Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 16 от 17 ПървиПърви ... 614151617 ПоследнаПоследна
Резултати от 376 до 400 от общо 401
    Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Позитивни новини от Родината!

НА 11.07 и 12.07 проведох тестове в София.
    Град древен,спокоен.Метрото безвредно. Вечер по центъра като в курорт.До Древна минерална баня с топла вода са направили много чешмички.

Премахнатати са тежко вредни дигитално терористични екрани увреждащи големи региони.
    Има нужда от спазване забраната за движение с включени фарове денем и с включени фарове против мъгла денем и нощем
    .
    Евро наркомани са принудили стотици милиони водачи да увреждат тежко климата ,въздушния океан и биосферата с включени фарове вкл против мъгла денем и нощем.
    НА 11 снимахме как биосферата лекувана с дъждове прочиства въздуха над София.Вечерта се дишаше само свеж въздух вкл в центъра.

2. ХАРЕСВАМ! treven liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

МОлба за помощ
    Иска се срочно да проведа тестове в Great Britan .Нужни са спонсори .

Десетки милиони автомобили с включени високо вредни скенери инсталирани на автомобили /вместо доказано безвредни жълти традиционни фарове/ са повредили големи региони от Острова и Европа.Има активирани специфични аномални зони/жълти /
    Проверете ако има възможност спонсори от държавата ,частни фондове или богати граждани.Биосферата е накъсана на парцали

4. ХАРЕСВАМ! treven liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Ето нещо за нашите приятели от Велика Британия ,Канада,Нова Зеландия и Австралия.
    Оказа се ,че бутилка бира в BG струва 0.5 euro/0.4 GBP.
    0.5 кг кисело мляко и то,.
    качествено лечебно уиски/Black ram 1 литър 5.5 euro /5 GBP.
    Има отлични чисто БЪлгарски села в Северна БЪлгария в които може да си купите много приличен дом с лозе,градина с 1000 - 2000 мм плодороден почвен слой/ябълки,круши,дюли,домати,краставици,малини ,ягоди,сливи,смокини за до 7000 GBP.въздуха чист,няма EMS, климатични условия лечебно курортни.Има вода,ток,телевизии и телефони.
    няколко часа до морето и до планините вкл до ски и балнео курорти.

6. ХАРЕСВАМ! treven liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Дядо Коледа Виж мнението
    Ето нещо за нашите приятели от Велика Британия ,Канада,Нова Зеландия и Австралия.
    Оказа се ,че бутилка бира в BG струва 0.5 euro/0.4 GBP.
    качествено лечебно уиски/Black ram 1 литър 5.5 euro /5 GBP.
    Има отлични чисто БЪлгарски села в Северна БЪлгария в които може да си купите много приличен дом с лозе,градина с 1000 - 2000 мм плодороден почвен слой/ябълки,круши,дюли,домати,краставици,малини ,ягоди,сливи,смокини за до 7000 GBP.въздуха чист,няма EMS, климатични условия лечебно курортни.Има вода,ток,телевизии и телефони.
    ех ако беше в някоя друга държава щеше да е перфектно

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Дядо Коледа Виж мнението
    Ето нещо за нашите приятели от Велика Британия, Канада, Нова Зеландия и Австралия.
    Оказа се, че бутилка бира в BG струва 0.5 euro/0.4 GBP.
    качествено лечебно уиски /Black ram 1 литър 5.5 euro /5 GBP.
    Има отлични чисто БЪлгарски села в Северна БЪлгария в които може да си купите много приличен дом с лозе, градина с 1000 - 2000 мм плодороден почвен слой/ябълки, круши, дюли, домати, краставици, малини, ягоди, сливи, смокини за до 7000 GBP.въздуха чист,няма EMS, климатични условия лечебно курортни. Има вода, ток, телевизии и телефони.
    Недей приказва, преди да си помислил!!! Какви смокини в северна България сънуваш???
    Една част от другите плодове и зеленчуци са едногодишни, другата (многогодишните) ще са в отвратително състояние. Както и самата сграда.
    Никак не е малка вероятността, при отсъствие - домът ви да бъде окраден. По селата има достатъчно хора от всички етноси, които не се спират пред нищо.
    Единственото положително е, че на места нужната инвестиция е много по-ниска. Стига се и до подаряване - в буквалния смисъл.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Недей приказва, преди да си помислил!!! Какви смокини в северна България сънуваш???
    Една част от другите плодове и зеленчуци са едногодишни, другата (многогодишните) ще са в отвратително състояние. Както и самата сграда.
    Никак не е малка вероятността, при отсъствие - домът ви да бъде окраден. По селата има достатъчно хора от всички етноси, които не се спират пред нищо.
    Единственото положително е, че на места нужната инвестиция е много по-ниска. Стига се и до подаряване - в буквалния смисъл.
    В Англия зеленчуците и плодовете са Ужас, защото се отглеждат в парници и ги торят с химикали.Ако ми кажеш, че английският домат е по вкусен от българският отглеждан на село, веднага ще се обадя на един мой приятел, който има луксозен хоспис в Англия, за хора с психически отклонения и ще се опитам да ти намеря стая за лечение и наблюдение
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

10. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    В Англия зеленчуците и плодовете са Ужас, защото се отглеждат в парници и ги торят с химикали. Ако ми кажеш, че английският домат е по вкусен от българският отглеждан на село, веднага ще се обадя на един мой приятел, който има луксозен хоспис в Англия, за хора с психически отклонения и ще се опитам да ти намеря стая за лечение и наблюдение
    Донякъде си прав, ама ... само донякъде!
    Сега, ако ми кажеш, че все още има промишлено производсво на „вкусни“ домати в България - значи живееш в мечтите си.
    И тук ги торят с какво ли не. Отделно, че тези - вкусните - не стават за транспортиране и съхранение!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

12. ХАРЕСВАМ! Мила, deijei liked this post
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Не е новина, но е много хубаво... Връща те към истински важните неща, за да си щастлив. Да даваш и да споделяш щастието си.

Баба Затие от с. Змиево (Рудоземско) : "Човек е негово онова което даде с ръцете си, а онова което е изял и изпил не е негово."
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

14. ХАРЕСВАМ! treven liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Български снайперист с изумителен рекорд, произведе "невъзможен изстрел"
    Ефрейтор Хаджипетков е стрелял на най-къса дистанция - на разстояние 106 м, където вкарва три куршума в една дупка - набити един в друг. Това според закона на балистиката по принцип се води, че е невъзможно. На 252 м вкарва три куршума в обем колкото е монета от десет стотинки. На 500 м и малко над тях уцелва топче за тенис на маса. На 800 м уцелва портокал в центъра. Над 1 км е по стандартна мишена.
    https://dnes.dir.bg/obshtestvo/balga...mozhen-izstrel
    направо им е скрил шапката
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението

Буахахахахахааааа.....
    EC=WC
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Старо куче
    Post Thanks / Like

Този може да има добро бъдеще в някои среди.

Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Позитивни новини от Родината!

https://www.dnes.bg/eu/2018/10/10/be...t-u-nas.390094

Хахаха, тая новина е за вицове май
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Позитивни новини от Родината!

https://www.dnes.bg/eu/2018/10/10/be...t-u-nas.390094

Хахаха, тая новина е за вицове май
    Я виж един от коментарите там
    Много мекушави тези от Еритрея излязоха, ама поне има акъл да осъзнае, че на тази територия могат да оцелеят само тъмни балкански субекти, закалена амалгама от простотия, наглост, селски тарикатлък, чалга, ракия и шопска салата.
    Определено си сбъркал раздела, и не трябва да е във вицове
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Позитивни новини от Родината!

Явно печицата е дошъл в Европа,с нагласата, че някой ще го храни и ще му даде общинско жилище, за него и 5-те му деца,ама в България няма това да стане, първо,че парите за него вече са усвоени, второ не сме длъжни да прибираме такива
    Последно редактирано от dimi_m : 10-10-2018 на 22:32

Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Позитивни новини от Родината!

А я ми обясни, защо ни ги пращат тия, неговата държава май не е във Война, трябва ли да си пълним държавата с такива и индивиди, да си ходят в западна европа, хората от малки ги възпитават да са толерантни към тия, в България най много да го отрепат в някоя пресечка, защото българина не е много толерантен към тия, така че е избрал правилното решение

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Позитивни новини от Родината!

А я ми обясни, защо ни ги пращат тия, неговата държава май не е във Война, трябва ли да си пълним държавата с такива и индивиди
    За Еритрея
    Досега в Еритрея не е имало национални избори нито веднъж, или пък те се ограничават до местно ниво и върху тях не се осъществява никакъв контрол. Информацията за вътрешната политика на страната е оскъдна, но през септември 2001 г. всички частни печатни медии са закрити, а критиците на правителството са затваряни без съд. Това буди притеснение у организации като Амнести Интернешънъл и Human Rights Watch. През 2004 година Държавният департамент на САЩ обявява Еритрея за „страна от особена загриженост“ заради преследвания по религиозни причини.
    Сега да помислим какво може да каже един британец за България - те нямат война там, имат избори, свобода на словото и печата и няма притеснения за човешките права или преследвания по религиозни или други причини. Те какво току се мъкнат в Кралството тогава? Ей заради това мислене като твоето се случи брексит...
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

23. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Мила, не си правиш хубава услуга, сравнявайки България с Еритрея. Единственото общо между двете, е православието. В Еритрея това е най-разпространената религия.

България въпреки проблемите с правосъдието е отворена, демократична, цивилизована европейска страна, по-развита от над 80% от държавите в света. Еритрея, при всичките ми симпатии към тази малка страна и хората от там, е не трети, не четвърти, а петия свят, в топ10 на света по бедност.
    Над 7000 британци живеят постоянно в България, а още толкова имат имоти. В Еритрея едва ли и 1 българин има, даже Посолство нямаме на територията на държавата. Така че, сравнението ти е абсолютно нелепо.

25. ХАРЕСВАМ! treven liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Позитивни новини от Родината!

А я ми обясни, защо ни ги пращат тия, неговата държава май не е във Война, трябва ли да си пълним държавата с такива и индивиди, да си ходят в западна европа, хората от малки ги възпитават да са толерантни към тия, в България най много да го отрепат в някоя пресечка, защото българина не е много толерантен към тия, така че е избрал правилното решение
    Защото искаш европроекти и да гледаш в бояна къщите на изпълнителите на европроекти, затова ти пращат такива. Като не ти харесва в европейския съюз ей ти брексит

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Мила, не си правиш хубава услуга, сравнявайки България с Еритрея. Единственото общо между двете, е православието. В Еритрея това е най-разпространената религия.

България въпреки проблемите с правосъдието е отворена, демократична, цивилизована европейска страна, по-развита от над 80% от държавите в света. Еритрея, при всичките ми симпатии към тази малка страна и хората от там, е не трети, не четвърти, а петия свят, в топ10 на света по бедност.
    Над 7000 британци живеят постоянно в България, а още толкова имат имоти. В Еритрея едва ли и 1 българин има, даже Посолство нямаме на територията на държавата. Така че, сравнението ти е абсолютно нелепо.
    Нещо не сме се разбрали - никъде не съм твърдяла, че България е същата като Еритрея.
    Обаче емигрантите са си емигранти - в този форум повечето емигранти са напуснали страната си, за да търсят по-добър живот за себе си и семействата си - точно както коментираният бежанец от Еритрея - няма разлика в мотивите. Разликата е, че българите са имали случайния късмет да се родят в България, а онзи бежанец е имал случайната липса на късмет да се роди в Еритрея. Никой няма заслуга (или вина) за това, къде се е родил, раждането ни е събитие, което не зависи от нас. Затова ми се вижда неуместно българи-емигранти да проявяват високомерие към еритрейци-емигранти, само защото вторите не се родили в България, например....

28. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Нещо не сме се разбрали - никъде не съм твърдяла, че България е същата като Еритрея.
    Обаче емигрантите са си емигранти - в този форум повечето емигранти са напуснали страната си, за да търсят по-добър живот за себе си и семействата си - точно както коментираният бежанец от Еритрея - няма разлика в мотивите. Разликата е, че българите са имали случайния късмет да се родят в България, а онзи бежанец е имал случайната липса на късмет да се роди в Еритрея. Никой няма заслуга (или вина) за това, къде се е родил, раждането ни е събитие, което не зависи от нас. Затова ми се вижда неуместно българи-емигранти да проявяват високомерие към еритрейци-емигранти, само защото вторите не се родили в България, например....
    Не съм съгласен .... моите родители (за твоите не знам) са ме направили с ясното знание че възможностите им ще ми осигурят добро образование и съответно добър старт в живота......... а тея лежанците са правени от жени превърнати в машини за деца като на конвейрна линия и тая излишна неграмотна тор атакува европа и взема със щепи а произвежда фекалии ......Искам да видя деня в който либерасти като Меркел са изправени пред трибунал за етник кленсинг и геноцида на европеиските народи....
    EC=WC
    -George Orwell

Post Thanks / Like

Ако искате гледаите след 12 -та мин.
    EC=WC
    -George Orwell

Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Re: За: Позитивни новини от Родината!

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    За Еритрея

Сега да помислим какво може да каже един британец за България - те нямат война там, имат избори, свобода на словото и печата и няма притеснения за човешките права или преследвания по религиозни или други причини. Те какво току се мъкнат в Кралството тогава? Ей заради това мислене като твоето се случи брексит...
    [moderated] аз няма какво да му се обяснявам, много пъти съм го казвал, че аз още малко и се прибирам, като всеки млад човек, който е решил да поработи малко в чужбина и да принесе опита си в собствената си държава,както го правят англичаните, които работят в Германия за няколко години, така германците в САЩ..А на теб щом толкова са ти мили, можеш да пуснеш една петиция в Шотландия, правителството да увеличи бройката за бежанците, ние си имаме достатъчно много цигани, още такива не ни трябват. Аз нямам нищо напротив чужденците, но не и да ми ги натрапват насила, даже и самият етиреец е нямал желание също така
    Последно редактирано от BGHelp : Вчера на 11:26 Причина: trolling

32. ХАРЕСВАМ! Ego sum liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Дааа много ни интересува какво мислиш да правиш и с кого сте лични приятели . Ако може да запазиш ограниченото си мислене за себе си като се прибереш в бг, може би там ще те разберат. Може и да ги занимаваш с личните си драми и премеждията на личните ти приятели също така. Между другото работата на англичани в други държави е да проектират , дизайн и такива неща, не да се учат и да ходят да лъжат за помощи и да събират пари за грозна бетонена постройка в бг
    Последно редактирано от vvvv : 13-10-2018 на 20:07

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от vvvv Виж мнението
    Дааа много ни интересува какво мислиш да правиш и с кого сте лични приятели . Ако може да запазиш ограниченото си мислене за себе си като се прибереш в бг, може би там ще те разберат. Може и да ги занимаваш с личните си драми и премеждията на личните ти приятели също така. Между другото работата на англичани в други държави е да проектират , дизайн и такива неща, не да се учат и да ходят да лъжат за помощи и да събират пари за грозна бетонена постройка в бг
    Все си мисля,че совите не са това,което са...

Напреднал
    Град
    Currently London
    Post Thanks / Like

Ако не сте забелязали и ви е интересно:

https://adage.com/creativity/work/ne...w-people/52908

Приятно гледане!

Отнема само 30 секунди.
    Влюбен в Нова Зеландия...
    ... И отблизо е прекрасна!.......

36. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
Страница 16 от 17 ПървиПърви ... 614151617 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Ден на национален траур в Родината
    От lordm във форум Общ форум
    Отговори: 4
    Последно мнение: 03-10-2014, 18:16
  2. Опознахме Родината, а сега - Англия
    От Arthur's Sword EXCALIBUR във форум Общ форум
    Отговори: 62
    Последно мнение: 21-02-2011, 17:09
  3. Към Родината
    От papinbg във форум Литература
    Отговори: 8