Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 3 от 17 ПървиПърви 1234513 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 51 до 75 от общо 404
    Старо куче Аватара на никанор
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Позитивни новини от Родината!

Няма да споря с никой, не разваляйте поредната тема. Споровете ги водете друтаде!!! Има достатъчно съсипани теми. Направете нещо хубаво, кажете нещо добро, пожелайте нещо приятно. Толкова ли е трудно да бъдем хора по между си ??? Като не ви харесва, не четете.

Старо куче Аватара на Amun-Ra
    Град
    По света и у нас
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от никанор Виж мнението
    Няма да споря с никой, не разваляйте поредната тема. Споровете ги водете друтаде!!! Има достатъчно съсипани теми. Направете нещо хубаво, кажете нещо добро, пожелайте нещо приятно. Толкова ли е трудно да бъдем хора по между си ??? Като не ви харесва, не четете.
    Какво общо имат "позитивни новини от родината" с това да си пожелаем нещо приятно и да бъдем хора по между си, нещо бъркаш темите. Но истината не може да се скрие, в България позитивни неща в смисъла в който е пуската темата не се случват, а само медиини сензации, които са прах в очите.
    "Everyone finds himself in the world where he belongs. The essential thing is to have a fixed point from which to check its reality now and then".
    Luxor temples.

3. БЛАГОДАРЯ King thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! King liked this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Amun-Ra Виж мнението
    Но истината не може да се скрие, в България позитивни неща в смисъла в който е пуската темата не се случват, а само медиини сензации, които са прах в очите.
    Направо ме уби с това изказване... Всъщност, във всяка страна позитивните неща са повече от негативните- иначе нито прогресът би вървял напред, нито благосъстоянието на хората като цяло би се увеличавало, а това е факт, който някакси успяват да ни убедят да забравим. Това, което виждаш по новините, е малка подборка, никак не представителна. Обикновено се подбират лоши новини, които привличат вниманието и понижават.. много неща, не му е тука мястото да се обясняваме защо. Но в живота не е така. Всеки изгрев е едно прекрасно събитие. Всеки залез - също. Всяка усмивка, всеки лъч в очите на дете, всяко "обичам те", всяка дъга, бисерна роса, разцъфнал цвят... може да се продължава безкрайно - но тези неща ги няма в новините. Аз съм напълно съгласна с Никанор.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

5. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! няма liked this post
    Recommend никанор recommended this post
    Град
    По света и у нас
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Направо ме уби с това изказване... Всъщност, във всяка страна позитивните неща са повече от негативните- иначе нито прогресът би вървял напред, нито благосъстоянието на хората като цяло би се увеличавало, а това е факт, който някакси успяват да ни убедят да забравим. Това, което виждаш по новините, е малка подборка, никак не представителна. Обикновено се подбират лоши новини, които привличат вниманието и понижават.. много неща, не му е тука мястото да се обясняваме защо. Но в живота не е така. Всеки изгрев е едно прекрасно събитие. Всеки залез - също. Всяка усмивка, всеки лъч в очите на дете, всяко "обичам те", всяка дъга, бисерна роса, разцъфнал цвят... може да се продължава безкрайно - но тези неща ги няма в новините. Аз съм напълно съгласна с Никанор.
    Криво ме четеш, Батристио е почнал темата с думите за позитивни новини, обнадеждаващи за ситуацията в Родината. С линкове за арестувани митничари, милиони за бургаското пристанище, българчета на фестивал във Виена, които след завършване ще отидат на Запад, защото в Родината няма да имат абсолютно никакво развитие в роботиката. Чиновниците ще чистят за парлама, защото са ги накарали, не че много искат. Аз твърдя, че такива позитиви няма и всичко е прах в очите, защото икономика, съдебна реформа, образование, здравеопазване и т.н. са в плачевно състояние.
    Не не се информирам само от новините, живея, работя и водя социални контакти тук и виждам и изпитвам на гърба си родната картинка. България само за 1 година се е стопила с размери на един областен град, защото хората се изнасят, това е жалката истина от Родината.
    Инак може да си говорим до утре за птички, пчелички, изгреви и залези и в тази насока съм съгласен с теб и Никанор. Дъщеря ми като ми се усмихне се разтапям, забравям всичко, но не е това което се опитвам да кажа, а и това според мен което Батристио иска да покаже, че се случва в Родината.
    "Everyone finds himself in the world where he belongs. The essential thing is to have a fixed point from which to check its reality now and then".
    Luxor temples.

7. БЛАГОДАРЯ King thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! King, Мила, vladigbg liked this post
    Dislikes никанор, няма disliked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Re: За: Re: За: Re: За: Re: Позитивни новини от Родината!

Цитирай Първоначално написано от batristio Виж мнението
    Ма, ти не беше ли същия,дето ревеше тук,как му забавили такс кредита и как за хаузинг бенефит да си подаде документите,че нещо сложно му било написано?!
    Да те не бъркам с някой? Дето отишъл в Хародс на интервюто,па се ,че най му било добре на строежа,щото плащали всеки петък и хората се
    Когато бебчето се роди,пък мамата не работила и т.н.
    Ако те бъркам с някой,казвай доде е време.......
    Ха, ха, ха, ха, ха, ха,ха давай давай, кой каза, че съм хародс, такс кредит, строежи, ха, ха, ха, ха, ха, ха, ха, ха, ха

9. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Позитивни новини от Родината!

За какви позитивни новини говорите, това в статиите са пълни глупости. Митничари и граничари са освободени, а началника на смяната пледира невинен, защото не е бил на работа. Големите пари се прибират от политици, кметове и мутри по всички проекти.
    Ето сега гледам новини: човек почина при ПТП, защото дошлата линейка няма батерии за дефибрилатора, но пък кмета на Петрич откраднал 3 милиона със зам.кмета и баджанака му. Общински съветник в Бургас - поставено лице на фирми в имотни далавери. Служители на МОН продават по интернет отговорите на матурите, а уж се пръскат пари за сигурност.
    Хората живеещи в софийския квартал Драгалевци(да "тузарския" квартал) са почнали да правят нощни патрули, защото полицията не си върши работата. За 1 седмица, момчетата от квартала са заловили 4-ма крадци, които полицията не може.
    Жена загубила гласа си поради лекарска грешка 8-9г. не може да осъди болницата.
    Мили сънародни, от България позитивни новини, истински позитивни(развитие на икономика, модерни и добри закони за гражданите и бизнеса, добро и качествено образование, здравеопазване, стандарт на живот, и т.н и т.н.) няма и това съм убеден го знаете добре, не се заблуждавайте. Не не съм антибългарин, напротив, обичам си Родината, затова се и върнах, но всичко е пълен "шит" и с всеки изминал ден става по-голям.
    Ей, затова се бъзикам със смешника батристьо. И аз го знам това ама той явно ни взема за балъци тука, че като сме от толкова време в чужбина не знаем каква е действителноста в България.
    Последно редактирано от King : 21-05-2015 на 01:45

11. ХАРЕСВАМ! Amun-Ra liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Криво ме четеш, Батристио е почнал темата с думите за позитивни новини, обнадеждаващи за ситуацията в Родината. С линкове за арестувани митничари, милиони за бургаското пристанище, българчета на фестивал във Виена, които след завършване ще отидат на Запад, защото в Родината няма да имат абсолютно никакво развитие в роботиката. Чиновниците ще чистят за парлама, защото са ги накарали, не че много искат. Аз твърдя, че такива позитиви няма и всичко е прах в очите, защото икономика, съдебна реформа, образование, здравеопазване и т.н. са в плачевно състояние.
    Не не се информирам само от новините, живея, работя и водя социални контакти тук и виждам и изпитвам на гърба си родната картинка. България само за 1 година се е стопила с размери на един областен град, защото хората се изнасят, това е жалката истина от Родината.
    Инак може да си говорим до утре за птички, пчелички, изгреви и залези и в тази насока съм съгласен с теб и Никанор. Дъщеря ми като ми се усмихне се разтапям, забравям всичко, но не е това което се опитвам да кажа, а и това според мен което Батристио иска да покаже, че се случва в Родината.
    Толкова му е акъла на батристьо. Не прави разлика между негативни и позитивни новини. Объркал темата и заглавието, а после ние сме му виновни
    Последно редактирано от King : 21-05-2015 на 01:44

13. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
    Recommend няма recommended this post
    batristio
    Guest

По подразбиране За: Re: За: Позитивни новини от Родината!

Цитирай Първоначално написано от King Виж мнението
    Толкова му е акъла на батристьо. Не прави разлика между негативни и позитивни новини. Объркал темата и заглавието, а после ние сме му виновни
    Лека кирка,днес брачед.Тупа,лупа,утре е петък.Бат ти Ристьо и други пчелички,ще се отчетат и пак ще тръгне джус по картата на скъпата.
    Поздрави на бебо.Така или иначе вече сме си близки.

batristio
    Guest

Lets get back to the point u fucking animals.......

http://sofia.dir.bg/news.php?id=19104674

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Re: За: Re: За: Re: Позитивни новини от Родината!

Ма, ти не беше ли същия,дето ревеше тук,как му забавили такс кредита и как за хаузинг бенефит да си подаде документите,че нещо сложно му било написано?!
    Да те не бъркам с някой? Дето отишъл в Хародс на интервюто,па се ,че най му било добре на строежа,щото плащали всеки петък и хората се
    Когато бебчето се роди,пък мамата не работила и т.н.
    Ако те бъркам с някой,казвай доде е време.......
    Ами да, бъркаш го - и то основно. Аз се чудя защо го обвиняваш точно него, че взимал бенефити...

Ето ти го човекът с Хародс. Поздравите на бебчо ги прати на него.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

batristio
    Guest

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Re: За: Re: За: Re: Позитивни новини от Родината!

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Ами да, бъркаш го - и то основно. Аз се чудя защо го обвиняваш точно него, че взимал бенефити...

Ето ти го човекът с Хародс. Поздравите на бебчо ги прати на него.
    Както казах вече:
    -Грешката е вярна
    Първоначално написано от King
    Искам да благодаря специално на Мила и Мадлена за изчерпателните бързи и точни отговори които дадоха на въпросите ми в тази тема. Също и на cocaloca за съвета за benefit advisor appointment. Ето го резултата. Обадих се и поисках такава среща, но ми обясниха, че обикновенно не го правят и, че е по добре да говорим по телефона. Така и направихме. Обясних всичко и единодушно стигнахме до извода, че дори и да има допусната грешка от тяхна страна не си заслужава обжалване за 6 дни пропуснати ползи от миналата година. Поискаха да попълня нова форма online с молба да ми бъдат зачетен периода от 01/01/2014, а не от датата на новият claim. Момичето ми обясни, че ще следи кога системата ще допусне claim-а и ще направи веднага плащането. Каза, че няма нужда да ходя пак да нося каквито и да е документи, защото всичко което съм им предоставил, като документация е достатъчно за тях. Така и направих. После се чухме още два пъти и направиха плащането. Изпратиха ми и писмо със сумите които ще получавам изчислени за плащане на всеки две седмици, но ми направи впечатление, че изчисленията за направени до края на март 2014. После има едно поле с период от април до крaя на месец август 2014 където пише 0.00 паунда. Въпросът ми е какво означава това и дали е заради приключването на финансовата година? И още, общините по принцип изпращат ли и те renewal package като HM Revenue, за да ти изискат новата информация за новата финансова година и ако не, как става това?
    Първоначално написано от King

Много е полезна тази информация, Мила. БЛАГОДАРЯ ТИ МНОГО. Но ако данъчният кредит не трябва да се връща тогава защо на втората година моят падна на половина и ми беше направен deduction от общата сума която получавам през тази година в размер на 1995 паунда??
    Не ми пречи,ама като му е оср@н гъза на нашия,на какъв се прави,че не ми е ясно?

Поздрави и за двата обаче.....

18. БЛАГОДАРЯ rosbg thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! rosbg liked this post
    Recommend rosbg recommended this post
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

Писанията ти отново са някаква смесица от думи, извадени от контекста, с цел , единствено очерняне на всякакъв импулс на родолюбие. Темата е ясна и точна. Препоръчвам ти да отвориш тема , в която да търсиш съмишленици. Признак на ниска култура и възпитание е да се намесваш в тема с ясно послание и да съботираш. Ясно е че изпитваш желание да рушиш. Така е лесно, опитай се да изградиш нещо, иначе се страхувам, че така ще възпиташ и детенцето си / да ти е живо и здрааво/ . Да разрушиш, да съсипеш ,да се надсмееш е далеч по лесно от това да съградиш, да създадеш , да надградиш - това е присъщо само на силните. Помисли ...ти от кои искаш да си ?

batristio
    Guest

Писанията ти отново са някаква смесица от думи, извадени от контекста, с цел , единствено очерняне на всякакъв импулс на родолюбие. Темата е ясна и точна. Препоръчвам ти да отвориш тема , в която да търсиш съмишленици. Признак на ниска култура и възпитание е да се намесваш в тема с ясно послание и да съботираш. Ясно е че изпитваш желание да рушиш. Така е лесно, опитай се да изградиш нещо, иначе се страхувам, че така ще възпиташ и детенцето си / да ти е живо и здрааво/ . Да разрушиш, да да съсипеш ,да се надсмееш е далеч по лесно от това да съградиш, да създадеш , да надградиш- това присъщо само на силните. Помисли ...ти от кои искаш да си ?
    Остави,не се занимавай с хора с кепитал летър L НА ЧЕЛОТО.Тяхната чаша винаги е наполовина празна и чуждото яйце е с минимум два жълтъка,най-често и с повече....

Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

Остави,не се занимавай с хора с кепитал летър L НА ЧЕЛОТО.Тяхната чаша винаги е наполовина празна и чуждото яйце е с минимум два жълтъка,най-често и с повече....
    ...те не си дават сметка, че става дума за малка страна, която е ...половин Лондон. и че не нормално да сравняваш успехи на 7 млн. с тези на 70 млн. Естествено че добрите неща ще са много по малко ... Но и лошите. Нима в Об.кр. няма престъпления? Просто както Мила отбеляза, ношите журналисти ги размахват през половин час. Докат в Англия имат друг подход по тези въпроси.

Град
    По света и у нас
    Post Thanks / Like

Писанията ти отново са някаква смесица от думи, извадени от контекста, с цел , единствено очерняне на всякакъв импулс на родолюбие. Темата е ясна и точна. Препоръчвам ти да отвориш тема , в която да търсиш съмишленици. Признак на ниска култура и възпитание е да се намесваш в тема с ясно послание и да съботираш. Ясно е че изпитваш желание да рушиш. Така е лесно, опитай се да изградиш нещо, иначе се страхувам, че така ще възпиташ и детенцето си / да ти е живо и здрааво/ . Да разрушиш, да съсипеш ,да се надсмееш е далеч по лесно от това да съградиш, да създадеш , да надградиш - това е присъщо само на силните. Помисли ...ти от кои искаш да си ?
    Какъв импулс родолюбие от тия глупави новини за крадливи митничари заменени с други такива, колко милионери сме имали и тем подобни. Ти въобще значението на думата родолюбие знаеш ли я?
    Ми като са родолюбиви хората като Батристио да си хванат куфарите и да се ВЪРНАТ, да градим тая държава заедно, не да отварят глупави теми. Не от другия край на Европа да ми обяснява с линкове какво положително станало в БГ. Защото това се нарича лицемерие, той и много други, работят, живеят, творят, плащат данъци и създават семейства в UK, не в България.
    Изпитвам нетърпимост към лъжи, манипулации и лицемерие, а не желание да руша.
    Аз ти препоръчвам, ако мой пост не ти харесва да го подминеш или уведомиш модератор, не да ми се правиш на интересен, какъв съм бил и как щял съм да си възпитам детето.

Ето я действителноста - бедност, корумпирани държавни институции, съд, неграмотни или мързеливи младежи. Цялата ни система е сбъркана, а теми като тази с линковете в нея дразнят много повече, хора като мен които живеят тук, защото са абсолютна прах в очите на сънародниците в чужбина.

http://offnews.bg/news/%D0%9E%D0%B1%...B2_508301.html

http://offnews.bg/news/%D0%9E%D0%B1%...BF_508274.html

http://www.dw.de/%D1%87%D0%B5%D1%80%...%B5/a-17361980

http://www.varna.utre.bg/2015/05/20/...hi_nito_raboti

http://www.bulgaria.utre.bg/2015/05/...t_sa_bulgarski

http://offnews.bg/news/%D0%A0%D0%B0%...BE_503213.html

За "десерт", за последните 24 часа са се самоубили 5 човека, явно от хубав живот. Пък като добавим и войната по пътищата...

България е с най-висок дял на успешните опити за самоубийство сред всички страни в Европа. Почти всеки ден у нас едно дете посяга на живота си, а двама възрастни се самоубиват.
    Според експертите за последните две години опитите за самоубийство са близо 2000, а половината от тях са били успешни.
    Luxor temples.

23. ХАРЕСВАМ! King liked this post
    Dislikes няма, никанор disliked this post
    batristio
    Guest

Отварям една тема,за хората,които се интересуват и искат да знаят какво се случва в Родината.
    Ще поствам новини,които са позитивни и обнадеждаващи за ситуацията там.
    Не смятам да влизам в спорове,затова анти-българи да не пишат,така или иначе не смятам да отговарям.
    !!!

batristio
    Guest
    Последно редактирано от batristio : 21-05-2015 на 16:15

Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

!!!
    БатРист, тоз човек- Амунра не може да разбере , че този форум е за интелигентни хора, които имат мнение , но също така и да уважават правото на мнение и на останалите, по темата в която пише. Бих му помогнал да си отвори тема-кошче, където да плюе,ама и аз не знам, как става. Като иска да плюе, има си места, така правят възпитаните хора....явно тук имаме друг случай.

batristio
    Guest

БатРист, тоз човек- Амунра не може да разбере , че този форум е за интелигентни хора, които имат мнение , но също така и да уважават правото на мнение и на останалите, по темата в която пише. Бих му помогнал да си отвори тема-кошче, където да плюе,ама и аз не знам, как става. Като иска да плюе, има си места, така правят възпитаните хора....явно тук имаме друг случай.
    Остави го брате,то си има такива хора негативисти,иначе ще иде да тормози къщните си с това вайкане и оплакване.По добре тука.
    Не е просто момчето,ама нещо психически лабилен ми се чини!?
    Аз да бях на него, досега да съм си турил въжето

На почивка
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Amun-Ra,
    Ти ако си мислиш, че тези неща ги няма в другите страни... Not to the same extent, но все пак ги има. вие наистина ли вярвате, че нашите са някакви майстори на кражбата, корупцията и бързата печалба, а не са го видели/взаимствали това именно отвън? Много наивно от ваша страна тогава.

По темата:
    Българи изобретиха таблет за незрящи в Австрия
    https://youtu.be/kYsC_Urxb8g

29. БЛАГОДАРЯ няма, никанор thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! няма, никанор, Мила liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

!!!
    И къде ти са позитивните неща за родината само не разбрахме- сигурно едното от тях е такс кредита на King?!?!? Пуснал си тема и не си разбрал ти самият каква. Ти си последният който може да говори въобще за тези неща след като си избягал оттам. Казаха ти го много хора: СТЕГНИ СИ КУФАРИТЕ И СЕ ВЪРНИ ТАМ ТОГАВА НИ РАЗПРАВЯЙ КОЛКО ГОЛЯМ РОДОЛЮБЕЦ И СИ И КОЛКО ПРЕКРАСНИ НЕЩА СЕ СЛУЧВАТ ТАМ. Ще ти повярваме поне на първото. За да убеждаваш трябва да имаш много сериозни аргументи и доказателства за истината, а ние те взехме за майтап сети се сам защо!!! Заяждаш се и пишеш глупости ама няма кой да ти се върже, Батристьо. Ако не вярваш на мен то виж си тъпата тема на какво заприлича

Старо куче
    Post Thanks / Like

Явно всеки който казва истината за теб не е достатъчно интелигентен. Звучиш точно като българските политици. Личи си, че живееш в България

batristio
    Guest

Отварям една тема,за хората,които се интересуват и искат да знаят какво се случва в Родината.
    Ще поствам новини,които са позитивни и обнадеждаващи за ситуацията там.
    Не смятам да влизам в спорове,затова анти-българи да не пишат,така или иначе не смятам да отговарям.
    Темата за бенефитите е малко по надолу

title removed Аватара на CanBoy
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от King Виж мнението
    И къде ти са позитивните неща за родината само не разбрахме- сигурно едното от тях е такс кредита на King?!?!? Пуснал си тема и не си разбрал ти самият каква. Ти си последният който може да говори въобще за тези неща след като си избягал оттам. Казаха ти го много хора: СТЕГНИ СИ КУФАРИТЕ И СЕ ВЪРНИ ТАМ ТОГАВА НИ РАЗПРАВЯЙ КОЛКО ГОЛЯМ РОДОЛЮБЕЦ И СИ И КОЛКО ПРЕКРАСНИ НЕЩА СЕ СЛУЧВАТ ТАМ. Ще ти повярваме поне на първото. За да убеждаваш трябва да имаш много сериозни аргументи и доказателства за истината, а ние те взехме за майтап сети се сам защо!!! Заяждаш се и пишеш глупости ама няма кой да ти се върже, Батристьо. Ако не вярваш на мен то виж си тъпата тема на какво заприлича
    каза ли му го.истинските родолюбци като мен си стоят в държавата и работят за нейното благо
    а не дезертират в странство като байристьо подобно на браилските хъшове дето докато си пият виното замезват с дебели влашки мезета

истинските родолюбци са като мен които след 10 год в странство зарязват удобства и дебели заплати и се завръщат при корените си за да помагат на закъсалата си родина
    ма преди това гледат първо да помогнат на себе си
    За жалби и оплаквания tel.0696969-Holy Armenian Church.

34. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
    Recommend няма, King recommended this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

36. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
Страница 3 от 17 ПървиПърви 1234513 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Ден на национален траур в Родината
    От lordm във форум Общ форум
    Отговори: 4
    Последно мнение: 03-10-2014, 18:16
  2. Опознахме Родината, а сега - Англия
    От Arthur's Sword EXCALIBUR във форум Общ форум
    Отговори: 62
    Последно мнение: 21-02-2011, 18:09
  3. Към Родината
    От papinbg във форум Литература
    Отговори: 8