Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 3 от общо 3
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Tuition fee loan + grant (Wales)

Здравейте колегия, дойде време да аплайвам за заемите, без посредни фирми го правя.
    Firm choice ми е Swansea university, не знам онлайн или чрез пощата се кандидатства.
    Направих регистрация в "www.student-finance.service.gov.uk", но ми искат NIN и английски паспорт. Там, също така, никъде не видях да пише нещо за grant. Второто нещо, което много се интересува понастоящем е maitainance loan. Леля ми и чичо ми (англичанин) живеят в Англия, това може ли да ми помогне някак си за този заем ? Мисля и да работя, когато отида там. Мисля, че дед***** за заемите е 15.05, изключително силно моля някой запознат да внесе яснота. Много ви благодаря!

Architectural Assistant Аватара на Scorpzou
    Град
    Scotland, UK
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Tuition fee loan + grant (Wales)

Цитирай Първоначално написано от kris2010 Виж мнението
    Здравейте колегия, дойде време да аплайвам за заемите, без посредни фирми го правя.
    Firm choice ми е Swansea university, не знам онлайн или чрез пощата се кандидатства.
    Направих регистрация в "www.student-finance.service.gov.uk", но ми искат NIN и английски паспорт. Там, също така, никъде не видях да пише нещо за grant. Второто нещо, което много се интересува понастоящем е maitainance loan. Леля ми и чичо ми (англичанин) живеят в Англия, това може ли да ми помогне някак си за този заем ? Мисля и да работя, когато отида там. Мисля, че дед***** за заемите е 15.05, изключително силно моля някой запознат да внесе яснота. Много ви благодаря!
    Кандидатства се по пощата с попълнена на ръка форма за европейски студенти -
    http://www.sfengland.slc.co.uk/media...orm_1516_d.pdf . 15 Май е гаранционен срок - т.е. гарантират, че ако кандидатстваш до тогава, ще получиш отговор за заема преди началото на учебната година. Не е краен срок.

global player
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Tuition fee loan + grant (Wales)

Приет съм в Уни Саутхемптън в супер топ специалността, но не знам как да си попълня формата за Лоун в интернет. Преди няколко години започнах семестър в бг уни и след 1вия се отказах. Това да го попълвам ли или ще ми свали шансовете за лоун? Матюр стюдънт съм, на 28. В момента не работя от доста време, спя и се храня в дома на родителите си. Да им пращам ли извлечение от мои доходи или от тези на семейството, и изобщо дали го искат това? Страшно съм стресиран, защото сроковете отдавна минаха.. Моля за помощ.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Tuition fee 2011/12
    От XxPerpetual_AngelxX във форум Образование в UK
    Отговори: 8
    Последно мнение: 04-11-2010, 12:34
  2. Unlimited tuition fees. :)
    От m_dimitrowa във форум Образование в UK
    Отговори: 19
    Последно мнение: 15-10-2010, 00:30
  3. Pregnancy Grant
    От kolobar във форум Бъдещи майки
    Отговори: 1