Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 10 123 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 234
    batristio
    Guest

По подразбиране 5 мита за живота на емигранта в Англия.

1."Социалната система е много щедра"-Найджъл Фарадж.Да,ама не за нас.Когато пристигнете тук първите три месеца,ще сте лишени от всякакво подпомагане.След това имате право на прословутия джоб сийкърс алауанс–JSA, в размер на невероятните 65 паунда на седмица(по евтина стая от 50 на седмица няма).След време имате някои възможности,но за да я докарате до там и да се възползвате от нея е доста трудно в момента,чака се много, говори се по телефон надълго и нашироко-разбирайте да се говори сносен английски и се чака МЕСЕЦИ.Има настроения срещу нас eastern europian така ни наричат на всяко едно ниво и в администрация и в банки,и учреждения,и почти навсякъде.Не ме разбирайте погрешно,няма да ви го кажат директно,хората-повечето са възпитани достатъчно,за да се владеят,но ще го усещате при много ежедневни ситуации и контакт с местните.

2."Английският е лесен"-или аз знам английски.мисля ,че Конфуций беше казал"Аз знам,че нищо не знам".Има голяма разлика между английския език,който се говори по телевизията,филмите,видео уроците,или от хора,на които е втори език и хора на които е майчин. Англичаните говорят бързо,много жаргон,много идиоми се ползват,всяка област има специфичен диалект,в началото може и ще сте изцяло зависими от добрата воля на събеседника си,а когато се и борите за насъщния с него:D
    Има голям брой "англичани" от бившите колонии,които говорят правилен английски-след началното си образование се продължава на английски в Индия например,но с много труден за разбиране акцент.

3."Има работа за всички"-и да,ама по-скоро не.В последните месеци Англия,Германия и Австрия дават най-силен ръст на работните места,но това не променя картината за нас.За голяма част от професиите се изисква лиценз,който почти винаги се плаща от нас самите и без който не можете да работите.Съвсем друг е въпроса,колко сте добри в вашата професия,може да се окаже,че не сте годни въобще за тая работа така,както те я разбират и работят. За други професии,най-ниските нива на пирамидата,конкуренцията е убийствено жестока-поляци,литовци,латвийци и целия източен блок бачкатори.Тука най- опасни са поляците,заради циганския им маниер да се държат заедно и по възможност да се подкрепят.Казвам го,защото,ако се наложи да работите с поляци има някаква неприязън към нас и ни приемат,като конкуренти за хляба им.

4."Който не отишъл,той не се е оправил"Напротив много се прибират или заминават за другаде.А,има и по лошо някои не се справят добре,но от инат и срам може би не смеят да се приберат в България,и просто е тъжна картинка,хора без зъби-млади хора, просещи по улиците,пропили се и т.н.Не взимайте информация,от трето лице преразказана за чиста монета,защото много хора лъжат откровено и за работата си,и за условията на труд и живот.Това,че се демонстрира висок стандарт за кратки периоди в България-отпуските,не означава че се живее по същия начин в Англия,даже напротив.Ако имате работа сносна в България и някакъв стандарт на живот,десет пъти най-малко премислете ситуацията преди да се решите да идвате.Пример моето семейство в България имахме доход около 1500-1600лв и добър стандарт на живот,по нашите разбирания,като живеем в собствено жилище.Тук със 1500-1600 паунда тричленно семейство никакъв стандарт не може да има,само ще имат за храна и най-първа необходимост.Имайте предвид също ,че минималната заплата е около 1000 паунда,това ако имате работа изобщо.Изводите са за вас.

5."Англичаните са хубави хора"Голям виц.Много по-сурови са,не се трогват от почти нищо.Наема се плаща на числото,ако закъснееш с три дни багажа те чака пред вратата-това съм го виждал с очите си.Гледат си интереса винаги.Безплатно нещо да ти свършат или помогнат, забрави.Големи националисти са,има ли друга нация да обижда чужденците на "foreign" ?
    Те не ни харесват,повечето от тях.Някои се преструват,други не.Може до там да я докарате,че да се опитвате да си скриете произхода си ,поради ответната реакция.
    Нямам претенции да е меродавно мнението ми,дано и други хора да се включат,но някои неща не се говорят и хората се лъжат,идват и доста страдат,защото има голямо разминаване в очакванията и реалната обстановка

2. БЛАГОДАРЯ rosbg, Zara, zhb, lordm thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! rosbg, rumi_066, madlena, musi, Мила and 5 others liked this post
    Recommend rosbg, Мила, Arthur's Sword EXCALIBUR recommended this post
    Не толкова нов потребител
    Град
    Из дебрите на виртуална реалност
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: 5 мита за живота,на емигранта в Англия.

С 5. точка хич не съм съгласен. Освен англичани, в UK има и ирландци, шотландци, уелсци. В България, на толкова приятели съм помагал, а когато съм изпадал в нужда се е оказвало, че пак сам трябва да се оправям. Според мен отношенията тук са много по чисти и не те подвеждат. Лично мое мнение, никой не задължавам.

Старо куче
    Град
    Essex
    Post Thanks / Like

Адмирации за темата. Като бъдещ заминаващ за UK, съм напълно съгласен с теб. И всеки който вярва в обратното, нищо добро не го чака.
    Искам да се включа с някой друг коментар, не за да се заяждам, а по-скоро да направим някакъв разговор. По т.1 ,за социалната система. За мен една такава система трябва да справедлива, а не щедра. Да дава на този на който се полага, и който найстина има нужда. Този JSA ми звучи добре, доколкото разбрах трябва да имаш престой 3 месеца и да имаш доказателство, че търсиш работа. А с тези 65 паунда на седмица поне на теория може да съществуваш. Не съм сигурен, но такава помощ в БГ няма. Има обезщетение за безработица, но се полага само ако си съкратен, имаш определен трудов непрекъснат стаж, осигуряван си за безработица. За човек без ден трудов стаж, просто записал се в бюрото по труда, мисля не му се плаща и лев. Доколкото съм чул по ТВ-то за нелегалните емигранти, бегълци от Сирия,незнам по каква линия им се полагат по 65 лв. на месец ( с тия пари и на теория няма оцеляване, )
    В друга тема писах за сициалната система в БГ, която би могла да се определи като "Щедра". Голямо майчинство, обезщетения за безработица, обезщетения за болничен и мн. др. Щедра ама да ли е справедлива е под голям въпрос. Много трудоустроени хора с връзки, а в същото време много хора които найстина са неработоспособни, седят и без пенсията по болест от 147 лв. ( толкова е на майка ми 2-ра група за захарен диабет и прекаран инсулт). Детските надбавки, макар и мизерни 35 лв, не се полагат на всички. 90 % от ползвателите сигурно е ромското население. 3-членно семейство с доход 1150 лв. (3*350 лв.) няма право на детски. тяхното дете няма право на такава помощ. Нали се сещаш каква част от ромското население работи на трудови договори и внася осигуровки и плаща данъци за да попълва бюджета, т.е. кой плаща и кой ползва.
    Енергийни помощи, пак за най-бедните, които нямат средства да се отопляват зимата. Щедра социална система. Да ама ползвателите, къде с измами, къде с връзки в не-малка част не съвпадат с действително нуждаещите се.
    Преди време незнам по каква линия се раздаваха хранителни продукти. По телевизията даваха репортаж. Отпред опашка ( 90 % роми), някои седят в БМВ, други в Мерцедес и се топлят. На въпрос на репортера, те нуждаещи ли са? не си спомням ама примерно " Аз като съм циганин, не съм ли хора?

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: 5 мита за живота,на емигранта в Англия.

3 членно семейство с доход 3х350 не взима детски? Какви са тия семейства с по три възрастни? И бабите и дядовците ли се б.оят?
    Shall we call the real life OUTERNET?

If you're talking behind my back, you are in a good position to kiss my ass!

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

И нещо друго да питам. Всеки дошъл от БГ пита на какви обезщетения има право? Верно че живея тук Н брой години и ми е обеднял бг речника, ама обезщетение не означава ли заплащане поради причинени вреди/щети. И ако да какви вреди и щети е причинила тази дъ.жава на всеки кандидат имигрант? Или обезщетение има и друго значение , неизрестно за мен

7. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! RNOH, musi liked this post
    Старо куче
    Град
    Essex
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: 5 мита за живота,на емигранта в Англия.

Цитирай Първоначално написано от madlena Виж мнението
    3 членно семейство с доход 3х350 не взима детски? Какви са тия семейства с по три възрастни? И бабите и дядовците ли се б.оят?
    Защо разбираш 3- членно, значи 3- ма възрастни. Под 3-членно семейство се разбира 2-ма родители и едно дете. Взима се дохода на бащата, дохода на майката и детето стават 3-ма. Общият доход се дели на 3 ( това семейство е от 3-ма, майка, баща и дете). Ако резултата е над 350 лв. няма детски за тях.
    Виж ако аз с моето семейство живеем примерно при родителите ми ставаме 5 члена, ама това вече се нарича домакинство и няма нищо общо с детските надбавки.

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

Е как се взима дохода на детето? Детето работи ли?

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: 5 мита за живота,на емигранта в Англия.

Ти си написал 3 членно семейство с доход 3х350 лева което значи че тлима човека имат доход по 350 лева. Сега разбирам какво искаш да кажеш след друтият ти посх?

11. ХАРЕСВАМ! zhb liked this post
    Старо куче Аватара на dimitriana
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: 5 мита за живота,на емигранта в Англия.

Ами аз имам други наблюдения.Всъщност нямаше да дойда в УК ако не бях получила много подкрепа,ноу хау и насоки. За които цял живот ще съм благодарна.
    Надявам се че разбираш накъде бия. Това,дето си го написал е много хубаво написано (и много правилно граматически),но това го може всеки и 300та човека,дето ще го прочетат и ще ги откажеш,ще го забравят до ден-два.
    Обаче ако помогнеш на 3ма да дойдат,те никога няма да те забравят!

Ти си написал 3 членно семейство с доход 3х350 лева което значи че тлима човека имат доход по 350 лева. Сега разбирам какво искаш да кажеш след друтият ти посх?
    Доходът се дели на всички членове на семейството.Може да работи само един,но неговата заплата се дели на съпруг,съпруга и деца до 18 години.

13. ХАРЕСВАМ! jhoro, zhb, Arthur's Sword EXCALIBUR, ruhl liked this post
    Старо куче
    Град
    Essex
    Post Thanks / Like

Извинявай, ако съм се изразил сложно, но важното е че ме разбра.
    Дано пак не те затрудня, но и детето може да има доход ( пенсия поради заболяване 240 лв.мисля, че и детските 35 лв. са доход заради детето т.е.то ги носи) и тези 35 лв. могат да се препъни камъка ако се роди 2-ро дете и събере дохода на всички се раздели на 4, заради тия 35 лв. примерно за следващото дете може да не се полагат детски.

15. ХАРЕСВАМ! tt_tt_tt liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Е как се взима дохода на детето? Детето работи ли?
    Мадлена, просто неправилно се изразиха... Необходимите средства за живеене на човек е 350 определени като граница, за да може семейството да получава детски съобразно техния доход

17. ХАРЕСВАМ! madlena liked this post
    Старо куче
    Град
    Essex
    Post Thanks / Like

И нещо друго да питам. Всеки дошъл от БГ пита на какви обезщетения има право? Верно че живея тук Н брой години и ми е обеднял бг речника, ама обезщетение не означава ли заплащане поради причинени вреди/щети. И ако да какви вреди и щети е причинила тази дъ.жава на всеки кандидат имигрант? Или обезщетение има и друго значение , неизрестно за мен
    Правилно опреляш какво е "обезщетение" . Но за да ти плати някой за нанесенаа вреда /щета, първо ти трябва да си плащал и то като поп. Затова всеки месец над 300 лв от бруто 1300 заминават по фондове "Безработица", "Болничен", "Пенсии" и др. Ако скътаваш и не плащаш, после обезщетенията влизат в графа "подигравка" или въобще ги няма
    И съм съгласен с теб, че на един нов емигрант, държавата приемник с нищо не му е длъжна, освен може би ако изпадне в крайна нужда, да му помогне ( в определени граници).

19. ХАРЕСВАМ! tt_tt_tt liked this post
    Старо куче
    Град
    Essex
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от CanBoy Виж мнението
    моя съвет не обръщай голямо внимание на писаниците на батристьо
    по т1 от неговия разказ кво да ти кажа.човека тръгнал с нагласата ,че ще го хрантутят безплатно а се оказало,че дават само по 65п на седмица които за нищо не стигат и последващото разочарование от разбитите му надежди породило написването от него на горнарната статия -изповед с която иска да предпази и другите измамени камилчета от слънчев бряг констатирайки ,че в УК безплатни обяди няма и паундите не растат по дървтата
    аз бих го нарекъл неговото детска му работа,макар и децата да са наясно,че в тоя живот даже и мама не дава на тате за без пари
    Не мога да не му обърна внимание, защото съм сигурен .че е прав.
    Моята идея, че всеки който иска да тръгне трябва да го знае, но тези точки не би трябвало да го откажат. Поне мен не разколебаха, ама грам.
    За социалната система, УК такава добра или лоша, работеща е. БГ система уж е добра, ама дали работи и дали е такава .... може много да се спори.
    "Работа за всички"..... няма такова място на което да има работа за всички. Може би през времето на тоталитарно управление е имало работа за всички, но пак не съм сигурен.
    "Англичаните са добри хора".......нямам голям опит, 6 месеца в Испания (там според мен хората са усмихнати и приветливи, 6 месеца всеки ден влизах в по 2-3 дома на монтажи, та имах досег с испанци), ама българите известни с гостоприемство и приветливост..... е ако не сте живяли в БГ да ви разказвам за хората. Само на първо четене за народопсихологията... " Не искам на мен да ми е добре, искам на съседа ми да му е зле". На масата всчики сме пичове, ама чисто човешкото уважение, да уважаваш човека срещу теб само заради това че е човек, да помагаш на хора, да правиш добро ( става въпрос за елементарни жестове, не да си Месия)..... е българите не сме стока...... Има и изключения, като всяко нещо, но Вуте, Нане и Бай Ганьо много години ще трябва да се възпитават.
    Един приятел в автобуса се възмутил че го блъскат и натискат и един вид помолил учтиво " Да се уважава личното му пространство" и ми казва такъв присмех и едвали не подигравли "къв си ти бе" получих насреща, че ....

21. ХАРЕСВАМ! desislavatopalova liked this post
    ... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

Аааа кой ще промени заглавието на темата?

Димитрианче, ти на колко хора помогна да дойдат и те не те забравиха?

Щото аз съм помогнала не на 3 а на 3000 и всички са ме забравили.....ама сигурно е така щото не съм помогнала качествено хахахаххаах

23. БЛАГОДАРЯ dimitriana, BMW6 thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! musi, Валямил liked this post
    Старо куче
    Град
    Essex
    Post Thanks / Like

Щото аз съм помогнала не на 3 а на 3000 и всички са ме забравили.....ама сигурно е така щото не съм помогнала качествено хахахаххаах
    Madlena, незанам за теб,но аз като помагам на някой, не очаквам да ми благодари, или да ми се обажда да ме пита как съм. Да ми носи подаръци. Не си длъжна да помагаш на никой. Помогнала си, защото така си решила и това е било твоя воля.
    Можеш да се надяваш ако изпаднеш в нужда и на теб да помогнат. Ама някой на някой да е длъжен според мен е кофти разбиране за взаймоотношения. Виж вече за пари и дългове е друг въпрос,

25. ХАРЕСВАМ! tt_tt_tt, desislavatopalova liked this post
    Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от vladigbg Виж мнението
    Не мога да не му обърна внимание, защото съм сигурен .че е прав.
    Моята идея, че всеки който иска да тръгне трябва да го знае, но тези точки не би трябвало да го откажат. Поне мен не разколебаха, ама грам.
    За социалната система, УК такава добра или лоша, работеща е. БГ система уж е добра, ама дали работи и дали е такава .... може много да се спори.
    "Работа за всички"..... няма такова място на което да има работа за всички. Може би през времето на тоталитарно управление е имало работа за всички, но пак не съм сигурен.
    "Англичаните са добри хора".......нямам голям опит, 6 месеца в Испания (там според мен хората са усмихнати и приветливи, 6 месеца всеки ден влизах в по 2-3 дома на монтажи, та имах досег с испанци), ама българите известни с гостоприемство и приветливост..... е ако не сте живяли в БГ да ви разказвам за хората. Само на първо четене за народопсихологията... " Не искам на мен да ми е добре, искам на съседа ми да му е зле". На масата всчики сме пичове, ама чисто човешкото уважение, да уважаваш човека срещу теб само заради това че е човек, да помагаш на хора, да правиш добро ( става въпрос за елементарни жестове, не да си Месия)..... е българите не сме стока...... Има и изключения, като всяко нещо, но Вуте, Нане и Бай Ганьо много години ще трябва да се възпитават.
    Един приятел в автобуса се възмутил че го блъскат и натискат и един вид помолил учтиво " Да се уважава личното му пространство" и ми казва такъв присмех и едвали не подигравли "къв си ти бе" получих насреща, че ....

Ти ако си мислиш,че тук ще получиш нещо по различно или видиш се лъжеш. Няма по големи лицемери от англичаните. За социални системи няма смисъл да си говорим коя е работеща и коя не. В УК социалната система е тотална сбъркана, куцо и сакато вземат бенефити и да имат и да нямат право. Замислена е добре като цел но лейбърите с отворените врати на емиграцията й е...ха мамата.

А ти самия пък съвсем няма как да знаеш как е,след като не си живял тук. Или е работеща щото А,Б,С и тн като си бяха в БГ ти обясняваха колко добре се живее на бенефитс.

Старо куче Аватара на dimitriana
    Post Thanks / Like

Мен хората трудно ме забравят. А пък аз пък теб помня,мила.

28. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    ... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: 5 мита за живота,на емигранта в Англия.

Madlena, незанам за теб,но аз като помагам на някой, не очаквам да ми благодари, или да ми се обажда да ме пита как съм. Да ми носи подаръци. Не си длъжна да помагаш на никой. Помогнала си, защото така си решила и това е било твоя воля.
    Можеш да се надяваш ако изпаднеш в нужда и на теб да помогнат. Ама някой на някой да е длъжен според мен е кофти разбиране за взаймоотношения. Виж вече за пари и дългове е друг въпрос,
    Надявам се обяснението ти да се дължи на факта че не ме познаваш.

миросъздавател Аватара на Staki
    Post Thanks / Like

Мадлен, карай бе... хората са казали, направи добро и го хвърли в морето

Аз съм сигурен, че темата е пусната с добро намерение и въпреки, че има известни истини, има и доста неща, които са ....лично мнение. Абе като всичко друго прочетено в интернет да се приема със щипка сол.
    while (2+2 == 4) {
    drink(new Bourbon("Jefferson's" , 100));
    }
    gotoAndStop ("bed");

31. ХАРЕСВАМ! dimitriana liked this post
    Старо куче
    Град
    Essex
    Post Thanks / Like

Разводнихме темата, ама покрай последния ми пост малко отклонение........ ОТНОШЕНИЕ РОДИТЕЛИ ДЕЦА
    Според Европейските разбирания родителите са длъжни на децата. Детето се е родило по тяхна воля и те са му длъжни. Затова в БГ се хрантути и е живее с родители до 30 + години и 60 годишен 100 кг. мъж бива обгрижан от майка си като 8 годишен.
    Според азиатските.... обратно, децата са длъжни на родителите. Затова 60 годишният 100 кг. мъж на колене мие краката на майка си ( права и здрава жена).
    Моето скромно разбиране е някъде по средата. Никой на никой не е длъжен, другото са уважение и човешки отношения.

33. ХАРЕСВАМ! tt_tt_tt liked this post
    Старо куче
    Град
    Essex
    Post Thanks / Like

Надявам се обяснението ти да се дължи на факта че не ме познаваш.
    Не те познавам и в никакъв случай не искам да те обидя.
    Обяснението ми се дължи на факта, че се възмути, че всички хора на които си помогнала са те забравили.
    А съм сигурен,че не-малка част биха ти помогнали. Просто не се е стигнало да имаш нужда от помощ, или не се стигнало да я потърсиш от тях

Старо куче
    Град
    Essex
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Zara Виж мнението
    Ти ако си мислиш,че тук ще получиш нещо по различно или видиш се лъжеш. Няма по големи лицемери от англичаните. За социални системи няма смисъл да си говорим коя е работеща и коя не. В УК социалната система е тотална сбъркана, куцо и сакато вземат бенефити и да имат и да нямат право. Замислена е добре като цел но лейбърите с отворените врати на емиграцията й е...ха мамата.

А ти самия пък съвсем няма как да знаеш как е,след като не си живял тук. Или е работеща щото А,Б,С и тн като си бяха в БГ ти обясняваха колко добре се живее на бенефитс.
    Мисля да тръгна с възможно най-реалната представа какво ме чака, съответно и с добра подготовка. Затова използвам различни източници на инфирмация, напъвам мозъчното си вещество да подредя инфото, да го сортирам, да го обработя и живи и здрави един ден като сляза от самолета времето в което ще се чуствам " Не знам кой съм, не знам къде съм" да е изключително малко.
    А вече дали в UK е по-добре или при мама и тате в БГ, това всеки сам решава и за всеки си е индивидуално.

36. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    ... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Re: 5 мита за живота,на емигранта в Англия.

Не те познавам и в никакъв случай не искам да те обидя.
    Обяснението ми се дължи на факта, че се възмути, че всички хора на които си помогнала са те забравили.
    А съм сигурен,че не-малка част биха ти помогнали. Просто не се е стигнало да имаш нужда от помощ, или не се стигнало да я потърсиш от тях
    не съм се възмутила, отправила съм реплика към твърдението на димитриана. Ако се възмущавах за такива неща на първо място нямаше да помягам

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: 5 мита за живота,на емигранта в Англия.

Мисля да тръгна с възможно най-реалната представа какво ме чака, съответно и с добра подготовка. Затова използвам различни източници на инфирмация, напъвам мозъчното си вещество да подредя инфото, да го сортирам, да го обработя и живи и здрави един ден като сляза от самолета времето в което ще се чуствам " Не знам кой съм, не знам къде съм" да е изключително малко.
    А вече дали в UK е по-добре или при мама и тате в БГ, това всеки сам решава и за всеки си е индивидуално.
    Като те чета, няма да останеш гладен. Моят единствен съвет към теб, за да бъдеш щастлив и пълноценен тук е да оставиш българският манталитет на летищено в бг и колкото можеш по-бързо да се приспобиш към тукашните порядки. Не казвам нищо определено за теб, прасто коментирам наблюдения върху хора дошли да живеят тук в последните няколко години
    успех

39. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Stanley9, ruhl liked this post
    Старо куче
    Град
    Essex
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: 5 мита за живота,на емигранта в Англия.

Като те чета, няма да останеш гладен. Моят единствен съвет към теб, за да бъдеш щастлив и пълноценен тук е да оставиш българският манталитет на летищено в бг и колкото можеш по-бързо да се приспобиш към тукашните порядки. Не казвам нищо определено за теб, прасто коментирам наблюдения върху хора дошли да живеят тук в последните няколко години
    успех
    Благодаря за съвета и мисля да го използвам.
    А по отношение на щастието и пълноценния живот, нали знаеш че това е индивидуално усещане. Едни от най-бедните народи се чустват най-щастливи. За други къщите, апартамените, мебелите и колите са връх и цел в живота. За трети топлата храна 3 пъти на ден, чистата постеля и топлата вода са достатъчни. Има хора и които живеят единствено за да опитат да нае"""т всички жени/мъже и да изпият всичкия алконол на света. Всеки сам опрееля дали е щастлив, и ако гледа и копира чуждия стандарт едва ли найстина ще се чуства пълноценен.

41. ХАРЕСВАМ! Мила, tt_tt_tt liked this post
Страница 1 от 10 123 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 300
    Последно мнение: 11-10-2018, 09:19
  2. Въпроси относно живота на един студент в Англия.
    От HEPBAKA във форум Образование в UK
    Отговори: 20
    Последно мнение: 02-02-2017, 19:21
  3. Различия в живота между Англия и Германия?
    От minkomilev във форум Общ форум
    Отговори: 44
    Последно мнение: 18-04-2015, 00:18
  4. За положителните страни на живота в Англия
    От violinivo във форум Общ форум
    Отговори: 99
    Последно мнение: 19-03-2012, 21:19
  5. --- Из дневника на емигранта ---
    От Spånga във форум Вицове, забавни истории и линкове
    Отговори: 1
    Последно мнение: 27-08-2010, 21:52

Отметки