Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 24 от общо 24
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране обявите за експресно издаване на CSCS карта за 5 дни - отзиви?

Не знам дали е тук мястото да попитам,ако не е моля админите да преместят темата.
    На въпроса; Някои ползвал ли е услугите от обявите за,, визи и документи,, и по точно тези от обявите за експресно издаване на CSCS карта за 5 дни.Ако е ползвал някои нека да сподели впечатления.

Мерси.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: обявите за експресно издаване на CSCS карта за 5 дни - отзиви?

Никои ли не е ползвал тая услуга?

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: обявите за експресно издаване на CSCS карта за 5 дни - отзиви?

Дай пример за някоя обява да видя дали знам инфо за фирмата

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Conquistador Виж мнението
    Никои ли не е ползвал тая услуга?
    Здр.,обявите са в раздел ,,услуги-визи и документи,,на форума.

CSCS Всички категорий!!!
    публикуван от klarkken13

Необходими са само нормален размер паспортна снимка, трите ви имета и адрес. Ако не си получите картата до 5 дневен срок, пълно възвръщане на сумата!!! тел: 07913298508 19 Никой Вто Юни 3, 2014 15:33

публикуван от klarkken13

Необходими са само нормален размер паспортна снимка, трите ви имета и адрес. Ако не си получите картата до 5 дневен срок, пълно възвръщане на сумата!!! тел: 07913298508 10 Никой Съб Май 31, 2014 01:20
    images_2_5.jpg
    CSCS Всички категорий БЕЗ изпити!!!
    публикуван от klarkken13

Необходими са само нормален размер паспортна снимка, трите ви имета и адрес. Ако не си получите картата до 5 дневен срок, пълно възвръщане на сумата!!! тел: 07913298508 14 Никой Сря Май 28, 2014 14:40

Счетоводство и услуги на най-ниски цени
    публикуван от plami07

- Приключване на Self Employment/ Tax Return - 60паунда - Помощ при откриване на банкова сметка 30 паунда - Откриване на Ltd. само сега за 25 паунда ( 15 паунда такса за рег ... 9 Никой Сря Май 28, 2014 10:59
    images_2_4.jpg
    Преводачески услуги и Консултации на ниски цени
    публикуван от klarkken13

Откриване на банкова сметка, Изготвяне на документ за доказателство за адрес, National Insurance Number(NIN), Self Employed (UTR), Личен лекар, CSCS карта. тел: 07463964773 Em ... 11 Никой Сря Май 28, 2014 08:09
    images_2_3.jpg
    ВСИЧКИ ВИДОВЕ ДОКУМЕНТИ ЗА НОВОДОШЛИ!!!
    публикуван от klarkken13

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

Когато си издържал изпита и имаш серти икат дали ще си получиш картата за 1 2 5 или 50 дни няма абсолютно никакво значение. Можеш да работиш само със сертификат.

Не виждам необходимост за експресна поръчка.

Гаранция за срока на получаване може да ти даде само този който я издава. Така че не се връзвайте на тия простотии.
    Shall we call the real life OUTERNET?

If you're talking behind my back, you are in a good position to kiss my ass!

6. БЛАГОДАРЯ lordm, няма thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! няма, treven liked this post
    Recommend няма recommended this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Искам да попитам колко пари е за cscs карта

Нов потребител
    Град
    Woodford
    Post Thanks / Like

Струва 110 паунда с дискове за учене на изпита. Регистрация за изпита,всички такси и прочие.При невзимане на изпита се плаща пак толкова.Попринцип лесно се взима,но това зависи вече от вас (Дисковете са с превод на български,както и самия изпит също се провежда с превод при желание.)
    за връзка - [moderated]
    Последно редактирано от BGHelp : 13-05-2015 на 18:31 Причина: реклама

9. Dislikes няма disliked this post
    batristio
    Guest

Цитирай Първоначално написано от Zigito Виж мнението
    Струва 110 паунда с дискове за учене на изпита. Регистрация за изпита,всички такси и прочие.При невзимане на изпита се плаща пак толкова.Попринцип лесно се взима,но това зависи вече от вас (Дисковете са с превод на български,както и самия изпит също се провежда с превод при желание.)
    за връзка -[moderated]
    Оф,аман от тарикати,които искат да богатеят на гърба на новобранците!Дисковете ги има в нета.
    Тук се буквате
    http://www.citb.co.uk/cards-testing/...e-scheme-cscs/

17л50 пише,че е още до 110 къде ги събрахте?!
    После и пластиката да плати там колко беше към 30 мисля и пак не ви излиза сметката?!
    Ами намерете си работа,да му се не види!
    Последно редактирано от BGHelp : 13-05-2015 на 18:31 Причина: реклама в цитата

Нов потребител
    Град
    Woodford
    Post Thanks / Like

Давай изкарай му ти тогава родолюбецо.Аз предлагам пък кои както иска ... неналагам ...

batristio
    Guest

Давай изкарай му ти тогава родолюбецо.Аз предлагам пък кои както иска ... неналагам ...
    Да,ама там е работата,че нищо не предлагаш,а искаш да лапнеш едни 50-60 на калпаче за некви дискове,които,кой знае от коя Замунда са свалени!
    Пак ти казвам,намерете си работа,тва не е гот,дето го правите.

13. Dislikes mate disliked this post
    title removed Аватара на CanBoy
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от batristio Виж мнението
    Да,ама там е работата,че нищо не предлагаш,а искаш да лапнеш едни 50-60 на калпаче за некви дискове,които,кой знае от коя Замунда са свалени!
    Пак ти казвам,намерете си работа,тва не е гот,дето го правите.
    батристьо не си прав .човек предлага услуга за който иска или по някаква причина не може да издържи изпита.
    аз например знам инглиш и смятам,че мога да се справя с тоя тест.поне няколко пъти съм минавал такъв в канада
    обаче нямам нерви да се занимавам с глупости,имам някой свободен лев и предпочитам някой друг да ми свърши работата.
    ще отида и ще си платя 100 кинта и няма да си губя времето което мога да употребя в разглеждане на някои културни и иторически лондонски забележителности

и стига с това правил кинти на гърба на сънародниците си
    никой никого не кара на сила,а всяко едно усилие си има цена

даже мама не дава на тате вече за без пари
    За жалби и оплаквания tel.0696969-Holy Armenian Church.

batristio
    Guest

Цитирай Първоначално написано от CanBoy Виж мнението
    батристьо не си прав .човек предлага услуга за който иска или по някаква причина не може да издържи изпита.
    аз например знам инглиш и смятам,че мога да се справя с тоя тест.поне няколко пъти съм минавал такъв в канада
    обаче нямам нерви да се занимавам с глупости,имам някой свободен лев и предпочитам някой друг да ми свърши работата.
    ще отида и ще си платя 100 кинта и няма да си губя времето което мога да употребя в разглеждане на някои културни и иторически лондонски забележителности

никой никого не кара на сила,а всяко едно усилие си има цена
    и стига с това правил кинти на гърба на сънародниците си
    даже мама не дава на тате вече за без пари

И си прав,ама повече не си прав.
    Този тест ти пак трябва да се явяваш,да го вземеш.Самият тест струва 17л50,а картата след успешно положен такъв е още 30 и нещо.
    Дисковете,къде ги пробутват на български ги има в нета,готови за сваляне,въпреки че на въпрос зададен:
    Ако Пешо отиде на работа и установи,че каската му е спукана?
    А-Ще си смени обувките.
    Б-Ще се прибере вкъщи.
    С-Ще потърси техническия ръководител на обекта,да му осигури друга.

Мисля,че не много трудно ще се намери отговора.
    За всеки влак си има пътници обаче!

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от batristio Виж мнението
    И си прав,ама повече не си прав.
    Този тест ти пак трябва да се явяваш,да го вземеш.Самият тест струва 17л50,а картата след успешно положен такъв е още 30 и нещо.
    Дисковете,къде ги пробутват на български ги има в нета,готови за сваляне,въпреки че на въпрос зададен:
    Ако Пешо отиде на работа и установи,че каската му е спукана?
    А-Ще си смени обувките.
    Б-Ще се прибере вкъщи.
    С-Ще потърси техническия ръководител на обекта,да му осигури друга.

Мисля,че не много трудно ще се намери отговора.
    За всеки влак си има пътници обаче!
    така ли.аз си мислех,че като платя 100 кинта и по вече няма да се занимавам с никакви глупости
    а то трябвало да ходя на тест и сам да си го издържам
    че що тогава да давам пари на тия хаймани
    те съвсм са се уляли с трици маймуни да ловят

batristio
    Guest

така ли.аз си мислех,че като платя 100 кинта и по вече няма да се занимавам с никакви глупости
    а то трябвало да ходя на тест и сам да си го издържам
    че що тогава да давам пари на тия хаймани
    те съвсм са се уляли с трици маймуни да ловят
    Да,точно така излиза.За два диска свалени от интернет и за да влезнат на сайта да ти букнат дата за изпит+ да се обадят по телефона за картата,ако вземеш изпита,и си слагат 50-60 паунда въздушни.

Post Thanks / Like

малей като си помисля само какви балъци идват на острова
    взема и аз да дойда малко въздушни пари да направя

batristio
    Guest

малей като си помисля само какви балъци идват на острова
    взема и аз да дойда малко въздушни пари да направя
    Идея си нямаш,колко и каква рибка плува из тези ширини.
    И то от емиграцията точно....

Местните са по големи стабиляги,като че ли и не се оставят да ги толкова лесно

20. ХАРЕСВАМ! madlena liked this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

а има ли нещо вярно в това,че след като се явиш на теста за карта и го издържиш,ти издават карта,която важи 6 месеца,а след това се явяваш отново на тест,но вече на англйски и тогава ти издават карта за 5 г.?

batristio
    Guest

Цитирай Първоначално написано от dimiti Виж мнението
    а има ли нещо вярно в това,че след като се явиш на теста за карта и го издържиш,ти издават карта,която важи 6 месеца,а след това се явяваш отново на тест,но вече на англйски и тогава ти издават карта за 5 г.?
    Вярно е.Освен ,ако не знаеш каква точно карта ти трябва и да си я извадиш направо нея.
    Другия вариант вадиш тази пронижионал се казва-червена е и важи за шест месеца ,и като почнеш работа питаш каква точно ти трябва,за да си я извадиш.

Нов потребител
    Град
    Woodford
    Post Thanks / Like

xxaxxaxaaxxa колко си заблуден ..... диска мисля ,че може да се сваля от нета не да се дава безплатно ...Аз давам оригинален диск с превод на български.
    Самата регистрация изисква чакане на телефона ... средно 20-30 мин. Самото поръчване също изисква разговор с оператор на англииски и се чака средно 20 - 40 минути Както казах вие си ги правете както искате ... Мога да ви дам линк в Гъмтрее и да видите колко струват там тези изкарвания от 100 до 200 горе-доло.... Кои както иска
    А да и да не забравя -Има професии които неискат NVQ та да може да е по дългосрочната карта със специялностите.
    После е в плус....

24. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! няма liked this post
    batristio
    Guest

xxaxxaxaaxxa колко си заблуден ..... диска мисля ,че може да се сваля от нета не да се дава безплатно ...Аз давам оригинален диск с превод на български.
    Самата регистрация изисква чакане на телефона ... средно 20-30 мин. Самото поръчване също изисква разговор с оператор на англииски и се чака средно 20 - 40 минути Както казах вие си ги правете както искате ... Мога да ви дам линк в Гъмтрее и да видите колко струват там тези изкарвания от 100 до 200 горе-доло.... Кои както иска
    А да и да не забравя -Има професии които неискат NVQ та да може да е по дългосрочната карта със специялностите.
    После е в плус....
    Добре,значи с един гиф гаф за 5 паунда,таман и двете операции се извършват,като аз да добавя,че регистрацията за изпита се прави и онлайн също-горе съм дал линка.При успешно положен такъв се звъни за пластиката вече,там няма как.
    Ти,колега още един път,като се обадиш и тя съвсем ще отече твоята "работа" в канала

Старо куче
    Град
    Manchester
    Post Thanks / Like

Мога да ви дам линк в Гъмтрее и да видите колко струват там тези изкарвания от 100 до 200 горе-доло.... Кои както иска

Аз миналата година за 150 докато седях друг ми щракаше на кавиатурата + 50 за самата карта + адрес за получаване / кусра ми беше в покрайнините на Лондон/ на картата като самата нея ми я препратиха след седмица на адреса в Манчестър.
    Та при румънците услугата е комплексна и гарантирана за тези пари.
    Та който както реши.
    П.С. Бях почнал работа и нямах време да се мотам.Валидна е до 2019.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Conquistador Виж мнението
    Не знам дали е тук мястото да попитам,ако не е моля админите да преместят темата.
    На въпроса; Някои ползвал ли е услугите от обявите за,, визи и документи,, и по точно тези от обявите за експресно издаване на CSCS карта за 5 дни.Ако е ползвал някои нека да сподели впечатления.

Мерси.
    аз я извадех за един ден.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здрабейте,да попитам.Имаше една книжка с 500 въпроса на БГ.Знае ли някой дали са още актуални тези книжки и откъде мога да си купя?
    Предварително благодаря.
    най-голямата хитрост на дявола е че е убедил хората че не съществува

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: обявите за експресно издаване на CSCS карта за 5 дни - отзиви?

Цитирай Първоначално написано от batipej4o50 Виж мнението
    Здрабейте,да попитам.Имаше една книжка с 500 въпроса на БГ.Знае ли някой дали са още актуални тези книжки и откъде мога да си купя?
    Предварително благодаря.
    Въпросите се сменят всяка година. Има ДВД и също апликация .

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Издаване на кредитна карта.
    От Love във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 27
    Последно мнение: 05-01-2014, 20:54
  2. издаване на здравноосигурителна карта
    От vladinc във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 3
    Последно мнение: 26-12-2012, 09:52
  3. издаване на дебитна карта
    От svetlancheto74 във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 3
    Последно мнение: 07-12-2012, 06:15
  4. Отговори: 3
    Последно мнение: 21-05-2012, 21:11
  5. Издаване на лична карта в Uk
    От 4ove4e във форум Общ форум
    Отговори: 4
    Последно мнение: 10-11-2005, 22:50

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми