човек трябва да е физически годен да работи такава работа часове наред. Обикновено я работят хора, привикнали към по-тежък труд, без претенции към битовите условия и които не говорят английски. Често остават неговорещи английски и след години такава работа, защото в такива фабрики често работят в огромната си част емигранти. Чувала съм от хора, че са понаучили полски в такава фабрика, но не и английски. Възможно е това да е някой предприемчив българин, който работи или е работил във фабриката и има лична договорка с някого да кара работници, както и лична договорка с друг да му пълни имота с квартиранти. .

Ако решите да ходите чрез тях, поискай черно на бяло какво ще ти осигурят срещу тази сума от 1000 лева и тогава подписвай. Защото ако ти напишат "съдействие за намиране на работа", това означава, че са длъжни да ти "съдействат", но не са длъжни да те настанят на работа. За мен това е огромна сума за нищожна услуга, но ти си знаеш.

Успех, каквото и да решите.
    Последно редактирано от Мила : 03-06-2015 на 10:37 Причина: добавка

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

3. ХАРЕСВАМ! DerManko liked this post
    Recommend никанор recommended this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    ... след като е забранено посредничество за намиране на работа и в България, и във Великобритания...
    Здравей Мила, зачудих се според този твой коментар, къде попадат агенциите за намиране на работа в Англия? Според мен, те са посредници за намиране на работа във Великобритания, тъй като те "посредничат" на работодател да наеме работници и съответно, кандидати за работа да си намерят такава. Поправи ме ако греша.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Мила, вече съм пробвал варианта да идвам без осигурена работа и не се получиха много добре нещата ( става въпрос за друга държава). Иначе въпросния господин от фирмата казал,че това в цеховете за пакетиране е при условие,че имаме добър език.И за 2-мата не е проблем това,просто не искаме да изпадаме в ситуацията да дойдем без никакъв вариант за работа. Оттук пък кандидатстването директно при UK работодатели е доста сложно след като видят,че адреса ни е в БГ.Както и да е просто исках да видя,ако някой може да даде конкретно инфо за въпросната фирма от личен опит или чрез познати,защото и на нас ни се струва меко казано съмнително.Благодаря ти за мнението.

6. ХАРЕСВАМ! DerManko liked this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DerManko Виж мнението
    Здравей Мила, зачудих се според този твой коментар, къде попадат агенциите за намиране на работа в Англия? Според мен, те са посредници за намиране на работа във Великобритания, тъй като те "посредничат" на работодател да наеме работници и съответно, кандидати за работа да си намерят такава. Поправи ме ако греша.
    Не съм се изразила точно - ще поправя горе. Агенциите посредничат, но им е забранено да взимат пари от работника за тази услуга, комисионите им са от работодателя. bullit, виждам, че сте решили да платите на българска фирма за посредничеството. Освен да ви пожелая успех.

Само за ориентация - http://www.indeed.co.uk/Factory-Work-jobs
    Последно редактирано от Мила : 03-06-2015 на 10:41

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

8. ХАРЕСВАМ! DerManko liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

...защото и на нас ни се струва меко казано съмнително...
    Хубаво е, човек да се вслушва във вътрешния си глас, "шестото чувство". Винаги когато човек изпадне в неблагополучна ситуация, в следствие на погрешно негово решение, той си казва: "знаех си, че не трябва да го правя". Може би някой от пишештите тук би споделил собствен опит с подобна агенциа за намиране на работа, след което ще имате възможност да сравните условията и да изберете по-подходящата за вас.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Не съм се изразила точно - ще поправя горе...
    Благодаря ти, Мила.

11. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

леле ле,на тоя ще му платиш 1000лв. Тука е пълно с агенции, които не взимат и паунд, само едно св трябва да им занесеш. Абе хора как може да си давате парите на такива мушеници

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Точно затова пиша тук с идеята,ако някой е чувал за тази агенция да сподели каквото знае,защото и на мен не ми допада идеята да дам толкова пари за нещо доста несигурно.Благодаря за линк-а за ориентация-пускали сме на доста подобни места,но като видят,че адреса ни е извън UK нещата се усложняват доста. Иначе водих кореспонденция с работодател в Англия,но се оказа доста fake.Спрели сме се на варианта с агенциите поради простата причина,че ни изглежда доста по-рисковано да дойдем без никой от нас да има някаква работа и да я караме само на спестявания.Все пак благодаря на всички пишещи,изглежда тази агенция е доста неизвестна или с ново име,защото никой не може да каже конкретно мнение за нея.

Post Thanks / Like

Точно затова пиша тук с идеята,ако някой е чувал за тази агенция да сподели каквото знае,защото и на мен не ми допада идеята да дам толкова пари за нещо доста несигурно.Благодаря за линк-а за ориентация-пускали сме на доста подобни места,но като видят,че адреса ни е извън UK нещата се усложняват доста. Иначе водих кореспонденция с работодател в Англия,но се оказа доста fake.Спрели сме се на варианта с агенциите поради простата причина,че ни изглежда доста по-рисковано да дойдем без никой от нас да има някаква работа и да я караме само на спестявания.Все пак благодаря на всички пишещи,изглежда тази агенция е доста неизвестна или с ново име,защото никой не може да каже конкретно мнение за нея.
    изобщо не се занимавай с български агенции, тука никой не взима пари за това нещо, те достатъчно взимат пари от труда ти, та да им даваш допълнително.

15. ХАРЕСВАМ! vladigbg, Мила liked this post
    Recommend никанор recommended this post
    Старо куче
    Град
    Bulgaria
    Post Thanks / Like

Мога да ти дам едно име на агенция за която работих преди 6-7 месеца.Честна агенция не съществува никъде по света по принцип , всеки мами малко или много , но за тези поне съм рабтил почти половин година и не е имало някакви фрапиращи действия , като неплащане на заплати и тн, както често става с агенции в които има българско участие тук на острова.Единствено не ми допадна , че заплащането беше на минималната ставка за Великобритания, независимо от представянето ти , което не беше никак логично , но като за начален старт би трябвало да ти свършат работа.Мисля , че е полска , но работят и британци в нея , доколкото знам.Имат официален сайт , но кореспонденцията трябва да водиш само на английски естествено. Ако те интересува , пиши на лични .

Те всички казват по принцип , че им е добър английския , а като дойдат тук пердашат на български , където сварят.Това е нещо , което не мога да уважавам.Ние българите се дразним, когато цигани и турци си говорят на техните езици на обществени места в България , а българите си плещят на български във Великобритания и не им е неудобно.Да не споменавам, че в настоящата ми местработа , поне едно 60% от работниците са от източна Европа и английска реч почти не можеш да чуеш.Само полски, словашки, руски, унгарски , румънски и тн. На един поляк се случи веднъж да го питам нещо , беше някакво просто изречение от 3 думи и не мож разбере. Не ги знам тия борсуци , как се оправят във Великобритания, като не знаят две думи на кръст.

17. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! няма, Мила liked this post
    Recommend няма recommended this post
    batristio
    Guest

Цитирай Първоначално написано от Happy idiot Виж мнението
    Мога да ти дам едно име на агенция за която работих преди 6-7 месеца.Честна агенция не съществува никъде по света по принцип , всеки мами малко или много , но за тези поне съм рабтил почти половин година и не е имало някакви фрапиращи действия , като неплащане на заплати и тн, както често става с агенции в които има българско участие тук на острова.Единствено не ми допадна , че заплащането беше на минималната ставка за Великобритания, независимо от представянето ти , което не беше никак логично , но като за начален старт би трябвало да ти свършат работа.Мисля , че е полска , но работят и британци в нея , доколкото знам.Имат официален сайт , но кореспонденцията трябва да водиш само на английски естествено. Ако те интересува , пиши на лични .

Те всички казват по принцип , че им е добър английския , а като дойдат тук пердашат на български , където сварят.Това е нещо , което не мога да уважавам.Ние българите се дразним, когато цигани и турци си говорят на техните езици на обществени места в България , а българите си плещят на български във Великобритания и не им е неудобно.Да не споменавам, че в настоящата ми местработа , поне едно 60% от работниците са от източна Европа и английска реч почти не можеш да чуеш.Само полски, словашки, руски, унгарски , румънски и тн. На един поляк се случи веднъж да го питам нещо , беше някакво просто изречение от 3 думи и не мож разбере. Не ги знам тия борсуци , как се оправят във Великобритания, като не знаят две думи на кръст.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте! Това е първото ми регистриране във форум, но темата ме интересува, затова реших да се включа. Цяла сутрин днес издирвам инфо за същата агенция, тъй като и ние като вас сме решили по този начин да се пробваме и понеже от същата агенция имаме одобрение, реших да ги проуча. Аз обаче не намерих лиценза им на страницата на агенцията по заетостта, въпреки, че те са качили такъв, но адреса е в Габрово, а не във В.Търново. Викат ни на интервю другата седмица с лична карта, две снимки и 25 лв незнам за какво. Обажданията бяха към съпруга ми, затова нямам достатъчно яснота, тъй като той нищо не е попитал. Чудя се дали въобще да отиваме на това интервю, но също като вас пробвахме директно с тамошни работодатели, които казаха: Добре, окей, елате на интервю..., но кой ни гарантира, че той ще е взетия на работа. И така решихме като за начало да действаме от тук, пък като стъпим там ще пробваме на място вече с неговата професия. Споделете, ако вие вече имате по-голяма яснота по въпроса.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Виждам че последното мнение е отпреди месец, все пак някой рискува ли да замине с тях? Лошото е че във форумите обикновено намирам изказвания на недоволните. Добре ще е да има тема "заминах с тази агенция и всичко беше наред", където пишат евентуално доволните клиенти. И на мен ми се струват 1000 лева много, но съм склонен да ги дам за съдействието.
    Колкото до намиране на работа на място, миналата година бях от януари до май в Лондон, подавах молби във всякакви агенции за почти всякакъв вид работа, но не ми се получи. Това ми коства доста пари и сега съм почти на нула, знаете колко лесно се живее в Лондон без работа ... Така че склонен съм да рискувам с българска агенция дори както се случва в някои фабрики да няма всеки ден работа и да се работи по 20 часа на седмица, поне ще ми излезе по-евтин престоя, докато си намеря "истинска" работа. Въпреки това не ми се рискува да сляза на летището и никой да не ме чака.
    Така че хора моля Ви пишете какво се случи след като престигнахте!

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Nanoanger Виж мнението
    Виждам че последното мнение е отпреди месец, все пак някой рискува ли да замине с тях? Лошото е че във форумите обикновено намирам изказвания на недоволните. Добре ще е да има тема "заминах с тази агенция и всичко беше наред", където пишат евентуално доволните клиенти. И на мен ми се струват 1000 лева много, но съм склонен да ги дам за съдействието.
    Колкото до намиране на работа на място, миналата година бях от януари до май в Лондон, подавах молби във всякакви агенции за почти всякакъв вид работа, но не ми се получи. Това ми коства доста пари и сега съм почти на нула, знаете колко лесно се живее в Лондон без работа ... Така че склонен съм да рискувам с българска агенция дори както се случва в някои фабрики да няма всеки ден работа и да се работи по 20 часа на седмица, поне ще ми излезе по-евтин престоя, докато си намеря "истинска" работа. Въпреки това не ми се рискува да сляза на летището и никой да не ме чака.
    Така че хора моля Ви пишете какво се случи след като престигнахте!
    по принцип стой далече от тия хора, които взимат пари, което е безплатно тук, това дори е престъпление. Моят съвет е дойдеш тук и тук да си търсиш работа, но в по малък град, не в Лондон. Аз незнам как си подавал св, но ако си живеел далеч от индустриалните зони, никога няма да ти се обадят, просто са сметнали, че ти си далеч от работното място и ти ще имаш проблем с работното време.Орентирай се към по малък град, транспорта е по удобен,по малки са растоянията и като цяло е по евтин живота от Лондон

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Права си, ще се пробвам с една Латвийска фирма, която е по скоро за недвижими имоти, но уж осигуряват някаква работа. Офисът им е в Манчестър и не искат никакви пари. Поне ще знам че като пристигна ще имам осигурена квартира, че и това е проблем да си осигуриш от България. А ако намерят някаква работа си е бонус, ако не сам ще си търся.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здрасти Мила искам да те питам тоя линк който си го постнала тука да не са някви фирми фантоми и само да ти взимат парите от къде да съм сигурен че и те не лъжат ? Мерси.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте.
    Малко е стара темата, но и аз имах преплитане с тази "Агенция" и да споделя какво се случи.
    Реших да се срещна с господата. По телефона ми обясниха горе долу същото. На 01.04.2016 имахме среща. Бях се подготвил с доста информация за тях относно дейностите който извършват а те се оказаха няколко с няколко фирми и т.н. Когато се тръгне по следите които ги има в нета за тях се вижда че в търговския регистър имат регистрирана "партида по ТР" и до там. Няма булстат, няма фирмено дело, нищо. От там мобилния телефон оставен на сайта се оказва че фигурира и в друг сайт а именно http://fsbest.co.uk/ - посредствен wordpress сайт извършващ същата дейност. Отделно се свързват с фирмите FS Busses и FS Travael. От всички само FS Busses съществува в англия и е аналог на нашия Еконт, Спиди и прочие , а относно FS Travel - която фигурира в техния сайт като партньор- такава фирма няма има подобна FS Travel & Cargo която е преключила дейност към края на 2014. Тогава същевременно са създадени сайтовете на FS Best и на Агенция Европа. Самото им име много заблуждава търсачката и намира много странични неща и може би затова не може да се намери конкретна информация за тях.
    Какво се случи на "интервюто"? Успях да отида по рано от уговорения час. Обадихме се с жена ми дали може да ни приемат по рано, на което се съгласиха. Първото впечатление не е много добро - господина не се представи кой е, какъв го играе във фирмата нищо. Само ни каза "-Сядайте де" и "-С вас какво бяхме говорили?" Поисках да ми обясни всичко отначало понеже кореспонденцията по телефона я провеждаше моята половинка. Обясни горе долу същото като историята по горе с 1000-та лева на човек. Оказва се че, с тях се сключва договор за 6 месеца за посреднически услуги или иначе казано фирма Х свързва обектите А и В. Не изкарват иншуранс, банкова сметка, сим карта не ти дават - отново нищо. Уж подсигурявали 40 работни часа в седмицата, което не фигурира писмено никъде. Договор за работа с работодателя в Англия се подписва едва след пристигането там. Отделно искат за кандидатстването по 25лв. на човек и спомена че може да има още някакви допълнителни такси. Когато му направих сравнение с условията и таксите в други фирми като Айлънд, IBS Bulgaria, YSP ,Concordia и др. най-вече спрямо таксите че в най-скъпия е 550лв. а при тях 1000лв. на човек, а именно въпроса ми бе -" -Какво вашата форма дава повече за да е такава разликата?" отговора беше "-Чи де да знам" След това го залях с вълна от въпроси относно всичко което бях намерил в нета и човека си глътна граматиката. Почна да мъмка и да се чеше там къде не го сърби. Относно иншурънса трябва да отидем след пристигането ние да си го заявим, след това да си отворим банкова сметка и всичко да си направим сами, а през това време да си почиваме във фермата за 55 паунда на седмица на човек. И това поне 2 седмици ако извадим късмет.В един момент се оказва че за да заминем с половинката ми за Англия да работим трябва да имаме около 6000лв. за такси към фирмата, самолетни билети, престоя там в началото и за храна, както и евентуално за обратен полет, понеже поне според мен вероятността никой да не ни посрещне на летището е много вероятна. След всичко го попитах "-Мислите ли че ако имам 6000лв. спестени ще тръгна да работя в чужбина? Предпочитам да опитам в другите агенции с които знам че е по-евтино и сигурно. Довиждане!", а той "-То си е ваша работа. Дължите ни по 25лв за интервюто!" . Едвам се стърпях докато изляза от офиса им от нерви да не направя някоя беля.
    Надявам се да съм бил достатъчно изчерпателен и да съм от полза. Все пак ако някой е заминавал с тях и е доволен нека сподели и се извинявам най искрено, но аз не бих рискувал. Все пак на повечето фирми посредничеството на фирмата се заплаща от работодателя. Договор с работодателя се сключва в България и се получава адреса и телефона на работодателя за контакти и повече въпроси. Интервюто за иншурънс се организира и провежда за всички новопристигнали във фермата(поне до колкото знам). Ако някой може да добави нещо....нека го направи. Нека ограничим измамите. Надявам се да съм бил полезен.

25. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! treven liked this post
    Старо куче Аватара на zmei4o_pk
    Post Thanks / Like

Разузнаването, което сте направили, показва, че добре се справяте с намиране на информация в нета.
    Ми намерете си ферми, контактувайте си с тях директно, изпратете си СиВи-тата и ще избегнете посредническата такса.

Останалите разходи за път, квартира и т. н. са неизбежни разходи. Сим- карта има и за 1 паунд в супермаркета.
    Документите са безплатни, а и не са задължително условие за започване на работа. Вадят се на по- късен етап.
    бъди добър до смърт, или ...поне се опитвай!

Post Thanks / Like

Аз бях в тази агенция преди много години, просто големи мушеници. Агенцията имаше офис на витошка, като влезнах вътре всичко беше толкова очебийно. Половината от офиса беше за покупко продажба на имоти, другата половина за работа в Англия. Момичето което провеждаше интервюто не знаеше въобще английски, само фрази, като how are you и what is your name, като и отговориш ти казва, браво мина интервюто. Тогава почнаха да ме лъжат, че ако нямам парите да платя таксата, да не се притеснявам, можели да ми съдействат за кредит, а тя хич не беше малка. Просто хич не се занимавайте с тия

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте,това не е мое мнение,а цялата истина за Агенция Европа 2007 ЕООД с управител Христо Петров и заместникът му Христо Цонев Цонев.Тези хора са създали тази агенция,която работи като добре смазана машина за неправомерно взимане на пари от хора,които се нуждаят от работа в Чужбина. На тези хора не трябва да се вярва нито дума.Казвам това ,защото аз лично съм потърпевш от тяхната измама и в частност от лицето Христо Петров-управител на агенцията. Този човек без никакви скруполи и задръжки обеснява цветущо колко е хубаво и колко е добро заплащането на местата , където той ви праща да работите имам на предвид Великобритания. Клаузите,който той предлага в договора, които той ви предоставя да подпишете не изпълнява нито една от тях. Когато отидете във Великобритания,както се случи с мен,се оказва че хората за които ще работите там изпадат във ужас,когато разберат,че господина взима по 1000 лв. на човек,за да бъде изпратен от него в страната. Почти всички мнения,които чух за този господин във Великобритания и в частност там където работих аз,че е измислил много правилна схема за печелене на пари,които пак казвам той няма право да взима. Понеже в България и във Великобритания не е законно да се взимат пари за посредничество за намиране на работа. Аз лично дадох на господина 1000лв. за осигурена работа като шофьор в замяна на това,на тези 1000лв., бях назначен на работа като хамалин След като бях във Великобритания и звъннах на управителя на Агенция Европа Христо Петров, за да му кажа за възникналите проблеми още при настаняването в квартирата , която уж той е осигурил,получих отговор от него,че аз съм психически лабилен човек. Повярвайте ми въобще не е така. Дълги години съм бил персонална охрана и психиката ми е доста стабилна,но повече от всичко мразя мошеници и измамници като въпросните хора . Гарантирам за всяка една своя дума и съжелявам единствено,че немога да ви кача снимки и видеота от работния процес. Да видите какви са обещанията на Господина от Агенция Европа и да погледнете реалната действителност. Обръщам се към всички българи,които биха искали да ползват услугите на тази агенция за работа много добре да си помислят и да внимават дали си заслужава да се дават тези 1000лв.,просто за едни голи приказки без никакво покритие. Тези които са решили да си търсят работа в Чужбина могат да пробват чрез познати или чрез други агенции,но конкретно за тази агенция. Агенция Европа мога да кажа само едно мошеническа и измамна структура. Аз пострадах от тези хора,Господинът Христо Петров ще бъде подведен под отговорност,защото мисля да съзирам прокуратурата на Република България и се надявам,че в нашата държава има закони,за да може Господинът да си понесе подобаващото накъзание за такъв човек,който безкрупулно е готов да вземе всеки лев на човека,пак казвам с благи приказки без никакво покритие и още веднъж повтарям НЕ изпълнява нито една от клаузите в договора,който предоставя да бъде подписан. Моят съвет е " не се доверявайте на тази агенция и на въпросното лице Христо Петров,за да не пострадате като мен. Аз вече загубих тези пари . При разговора ми с Господина той категорично отказва да възстановява определената сума от 1000лв. без значение ,че не е удържал на думата си като посредник за намиране на обещаната работа за тези пари. Друго което мога да кажа,Господинът се държи доста арогантно след като вече ви е взел парите,защото е бил много добре запознат с гражданското и наказателно право на Република България,тей като той самият следва и кара стаж в Прокуратурата в град Велико Търново. Представяте ли си само какъв човек утре ще бъде лице на нашия закон в Републиката ( това е смешно и срамно) той сега лъже и мами,а представете си когато вече законът бъде зад него. На всеки един от вас желая късмет и успех в живота,надявам се че съм ви бил полезен с моят горчив опит от тази агенция. Агенция Европа 2007 ЕООД. Пострадал съм от тези хора. Вие мислете повече,за да не попаднете в техния капан. Успех на всеки един от вас.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от vasil77 Виж мнението
    Здравейте,това не е мое мнение,а цялата истина за Агенция Европа 2007 ЕООД с управител Христо Петров и заместникът му Христо Цонев Цонев.Тези хора са създали тази агенция,която работи като добре смазана машина за неправомерно взимане на пари от хора,които се нуждаят от работа в Чужбина. На тези хора не трябва да се вярва нито дума.Казвам това ,защото аз лично съм потърпевш от тяхната измама и в частност от лицето Христо Петров-управител на агенцията. Този човек без никакви скруполи и задръжки обеснява цветущо колко е хубаво и колко е добро заплащането на местата , където той ви праща да работите имам на предвид Великобритания. Клаузите,който той предлага в договора, които той ви предоставя да подпишете не изпълнява нито една от тях. Когато отидете във Великобритания,както се случи с мен,се оказва че хората за които ще работите там изпадат във ужас,когато разберат,че господина взима по 1000 лв. на човек,за да бъде изпратен от него в страната. Почти всички мнения,които чух за този господин във Великобритания и в частност там където работих аз,че е измислил много правилна схема за печелене на пари,които пак казвам той няма право да взима. Понеже в България и във Великобритания не е законно да се взимат пари за посредничество за намиране на работа. Аз лично дадох на господина 1000лв. за осигурена работа като шофьор в замяна на това,на тези 1000лв., бях назначен на работа като хамалин След като бях във Великобритания и звъннах на управителя на Агенция Европа Христо Петров, за да му кажа за възникналите проблеми още при настаняването в квартирата , която уж той е осигурил,получих отговор от него,че аз съм психически лабилен човек. Повярвайте ми въобще не е така. Дълги години съм бил персонална охрана и психиката ми е доста стабилна,но повече от всичко мразя мошеници и измамници като въпросните хора . Гарантирам за всяка една своя дума и съжелявам единствено,че немога да ви кача снимки и видеота от работния процес. Да видите какви са обещанията на Господина от Агенция Европа и да погледнете реалната действителност. Обръщам се към всички българи,които биха искали да ползват услугите на тази агенция за работа много добре да си помислят и да внимават дали си заслужава да се дават тези 1000лв.,просто за едни голи приказки без никакво покритие. Тези които са решили да си търсят работа в Чужбина могат да пробват чрез познати или чрез други агенции,но конкретно за тази агенция. Агенция Европа мога да кажа само едно мошеническа и измамна структура. Аз пострадах от тези хора,Господинът Христо Петров ще бъде подведен под отговорност,защото мисля да съзирам прокуратурата на Република България и се надявам,че в нашата държава има закони,за да може Господинът да си понесе подобаващото накъзание за такъв човек,който безкрупулно е готов да вземе всеки лев на човека,пак казвам с благи приказки без никакво покритие и още веднъж повтарям НЕ изпълнява нито една от клаузите в договора,който предоставя да бъде подписан. Моят съвет е " не се доверявайте на тази агенция и на въпросното лице Христо Петров,за да не пострадате като мен. Аз вече загубих тези пари . При разговора ми с Господина той категорично отказва да възстановява определената сума от 1000лв. без значение ,че не е удържал на думата си като посредник за намиране на обещаната работа за тези пари. Друго което мога да кажа,Господинът се държи доста арогантно след като вече ви е взел парите,защото е бил много добре запознат с гражданското и наказателно право на Република България,тей като той самият следва и кара стаж в Прокуратурата в град Велико Търново. Представяте ли си само какъв човек утре ще бъде лице на нашия закон в Републиката ( това е смешно и срамно) той сега лъже и мами,а представете си когато вече законът бъде зад него. На всеки един от вас желая късмет и успех в живота,надявам се че съм ви бил полезен с моят горчив опит от тази агенция. Агенция Европа 2007 ЕООД. Пострадал съм от тези хора. Вие мислете повече,за да не попаднете в техния капан. Успех на всеки един от вас.
    Пич бях в тази агенция преди години и просто като видях служителите и условията които ми предлагаха, завъртях се и чао. По късно събрах пари, купих си самолетен билет и за един месец си намерих работа, не кой знае каква, ама имах работа и никой пари не съм давал. Как може да си давате парите на посредници. Тука пак има посредници,които ти намират работа, ама пени не ти взимат, това е незаконно тук.

Нов потребител
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Мен тази АГЕНЦИЯ ЕВРОПА ме изпрати Февруари 2017 да карам бус в транспортна фирма в Източен Лондон-където работя и в момента.Първата седмица беще много кофти,защото бях настанен в къща без българи и ми беше зор с адаптацията,и ми идваше да се прибирам в Бг,ама от АГЕНЦИЯ ЕВРОПА като им се обадих ми казаха да стискам зъби-то на тях им е лесно да дават съвети пък ние...Освен това още на следващия ден след пристигането ми,ме хвърлиха да работя и нямах време да си почина от полета.Освен това от АГЕНЦИЯ ЕВРОПА ми бяха казали,че веднага почвам да карам бус,а тук ме сложиха първо да съм хамалин 7 дена за да съм се адаптирал с работния процес уж, и чак след това почнах да карам буса,което не ми се понрави-ама бях си платил 1000 лева и трябваше да ги изтърпя тези 7 дена. После всичко се нормализира и си карам бусчето и заплащането и бонусите са Ок.Ама да знаете че ако ви снима камера за превишена скорост-шофиора си плаща глобата, но според мен по закон транспортната фирма трябва да я плати ! Затова вече не се напъвам много и си карам полекичка .

Нов потребител
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Post Thanks / Like

Внимавай с бг агенциите, че едно време имаше една агенция меридан консулт, тука по дъртите и имигранти я знаят, някои даже са спали на улицата. Абе и аз се подлъган, но успях да си взема парите, даже повече ми върна, ама си късах нервите

Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отзиви за агенция PAN-VT?
    От inaP във форум Посреднически фирми
    Отговори: 41
    Последно мнение: 02-04-2015, 10:12
  2. Осъждане на агенция
    От georgi2 във форум HSMP
    Отговори: 2
    Последно мнение: 12-07-2007, 17:00
  3. Квартира чрез агенция
    От anush във форум Общ форум
    Отговори: 10