Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 26 до 50 от общо 53
    и бивш platini i kanaritenapred
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Браво на Кобрата!

Цитирай Първоначално написано от toi35 Виж мнението
    Моето мнение с цитати от форумите:

1. Поведение на селски бияч, неуважение и липса на спортсменство.

2. Мутро-чалго-гербаджийската атмосфера , безкритичност, ура-патриотщина, липса на професионализъм и позьорство в големи размери.

3. Видяхме съвременен боксьор срещу чалгата, пошлостта и силикона.

4. И логичният въпрос - театър за 7 милиона евра или единия боксьор не става за такъв.
    Цитатите от форумите са манипулирани , като целия живот на хората през 21 век , някои хора искат българина да не е патриот , изкарват вазов И ботев от българското образование , ако си платен по добре не говори , нищо няма да постигнете , хората в България се осъзнават и това го показва тенденцията от последните години

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цялата истина е, че Кубрат си игра като аматьор в този мач. Бил достигнал до тук?!?!!? Абе само той ли е стигал до тук, айде моля ви се. Нищо не показа Кубрат в този мач, а преди мача се изкара най-великият НА ДУМИ. Ега ти самохвалният смешник. За 5 рунда спрях да броя колко пъти пада на земята. И каква е тая измислената техника с отворен гард?!?!?! Това е професионален бокс тежка категория не Ивайло Маринов в Сеул 1988г. Владимир показа, че е наистина голям шампион и всичко което е постигнал си го е заслужил. Даде наистина добър урок на Кубрат, защото след такъв нокаут и Боговете мълчат.

The Devil Wears Prada Аватара на rumi_066
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от trimona Виж мнението
    На кубрат пулев преди една година германците му даваха 1 милион евро да се боксира за държавата германия , даваха му немски паспорт . Кубрат отказа , просто велик . За мафията , 100 % има мафия в големия спорт и големия бокс . Защо владимир отказа допинг тест , а кубрат даде три допинг теста . Владимир е подвижен киборг сега , напомпан здраво . Гледал съм му загубите преди 10 години , когато го пребиха обикновени боксиори , тогава владимир бе по млад и по силен , но не бе киборг и го пребиваха на ринга три пъти , обикновени безизвестни боксиори .
    Научи правописа, а после ни давай акъл, пише се. боксьор! Ако искаш да се покажеш колко си българин земи се научи кое как се пише!
    Винаги ще има хора, които ще те нараняват, но, за всеки случай, трябва да продължиш да вярваш в хората. Бъдете щастливи!!!!

Представяш ли си какъв би бил животът, ако чустваш болката, която причиняваш?
    Светът щеше да е съвсем друг. К. Азарян

Нищо на този свят, не остава неизплатено....Не искайте много - не можете да му платите цената!

Хорхе Луис Борхес: Човек помъдрява прекалено късно... Точно когато вече няма време...

и бивш platini i kanaritenapred
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от rumi_066 Виж мнението
    Научи правописа, а после ни давай акъл, пише се. боксьор! Ако искаш да се покажеш колко си българин земи се научи кое как се пише!
    От кога жени на възраст взеха да разбират от бокс

The Devil Wears Prada Аватара на rumi_066
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от trimona Виж мнението
    От кога жени на възраст взеха да разбират от бокс

Най-истинските съвети могат да дадат само хората, които са преживели достатъчно. Неслучайно си имаме и българска поговорка „
    Не питай старило, питай патило.
    Не мисля че си ми в категорията! Някой разбираме от много неща, като пораснеш, ще разбереш за какво иде реч.
    Винаги ще има хора, които ще те нараняват, но, за всеки случай, трябва да продължиш да вярваш в хората. Бъдете щастливи!!!!

Представяш ли си какъв би бил животът, ако чустваш болката, която причиняваш?
    Светът щеше да е съвсем друг. К. Азарян

Нищо на този свят, не остава неизплатено....Не искайте много - не можете да му платите цената!

Хорхе Луис Борхес: Човек помъдрява прекалено късно... Точно когато вече няма време...

6. ХАРЕСВАМ! King liked this post
    стрелец харпунджия Аватара на sagittarius
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Продължаваме напред!

Няма да е винаги така!
    ....
    От мен зависи!

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

King, Ming и разни Иванушки по-добре да не коментират.

Когато някой от вас стане толкова успешен в своята дисциплина, колкото е Кубрат в бокса, тогава си отваряйте устите. Вие в момента сте същите като него след мача. Той обаче плюеше по Кличко, който наистина притежава Империя, докато вие плюете по вас сънародник, от когото нищо лошо не сте видели. Истината е, че безродници като вас не заслужават спортист от Световно ниво. Подкрепяйте си английските и канадските боксьори, доколкото има такива в момента, и не се изказвайтте по теми които не разбирате. Експертът в студиото на Евроспорт 2 UK си го каза ясно - "това момче ще стане Световен шампион един ден".
    След футболисти и политици, очаквах и много боксьори да се навъдят.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    King, Ming и разни Иванушки по-добре да не коментират.

Когато някой от вас стане толкова успешен в своята дисциплина, колкото е Кубрат в бокса, тогава си отваряйте устите. Вие в момента сте същите като него след мача. Той обаче плюеше по Кличко, който наистина притежава Империя, докато вие плюете по вас сънародник, от когото нищо лошо не сте видели. Истината е, че безродници като вас не заслужават спортист от Световно ниво. Подкрепяйте си английските и канадските боксьори, доколкото има такива в момента, и не се изказвайтте по теми които не разбирате. Експертът в студиото на Евроспорт 2 UK си го каза ясно - "това момче ще стане Световен шампион един ден".
    След футболисти и политици, очаквах и много боксьори да се навъдят.
    Абе mate, ти гледа ли мача, че ги пишеш тея глупости ве. Или това да сте силни на думи българите си е ваша типична черта, а на дела едно голямо НИЩО. ''Няма да може да се справи с мене''-това кой го каза, а. Любимецът ви Кубрат. Ако не беше плямпал толкова много преди мача ''големият ви спортист'' сега излагацията му нямаше да е толкова голяма и тези коментари нямаше да ги има. Боксът е спорт, силен и много мъжки, но най-вече спорт. Това да не уважаваш съперника си на ринга който и да е той си чиста проба простащина. Едно Кубрат си получи точно каквото заслужаваше и второ той въобще не беше готов за такъв мач както твърдеше преди мача. Физическата му форма въобще не е за тази категория. Повръщал е кръв в съблекалнята след мача и вероятно има мозъчно увреждане. И това само за 5 рунда. Само тези които са били боксьори ще разберат какво имам впредвид. Сега се дърпа, но федерацията рано или късно ще го задължи да мине задължителните прегледи и след това може и въобще да не го видим на ринга повече. Не търсете под вола теле. Всички видяхме какво се случи на ринга!!!

Bus.F****.Bus
    Guest

All fine with Kubrat P.
    http://www.boxingscene.com/kubrat-pu...-defeat--84323
    Успешно възстабовяване на Кубрат от психическата повреда де сам си я нанесе като скочи неподготвен в тая match. Жалко за момчето че има такива малоумни менагери че не виждат колко е тъпо да го пускат неподготвен за специфичен съперник. Кофти. Да ни е жив и здрав и дани ни радва пак.

Истината е, че безродници като вас не заслужават спортист от Световно ниво

http://www.segabg.com/article.php?id=726807
    Последно редактирано от Bus.F****.Bus : 24-11-2014 на 03:36

11. ХАРЕСВАМ! King liked this post
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Да, те щото американските и другите боксьори са светци и с маниери на графове.

Британецът Дейвид Хей преди мачът му с Кличко:
    Дейвид Хей: На Виталий Кличко трябва да му пораснат топки
    Хей към Кличко: Ще ти откъсна главата
    И т.н. Който е гледал помни какво се случи в крайна сметка.

А такива люде като King няма какво да ги коментирам и да им отговарям, тя съдбата и ме показала среден пръст отдавна. Те не са българи, нито британци. Не са и цигани, нито турци и т.н. Казах в предния си пост какви са. Такива никой никъде не уважава.

Факт е, че в типични британски спортове като тениса и бокса, малка и бедна България понастоящем има представители на Световно ниво, за разлика от втората ви родина, в която се изливат купища милиарди в тази сфера.
    И преди да сте ме обвини в нещо, моят любим боксьор за всички времена е лъвът от Източен Лондон - Ленъкс Люис. И който наистина е следял този спорт от края на 90-те до сега, щеше да знае, че в конкуренцията на Люис, Тайсън и Холифийлд, Кличко-младши щеше да къса в най-добрия случай билетчета на Медисън Скуеър Гардън и да продава пуканки преди мачовете.

Bus.F****.Bus
    Guest

А такива люде като King няма какво да ги коментирам и да им отговарям, тя съдбата и ме показала среден пръст отдавна. Те не са българи, нито британци. Не са и цигани, нито турци и т.н. Казах в предния си пост какви са. Такива никой никъде не уважава.

Факт е, че в типични британски спортове като тениса и бокса, малка и бедна България понастоящем има представители на Световно ниво, за разлика от втората ви родина, в която се изливат купища милиарди в тази сфера.
    И преди да сте ме обвини в нещо, моят любим боксьор за всички времена е лъвът от Източен Лондон - Ленъкс Люис. И който наистина е следял този спорт от края на 90-те до сега, щеше да знае, че в конкуренцията на Люис, Тайсън и Холифийлд, Кличко-младши щеше да къса в най-добрия случай билетчета на Медисън Скуеър Гардън и да продава пуканки преди мачовете.
    чак пък...Общо взето различни времена и различни възможности на боксьорите... Бе пича в ринга си биеше здраво...империя мимперия, нащо момче ще има бая време се оправя от 4-та падания на земята. Интереснотото е професионализма на братята до последната секунда и начина p които подхождат към сапеpника си. Просто колкото пъти и да гледаш срещата им сваляш шапка за подхода им към нащо момче.
    макар че той Pulev си беше просто тъпо парче в подхода си, ма де вика Tyson, мис Калифорния даже не съм я виждал.

Tyson"What I know now but I didn’t know before is you should be humble because otherwise the world will force humbleness on you."
    "My manager, Cus D'Amato, said we should try our best to be humble in life. Because if you're not humble in this world, this world will serve humbleness upon you."

...тя дори Ронда до него може дпокойно да го почне с кутеци и изобщо да не се притеснява от него...
    http://www.youtube.com/watch?v=BF-sxSipAMs

http://www.youtube.com/watch?v=RMjyJQClP8o
    Последно редактирано от Bus.F****.Bus : 24-11-2014 на 16:12

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Виж, не ме разбирай погрешно - че Кубрат трябваше след нокаута да си затвори устата и да брои стъпките до съблекалнята с наведена глава - е факт. И аз се дразня на поведението му, но още повече се дразня на тези, които щяха да го носят на ръце и да викат "той е българин" при победа, а сега да го плюят по доста грозен начин. Казвах и преди - ако им беше брат или някакъв роднина, дали нямаше сега неистово да го защитават. но понеже не е - дайте да го разкъсаме, както само по балканските ширини си можем.

Аз впрочем за това харесвах най-много Люис - защото освен, че е прекрасен боксьор, е и срахотен джентълмен извън ринга и не дрънка глупости като други цветнокожи - Бригс например, който тогава много му се канеше и го преследваше, а като се срещнаха умаля да пада. мисля че 5 нокдауна получи и съдията прекрати мача.

Това което си извадил впрочем е Люис срещу ВИТАЛИ Кличко, който определено е по-силния от двамата братя, но дори той загуби мача с Люис (въпреки че започна по-добре) и после орева света, че не са му дали реванш. Да видим дали сега те ще дадат на Пулев.

Каквото и да си говорим обаче, боксът не е онова, което беше. Няма ги онези страхотни атлети, няма я онази тръпка, която караше мнозина да стоят до 3-4 след полунощ за да гледат Тайсън - Холифийлд. Той и Майк го е намекнал в интервюто, което даде.

Bus.F****.Bus
    Guest

Виж, не ме разбирай погрешно - че Кубрат трябваше след нокаута да си затвори устата и да брои стъпките до съблекалнята с наведена глава - е факт. И аз се дразня на поведението му, но още повече се дразня на тези, които щяха да го носят на ръце и да викат "той е българин" при победа, а сега да го плюят по доста грозен начин. Казвах и преди - ако им беше брат или някакъв роднина, дали нямаше сега неистово да го защитават. но понеже не е - дайте да го разкъсаме, както само по балканските ширини си можем.

Аз впрочем за това харесвах най-много Люис - защото освен, че е прекрасен боксьор, е и срахотен джентълмен извън ринга и не дрънка глупости като други цветнокожи - Бригс например, който тогава много му се канеше и го преследваше, а като се срещнаха умаля да пада. мисля че 5 нокдауна получи и съдията прекрати мача.

Това което си извадил впрочем е Люис срещу ВИТАЛИ Кличко, който определено е по-силния от двамата братя, но дори той загуби мача с Люис (въпреки че започна по-добре) и после орева света, че не са му дали реванш. Да видим дали сега те ще дадат на Пулев.

Каквото и да си говорим обаче, боксът не е онова, което беше. Няма ги онези страхотни атлети, няма я онази тръпка, която караше мнозина да стоят до 3-4 след полунощ за да гледат Тайсън - Холифийлд. Той и Майк го е намекнал в интервюто, което даде.
    Тайсън намеква за чисто животинска нужда или желание да нарани отсрещния. чиста агреся>
    http://www.youtube.com/watch?v=a9UZBg1pMS4

Професионалния бокс оттдвна не е млеее...Тъпотията в нашия случаи с Кубрат е че изосбхто не беше готов за тоая съперник и тая среща ще е обратанa точка в кариерата му не щотo е загубил мач за титла ами щото го пребиха като куче. Оттам накъде? Загубва респект на бъдещи съперници, започва и да нс си вярва сам. Голяма мъка е да се навреш някъде в подобна ситуация и да излезеш от нея. Психологичния damage е брутален. Ко да кажем, просто жалко че има такойва пропмотари де са готови да го пуснат да го смелят. Бе ако има кого да обвинъваме, е тоя де го сложи в устата на лава. Е сичко е пари, и нащо момче си има цена. Дано се оправи де. Да си взема андеята, деца меца, или се впуска в друг тип мотивации нещо трябва да го изкара и мотивира от тая дупка де щ(е) закопан след тоя мач.

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Най-добре сам да се промотира. Зауерланд наистина му мътеха главата, че е готов и че ще смачка Кличко, а в същото време не му осигуриха най-добрите треньори, условия, възстановителни центрове и т.н. Най-добре да иде в САЩ.

Кличко не е да не са го пращали в нокаут на цели три пъти преди да стане световен шампион.
    http://youtu.be/NqEANlBbhsA?t=2m6s

Напреднал
    Post Thanks / Like

Виж, не ме разбирай погрешно - че Кубрат трябваше след нокаута да си затвори устата и да брои стъпките до съблекалнята с наведена глава - е факт
    Е българите сме в крайностите !
    В скот-ландия нямате ли нещо от рода :
    “For want of a nail, the shoe was lost.
    For want of a shoe, the horse was lost.
    For want of a horse, the rider was lost.
    For want of a rider, the battle was lost.
    For want of a battle, the kingdom was lost,
    And all for the want of a horseshoe nail.”
    Основните методи на логическо мислене / индукция и дедукция / за 9 клас !
    -Ако беше / Кобрат / по -умен -щеше да изчака с мача
    -Като изчака с мача -- щеше да разбере че неможе да си позволи Лукса да е открит
    -Като не е открит -- Кличко щеше да е агресивен и неуравновесен
    -Като е неуравнесен идва момента да му надуеш шичарката
    -Като му ''надуеш '' шишарката можеш да си плямпаш каквото искаш !
    -Но няма да го направиш защото си друг вече човек !
    Както и да е .
    Ще трябва да поумнява по сложния начин , ако ще става нещо от Кубрат

18. ХАРЕСВАМ! mate liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Ами тогава кво ми се изхвърляш с тоя Кубрат само , защото е българин и само защото видиш ли задължително той трябваше да победи. Американски, английски боксьори харесва и тръгнал тука на голям патриот да ми се прави. Да, за Дейвид Хей говориш знам и той много подскачаше ама не можа да победи. Обаче има една голяма разлика тука. Дейвид Хей е доказано много добър боксьор и достатъчно издържлив да изиграе такъв мач. Колко рунда игра той и колко Кубрат?? И mate ли си какъв си не знам мен кой и как ме уважава и какво общо има това с темата, ама спри да ми подскачаш и ти да не те приземи и теб стоманения чук. Я си пусни пак мача както те посъветвах и спри с научната фантастика ега ти смешника

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Пулев > Дейвид Хей.

Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Загуби да, ама не казваш как. Лекарят прекрати двубоя, като дотогава Кличко беше по-добрият и спечели 4 от 6-те изиграни рунда, и водеше по общия брой точки. И двамата кървяха, но аркадата на Кличко беше по-кофти. Един удар предреши двубоя.

You'll never walk alone

22. ХАРЕСВАМ! King liked this post
    Bus.F****.Bus
    Guest

Пулев ще дaва изявение, отсега накъде...очаквам да каже ще го гоня до дупка, като откачалко Бриггс след като му наду кофата
    http://www.youtube.com/watch?v=fI3t0nkAjJY

turned a stalker man:
    http://www.youtube.com/watch?v=8MWYmgs64Kw
    http://www.youtube.com/watch?v=HJLklBJQ3SU
    http://www.youtube.com/watch?v=6nyoof_Pm8U

Тея в щатите ква fear machine са не е истина...и бриггс е навсякъде...
    http://www.youtube.com/watch?v=TSrtW50noMc
    Последно редактирано от Bus.F****.Bus : 26-11-2014 на 00:47

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от cyberfan Виж мнението
    Загуби да, ама не казваш как. Лекарят прекрати двубоя, като дотогава Кличко беше по-добрият и спечели 4 от 6-те изиграни рунда, и водеше по общия брой точки. И двамата кървяха, но аркадата на Кличко беше по-кофти. Един удар предреши двубоя.
    Витали Кличко определено е много голям боксьор и заслужава уважение. Той даже прегърна Кубрат след мача, ако не забеляза. Като политик не го харесвам, но определено голям спортист и професионалист. Водеше по точки, но окото му на нищо не приличаше и съдията логично прекрати мача.

Владимир е най-добрият в момента, но не може да се мери с тези от предишната ера. Та той до 2004-та, преди да се изпооткажат най-добрите, имаше цели 3 загуби (всичките с нокаут) и то от посредствени за онова време боксьори като Кори Сандърс и Рос Пюрити. Срещу Кубрат също бе разклатен на няколко пъти, макар да остави впечатление, че доминира, но това го отдавам на опита и рутината, които е формирал с годините и класата, която излъчва. Определено обаче не е такъв супершампион, какъвто го изкарват медиите. Неслучайно сега си реди мач със свършения с бокса Шанън Бригс, а не с някое истинско предизвикателство.

Ще ми е интересно да видя Кличко срещу някой като Уайлдър.

29-годишен, суператлетичен, 32 победи с 32 нокаута. Боксира се само в САЩ. Само че Влад и екипа му знаят, че пред американците няма да им минат номерата - да не дават допинг, да казват с какви ръкавици да се бие като му ги показват 2-3 дена преди мача и т.н.

Старо куче
    Post Thanks / Like

mate личи ти, че си българин до мозъка на костите. Такива като тебе и Кубрат Пулев ''прославят'' България навсякъде по света за което милата родина ''сърдечно ви благодари Тръгнал ери да смесва аве момче туй да не ти е билярд ве. Дай да сложим на ринга тогава Роки Марчиано. Гарантирано ще ги опердаши всичките ти любимци. Давам линк към много полезен материал относно срещата, като най-хубавото от него е, че е написан от българин. Всичко е написано както нищо друго досега затова ми направи много силно впечатление. Специално посвещавам 4-та точка на най-големият разбирач от бокс mate
    http://www.dnevnik.bg/sport/2014/11/...lev_-_klichko/

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Само че вие с този от Дневник не сте нито британци, нито германци, нито украинци, за да се радвате искрено на победата на Кличко. Вие сте хейтъри. Защото за разлика от вас и щаба на Кличко, и британските коментатори, и немците признават класата на българина.

Какви ери смесвам? Владимир беше част от ерата на брат си и на Тайсън, беше професионалист и по времето на Люис, но просто тогава беше прекалено посредствен, за да стигне до мач с него.
    Кубрат Пулев спечели IMF пояса и европейската титла по бокс, има 20 поредни победи при професионалистите, загуби мач от Световния шампион, но взе над милион долара награден фонд. Сигурно ти си я прославил повече, като дойде онзи ден в UK, за да се чудиш как да си извадиш НИН и как да кандидатстваш за бенефитс. Точно вие сте с дневник сте типичните ганьовци - нищо непостигнали, но тръгнали да мерят успехите на другите. За тебе важи в пълна сила поговорката: Човек може да избяга от селото, но селото от него - трудно.

27. Recommend King recommended this post
    Dislikes King disliked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Само че вие с този от Дневник не сте нито британци, нито германци, нито украинци, за да се радвате искрено на победата на Кличко. Вие сте хейтъри. Защото за разлика от вас и щаба на Кличко, и британските коментатори, и немците признават класата на българина.

Какви ери смесвам? Владимир беше част от ерата на брат си и на Тайсън, беше професионалист и по времето на Люис, но просто тогава беше прекалено посредствен, за да стигне до мач с него.
    Кубрат Пулев спечели IMF пояса и европейската титла по бокс, има 20 поредни победи при професионалистите, загуби мач от Световния шампион, но взе над милион долара награден фонд. Сигурно ти си я прославил повече, като дойде онзи ден в UK, за да се чудиш как да си извадиш НИН и как да кандидатстваш за бенефитс. Точно вие сте с дневник сте типичните ганьовци - нищо непостигнали, но тръгнали да мерят успехите на другите. За тебе важи в пълна сила поговорката: Човек може да избяга от селото, но селото от него - трудно.
    Дори не смятам да ти коментирам мнението, то няма нищо общо с темата Очевадно е, че явно ме бъркаш с някой, който е дошъл миналата година тук, а аз за твое сведение живея и работя в Лондон от 9 години Нека се придържаме към темата. Виждам колко те ЯД за загубата на Кубрат Но в този спорт както и във всеки друг е така. Трябва да се научиш и да губиш и Кубрат получи своят урок Владимир извървя достойно този път и сега го доказва ОЧЕВАДНО. Ако нокаут не ти е достатъчно, за да видиш загубата си намери да гледаш някой друг спорт. В бокса е така. И никакви такива дето се опитвате сега да ги пробутвате за допинги, мафия и незнам си какво. Двама боксьори, два чифта ръкавици и един ринг, другото са оправдания. А който се оправдава в бокса по добре въобще да не излиза на ринга, защото го чака участта на Кубрат особенно ако излезе срещу СТОМАНЕНИЯТ ЧУК!!!
    p.s. А, и mate, ама голяяяяяяяяяяям бой отнесе Кобрата, а?!?!? Сигурен съм, че и това ще отречеш

Bus.F****.Bus
    Guest

Като не можеш си затваря устата, ти я затварят...$естито mr. Pulev.
    http://www.reuters.com/article/2014/...0J91RB20141125

http://www.fightnews.com/Boxing/kubr...mistake-271279
    Последно редактирано от Bus.F****.Bus : 28-11-2014 на 18:45

30. ХАРЕСВАМ! King liked this post
    title removed Аватара на CanBoy
    Post Thanks / Like

хората са казали,от прос човек спортист.боксьор или футболист.
    ако тоя кухократунковец е човека който да повдига авторитета на нацията бог да и е на помощ
    За жалби и оплаквания tel.0696969-Holy Armenian Church.

32. ХАРЕСВАМ! King liked this post
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 20
    Последно мнение: 27-08-2013, 13:12
  2. Отговори: 0
    Последно мнение: 06-05-2012, 09:09
  3. Браво на бабето!
    От Arthur's Sword EXCALIBUR във форум Общ форум
    Отговори: 9
    Последно мнение: 09-02-2011, 10:01
  4. Браво.
    От Maria във форум Пазаруване
    Отговори: 0