Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 17 ПървиПърви 123412 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 26 до 50 от общо 404
    Старо куче Аватара на BMW6
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Позитивни новини от Родината!

Кое е позитивното, че някоя конкурентна фирма се мъчи да ги прецака ли!
    It takes 42 muscles to frown, but only 4 to lift your middle finger….

2. Dislikes никанор disliked this post
    Старо куче Аватара на никанор
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от BMW6 Виж мнението
    Кое е позитивното, че някоя конкурентна фирма се мъчи да ги прецака ли!

миросъздавател Аватара на Staki
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от никанор Виж мнението
    Знам, че ще бъда апострофиран относно качеството на новината, но аз лично виждам много позитивно в това, че българи и други чуждестранни пътници са предпазени от терористичен акт в автобус, вследствие на бърза,навременна и адекватна намеса на българския екипаж.
    http://www.vesti.bg/sviat/evropa/v-b...ylgari-6036257
    Аз я четох новината в друг вариант... където беше казано, че са изкарали луд късмет, защото бомбата е трябвало да избухне в Бърно. Но нещо е дефектирала. Няма нищо общо с професионализма на екипажа. Ако бяха действали професионално, когато пътник не се появи е трябвало да не тръгват, а веднага да свалят всички пътници, да намерят кой липсва и веднага да му намерят багажа и да го свалят, както правят в авиокомпаниите.
    while (2+2 == 4) {
    drink(new Bourbon("Jefferson's" , 100));
    }
    gotoAndStop ("bed");

Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Staki Виж мнението
    Аз я четох новината в друг вариант... където беше казано, че са изкарали луд късмет, защото бомбата е трябвало да избухне в Бърно. Но нещо е дефектирала. Няма нищо общо с професионализма на екипажа. Ако бяха действали професионално, когато пътник не се появи е трябвало да не тръгват, а веднага да свалят всички пътници, да намерят кой липсва и веднага да му намерят багажа и да го свалят, както правят в авиокомпаниите.
    В спора се ражда истината, но правете го на друго място...моля ви ! Прочетете началния пост на темата!

batristio
    Guest

7. ХАРЕСВАМ! никанор liked this post

Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Позитивни новини от Родината!

Цитирай Първоначално написано от coach_tour_driver Виж мнението
    Аз антибългарин ???? Със гордо вдигната глава ти заявявам,е аз съм единственият истински българин във Англия.
    И да това е истинска позитивна новина паунд към лева, все пак не забравяй за какво сме тук във УК 99% от нас.(без някой да си го признават разбира се)
    Не можеш да казваш, че си истински Българин при положение, че не живееш в България. Това е все едно да казваш, че си истински войник, но не си на фронта. Така е прав си иначе, че всички сме тук за пари, но аз лично след толкова години тук вече мисля за UK като за нещо повече. По скоро тук се чувствам като у дома си, а България ми става все по чужда.

11. БЛАГОДАРЯ Amun-Ra thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Позитивни новини от Родината!

Цитирай Първоначално написано от batristio Виж мнението
    Отварям една тема,за хората,които се интересуват и искат да знаят какво се случва в Родината.
    Ще поствам новини,които са позитивни и обнадеждаващи за ситуацията там.
    Не смятам да влизам в спорове,затова анти-българи да не пишат,така или иначе не смятам да отговарям.
    Темата, за да е по актуална трябваше да я пусне някой който живее в България. Ти какъв си????? Много е лесно да правиш кинти тук и да се пъчиш с ''просперитета'' на ''родината'' си. Кой ще ти повярва?!?!? Някакви линкчета от измислени БГ медии пуснати от някой който е на 2000 км от България. България загива от мизерия, отчаяние и простотия, а тоя тръгнал тука презентации да прави на гърба на изстрадалия народ. Никанор ти не беше ли в България?? Нещо позитивно ти поне можеш ли да кажеш, поне вода от извора да е и малко по достоверно?

13. ХАРЕСВАМ! Amun-Ra liked this post
    Recommend Amun-Ra recommended this post
    batristio
    Guest

По подразбиране За: Re: Позитивни новини от Родината!

Цитирай Първоначално написано от King Виж мнението
    Темата, за да е по актуална трябваше да я пусне някой който живее в България. Ти какъв си????? Много е лесно да правиш кинти тук и да се пъчиш с ''просперитета'' на ''родината'' си. Кой ще ти повярва?!?!? Някакви линкчета от измислени БГ медии пуснати от някой който е на 2000 км от България. България загива от мизерия, отчаяние и простотия, а тоя тръгнал тука презентации да прави на гърба на изстрадалия народ. Никанор ти не беше ли в България?? Нещо позитивно ти поне можеш ли да кажеш, поне вода от извора да е и малко по достоверно?
    Шшшшт.Изчезни птицо проклета.Оди, пиши в темите за бенефитите,виж някой нов може да са измислили и ти да не го получаваш още

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: Позитивни новини от Родината!

Шшшшт.Изчезни птицо проклета.Оди, пиши в темите за бенефитите,виж някой нов може да са измислили и ти да не го получаваш още
    Батристьо, виж намерих нещо ''позитивно'' от България. Еййййй как се радвам и аз да подпомогна темата с нещо полезно и супер актуално за родината:

http://petel.bg/Rumen-Valka-si-proda...lata--__112900

Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Позитивни новини от Родината!

Бат Рист, не се поддавай на провокации. Дан Колов и той е бил 16 години извън България, но умира като истински Българин. Няма значение къде си, ако се чувстваш Българин! Коментари в тази тема са излишни, ще се постарая да не го правя повече!

17. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! няма liked this post
    batristio
    Guest

По подразбиране За: Re: За: Re: Позитивни новини от Родината!

Г
    Батристьо, виж намерих нещо ''позитивно'' от България. Еййййй как се радвам и аз да подпомогна темата с нещо полезно и супер актуално за родината:

http://petel.bg/Rumen-Valka-si-proda...lata--__112900
    Мани ги тези глупости,кажи хаузинг бенефита,ко стана,ами чайлд такс кредита обединихте ли ги с уоркинг такс кредита,скъпата още ли не работи, ами си гледа бебчето да й е живо и здраво на баба й Елизабета?!
    Хаха.Не всички сме като вас на държавна издръжка,брато.Обаче имаме селф респект и привилегията да се наречем,каквито сме.
    Много еФтино се продавате бе хора!

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Re: Позитивни новини от Родината!

Г

Мани ги тези глупости,кажи хаузинг бенефита,ко стана,ами чайлд такс кредита обединихте ли ги с уоркинг такс кредита,скъпата още ли не работи, ами си гледа бебчето да й е живо и здраво на баба й Елизабета?!
    Хаха.Не всички сме като вас на държавна издръжка,брато.Обаче имаме селф респект и привилегията да се наречем,каквито сме.
    Много еФтино се продавате бе хора!
    1.7 млн. евро не ще да е толкова евтино, приятелю или истината както винаги не ти отърва. Като си толкова ''велик българин'' да си беше стоял в България. Занимаваш форума с глупости и понеже си от село въобще не се усещаш как точно такива като мен те подбъзикват отвреме навреме. Много си сериозен, но не достатъчно умен, за да разбереш, че си правя таш.к с теб

batristio
    Guest

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Re: Позитивни новини от Родината!

1.7 млн. евро не ще да е толкова евтино, приятелю или истината както винаги не ти отърва. Като си толкова ''велик българин'' да си беше стоял в България. Занимаваш форума с глупости и понеже си от село въобще не се усещаш как точно такива като мен те подбъзикват отвреме навреме. Много си сериозен, но не достатъчно умен, за да разбереш, че си правя таш.к с теб
    Ами прави си,то след като съдбата-живота си е направил т@шак с тебе,какво друго ти остава...........
    Нищо не каза за хранилката мойто момче,сладки ли са английските помощи?Сещай се и за мен от време на време,че и аз сериозна лепта си внасям всеки месец-enjoy!

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: Позитивни новини от Родината!

Цитирай Първоначално написано от никанор Виж мнението
    Бат Рист, не се поддавай на провокации. Дан Колов и той е бил 16 години извън България, но умира като истински Българин. Няма значение къде си, ако се чувстваш Българин! Коментари в тази тема са излишни, ще се постарая да не го правя повече!
    Никанор в тази връзка само да кажа, че българин можеш да се чувстваш навсякъде по света, да, но не можеш да промениш България когато си далеко от нея. Дан Колов е голям българин, но е успял в щатите,а не в България и ако познаваш успеха и възхода в живота му то би трябвало да знаеш, че именно българи са го довели до падението му. За България са умирали много истински българи за ИСТИНСКАТА България. Нея вече я няма, а с това се изчерпват и кандидатите за патриотизъм, но пък сериозно се увеличават кандидатите за псевдопатриотизъм. Аз просто казвам истината, не се имам за патриот или за ''родолюбец''. Знам какво искам за себе си и за семейството си. А за Батристьо аз само си го бъзикам щото е още много млад и зелен пък краен до безкрайност, просто ми е смешен и не само на мен

22. ХАРЕСВАМ! Amun-Ra liked this post
    batristio
    Guest

По подразбиране За: Re: За: Re: Позитивни новини от Родината!

Никанор в тази връзка само да кажа, че българин можеш да се чувстваш навсякъде по света, да, но не можеш да промениш България когато си далеко от нея. Дан Колов е голям българин, но е успял в щатите,а не в България и ако познаваш успеха и възхода в живота му то би трябвало да знаеш, че именно българи са го довели до падението му. За България са умирали много истински българи за ИСТИНСКАТА България. Нея вече я няма, а с това се изчерпват и кандидатите за патриотизъм, но пък сериозно се увеличават кандидатите за псевдопатриотизъм. Аз просто казвам истината, не се имам за патриот или за ''родолюбец''. Знам какво искам за себе си и за семейството си. А за Батристьо аз само си го бъзикам щото е още много млад и зелен пък краен до безкрайност, просто ми е смешен и не само на мен
    И коя е истината:
    Че си бил провал там,провал си и тук,само дето тукашните провали ги хранят хората ,които се справят по добре с живота.Тва,ако не е комунизъм?!
    Смей се, само да не е през сълзи 40 годишен младежо, чиито най-големи успехи са работа като лейбър и живот в кансил хауз.
    Пак добре,че си се добрал до тук,че да се пръкне поколение от теб,макар че като ти гледам развитието смисъла от упражнението е доста съмнителен поне за мен.
    Последно редактирано от batristio : 20-05-2015 на 21:25

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Re: Позитивни новини от Родината!

И коя е истината:
    Че си бил провал там,провал си и тук,само дето тукашните провали ги хранят хората ,които се справят по добре с живота.Тва,ако не е комунизъм?!
    Смей се само да не е през сълзи 40 годишен младежо, чиито най-големи успехи са работа като лейбър и живот в кансил хауз.
    Пак добре,че си се добрал до тук,че да се пръкне поколение от теб,макар че като ти гледам развитието смисъла от упражнението е доста съмнителен поне за мен.
    Запени се, чакай, чакай, а етооо малко napkins за Батристьооооо и още нещо имам тука докато си бършеш жълтото около устата- един

batristio
    Guest

Запени се, чакай, чакай, а етооо малко napkins за Батристьооооо и още нещо имам тука докато си бършеш жълтото около устата- един
    Пич,извинявай така,че малко по грубо ти влезнах тази вечер,ама ти си много неприятен човек по принцип и понеже интелекта ти го позволява,та се възползвах от теб,като че ли....
    Сори,ти не си виновен,живота те е направил такъв сигурно.Иди,обърни внимание на женичката си,не е лесно да се гледа бебок,особено бащата когато е лабилен.....
    Лека вечер и не губи вяра миличък.

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Re: За: Re: Позитивни новини от Родината!

Пич,извинявай така,че малко по грубо ти влезнах тази вечер,ама ти си много неприятен човек по принцип и понеже интелекта ти го позволява,та се възползвах от теб,като че ли....
    Сори,ти не си виновен,живота те е направил такъв сигурно.Иди,обърни внимание на женичката си,не е лесно да се гледа бебок,особено бащата когато е лабилен.....
    Виждам, че често използваш думичката миличък, незнам може мъжката част да ти е слабост. Още салфетки??

batristio
    Guest

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Re: За: Re: Позитивни новини от Родината!

Виждам, че често използваш думичката миличък, незнам може мъжката част да ти е слабост. Още салфетки??

Намери некоя църква,па влез запали свещ за всички знайни и незнайни бачкери,като мен,благодарение на които ти се плащат каунсил хауза и "папото" на бебо-всеки петък.И няма смисъл да злобееш ти си там където си,само и единствено по своя вина,никой от нас най-малко аз,сме ти виновни за окаяното положение,в което се намираш.

title removed Аватара на CanBoy
    Post Thanks / Like

батристе налей си едно и улаби малко нервата
    както го е казал поета

О, налейте! Ще да пия!
    На душа ми да олекне,
    чувства трезви да убия,
    ръка мъжка да омекне!

Ще да пия на пук врагу,
    на пук и вам, патриоти!
    Аз веч нямам мило, ддраго,
    а вий... вий сте идиоти!
    За жалби и оплаквания tel.0696969-Holy Armenian Church.

29. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! King, няма liked this post
    Recommend няма recommended this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Re: За: Re: За: Re: Позитивни новини от Родината!

Намери некоя църква,па влез запали свещ за всички знайни и незнайни бачкери,като мен,благодарение на които ти се плащат каунсил хауза и "папото" на бебо-всеки петък.И няма смисъл да злобееш ти си там където си,само и единствено по своя вина,никой от нас най-малко аз,сме ти виновни за окаяното положение,в което се намираш.
    Оххх, да бе колко съм ''окаян'', как забравих това мое състояние Хайде да спинкаш мойто момче, че утре сутрин на строителният обект да си навреме и да бачкаш за благото на кралицата, а вечер пак заповядай да ни доказваш и показваш какъв ''голям български патриот и родолюбец си''

batristio
    Guest

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Re: За: Re: За: Re: Позитивни новини от Родината!

Оххх, да бе колко съм ''окаян'', как забравих това мое състояние Хайде да спинкаш мойто момче, че утре сутрин на строителният обект да си навреме и да бачкаш за благото на кралицата, а вечер пак заповядай да ни доказваш и показваш какъв ''голям български патриот и родолюбец си''
    Ма, ти не беше ли същия,дето ревеше тук,как му забавили такс кредита и как за хаузинг бенефит да си подаде документите,че нещо сложно му било написано?!
    Да те не бъркам с някой? Дето отишъл в Хародс на интервюто,па се ,че най му било добре на строежа,щото плащали всеки петък и хората се
    Когато бебчето се роди,пък мамата не работила и т.н.
    Ако те бъркам с някой,казвай доде е време.......

Старо куче Аватара на Amun-Ra
    Град
    По света и у нас
    Post Thanks / Like

За какви позитивни новини говорите, това в статиите са пълни глупости. Митничари и граничари са освободени, а началника на смяната пледира невинен, защото не е бил на работа. Големите пари се прибират от политици, кметове и мутри по всички проекти.
    Ето сега гледам новини: човек почина при ПТП, защото дошлата линейка няма батерии за дефибрилатора, но пък кмета на Петрич откраднал 3 милиона със зам.кмета и баджанака му. Общински съветник в Бургас - поставено лице на фирми в имотни далавери. Служители на МОН продават по интернет отговорите на матурите, а уж се пръскат пари за сигурност.
    Хората живеещи в софийския квартал Драгалевци(да "тузарския" квартал) са почнали да правят нощни патрули, защото полицията не си върши работата. За 1 седмица, момчетата от квартала са заловили 4-ма крадци, които полицията не може.
    Жена загубила гласа си поради лекарска грешка 8-9г. не може да осъди болницата.
    Мили сънародни, от България позитивни новини, истински позитивни(развитие на икономика, модерни и добри закони за гражданите и бизнеса, добро и качествено образование, здравеопазване, стандарт на живот, и т.н и т.н.) няма и това съм убеден го знаете добре, не се заблуждавайте. Не не съм антибългарин, напротив, обичам си Родината, затова се и върнах, но всичко е пълен "шит" и с всеки изминал ден става по-голям.
    "Everyone finds himself in the world where he belongs. The essential thing is to have a fixed point from which to check its reality now and then".
    Luxor temples.

33. ХАРЕСВАМ! King, vladigbg liked this post
Страница 2 от 17 ПървиПърви 123412 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Ден на национален траур в Родината
    От lordm във форум Общ форум
    Отговори: 4
    Последно мнение: 03-10-2014, 18:16
  2. Опознахме Родината, а сега - Англия
    От Arthur's Sword EXCALIBUR във форум Общ форум
    Отговори: 62
    Последно мнение: 21-02-2011, 18:09
  3. Към Родината
    От papinbg във форум Литература
    Отговори: 8