Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 36
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Екскурзия във Британия....мечта или реалност

Привет, аз като опитен Coach driver във UK си позволявам да пусна тази тема. Искам да ви попитам кой от вас са ходили на екскурзий във Англия, Шотландия, Ирландия....На кой места, за колко дни със какво е впечатлен, и разбира се какви пари е платил ? Без Лондон понеже Лондон не е толкова интересен !

title removed Аватара на CanBoy
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Екскурзия във Британия....мечта или реалност

Цитирай Първоначално написано от coach_tour_driver Виж мнението
    Привет, аз като опитен Coach driver във UK си позволявам да пусна тази тема. Искам да ви попитам кой от вас са ходили на екскурзий във Англия, Шотландия, Ирландия....На кой места, за колко дни със какво е впечатлен, и разбира се какви пари е платил ? Без Лондон понеже Лондон не е толкова интересен !
    аз съм бил на екскурзия в англия за 1 ден.наех си каб за 20 кинта на час да ме поразходи из Лондон и кат видях ,че няма голяма разлика с циганията в канада айде обратно на Хийтроу
    очаквах нещо живеейки на просташкия континент да ме впечатли,ама не ми се случи и остатъка от времето на трансфера си го прекарах на скоч и бира на терминала
    За жалби и оплаквания tel.0696969-Holy Armenian Church.

Старо куче Аватара на RNOH
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

виж тук
    https://www.davidurquhart.com/coach-holidays/

добре организирани са и радват пенсионерското население на ЮК на доста ниски цени
    Winners Are Driven Роденият да пълзи няма как да полети!

The Pope might be french, but God is english...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Добър въпрос и интересен.
    По принцип емигрантите от България не могат да си позволят много екскурзии във Англия като цяло острова. НО аз съм бил на много места:
    Stratford upon Avon
    Bath
    York
    High Land
    Stonehendge
    Oxford
    Cambridge
    Gretna green
    Grasmere
    и много много други.

5. Dislikes treven disliked this post
    Напреднал
    Град
    Staffordshire
    Post Thanks / Like

В грешка си малко колега. Поне половината от ЮК емигрантите от БГ могат да си позволят, но не им се занимава б не им е интересно / Като човек бил от Bournemouth to Aberdeen мога да кажа, че има интересни места в цяла Англия/Шотландия, скоро се надявам и Ейре да преоткрия. Въпроса е че повечето хора след работа и дори в почивните си дни, не биха отделили едни 200-300 кинта за 2-3 дни разходка извън мястото, на което живеят. Е не е като в Европата, но пък и тук си има хубави места и 1-2 дена да им се отдели - определено си заслужава! Поне според мен...

7. ХАРЕСВАМ! няма, krasi_sot liked this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от joro-joro Виж мнението
    Добър въпрос и интересен.
    По принцип емигрантите от България не могат да си позволят много екскурзии във Англия като цяло острова. НО аз съм бил на много места:
    Stratford upon Avon
    Bath
    York
    High Land
    Stonehendge
    Oxford
    Cambridge
    Gretna green
    Grasmere
    и много много други.
    Браво на всичките съм бил страхотно е. Кой други места си посещавал ?

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Моля нека всеки сподели конкретно по темата какво мисли. Нека да не е пълним със излишна информация. Понеже имам идея да отворя ТУР КОМПАНИЯ във Англия само за българи, е не само за българи но основно насочена към българите.

Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

на твое място не бих отворила такава компания само за българи, просто е въпрос на време да фалираш
    народа е разпръснат навсякъде, как смяташ да ги пикваш? и освен това съм съгласна че при нас тази "култура" за коуч турс не е толкоз силна като при англичаните
    и че повечето бачкат почти всеки уикенд и когато вземат холидей гледат да отидат някъде другаде, на слънце и море или нещо екзотично.

относно друга възможна клиентела - ти смяташ ли че можеш да предложиш цени по-конкурентни от тези на Дейвид Ъркхарт и на тяхното ниво на качество?
    просто според мен вземи си провери пазара и прецени има ли изобщо незаета ниша.

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

11. ХАРЕСВАМ! merry liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Моля нека всеки сподели конкретно по темата какво мисли. Нека да не е пълним със излишна информация. Понеже имам идея да отворя ТУР КОМПАНИЯ във Англия само за българи, е не само за българи но основно насочена към българите.
    Човек ти въобще четеш ли се какво пишеш. Това е налудничева идея. Туристическа агенция за българи абсурд е това.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от joro-joro Виж мнението
    Човек ти въобще четеш ли се какво пишеш. Това е налудничева идея. Туристическа агенция за българи абсурд е това.
    Да много добре си вярвам и знам какво пиша. Това е хубава идея, която съм замислил. Да отворя Тур операторска агенция за българите във Англия. Дори съм проучил как стоят нещата със лицензията и останалите документи. Идеята е да си купя автобус coach и да наема tour guide които да говорят на български. Ще наема офис и така. В тази фирма която работя и те ще ми помогнат. Добра идея.

Старо куче Аватара на merry
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

За българите от България може би е добра идея. За българите живеещи тук, не знам...
    Аз по принцип съм от хората, които сами си организират екскурзиите. Обикаляме много из Англия и до Единбърг отскочихме веднъж на бързо. Дори и из Европа, Франция, Австрия, както и Флорида, бях си организирала всичко самичка. Не обичам да ходя организирано. За твой късмет, не всички са като мен :-)

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от merry Виж мнението
    За българите от България може би е добра идея. За българите живеещи тук, не знам...
    Аз по принцип съм от хората, които сами си организират екскурзиите. Обикаляме много из Англия и до Единбърг отскочихме веднъж на бързо. Дори и из Европа, Франция, Австрия, както и Флорида, бях си организирала всичко самичка. Не обичам да ходя организирано. За твой късмет, не всички са като мен :-)
    Аз не мисля така. Българите обичат да пътуват и да се забавляват. И съм на мнението,че българите във ЮК имат нужда от такава фирма, понеже работят и могат да си го позволят.
    Аз ще им предлагам: Турове по 5-6-10 дни на нормални цени. Въпросът е тур гайдове как ще се намерят, но като за начало аз ще изпълнявам тази роля. Дори съм измислил име на фирмата. "Sofia Trans Tour" .Ако някои има по оригинално предложение за име да каже.Мисля,че идеята е фантастична и ще бъде от полза на българите, тъи като те много работят и имат нужда от това, полезно нещо.

Banned forever Аватара на Arthur's Sword EXCALIBUR
    Град
    Yorkshire
    Post Thanks / Like

Някога като живеех в София, от съседната църква организираха всеки уикенд еднодневни екскурзии до разни забележителности из Бг, най-вече до манастири. В зависимост от отдалечеността цените варираха, но не повече от 10лв. Автобусът беше винаги пълен най-вече от възрастни хора и внуците им. Тук обаче, възрастните българи, които биха искали да се разхождат с внуците - не са често срещано явление. Освен това България е малка държава, може да се иде до най-отдалечената точка, да я разгледаш и да се върнеш в София за един ден. А тук в УК... ще трябва да се предвидят нощувки. Освен ако не се ограничиш единствено до дестинации на максимум 3 часа околовърст Лондон.
    Не поглеждай с гняв назад.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Аз не мисля така. Българите обичат да пътуват и да се забавляват. И съм на мнението,че българите във ЮК имат нужда от такава фирма, понеже работят и могат да си го позволят.
    Аз ще им предлагам: Турове по 5-6-10 дни на нормални цени. Въпросът е тур гайдове как ще се намерят, но като за начало аз ще изпълнявам тази роля. Дори съм измислил име на фирмата. "Sofia Trans Tour" .Ако някои има по оригинално предложение за име да каже.Мисля,че идеята е фантастична и ще бъде от полза на българите, тъи като те много работят и имат нужда от това, полезно нещо.
    Пич ти маи много си вярваш.Не разчитаи на тукашните емигранти, кътът си парите и си ги пазят като дявол от тамян.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Не промених името на фирмата Транс Бул Тур. какво ще кажете.?

Старо куче Аватара на BMW6
    Post Thanks / Like

Транс булшит тур ми се струва по- подходящо
    It takes 42 muscles to frown, but only 4 to lift your middle finger….

Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

ама ти с 1 автобус ли смяташ да го развиваш този бизнес?

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от RNOH Виж мнението
    ама ти с 1 автобус ли смяташ да го развиваш този бизнес?
    Не със повече автобуси. В началото ще започна със мини ван или баничарка както се казва 6+1 места.Обаче няма да има място за правостоящи. Но ще се реши проблема. Ще има много турове и пътувания, както дневни така и еднодневни, и със нощувки.Идеята е много добра.В началото ще започна по скромно без микрофон във мини ванчето,но мисля, че ще се чува и без него, за да може българските туристи да се информират за всяка забележителност.

Banned forever Аватара на Arthur's Sword EXCALIBUR
    Град
    Yorkshire
    Post Thanks / Like

... В началото ще започна със мини ван или баничарка както се казва 6+1 места.Обаче няма да има място за правостоящи. Но ще се реши проблема. Ще има много турове и пътувания, както дневни така и еднодневни, и със нощувки...
    Е, щом си мислиш, че бизнесът ти ще повлече и правостоящи... Не те знам как ще ги връщаш тези тълпи от желаещи.
    Не поглеждай с гняв назад.

23. ХАРЕСВАМ! Мила, amatoria liked this post
    Post Thanks / Like

Хахах голем смех :-) пич кви правостоящи те гонят бе, тва да не ти е градски транспорт?

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Не като за начало ще бъде мини ван без микрофон, няма да има обаче място за правостоящи. По нататък като се купи автобус за всички ще има места. Сега понеже почивам. Разработвам ТУР-програмата
    окончателно фирмата ще се казва: "Транс София Тур Холидей" ама нее сигурно може и да го сменя.

Post Thanks / Like

Ти на ясно ли си, че в Англия в междуградски транспорт, няма правостоящи! Това е забранено!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Аз знам,че е забранено нали все пак сам шофйор тука и то на автобус. Исках да кажа като за начало, има едни малки тъборетки и те могат да се използват. Няма да има правостоящи.

Post Thanks / Like

Или българският ти куца, или не знам какво да мисля. Като знаеш, че е забранено не би трябвало изобщо да го споменаваш, камо ли пък като за начало табуретки . Ти изобщо как я виждаш тази работа, някой да пътува часове седнал на една табуретка? Това не ти е БГ, тук сме се изнежили и като си плащаме искаме да получаваме насреща нещо, освен ако не си решил да чарджиш половин цена за тези, които ще се гърбят на табуретките.
    Ти май си поредния, който е решил с трици маймуни да лови...

29. ХАРЕСВАМ! Arthur's Sword EXCALIBUR liked this post
    title removed Аватара на CanBoy
    Post Thanks / Like

предлагам за име на фирмата- BMW6 Коч Тур
    звучи някак си по разпознаваемо
    За жалби и оплаквания tel.0696969-Holy Armenian Church.

Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. 1970 години от инвазията на Импертар Клавдий в Британия!
    От Dany Boy във форум Развлечения и хобита
    Отговори: 3
    Последно мнение: 11-12-2013, 15:03
  2. Отговори: 0
    Последно мнение: 01-11-2013, 15:20
  3. Криза и европейска реалност
    От Wolf във форум Други новини
    Отговори: 6
    Последно мнение: 28-05-2010, 14:55
  4. Щетите от наводненията в Британия са за 3 млрд. лири
    От Suzanne във форум Новини от и за UK
    Отговори: 0