Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 4 от 4 ПървиПърви ... 234
Резултати от 76 до 83 от общо 83
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Днес прочетох нещо което ме шокира. Вие как мислите....?

Цитирай Първоначално написано от steve Виж мнението
    Брях... ми той имал 9, що да не заложи 5 - явно множко са му да ги оножда, че и има проблеми с наркотиците и хазарта - нищо чудно. Интересно дали ще ги откупят обратно от саудитското кралско семейство.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Брях... ми той имал 9, що да не заложи 5 - явно множко са му да ги оножда, че и има проблеми с наркотиците и хазарта - нищо чудно. Интересно дали ще ги откупят обратно от саудитското кралско семейство.
    Интересни интереси,имаш ли и други подобни?

Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

4. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

ами те няма да са случайни жени, нищо че всички изглеждат еднакви....все ще са щерки на влиятелни хора ...вероятно ще ги купят ако ги иска ,но няма да е хазартно .по-скоро ще ги разиграе т.е да играе за тях и да заложи нещо едва ли ги оножда всички наведнъж , предполагам една по една ,по двойки по тройки в ансамбъл

6. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от steve Виж мнението
    Просто ме уби тоя "дундест тиран", както са го кръстили... Като си помисля какви малоумия управляват някои страни...

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Просто ме уби тоя "дундест тиран", както са го кръстили... Като си помисля какви малоумия управляват някои страни...
    фейк нюз вероятно ,но е смешно пък знае ли човек аз съм на 47 закачих и от комунизма и от малоумната бг демокрация..нагледах се и на научна фантастика...нищо чудно...

Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Страница 4 от 4 ПървиПърви ... 234

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Нещо което ме разплака II
    От Wolf във форум Общ форум
    Отговори: 10
    Последно мнение: 14-09-2010, 15:46
  2. Нещо,което ме разплака
    От elicka във форум Интересни статии
    Отговори: 40
    Последно мнение: 14-09-2010, 14:43
  3. Нямам звук помогнете не е това което си мислите
    От needhelp във форум Интернет и компютри
    Отговори: 16