Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 11 от общо 11
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Новина за книгата довечера 22.06.2014 в централните новини на Нова ТВ

Довечера в централните новини на Нова телевизия ще има новина за книгата наръчник за българи във Великобритания.
    Без да си изкривявам душата, ще си призная, че този факт ме радва изключително много.
    Най-гледаната телевизия да отдели в централните си новини време да представи тази книга е нещо кото говори по себе си, че това което екипа създал книгата направи е полезно и си заслужава вниманието.
    Новините ще са от 19.00 българско време.
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

2. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Новина за книгата довечера 22.06.2014 в централните новини на Нова ТВ

Наистина хубава новина! Дано да го качат някъде в интернет, за да го гледаме после, че няма да мога по това време.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Не толкова нов потребител
    Град
    Из дебрите на виртуална реалност
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Новина за книгата довечера 22.06.2014 в централните новини на Нова ТВ

Браво!
    Мислех си защо не говориш с книжарниците на летище София и Варна (за другите летища не знам дали има), както и на централна автогара-София, да продават книгата, там струва ми се продажбите ще са много големи. Така доста хора, които не четат форума, а пътуват, ще
    могат да си я закупят.
    Sent from my HTC using Tapatalk 2

Ж.Обрешков Аватара на KOCMOHABT
    Град
    Толбухин
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Новина за книгата довечера 22.06.2014 в централните новини на Нова ТВ

Хубава реклама, очаквай следващата седмица поне 300 броя да заминат за България.
    И поне 500 нови гости във форума на ден.
    Ще се справиш ли с трафика, помисли за нов ъпгрейд.
    След 2-3 реклами продавалника на бгмама го качиха на по-надежни сървъри.
    think different

6. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Новина за книгата довечера 22.06.2014 в централните новини на Нова ТВ

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Наистина хубава новина! Дано да го качат някъде в интернет, за да го гледаме после, че няма да мога по това време.
    Ще се качи.. аз ще го имам. Дано обаче не отпадне от тази вечер нещо БНБ имали пресконференция днес, та може и да го отложат за друг ден, понеже не е спешно, ще видим....

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Новина за книгата довечера 22.06.2014 в централните новини на Нова ТВ

Цитирай Първоначално написано от fastdriver Виж мнението
    Браво!
    Мислех си защо не говориш с книжарниците на летище София и Варна (за другите летища не знам дали има), както и на централна автогара-София, да продават книгата, там струва ми се продажбите ще са много големи. Така доста хора, които не четат форума, а пътуват, ще
    могат да си я закупят.
    Sent from my HTC using Tapatalk 2
    Ще я има на доста места в България има интерес, юли месец ще я отпечатаме и за България.

Град
    Post Thanks / Like

Да отпаднала е заради банките... ще я пуснат друг ден.... ще ви информирам когато имам информация кога ще се излъчи.

10. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Град
    Post Thanks / Like

title removed Аватара на CanBoy
    Post Thanks / Like

шефе вече 2 пъти те показваха по нова тв,в обедните и следобедните новини
    и нали така,който не научи минимум 1000 д на английски да не си мисли за имиграция на острова,щото ще гърби неквалифицирана и ниско платена работа за малко пари дето няма да му стигат за нищо
    За жалби и оплаквания tel.0696969-Holy Armenian Church.

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Новина за книгата довечера 22.06.2014 в централните новини на Нова ТВ

Цитирай Първоначално написано от CanBoy Виж мнението
    шефе вече 2 пъти те показваха по нова тв,в обедните и следобедните новини
    и нали така,който не научи минимум 1000 д на английски да не си мисли за имиграция на острова,щото ще гърби неквалифицирана и ниско платена работа за малко пари дето няма да му стигат за нищо
    Ти нали си тук и знаеш как е ....
    Иначе благодаря на Нова Телевизия и Николай Барулов! Радва ме факта, че тази медия и хареса това което сме направили. Надявам се да е полезно на доста хора.

title removed Аватара на CanBoy
    Post Thanks / Like

ти гледай фараж да не ви подкара в подстрекаване на българите към имиграция
    За жалби и оплаквания tel.0696969-Holy Armenian Church.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 20
    Последно мнение: 27-08-2013, 13:12
  2. Компания за довечера
    От mgenchev във форум Общ форум
    Отговори: 10
    Последно мнение: 31-07-2010, 19:10
  3. Защо не мога да пускам новини?
    От Bassman във форум Общ форум
    Отговори: 1
    Последно мнение: 25-01-2008, 21:24

Отметки