Привет на всички! На 16 години съм и в момента уча в Канада. Идващата учебна година ще съм 11 клас (2014-2015 година). Плановете са ми да завърша 11 и 12 клас наведнъж, училището тука е сравнително лесно и мисля да завърша по-рано (не ми харесва в Канада и искам да се махам, в момента съм тука само за да взема дипломата от secondary school. ) Смятам за учебната 2015-2016 година да уча в Англия, но има един проблем. Ще съм на 17 години, което нали не се води че съм Adult... Има ли някакъв начин да започна колеж и да живея там самостоятелно или какво бихте ми препоръчали да направя, или просто е невъзможно? Проблеми с Визи и immigration, мисля че няма да имам тъй като съм БГ гражданин. Примерно съм се насочил специфично да уча в Лондон. Повечето колежи имат ли общежития? Колко часа ще мога да работя на седмица като ученик? Трудно ли ще мога да взема student loan? Имам няколко приятела, които живеят в Лондон и ми казаха, че ако си под 19 години ще ми е безплатен колежа. Един от тях отиди в Лондон миналта година с завършен 9 клас в България и започна колеж без да плаща никакви суми, аз знам че има и платени колежи. Абе като цяло с няколко думи, има ли шанс да живея и да уча в Англия самостоятелно ако съм под 18 и да вляза в някакъв колеж за сега, пък после ще мисля за университет. Да уточня, че съм в Канада 5-та година и мога да кажа, че английският ми е перфектен. Благодаря на всички предварително!