Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПоследна
Резултати от 26 до 50 от общо 83
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Днес прочетох нещо което ме шокира. Вие как мислите....?

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    Аз викам, докторката да влиза вече с диагнозите.
    А тя е ......

Цитирай Първоначално написано от joro-joro Виж мнението
    А тя е ......
    Какво се правиш, че не знаеш.

Старо куче Аватара на dimitriana
    Post Thanks / Like

А тя е ......
    Коте,твоята диагноза от ника ти личи-раздвоение на личността.Хубавото е че винаги имаш компния под ръка.
    Последно редактирано от dimitriana : 12-12-2014 на 19:33

4. ХАРЕСВАМ! geleto liked this post
    Напреднал Аватара на anix
    Post Thanks / Like

И аз викам Докторката да се включва и започне да помага, защото всички отиваме зян...
    Ние,като сестри макар и у диагноза някои,ще се опитваме да и асистираме

Да ви разкажа нещо по темата, какво ми се случи преди няколко дена и още съм под това влияние. За моя експириънс с първия ми трейнинг за работа. Дълго , ше излезне но няма как да го обясня. Викам си, мед. сестра няма да стана, ще се пробвам за кеърър да почна отнякъде. Веднага интервю. Всичко точно, смените можем да ги нагласим да си гледам детето. Такива референций им намерих, че в ООН щяха да ме вземат. И айде, опа викат ме на трейнинг. 4 жени - 2 шотландки, аз и една камерунка. От 9 ч. до 3 ч. плява и една педя документи. Трейнърката си тръгна и вика сега ще имате Трейнинг за РЕЗИДЕНШЪЛ ЕКСПИРИЪНС от персонала.
    Влиза една намазана с фондейшън до пъпа и ни дава поредните неща да четем и подписваме. Вече какво четох не помня, то никои не чете, подпсах, че съм съгласна да се въвлека в трейнинга и чакаме. Фон де тенката разправя , ето ви по един напкинс от ония за възрастни, влезте една по една в тоалетната намокрете го много, ама многооо и си го сложете. Аз пък нещо не мога да разбера, обаче влиза първата шотландка в тоалетната и излиза разкарачена, влиза втората и тя така. Идва моя ред, ама аз все още нещо не мога да повярвам, тръгвам към тоалетната , но в тоя миг ме обзема просветление и се обръщам към нея и викам: - Ама вие сериозно ли???!!!
    Тя: -Да, и ще ви разходим из резиденшъла с напоения напкин, с очила намазнени с вазелин и с тапи в ушите да видите как се чувстват резиденшълите. Гледам и не вярвам на ушите си.
    Аз: - Няма да си сложа това нещо в гащите!
    Тя: - Ами това е за всички. Аз наум и с езика на тялото ...... ами FO.
    След което ни слагат намазнените с вазелин очила, на мацките им потича по лицето мазнина, обаче седят, ни чуват ни виждат. Аз продължих с борбата и казах, че виждам по-добре без очила. После ни сложиха по един лигавник, моя ми го метнаха отдалече, щото почнах да гледам заплашително. Почнаха да ни хранят за да сме видели как не трябва да се отнасяме грубо с бабите и дядовците. Викам си , айде, ше отхапя една хапка , белким и захапя и ръката, ама тя не посмя много да се доближи. Другите ги омазаха нарочно.
    Изведоха едното от момичетата с памперса, някъде, върнаха се отведоха второто , после третото и си мисля тия ше ме оставят на мира ама се чудя какво още правя там, ама ше седя да свърши филма. Връщат се тия двете и ме водят в еднна всекидневна на един диван. Ставам свидетел на следната сцена: Една много мила баба срещу мен, идва дядо, бабата като го вижда , все едно вижда бог или първата си любов, хваща го за ръката и започва да го гали, той я целува по челото, прегръщат и сядат срещу мен и започват да ме гледат и се усмихват като ангели, аз си викам край това е или някакъв театър тука , или аз не съм добре. Да ама като ме изби един рев и седя срещу тях и рева, окопитих се станах и викам на стафа отваряйте тука вратата НАУ. Едната ми разправя, че още не ми показала гоод манер какво е. Викам ама още ли ше има бе, ...не Благодаря. И като ги почнах, абе каква е тая трейнг програма, каква е това унижение. Те навити като часовници. Всички го били правели, даже мениджера, че и инспекторката! И не стига това, ами и всяка година целия стаф минава на риТрейнинг. Мисля, си, че трябва да бягам по-бързо. Утре викат продължаваме трейнинга, а неееее..утре кой знае какво ше правите, я супозиторий ше си навирате в гъ...вете. , я клизми ....я други перверзий, не е за мен тая работа.
    Че тъй. Като излезнах, рев и сополи до повръщане. Ако няко си мисли, че си измислям, не му се сърдя , това не е за вярване. Не мога да си помисля, че това нещо е нормално. Обаче аз го видях с очите си и сериозно се замислям, че Комунизъма не е нищо в сравнение с тоя брейн уош на някой нива тука.

7. БЛАГОДАРЯ dimitriana, tt_tt_tt thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Мила, treven, geleto liked this post
    Старо куче Аватара на BMW6
    Post Thanks / Like

А замисляла ли си се как се чувстват резидентите? Не знам дали това е било най подходящия начин да ти покажат как да се отнасяш с тях и как се чувстват възрастните, но има логика и няма никакъв брейн уаш! Това че ти не виждаш какво се опитват да ти покажат и го приемаш за обида, показва че повредата е само в твоя телевизор?
    It takes 42 muscles to frown, but only 4 to lift your middle finger….

9. ХАРЕСВАМ! dimitriana, imamvapros, merry liked this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от BMW6 Виж мнението
    А замисляла ли си се как се чувстват резидентите?
    А какво да кажем тогава за децата сираци в БГ? Особено тези с недъзи,чиито "домове" са вдън-гори-тилилейски и на 5 години тежат по 5 кила...

Друг е въпросът дали уважението се учи чрез унижение...

11. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post

Цитирай Първоначално написано от BMW6 Виж мнението
    А замисляла ли си се как се чувстват резидентите? Не знам дали това е било най подходящия начин да ти покажат как да се отнасяш с тях и как се чувстват възрастните, но има логика и няма никакъв брейн уаш! Това че ти не виждаш какво се опитват да ти покажат и го приемаш за обида, показва че повредата е само в твоя телевизор?
    Моля те, кажи ми ти мъж ли си или жена, че все си те представяям като нещо средно облечено с кожен прилепнал костюм и кожен камшик с добър правопис.
    Точно , ти го каза...не е начина, говорим за начина. На всеки границите са различни, ти ако си Ок да ти слагат мокър памперс и да те разкарват като маймуна тогава мсля, че повредата най-вероятно е в твоя ТВ. Да ли съм се замисляла как се чувстват или ставам за тая работа е отделен въпрос.

13. ХАРЕСВАМ! Мила, tt_tt_tt, jhoro liked this post

Цитирай Първоначално написано от dimitriana Виж мнението
    А какво да кажем тогава за децата сираци в БГ? Особено тези с недъзи,чиито "домове" са вдън-гори-тилилейски и на 5 години тежат по 5 кила...

Друг е въпросът дали уважението се учи чрез унижение...
    Е ти па къде отиде, за какво го споменаваш това за децата. Ами аз ще ти кажа, не. не се учи.

15. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Едно време в БГ казвахме "Да викаме дежурния психиатър"

По повод на историята ти с трейнинга - сигурна съм, че тази част е измислена с добри намерения, за да накара керърите да почувстват как се чувстват резидентите и да им съчувстват повече, но и аз мисля, че са прехвърлени доста рамки. Да не споменавам, че някои от мерките са си анти-хигиенични - мокри напита... бррр никога!!!! И аз мисля, че ако един керър не се чувства достатъчно комфортно, едва ли ще бъде добър за резидентите. Мисля си, че не е необходимо всички да преминат през чак такива неща, за да се отнасят добре с хората, въпреки че за някои със сигурност би било полезно, де... Вероятно е било замислено като игра, но тези в дома са се пооляли... Благодаря ти, разсмя ме на много места, разказала си го с чувство за хумор, макар че явно ти е коствало много.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

17. ХАРЕСВАМ! dimitriana, Sarah, jhoro liked this post
    Post Thanks / Like

Е ти па къде отиде, за какво го споменаваш това за децата. Ами аз ще ти кажа, не. не се учи.
    Исках да кажа,че състраданието човек или го има или не,трудно е да се обучи човек на състрадание.
    Някои хора имат навика да се поставят в обувките на другия,други-ще го придобият в един по-късен етап...
    Според мен всичко,което ти се е случило е направо подсъдна гавра с личността и за това са били всички тези документи,за да не ти хрумне да ги съдиш.
    А за домовете-помагам на такива деца и преди да се оплача от нещо,се сещам за тях.

п.с.Виж,това с кожения костюм и камшика и аз започнах да си го представям....

19. ХАРЕСВАМ! Sarah, jhoro, Мила liked this post
    Старо куче Аватара на RNOH
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

абе аз съм невролог, работих 1 година психиатрия понеже ми се искаше за специализацията, но не съм психиатър
    при нас като се стигне с пациентите чак до там, ги връзваме

споко, пълни глупости с тези прегледи, не мога да си представя нещо подобно да го направят като рутинна "проверка"
    някой май е търсил някаква скандална новина и си я е измислил
    Winners Are Driven Роденият да пълзи няма как да полети!

The Pope might be french, but God is english...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

21. ХАРЕСВАМ! Sarah liked this post

Цитирай Първоначално написано от Ninach Виж мнението
    ехее ехеее,Как сте ми окендзали темата.. Браво на вас . Отивам да притакъм зелето ,че сме решили тази година със моита любов да си направим Коледа по български мислим и едно прасенце има няма 150 кг да си заколим абреее както си му е редът...квокато сме във Англия.....
    ОКЕНДЗАЛИ?Така не се говори на дами, Капиш!

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Едно време в БГ казвахме "Да викаме дежурния психиатър"

По повод на историята ти с трейнинга - сигурна съм, че тази част е измислена с добри намерения, за да накара керърите да почувстват как се чувстват резидентите и да им съчувстват повече, но и аз мисля, че са прехвърлени доста рамки. Да не споменавам, че някои от мерките са си анти-хигиенични - мокри напита... бррр никога!!!! И аз мисля, че ако един керър не се чувства достатъчно комфортно, едва ли ще бъде добър за резидентите. Мисля си, че не е необходимо всички да преминат през чак такива неща, за да се отнасят добре с хората, въпреки че за някои със сигурност би било полезно, де... Вероятно е било замислено като игра, но тези в дома са се пооляли... Благодаря ти, разсмя ме на много места, разказала си го с чувство за хумор, макар че явно ти е коствало много.
    Аз има написах, разбрам идеята, но отидохте твърде далеч, и че не съм мотивирана въобще. Познавам много дето работят такова, но никой досега не е правил такъв трейнинг. Имам други амбици и дълго се колебах и си набивах в главата, че ще мия дупета и, че няма нищо гадно преди да кандидатсвам, и на първата апликация ми се обадиха. Не ставам, разбрах го, като видях бабата и дядото. Иначе ходя и на друго място и работя със стари хора но друг вид работа, и нямам проблем нито със емаптията нито със старите хора. Исках да кажа друго, но не всеки ще го разбере.

24. ХАРЕСВАМ! Мила, dimitriana liked this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ninach Виж мнението
    ехее ехеее,Как сте ми окендзали темата.. Браво на вас . Отивам да притакъм зелето ,че сме решили тази година със моита любов да си направим Коледа по български мислим и едно прасенце има няма 150 кг да си заколим абреее както си му е редът...квокато сме във Англия.....
    Искаш да кажеш - разкрасили... че има ли какво да се ок*** на такива теми-пързалки За тези, които четат и си мислят, че могат да си заколят прасе в задния двор в Англия, както е в БГ, да потърсят информация в гугъл, че да не се окажат на неочаквано място по празника...

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Град
    Manchester
    Post Thanks / Like

Да кажа и аз нещо по темата.
    2001 година се изсипахме с брат ми в Милано. Нелегални, без документи за работа и т.н. Та запознахме се с местните българи (предимно от района на Дупница) и след разговорите с тях се забавлявахме да и определяме срока (престоя) и диагнозата им.
    Беше ни смешно и забавно.
    Сега като си определям моята диагноза ми се плаче.
    Имаше един бг филм навремето където Парцалев казваше на едно дете: "И помни моето момче, морето много дава, но и много взема"
    Та чета аз мнения на "машинисти каращи влака" тук и ми става още по-тежко. Това емигрантство ни взе май повече от колкото ни даде.
    Човека е социално животно и не е нужно да си печа с комшията чушките пред блока за да се чувствам в "къщи", но и да висна в някой пъб и да си въобразявам, че съм между мой хора няма как да се получи.
    Та както казваше баща ми (Бог да го прости!) "Не може сине и уя до края и душата в рая".
    Миналата Нова година изкарах сам, защото отидох в Германия за да започна работа от първия работен ден. Тази пак сам, защото се оплескаха нещата и нямам средства да се прибера за празниците. А колко са общо Н.Г. изкарани така...
    Та аз си знам какъв бях и как се чувствах преди да натрупам два тринайсет години емигрантски стаж и как съм сега?
    А вие ? ...

П.С. Sarah съжалявам за случилото ти се. Искрено ти желая за напред да не попадаш в подобни ситуации.

27. БЛАГОДАРЯ dimitriana, Sarah thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! tt_tt_tt liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от geleto Виж мнението
    Да кажа и аз нещо по темата.
    2001 година се изсипахме с брат ми в Милано. Нелегални, без документи за работа и т.н. Та запознахме се с местните българи (предимно от района на Дупница) и след разговорите с тях се забавлявахме да и определяме срока (престоя) и диагнозата им.
    Беше ни смешно и забавно.
    Сега като си определям моята диагноза ми се плаче.
    Имаше един бг филм навремето където Парцалев казваше на едно дете: "И помни моето момче, морето много дава, но и много взема"
    Та чета аз мнения на "машинисти каращи влака" тук и ми става още по-тежко. Това емигрантство ни взе май повече от колкото ни даде.
    Човека е социално животно и не е нужно да си печа с комшията чушките пред блока за да се чувствам в "къщи", но и да висна в някой пъб и да си въобразявам, че съм между мой хора няма как да се получи.
    Та както казваше баща ми (Бог да го прости!) "Не може сине и уя до края и душата в рая".
    Миналата Нова година изкарах сам, защото отидох в Германия за да започна работа от първия работен ден. Тази пак сам, защото се оплескаха нещата и нямам средства да се прибера за празниците. А колко са общо Н.Г. изкарани така...
    Та аз си знам какъв бях и как се чувствах преди да натрупам два тринайсет години емигрантски стаж и как съм сега?
    А вие ? ...

П.С. Sarah съжалявам за случилото ти се. Искрено ти желая за напред да не попадаш в подобни ситуации.
    Разбирам те човече....Аз винаги съм казвал и винаги съм твърдял , емигрантството е хубаво нещо НО за хора със високо образование минимум от доктор нагоре , да не ти изброявам другите професии . Хора които ходят по чужбините със елементарно средно или измислено висше просто никакъв шанс само се заблуждават горките ....ама свят широк...всеки избира. Аз ако не е работата която работя кракът ми няма да стъпи от БГ навън...

29. ХАРЕСВАМ! dimitriana liked this post
    title removed Аватара на CanBoy
    Post Thanks / Like

бе пичове гледайте малко по философски на нещата
    аз бих казал така,морето много взима ,но и много дава.
    който го разбере му гарантирам,че е много добре за храносмилането
    За жалби и оплаквания tel.0696969-Holy Armenian Church.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от CanBoy Виж мнението
    бе пичове гледайте малко по философски на нещата
    аз бих казал така,морето много взима ,но и много дава.
    който го разбере му гарантирам,че е много добре за храносмилането
    Хаах еххх морето, нека не намесваме морето , че без него съм умрял от глад....Аз бих добавил зависи какво ще ти даде и какво ще ти вземе морето от капитана на лодката...

Post Thanks / Like

жоро държиш ли още къщата в Ковънтри или я продаде.
    ако да и имаш интерес да я даваш под наем имам хора които се интерисуват да наемат в този район

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от geleto Виж мнението
    Това емигрантство ни взе май повече от колкото ни даде.
    А вие ? ...

Геле,горе главата,приятелю.Човек може да се чувства сам и на царската софра.
    Жив си,здрав си и като гледам не си в затвора.Другото са бели кахъри,ще минат.

34. ХАРЕСВАМ! zmei4o_pk liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от CanBoy Виж мнението
    жоро държиш ли още къщата в Ковънтри или я продаде.
    ако да и имаш интерес да я даваш под наем имам хора които се интерисуват да наемат в този район
    Да държа си я, е как ще я продам абсурд , знаеш ли колко хора, камиони , коли , и багаж съм пренесъл за нея ..Аз мислих да е давам под наем но не съм още сигурен , че искам защото е стегната и доста добре обзаведена та мисълта ми е неми се дава под наем

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimitriana Виж мнението
    Геле,горе главата,приятелю.Човек може да се чувства сам и на царската софра.
    Жив си,здрав си и като гледам не си в затвора.Другото са бели кахъри,ще минат.
    и ако някой те подтикне да се самопожертваш защото Там те чакат 30 девици опитай се да пренебрегнеш тая съблазън и
    остави на някой друг да им се порадва,а ти се наслади на малкото което имаш

Post Thanks / Like

Да държа си я, е как ще я продам абсурд , знаеш ли колко хора, камиони , коли , и багаж съм пренесъл за нея ..Аз мислих да е давам под наем но не съм още сигурен , че искам защото е стегната и доста добре обзаведена та мисълта ми е неми се дава под наем
    а някой наоколо знаеш ли нещо да дава под наем
    моите хора са сигурни.мога да гарантирам за тях

batristio
    Guest

Моля те, кажи ми ти мъж ли си или жена, че все си те представяям като нещо средно облечено с кожен прилепнал костюм и кожен камшик с добър правопис.
    Точно , ти го каза...не е начина, говорим за начина. На всеки границите са различни, ти ако си Ок да ти слагат мокър памперс и да те разкарват като маймуна тогава мсля, че повредата най-вероятно е в твоя ТВ. Да ли съм се замисляла как се чувстват или ставам за тая работа е отделен въпрос.
    Сарка,двойка са,като и двамата пишат от един профил,повече тя и по малко той,затова и имат леки преливания от мъжки в женски род единствено число от време на време.Но като цяло разлика в стила и съжденията им съществена не откривам,та мога да заключа "търкулнало се гърнето,па си намерило похлупака"
    Последно редактирано от batristio : 13-12-2014 на 21:02

39. ХАРЕСВАМ! Sarah liked this post
Страница 2 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Нещо което ме разплака II
    От Wolf във форум Общ форум
    Отговори: 10
    Последно мнение: 14-09-2010, 15:46
  2. Нещо,което ме разплака
    От elicka във форум Интересни статии
    Отговори: 40
    Последно мнение: 14-09-2010, 14:43
  3. Нямам звук помогнете не е това което си мислите
    От needhelp във форум Интернет и компютри
    Отговори: 16