Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 5 ПървиПърви 1234 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 26 до 50 от общо 110
    title removed Аватара на CanBoy
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Каква е вашата визия за България след 20 години?

моята визия за българия е следната

след 20 год 50% от панелните жилища в големите градове ще бъдат негодни и опасни за обитаване поради изтеклият им срок на годност.
    много от обитателите им предимно такива граждани от селски тип които имат имоти по селата ще се завърнат към корените си и ще се занимават с ръчно земеделие
    останалата част не притежаваща селски имоти поради невъзможност заради ниски доходи да си закупят тухлени жилища ще станат наематели.наемите заради голямото търсене ще скочат в пъти и в един такъв монолитен апартамент ще живеят по 8-12 души обитаващи единични,двойни и тройни стаи деляще си 1 баня и 1 тоалетна
    един вид след 20 години може да стигнем и ние Лондон
    За жалби и оплаквания tel.0696969-Holy Armenian Church.

2. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
    Старо куче Аватара на никанор
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от robben1996 Виж мнението
    България след 20 години , наи вероятно Турция ще е в ЕС , по времето на тези 20 години , ще се построят много заводи , погледнете тракия промишлената зона как се развива . Наи вероятно в България , ще се заселят над два милиона турци от Турция , след около 20-25 години ще имаме премиер с турски произход , в големите градове населението ще е 50 на 50 християни и муслими , но турците , ще накарат циганите да работят във фабрики , ще има по добър стандарт на живот от сега
    Турция ще види Европа през крив макарон...или след 500 години, тя е протеже на Щатите. По скоро Русия ще стане част от Европа, отколкото Турция. Щатите я помпят с технологии и протекции,за да имат контрол в бъдеще над Европа. Щатите са толкова противник на Русия , колкото и на Европа. Защо Турция, на една педя от Ислямска държава гледа сеир..?

4. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
    Dislikes няма disliked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Е аз какво да разбирам? Че ти домъчня за комунизма ли? Има комунистически държави още, що се мъчиш тук.

Старо куче Аватара на BMW6
    Post Thanks / Like

Ми Хубу тогава да ти кажа каква е моята визия за Бг :-) канадеца президент на държава с население от 2 човека... Никанор и бай Ганьо....седят тримата нагъват шотландска ракия ( понеже няма кой да вари българска) ядат сръбска лютеница и гръцко сирене и готвят военен преврат с който да превземат Европа.
    It takes 42 muscles to frown, but only 4 to lift your middle finger….

7. ХАРЕСВАМ! Katsko liked this post
    batristio
    Guest

Цитирай Първоначално написано от BMW6 Виж мнението
    Ми Хубу тогава да ти кажа каква е моята визия за Бг :-) канадеца президент на държава с население от 2 човека... Никанор и бай Ганьо....седят тримата нагъват шотландска ракия ( понеже няма кой да вари българска) ядат сръбска лютеница и гръцко сирене и готвят военен преврат с който да превземат Европа.

По подразбиране Re: Каква е вашата визия за България след 20 години?

Част от мненията са преместени в темата оф топик.

Напомням на потребителите да се придържат към темата
    и в дискусията да атакуват аргументите на опонентите си, а не да преминават в лични нападки.
    Ако това не се спазва, темата ще бъде заключена.
    Това е официално предупреждение. Благодаря за разбирането.
    Правила на форума

10. БЛАГОДАРЯ никанор thanked for this post
    Recommend никанор recommended this post
    Старо куче Аватара на An_mari_Stoeva
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Каква е вашата визия за България след 20 години?

Напрягаща е статията, но на който му се чете, да заповяда

http://news365.eu/%D0%BC%D0%B0%D0%BC...D%D1%82%D0%B8/

12. БЛАГОДАРЯ musi thanked for this post
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Каква е вашата визия за България след 20 години?

Цитирай Първоначално написано от Шведска Дама Виж мнението
    Напрягаща е статията, но на който му се чете, да заповяда

http://news365.eu/%D0%BC%D0%B0%D0%BC...D%D1%82%D0%B8/
    ...моме, оценявам линка като реалност и съвсем не е напрягащо , поне за мен. По скоро е банално... но това е друга тема. Темата е ...Вашата визия за България след 20 години... не виждам твоята лична визия,Swedish girl !

Старо куче Аватара на An_mari_Stoeva
    Post Thanks / Like

Е, каква да е моята визия след 20 години, след като това е сегашната реалност? Развалих настроението рано сутрин... за какво чета и аз подбни статии, да ме пита някой.

"Докато в България се опитваме да бъдем различни, то в чужбина изпитваме нужда да принадлежим към нещо.", опитвам се да го асимилирам това?

15. ХАРЕСВАМ! никанор liked this post
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Шведска Дама Виж мнението
    Е, каква да е моята визия след 20 години, след като това е сегашната реалност? Развалих настроението рано сутрин... за какво чета и аз подбни статии, да ме пита някой.
    ... я малко оптимизъм, знаеш ли 20 години , колко са много ?

17. ХАРЕСВАМ! An_mari_Stoeva liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Каква е вашата визия за България след 20 години?

Цитирай Първоначално написано от batristio Виж мнението
    Как си представяте родината след време?Накъде вървим и къде ще стигнем?Ние правим ли нещо?Можем ли да направим,имаме ли потенциала и волята да променим нещо?
    Пука ли ни въобще!?
    Каква е визията ми за БЪлгария след 20 години??? МРАЧНА!
    Ако се загледате в демографското "развитие", ще забележите, че увеличение на популацията има само в един етнос. Когато през 80-те повечето български семейства имаха по 1 дете и по-рядко по две, то сред циганите броя деца беше по няколко. Тези деца, родени през 80-те сега са на по 25-35 години. Ако вникнете по-внимателно в разните новини ще забележите следното: Някъде нещо станало и някой от участниците е на ... примерно 23-25 години и има примерно 3-4-5 деца. Това е приблизително поколението родено в края на 80-те и началото на 90-те и това поколение е вече с по 3-4-5 деца. С други думи за около 20 години циганското население приблизително се удвоява. Казвам "удвоява" защото трябва да се отчете и смъртността при определяне на бройката.
    За да се преборим с циганията трябва да бъде пречупена тяхната "култура". А това как ще стане при увеличаваща се популация и същевременно намаляваща популация сред българите??? Как може една страна да просперира при наличието на все по-голям брой неграмотно население? А неграмотното население се множи и продължава да се множи! Покажете ми пример на семейство с висше образование и повече от 2 деца! ДА, и аз знам за такива българи, но те НЕ са в България и едва ли ще се завърнат някога.
    Спирам само до тук. Защото няма да ми стигне деня за да опиша всичко което мисля.

19. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
    batristio
    Guest

Струва ми се на мен,че след безбрежните откъм сериозни препятствия 45 години за нас като народ,сега се налага да мислим отговорно и трябва да почваме да се учим да живеем,като малцинство в България при това с отговорността присъща за мнозинството....
    Това поради историята и емоционалната ни обвързаност със страната ни най-вече.
    А за тези от нас,които продължаваме да свързваме бъдещето си -фючър брайт с Родината,ще си позволя да ви посъветвам, да се снабдите с огнестрелно оръжие и по възможност законно.Много е вероятно да ви се наложи да го ползвате към някой момент......

Наздраве!
    Изтървахме коня...............

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Каква е вашата визия за България след 20 години?

Цитирай Първоначално написано от никанор Виж мнението
    ... я малко оптимизъм, знаеш ли 20 години , колко са много ?
    Като 20 секунди са всъщност, но съдейки по изминалите 20 години ето ви реална визия за предстоящите: ЧАЛГА, ЧАЛГА, ЧАЛГА, а около нея мисля не е необходимо да се обяснява нещо което е ясно като бял ден: ОСАКАТЕНО, НЕГРАМОТНО ПОКОЛЕНИЕ!!! Good luck

Старо куче
    Град
    Chester
    Post Thanks / Like

След 20 години циганите ще намерят несметни богатства в недрата на България,но вече отракани ще наемат едно малцинство - Българите,които някога са били владетели на тая държава да ги "берат вместо тях" и ще им плащат по една паничка боб чорба

Шегата на страна,но не знам...просто не знам какво ще стане,но надали ще да е на добре...

23. ХАРЕСВАМ! King liked this post
    Старо куче
    Град
    Chester
    Post Thanks / Like

Сега като се замисля...мечтая си:
    Да се роди един нов Стефан Стамболов и за 5 години да направи това което 25 години вече никой не иска - държава с работеща икономика.
    Някой да забрани партиите и да създаде новия златен лев.Да сме уважавани един вид.
    Да сме минимум в състоянието от преди ВСВ.
    Да сме такива каквито са били нашия княз и българските войничета през сръбско - българската война - дори всички да са против нас ,напук на всички да сме Българи.
    След стотици години най-накрая да имаме дипломация на високо ниво.
    Ако доживея да видя това и в зародиш ще се върна,но...е мечтите са безплатни,нали?
    Иначе какви БЪЛГАРИ са се раждали...дори анличаните са ни уважавали - бий за да те уважават )

Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Carlsberg Виж мнението
    Сега като се замисля...мечтая си:
    Да се роди един нов Стефан Стамболов и за 5 години да направи това което 25 години вече никой не иска - държава с работеща икономика.
    Някой да забрани партиите и да създаде новия златен лев.Да сме уважавани един вид.
    Да сме минимум в състоянието от преди ВСВ.
    Да сме такива каквито са били нашия княз и българските войничета през сръбско - българската война - дори всички да са против нас ,напук на всички да сме Българи.
    След стотици години най-накрая да имаме дипломация на високо ниво.
    Ако доживея да видя това и в зародиш ще се върна,но...е мечтите са безплатни,нали?
    Иначе какви БЪЛГАРИ са се раждали...дори анличаните са ни уважавали - бий за да те уважават )
    ... България в момента има крещяща нужда от връщане към националните корени и идентификация... Стамболов точно това е прозрял...
    Но забележете : не анархистки и популистки национализъм ... а защита на националните интереси !!!

Старо куче
    Град
    Chester
    Post Thanks / Like

... България в момента има крещяща нужда от връщане към националните корени и идентификация... Стамболов точно това е прозрял...
    Но забележете : не анархистки и популистки национализъм ... а защита на националните интереси !!!
    Да,но колкото и да са го мразели и какъвто и да е бил,едно е ясно - бил е Българин с главно Б.Лесно ли е това което е направил.Надали.

27. ХАРЕСВАМ! никанор liked this post
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

Да,но колкото и да са го мразели и какъвто и да е бил,едно е ясно - бил е Българин с главно Б.Лесно ли е това което е направил.Надали.
    ...ами не му е било лесно, убит е при атентат, като преди това оцелява от друг, защитавайки идеите си за възхода на България....но нищо съкровено не идва даром,... /ако ми позволиш, не искам да поучавам, казвам си просто мнението/ голямата цел иска себераздаване, ...колко от нас го носят в сърцето си ? И всъщност е много лесно, ако всички го искаме, за съжаление всеки акъл дава и иска , ама не му стиска...

29. ХАРЕСВАМ! Carlsberg liked this post
    Старо куче
    Град
    Chester
    Post Thanks / Like

...ами не му е било лесно, убит е при атентат, като преди това оцелява от друг, защитавайки идеите си за възхода на България....но нищо съкровено не идва даром,... /ако ми позволиш, не искам да поучавам, казвам си просто мнението/ голямата цел иска себераздаване, ...колко от нас го носят в сърцето си ? И всъщност е много лесно, ако всички го искаме, за съжаление всеки акъл дава и иска , ама не му стиска...
    То е не само да искаш и да имаш желание,но и да имаш дарба за това.Аз примерно за депутат не ставам и да водя хора не мога.И да искам просто не ми се отдава.Добър съм в друго,но не и в това,не е само до желание.

Старо куче
    Град
    Bulgaria
    Post Thanks / Like

След 20 години пенсионната и социалната система на тая мутренска държава ще са се сринали.Макар , че според мен това ще стане доста по- рано.Причината е повече от ясна- Малко на брой хора в трудоспособна възраст и близо 2 милиона туземци щракащи с пръсти и крадящи желязо по цял ден.

Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Happy idiot Виж мнението
    След 20 години пенсионната и социалната система на тая мутренска държава ще са се сринали.Макар , че според мен това ще стане доста по- рано.Причината е повече от ясна- Малко на брой хора в трудоспособна възраст и близо 2 милиона туземци щракащи с пръсти и крадящи желязо по цял ден.
    ... страхувам се , че май сериозно оправдаваш ника, който си избрал...
    ... колкото и да не ти харесва, нещата в "омразната за теб " България бавно но постепенно и в тенденция, се подобряват, въпреки всичката отрова, ирония и подмятания които се сипят върху нея, тя просто е "осъдена" да успее !!!
    Последно редактирано от никанор : 29-07-2015 на 11:35

33. БЛАГОДАРЯ Katsko thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Rosen77 liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Каква е вашата визия за България след 20 години?

След 20 години циганите ще намерят несметни богатства в недрата на България,но вече отракани ще наемат едно малцинство - Българите,които някога са били владетели на тая държава да ги "берат вместо тях" и ще им плащат по една паничка боб чорба

Шегата на страна,но не знам...просто не знам какво ще стане,но надали ще да е на добре...
    Едно е ясно, трябва да се преборим с циганите. Разбирайте не с тези цигани дето просто са си се родили такива, но в действителност са се интегрирали в обществото и си работят като всички останали. Тези не са проблем. Проблем са онези дето не искат да се образоват, не искат да работят и чакат само на помощи. Именно онези, болшинството от махалите дето гласуват срещу няколко кебабчета и бира. Правят по много деца за да получават повече помощи, а до децата им нищо не достига защото помощите се харчат за цигари и ракия.
    Преборването с циганската напаст може да стане като се пречупи тяхната култура. При много от тях битува убеждението, че не тряба да работи, каквото му трябва държавата е длъжна да му го даде и те винаги са онепавдани.
    Според мен проблема може да се реши като се започне масово орязване на всякакви помощи. Помощите да се дават натурално - храна и дрехи за децата. На възрастните да се предлагат безплатни образователни курсове. Да им се предлага работа по 1-2 пъти и ако откаже да му се спират всякакви помощи. Не е редно помощите да се оказват по-високи от заплата!!! Трябва да се сложи таван на помощта. Ако ще да имаш право на много помощи, тавана да е примерно 50-60% от минималната работна заплата. Ако се спазва стриктно подобно правило, то всеки би предпочел да иде на работа и да вземе повече пари.

35. БЛАГОДАРЯ никанор thanked for this post
    Recommend никанор recommended this post
    Dislikes никанор disliked this post
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Каква е вашата визия за България след 20 години?

Цитирай Първоначално написано от icvlmm Виж мнението
    Едно е ясно, трябва да се преборим с циганите. Разбирайте не с тези цигани дето просто са си се родили такива, но в действителност са се интегрирали в обществото и си работят като всички останали. Тези не са проблем. Проблем са онези дето не искат да се образоват, не искат да работят и чакат само на помощи. Именно онези, болшинството от махалите дето гласуват срещу няколко кебабчета и бира. Правят по много деца за да получават повече помощи, а до децата им нищо не достига защото помощите се харчат за цигари и ракия.
    Преборването с циганската напаст може да стане като се пречупи тяхната култура. При много от тях битува убеждението, че не тряба да работи, каквото му трябва държавата е длъжна да му го даде и те винаги са онепавдани.
    Според мен проблема може да се реши като се започне масово орязване на всякакви помощи. Помощите да се дават натурално - храна и дрехи за децата. На възрастните да се предлагат безплатни образователни курсове. Да им се предлага работа по 1-2 пъти и ако откаже да му се спират всякакви помощи. Не е редно помощите да се оказват по-високи от заплата!!! Трябва да се сложи таван на помощта. Ако ще да имаш право на много помощи, тавана да е примерно 50-60% от минималната работна заплата. Ако се спазва стриктно подобно правило, то всеки би предпочел да иде на работа и да вземе повече пари.
    ...ми хайде де, ти и аз ставаме двама...Има ли други ? ... и помощите - никакви пари в брой - в натура или ваучери за отопление

Старо куче
    Град
    Bulgaria
    Post Thanks / Like

Good luck and I hope all of you to get drowned in the cesspool named Bulgaria

38. Dislikes Katsko disliked this post
    Старо куче
    Град
    Bulgaria
    Post Thanks / Like

http://bradva.bg/bg/article/article-55907#.VdD2ds7LogZ Понеже съм идиот , някакви си руснаци явно и те са малоумни

Страница 2 от 5 ПървиПърви 1234 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Официално: След 16 години България отново произвежда коли
    От Мила във форум Новини от и за България
    Отговори: 1
    Последно мнение: 22-02-2012, 00:12
  2. Връщане в България след 1,6 години нелегален престой.
    От Happy Nick във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Последно мнение: 07-01-2007, 19:51
  3. Отговори: 1
    Последно мнение: 06-11-2006, 22:37
  4. SoftVisia.com - Изградете Вашата Софтуерна Визия
    От Tragedy във форум Интернет и компютри
    Последно мнение: 05-11-2006, 16:30

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми