Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 26
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране нужда от помощ - ще емигрирам

Здравейте казвам се Тихомир и в момента съм в портогалия искам да отида в англия ,имам временно къде да остана но ми е нужно спешно информация за надеждни агенции за работа и счетоводни фирми за документите ,номера и ако може да ме информирате какво ми трябва за да започна легално работа предварително благодаря.

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: нужда от помощ

Ако можем ще ти преразкажем целият форум.....

Ама не можем.... ще трябва ти сам да си го прочетеш
    Shall we call the real life OUTERNET?

If you're talking behind my back, you are in a good position to kiss my ass!

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: нужда от помощ

Цитирай Първоначално написано от tihomir_tx88 Виж мнението
    Здравейте казвам се Тихомир и в момента съм в портогалия искам да отида в англия ,имам временно къде да остана но ми е нужно спешно информация за надеждни агенции за работа и счетоводни фирми за документите ,номера и ако може да ме информирате какво ми трябва за да започна легално работа предварително благодаря.
    http://book4bg.co.uk/product/%D0%BD%...0%D0%BD%D0%B8/
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

и бивш platini i kanaritenapred
    Post Thanks / Like

първо ти трябва стая , тук в бгхелп има стаи , които се дават от българи , по около 90 паунда на седмица , ако си сам в стаята , после българите имаме право на работа , търсите в интернет , може и от ресторант на ресторант , зависи от късмета , трябва ви след това и НИН , ако намерите работа става по лесно за НИН , не е необходимо да сте самонает (тогава ви трябва с4етоводител) . Първо си намерете стая , което е лесно , а после търсете работа , елементарно е

5. ХАРЕСВАМ! marilu liked this post
    Post Thanks / Like

ако се явите за НИН , като 4овек , които търси работа , може да използвате писмото от полу4аването на НИН , да извадите банкова сметка (не е лесно сега да се извади банкова сметка )

The Question Man
    Guest

Език- ако не знаеш англиски на средно разговорно ниво, не ти трябва да идваш!
    Пари- поне 2000 паунда- абсолютен минимум.
    Останалото ще дойде само.

Ж.Обрешков Аватара на KOCMOHABT
    Град
    Толбухин
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от The Question Man Виж мнението
    поне 2000 паунда- абсолютен минимум
    Шегуваш се, нали?

Аз бях доста под абсолютния минимум, с 500 и без познати да ме посрещнат и подадът ръка.
    Може би според теб съм Луд, а?
    think different

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от KOCMOHABT Виж мнението
    Шегуваш се, нали?

Аз бях доста под абсолютния минимум, с 500 и без познати да ме посрещнат и подадът ръка.
    Може би според теб съм Луд, а?
    Просто си извадил късмет....на приятели сина им дойде предим3 м, точно 2000 лири му трябваха докато вземе първата заплата...

10. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    Post Thanks / Like

ако се намери легло в двоина стая за 60 паунда , то 2000 паунда могат да ти стигнат за 15 седмици без проблем , ако за 15 седмици , 4овек не си намери работа , от него не става имигрант със сигурност

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте , казвам се Веско и се нуждая от работа ,намирам се в Херефорд.Ако има предложения за работа моля пишете.

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от vesko340 Виж мнението
    Здравейте , казвам се Веско и се нуждая от работа ,намирам се в Херефорд. Ако има предложения за работа моля пишете.
    Здравей Веско,
    От така зададения въпрос разбирам:
    1. Казваш се Веско / Веселин предполагам/ и си мъж - иначе щеше да си Веска.
    2. Разбрах къде си в момента.
    3. Имаш нужда от някаква работа - предполагам каква да е, щом не си уточнил.
    4. Имаш достъп до интернет и пишеш правилно, четлива и на кирилица (това не е малко - някой и това не могат).

Инфото ти е много бедно - не казваш какво си учил, какво си работил, какво можеш да правиш.
    Примерно - имаш ли (и какви) документи за работа, квалификации, сертификати и т.н.
    За съжаление в момента аз не мога да ти предложа нищо, но и тези които могат - ще им е трудно да преценят.

Допълни си инфото и .... успех.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

14. БЛАГОДАРЯ Zara thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Chipsybg liked this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: нужда от помощ - ще емигрирам

Здравейте, на 7 декември имам билет за Лондон и се опитвам да заживея там тенденциозно - ако успея.

Търся работа по възможност да е уеб / графичен дизайнер, което съм работил в България. Но ше работя и друга работа ако е необходимо.

Бихте ли ми дали надежна информация за работа в тази сфера или ако някой българин от сайта наема работници и може да ми помогне да ме наеме.

Първо ще съм Janson House в район - 110 Janson Road, Лондон, E15 1TE

Ще се опитам да намеря работа преди да замина - и да идвам с покана ...
    Засега не съм успял...

Само с NIN ли мога да работя в UK?

Благодаря предварително

Живко Иванов

Старо куче Аватара на BMW6
    Post Thanks / Like

Какво значи идваш с покана? Българите отдавна не се нуждаят от визи, така че не ти трябва покана Освен ако не е от английската кралица де
    It takes 42 muscles to frown, but only 4 to lift your middle finger….

17. ХАРЕСВАМ! Chipsybg liked this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Zhivko Ivanov Виж мнението
    Само с NIN ли мога да работя в UK?

Благодаря предварително

Живко Иванов
    Ако ще работиш като самонаето лице, за начало не ти трябва никакъв НИН, а и няма да можеш да го извадиш веднага в това си качество. Ако ще работиш като нает от работодател, можеш да започнеш работа и тогава да отидеш на интервю за НИН, а може и обратното. Ще ти дадат, най-вероятно, защото българите вече имат право да работят без ограничения в UK. Успех!

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

19. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    Старо куче Аватара на RNOH
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

къде се намираш в ПортУгалия?
    според мен по-добре потърси нещо в Испания, Англия ще ти дойде не само езиково, ами манталитетно като мега шок

като гледам портгалците кви селски души са и как всичко се прави здраво през пръсти, работната им етика и лейд-бак (айде да не го наричам мързелив & "все ми е тая") подхода към всичко просто ще ти донесе проблеми в държавите в които начина на комуникация и работа е много различен. според мен пробвай в Испания, понеже ще ти е по-близко не само като манталитет, ами и като дистанция, знам че горе-долу се поразбира по нещичко на испански ако вече говориш португалски.
    ако вече и там нещата са мега зле и нямаш алтернатива - ок, тогава търси другаде.
    успех
    Winners Are Driven Роденият да пълзи няма как да полети!

The Pope might be french, but God is english...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

title removed Аватара на CanBoy
    Post Thanks / Like

проблеми в държавите в които начина на комуникация и работа е много различен
    е кои са тия държави,иран,корея,авганистан,че ми стана интересно
    За жалби и оплаквания tel.0696969-Holy Armenian Church.

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Здравейте ...
    Живко Иванов
    Здрасти Живко (по нашия край то съкращават на Жека).
    Какво да ти кажа - ти си тръгнал, пък не знаеш накъде ...
    За подобна работа - разгледай сайтовете, ама това трябваше да си го направил отдавна ...

Цитирай Първоначално написано от RNOH Виж мнението
    къде се намираш в ПортУгалия?
    @RNOH - знам доста неща за това как работят някой портУталци .... ама друг път ще разправям.
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"

Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от CanBoy Виж мнението
    е кои са тия държави,иран,корея,авганистан,че ми стана интересно
    еми всички не-испанско/португалски говорещи държави
    не може да оставиш клиента да чака ти да си довършиш клюката със съседката или да го оставиш полугол по средата на процедура да те чака докато ъпдейтнеш клюките с колежката с която бачкате зедно всеки ден. и тва навсякъде... и като кажеш нещо се почва като на пазара "ееее, ама какво толкова, аз само за 5 минутки..."
    вървиш по улиците посред бял ден 11ч. преди обяд и всеки втори кибичи в кафенето / кръчмата и пуши като за световно...
    тея хора с какво се издържат като не бачкат, не знам...
    но такъв тип "сървис" в Германия не се толерира. 2-3 пъти го направи и са ти били шута

иначе красива държава, спокойна и някак си няма злоба у хората
    тук бих живяла само кратко, да кажем като ударя 6-ца от тотото ше взема една холидей вила
    обаче работа? невър евър, такава работна "етика" не мога да толерирам, не искам да си представям каква е ситуацията в болниците им...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

24. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от RNOH Виж мнението
    еми всички не-испанско/португалски говорещи държави ...
    Това си го видяла по улиците, на места, дето не се виждат е друго ...

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от BMW6 Виж мнението
    Какво значи идваш с покана? Българите отдавна не се нуждаят от визи, така че не ти трябва покана Освен ако не е от английската кралица де

Хехе, всъщност исках да кажа с предложение за договор, но съм се объркал в писмото и написал покана.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Ако ще работиш като самонаето лице, за начало не ти трябва никакъв НИН, а и няма да можеш да го извадиш веднага в това си качество. Ако ще работиш като нает от работодател, можеш да започнеш работа и тогава да отидеш на интервю за НИН, а може и обратното. Ще ти дадат, най-вероятно, защото българите вече имат право да работят без ограничения в UK. Успех!

Благодаря ти за отговора.
    Вероятно ще търся първо да ме наемат.
    Иначе като самонаето лице - звучи по-добре - но ще ми е доста сложно за начало незнам какво трябва да се спазва и прави за това право.

Старо куче Аватара на BMW6
    Post Thanks / Like

Да те наемат на каква работа ? Ако е някоя ниско квалифицирана, не очаквай някой да те наеме, че и договор да ти даде. Обикновено за ниско квалифицирани работи, вземат самонаети или направо се работи cash in hand и никой не се интересува къв си.
    It takes 42 muscles to frown, but only 4 to lift your middle finger….

29. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Благодаря ти за отговора.
    Вероятно ще търся първо да ме наемат.
    Иначе като самонаето лице - звучи по-добре - но ще ми е доста сложно за начало незнам какво трябва да се спазва и прави за това право.
    Никак не е сложно тук, в Кралството, тук се насърчава малкия бизнес и не се създават изкуствени пречки. За да почнеш да работиш, не се изисква никаква регистрация или документи - почваш да работиш, но издаваш фактури (има готови в книжарниците) на всеки клиент и събираш препоръки от тях, с адрес и телефон на тях, че са доволни от твоята работа, примерно. Водиш си отчетност, какво си спечелил и какви пари си похарчил за разходи - например, ако вършиш градинарски услуги какви инструменти си си купил (те се признават за необходими разходи). Като поработиш така месец-два, отиваш на интервю за НИН и след това се регистрираш като самонает (може по телефона, може по интернет). И това е. Накрая на годината или пускаш данъчна декларация (пак може да се регистрираш по интернет да го правиш, ако разбираш английски, не е толкова сложно изобщо) или да си намериш счетоводител да ти го прави срещу заплащане.

НИН се получава малко по-трудно като самонает, в смисъл, че трбва да се отговаря на разни въпроси от два въпросника, за да преценят, дали наистина работиш като самонает, ама не е болка за умиралка. Винаги може да се явиш на интервю и да кажеш, че си търсиш работа при работодател - няма особени въпроси тогава.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Това си го видяла по улиците, на места, дето не се виждат е друго ...
    е стига ме мъчи де, разкажи повече!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Какви документи са необходими за да ми издадат НИН?

И също от България какви документи да си подготвя

Аз вече изкарах някой неща

Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Нужда от помощ за пейслипове
    От DjiN13 във форум Registration Certificates
    Отговори: 15
    Последно мнение: 19-04-2012, 01:19
  2. нужда от ПОМОЩ!
    От tzarkata във форум Registration Certificates
    Отговори: 5
    Последно мнение: 13-09-2010, 21:10
  3. Имам нужда от помощ!
    От daninka80 във форум Здраве и здравеопазване
    Отговори: 10