Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 35 от общо 35
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Единбург или Глазгоу след Лондон

Умряла работа е там и всичко е сезонно. Гледал съм навсякъде за да стигна до това решение.
    В Лондон можеш да полудееш, по-добре на северния полюс!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Smile За: Единбург или Глазгоу след Лондон

Здравей Жоркатаве, казвам се Любо и с моята приятелка ще се връщаме на Острова след 6-8 месеца, като всячески искаме да сменим Англия с Шотландия. Живяхме 5 години в Шефийлд и Нотингам, а аз пътувах 1 година всеки ден из цяла Англия, влючително и Лондон – така ,че те разбираме какво имаш впредвид. Субективното ми мнение е, че северните англичани са много по-любезни и открити от юга, но и горе и долу хигиената, наличието на прекалено много имигранти, лоша инфрасртуктура( особенно Нотингам) е почти еднаква. Изключително ще ни е интересно и полезно да споделяш твоя опит и впечатления когато се преместиш в Шотландия, разбира се когато имаш време. Това което дотук стана ясно от форума, че избора ще е между Единбург и Глазгоу. Ти спомена също и Бристол, да един от най- европейските като усещане град в Англия които посетих.

Поздрави и успех!
    e-mail [email protected]

Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от ceco68 Виж мнението
    .Щях да забравя,макар че сме в страната на уйскито,тук се пие повече бира,която е страхотна.Винаги прясна и с невероятен вкус,говоря за Tennent’s
    Za toq Tennents li ide re4 6toto v London go piem samo nie alcoholicite na mene mi e malko gaden no sled butilka tekila e vkusen dokato pripadam ot nqkoj skunk

https://www.google.co.uk/search?q=su...AcSe7gaBgaWwBA

Старо куче Аватара на An_mari_Stoeva
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Ако твоята лична оценка за климата в Лондон е такава, Жорката, не те виждам как ще си в Шотландия. Тук за жега се смята температура над 22-25 градуса и като сложеш вятъра... за годините, в които съм живяла тук, веднъж стигна до 26 градуса и всички говореха каква адска жега е било... за 3 дена. Аз съм на западното крайбрежие, при температура около 18-20° влажността е доста висока и се диша трудно. Тази зимо пък имаше поне 3-4 зимни виелици с ураганен вятър (вдига керемиди и огради), снеговалеж, при който скоростта по магистралите е 30-40-50 мили в час, в зависимост от времето на деня, защото няма видимост. Гледам, за днес прогнозата и за Глазгоу и за Единбург е от -2 до 10 градуса, като в 8 ч. сутринта е 1° при слънчево и ясно време, а в Лондон е 9°, облачно....
    Извинявам се много за неуместната намеса в темата, но виждам, говори се за метереологични условия. Заповядайте в скандинавието и изкарайте една 10 месечна зима. В началото е весело, после не толкова

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Шведска Дама Виж мнението
    Извинявам се много за неуместната намеса в темата, но виждам, говори се за метереологични условия. Заповядайте в скандинавието и изкарайте една 10 месечна зима. В началото е весело, после не толкова
    Вероятно е точно както казваш, но аз написах горното, защото много българи ме питат не е ли почти едно и също в Лондон и в Шотландия - ами не, не е.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Шведска Дама Виж мнението
    Ти Ann-Mary Stoeva ли си или си някоя друга шведска дама с стремеж за същата сила и въздействие върху аудиторията ,лъбезно отхвърлям предложението ти за експериментиране в скандинавието ние в мръсен лондон се 4увстваме откровенно с висок дух и комфортно дари само на хими4еска основа.................аз примерно съм наркоти4но зависим от емоционалната интернационална тръпка да живея в Лондон !!

7. ХАРЕСВАМ! rumi_066 liked this post
    Старо куче Аватара на An_mari_Stoeva
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от steve Виж мнението
    Ти Ann-Mary Stoeva ли си или си някоя друга шведска дама с стремеж за същата сила и въздействие върху аудиторията ,лъбезно отхвърлям предложението ти за експериментиране в скандинавието ние в мръсен лондон се 4увстваме откровенно с висок дух и комфортно дари само на хими4еска основа.................аз примерно съм наркоти4но зависим от емоционалната интернационална тръпка да живея в Лондон !!
    Да, точно, забравих пароли и дори на какъв имейл бе регистрацията на An-Mari-то, за това се регистрирах повторно.
    Имам свободно време напоследък за неангажиращи разговори. По принцип не бих опорочавала темата на човечеца, но се развълнувах от неприятните метеорологични условия в шотландско.
    Последно редактирано от An_mari_Stoeva : 21-06-2015 на 15:47

9. БЛАГОДАРЯ steve thanked for this post
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Sestra mi zivq izvestno vreme v Calgary ako govorim za meteorologichni izcepki minus 17 max imalna temperatura za zimata -35 normalna dokato se razhozdala v parka srechtnala me4kai samo ot suobrazeniq za sigurnost za bebeto koeto 6e se prukva si kupiha kushta v Vankuver na tri preki ot okeana da ne izmruzne gorkoto

Bus.F****.Bus
    Guest

Цитирай Първоначално написано от rumi_066 Виж мнението
    Ти май през лятото не си бил в Лондон? Щото последните 3, 4 години че и повече, си е много топло, и слънчево лятото)
    Особенно това лято, е също като последните...Ташак. За тва си ходя с виндпроф жакет през фaкания June, по средата на деня. Лятооооооооо,КО?, one day, some day, whatever...

Ай сига да не си кривим душата. Пълен шит е, Раичо, ма Скотланд не е пу убав шит.
    http://www.currentresults.com/Weathe...l-sunshine.php
    http://www.metoffice.gov.uk/climate/.../actualmonthly
    England, Sunshine, Anual...England Sunshine Summer... (in Hours).

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от An_mari_Stoeva Виж мнението
    тебе това не те ли депресира? Аз например живея на два часа път от Шотландия, просто такъв гаден климат и толкова депресиращо,определено няма да седя много в тая държава. За мен най добре е да съм за няколко месеца тук, да направя някой друг паунд и обратно, поне не е скъпо и може с малко пари да се дойде, нещо като сезона работа

Страница 2 от 2 ПървиПърви 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Единбург, Глазгоу, Бирмингам
    От Dimitur.Stefanov във форум Образование в UK
    Отговори: 1
    Последно мнение: 07-07-2013, 16:28
  2. завръщане в лондон след 5 г.
    От ivanvar във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 4
    Последно мнение: 20-07-2011, 08:11
  3. Глазгоу
    От capone във форум Търся българи наблизо
    Отговори: 0
    Последно мнение: 09-07-2011, 07:07
  4. след 5 години отново в лондон
    От roko2005 във форум Self-Employed
    Отговори: 10
    Последно мнение: 05-10-2010, 06:27

Отметки

Правила за публикуване