Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 3 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПоследна
Резултати от 51 до 75 от общо 76
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Помогнете в избора на първи автомобил на острова, моля!

Аз работя в автосервиз на острова и мога да кажа че 70 -80% от колите които идват за ремонт са дизелови.
    Проблеми с дюзи,турбини,маховици,запушени ДПФ филтри и тн. всяко едно от тези неща е доста скъпо.
    Така че не е голяма далавера дизела като сложиш и по скъпите ремонти.
    Преди около месец и половина си купих Опел зафира 2002г. 1.8 бензин 125к.с. тогава ми трябваше кола и тази ми изпадна близо до мен. Разход в Лондон ми дава около 7-8 което е супер за мен но ми изгоря компа преди 3 дни които е консуматив при тези опели и мислех че няма да ме сполети толкова скоро другото което не ми хареса е много късите скорости, за магистрала е кофти.
    В момента обмислям да я махна и ще си търся БМВ около 2000-2003г 6 цилиндъра бензин без значение от кубатурата защото харчат еднакво. За мен това са едни от най надеждните и комфорти коли според опита ми.

2. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от stanimir8110 Виж мнението
    Преди около месец и половина си купих Опел зафира 2002г. 1.8 бензин 125к.с. тогава ми трябваше кола и тази ми изпадна близо до мен.
    И откъде намери Опел аз все на Vauxhall попадах. За около 600 паунда (посочения модел)
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Старо куче
    Град
    Herts
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от RNOH Виж мнението
    е кога съм претендирала че разбирам от коли ?
    мойто мъж вече няма думата щото беше с много твърдо мнение че тойотата е топ избор, хм, убедихме се в това... макар че като цяло трябва да призная че беше комфортна колата и добра за градко шофиране, ама...

иначе за БМВ и Ауди - не съм спорила че не са динозаври в индустрията, само дето и цените им са динозавърски и комфорта който мога да получа за същите пари от да кажем дори тойота е много повече.
    нямам обяснение на това, но в Германия интересно повечето аудита и бмв-та са с бензинови двигатели, а бензина е по-скъп тук.

ммм, не - шкодата твърде много ми звучи като бг преди 20 години когато съученици от гимназията дето тъкмо бяха взели шофьорски книжки хвърчахме насам-натам с шкодата на едната от тях, която мило наричахме "пералнята" щото не знам си кво си се беше повредило и утях бяха сложили некъв маркуч от пералня вътре /не ме питай, неам идея за какво става дума/... знам че звучи тъпо и действително видях някои съвсем не лоши модели, фабията е малка и удобна, ама просто не моа си го избия тоя спомен от главата...

май трябва да ида на пробен драйв с една фиеста...
    ами VW аз си ги харесвам, обаче истината е че и те са дървеняци по отношение комфорта в купето да кажем - наръсваш доста пари за бейсик купе, 9-годишното ми поло например имаше вградено радио и плейър, ама не можеше да чете мп3-ки ами само аудио файлове та ме върна леко назад във времето

някой да кара Volvo? v40 например?
    Волво съм карал XC60 2013 за около месец. Беше автоматик и не ми хареса как превключваше скоростите, също така икономията беше далече от това което даваха на книга. Иначе много добре вървеше, беше фирмена и с над 200 коня под капака. Знам че китайци ги държат в момента и доста пари са вкарали в тях. Шкода няма нищо общо с колите преди 20 години. Просто ги споменавам понеже всичко при тях е VW, но са много по-евтини и ще получиш немско качество за ниска цена. В последно време съм забелязал че полицията тук масово започна да ги кара. Японските коли по принцип са най-здрави, но за удобство и лукс отстъпват доста от немските, като изключим Лехус. Иначе ДА, отиваш и тестваш (виж офертите), така най-добре ще решиш какво е най-добре за теб. В последно време забелязвам че и корейските яко стъпват на пазара в UK, но нямам опит с тях и не мога да коментирам.

Старо куче Аватара на RNOH
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

знам, знам че сегашната шкода няма нищо общо с тези преди 20 години, ама просто не мога си го избия това от главата....
    автоматик не мога да карам, харесвам си смяната на скоростите

хм, интересно, за почти 4 години само дизел не ми се е случвало нито веднъж да имам технически проблем от сорта който Станимир по-горе посочва, обаче смяната на филтри, масло и т.н. редовните неща съм ги правила без да чакам нещо да се случи ами по "графика" които VW препоръчваше

иначе относно комфорта в самата кола, трябва да кажа че toyota yaris (2012) е 100пъти по-комфортна от VW поло от същата година.
    просто японските коли си ги получаваш с някои неща вътре като стандарт, а поне в Германия като взимаш нова немска кола почти всичко трябва братче допълнително да плащаш, иначе получаваш бейсик купе за адски много пари
    една приятелка в щатите ми разправяше че новите модели на Хюндай имали много технически проблеми, главно електрониката им и заради това нещо не са много предпочитани там в момента (това беше другия вариант за който мислех)

тукашните полицаи карат VW и Форд (за моя изненада), няма БМВ-та

волво ми е голям гъдел в момента, мисля да поизчакам да видя какви оферти ще излязат на пазара в следващите 1-2 месеца...
    единтвения недостатък е че ако има нужда от смяна на част, понеже всичко се внася може да отнеме няколко седмици (мойто мъж кара един 15-годишен Saab дето посмъртно не иска да се раздели с него и миналата година се наложи да чака 3 седмици докато доставят частите)
    Winners Are Driven Роденият да пълзи няма как да полети!

The Pope might be french, but God is english...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

знам, знам че сегашната шкода няма нищо общо с тези преди 20 години, ама просто не мога си го избия това от главата....

просто японските коли си ги получаваш с някои неща вътре като стандарт, а поне в Германия като взимаш нова немска кола почти всичко трябва братче допълнително да плащаш, иначе получаваш бейсик купе за адски много пари
    една приятелка в щатите ми разправяше че новите модели на Хюндай имали много технически проблеми, главно електрониката им и заради това нещо не са много предпочитани там в момента (това беше другия вариант за който мислех)

волво ми е голям гъдел в момента, мисля да поизчакам да видя какви оферти ще излязат на пазара в следващите 1-2 месеца...
    единтвения недостатък е че ако има нужда от смяна на част, понеже всичко се внася може да отнеме няколко седмици (мойто мъж кара един 15-годишен Saab дето посмъртно не иска да се раздели с него и миналата година се наложи да чака 3 седмици докато доставят частите)
    Шкодата е шкода само по емблемата отпред. Но ако решиш - да не Фабия, Октавия или нещо друго.
    В БГ полицайте карат Астри 1,6 бензин или 1.7 ТДИ - щото такива са им купили. Иначе не са лоши и имат лесно обслужване.

За частите - с това се почва. Аз когато купувах моята кола се консултирах в сервиза.
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"

7. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    Старо куче
    Град
    Herts
    Post Thanks / Like

автоматик не мога да карам, харесвам си смяната на скоростите

хм, интересно, за почти 4 години само дизел не ми се е случвало нито веднъж да имам технически проблем от сорта който Станимир по-горе посочва, обаче смяната на филтри, масло и т.н. редовните неща съм ги правила без да чакам нещо да се случи ами по "графика" които VW препоръчваше

иначе относно комфорта в самата кола, трябва да кажа че toyota yaris (2012) е 100пъти по-комфортна от VW поло от същата година.

Ако по голямата част от пътуванията ти са извън градско, не би трябвало да имаш проблеми с дизела. Също така дизела от финансова гледна точка има по голям смисъл ако въртиш много километри. Иначе Тихомир е прав за проблемите с дизелите, но доколкото знам това са най-вече заради постоянно каране в градски условия и къси разстояния.
    За колите в Америка не мога да коментирам тъй като по-голямата част от фирмите имат различно производство с други стандарти за Северна Америка. Ако по голямата част от Европейските коли се произвеждат в Европа или Азия ,то Американските са или в Америка или Мексико.
    До скоро имах Шкода Superb дизел, купих я чисто нова и я продадох 2 години години по-късно. Заради кратките разстояния ми направи проблеми с EGR-а и Катализатора. Мога да кажа че беше най-удобната и практична кола която някога съм имал и ми даваше по- добра икономия дори от официалните данни на производителя. Тъй като аз и жена ми шофираме повече на къси разстояния и градско, взех две по-опростени 10 годишни дизелови коли без Катализатори и какви ли не още допълнителни джаджи да намалят емисиите които могат да създадат проблеми. Вече 2 години не сме имали проблеми. Имам приятел които кара вече 3 години Тайота Приус и е желязна, но не се препоръчва за извън градски условия тъй като там икономията куца малко.

Опелите (Vauxhall) предлагат в UK доживотна гаранция (до навъртане на 100к мили) за всеки 1ви собственик. Незнам дали го има в DЕ.
    Последно редактирано от Tralala : 22-09-2014 на 14:28

9. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

на мен колата ми трябва повече за шофиране в извънградски условия - какъв ти е опита относно икономичност на гориво в тази посока (както например споменаваш тойота приус) ?

да, има гаранция на производителя за 2 години която може да бъде удължена, обаче в зависимост от изминатия километраж ти се поема различен процент от поправката - от цената на частите, иначе работата на механиците е поета на 100%. мисля че над 60.000 км вече слиза на 80% от цената на частите или някъде там, те си имат табели.

абе ако не карахте от другата страна на улицата щях да я взема колата от ЮК, ма не ща да жирафствам всеки ден

иначе ако става дума за доставка на частите, фордовете се произвеждат в Кьолн...

а какво ви е мнението за новите хибриди?

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

само като идея ти го давам toyota auris, лично на мен много ми допада но нямам никакви впечатления
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче
    Град
    Herts
    Post Thanks / Like

на мен колата ми трябва повече за шофиране в извънградски условия - какъв ти е опита относно икономичност на гориво в тази посока (както например споменаваш тойота приус) ?

да, има гаранция на производителя за 2 години която може да бъде удължена, обаче в зависимост от изминатия километраж ти се поема различен процент от поправката - от цената на частите, иначе работата на механиците е поета на 100%. мисля че над 60.000 км вече слиза на 80% от цената на частите или някъде там, те си имат табели.

абе ако не карахте от другата страна на улицата щях да я взема колата от ЮК, ма не ща да жирафствам всеки ден

иначе ако става дума за доставка на частите, фордовете се произвеждат в Кьолн...

а какво ви е мнението за новите хибриди?
    Щом ще караш извън градско, аз препоръчвам само дизел. На жена ми колата (1.5, дизел ,3 цилиндъра) гори 3 на 100 извън градско, градско 5. Ако има някои експерти тук,нека си кажат мнението.

Фордовете много вероятно се СГЛАБЯТ в Кьолн, частите им ще идват от 4те края на света,както при повечето коли в днешно време.

За хибридните и електрическите коли имам добро впечатление, даже смятам че в тях е бъдещето. Много е странно усещането когато не чуваш звука на двигателя. Хибридната технология е нова и докато предлага много предимства над колите с двигатели с вътрешно горене , също така имат доста минуси. Както споменах, единственото им предимство е в градски условия (за сега). При по високи скорости (на магистралата) винаги колата ще върви чрез бензиновия двигател. В повечето случаи двигателите им са малки, което при високи скорости ги прави безсмислени. Накрая се стига до там че караш бензинова кола която гори много повече от една дизелова. Знам че французите имат дизелови хибриди, но френска кола и електрониката не е добра комбинация по принцип.
    При електрическите също има проблем. Разстоянието което предлагат на зареждане е в повечето случаи недостатъчно, най-много 100 мили (според производителя). Винаги ще трябва да мислиш за зареждане, а зарядните пунктове са ограничени.
    Ако Яриса ти е харесал и предлагат 5 години гаранция както тук, според мен не можеш да сгрешиш. Другото което аз бих погледнал е Хонда Джаз. Имал съм 2 Хонди (Civic) и никога не съм имал проблеми. Форда както казах е ОК, но в сравнение с Хонда и Тайота, много бързо си губи стойността. Още докато си излязла от магазина си загубила данъка.

13. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! cibik liked this post
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Tralala Виж мнението
    При електрическите също има проблем. Разстоянието което предлагат на зареждане е в повечето случаи недостатъчно, най-много 100 мили (според производителя). Винаги ще трябва да мислиш за зареждане, а зарядните пунктове са ограничени.
    Когато паднат цените на електричките (или аз да поспечеля) ще си купя. Зареждането е фрее. Вече има зарядни станции - зареждат за минути.

Старо куче Аватара на rosbg
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

Опелите (Vauxhall) предлагат в UK доживотна гаранция (до навъртане на 100к мили) за всеки 1ви собственик. Незнам дали го има в DЕ.
    Имат 100к мили гаранция но само на джантите и на стъклата............
    Don't dream your life, live your dreams.

По-страшен от СПИН -а, по-опасен от рака...сега за сега си остава простака!

Има ли смисъл, като няма значение....

Напреднал
    Post Thanks / Like

Здр.много добър избор е служебната кола,да кажем

www.hydroxsystems.co.uk

The Wind of Change! ! !

Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

На жена ми колата (1.5, дизел ,3 цилиндъра) гори 3 на 100 извън градско, градско 5.
    Каква е колата? Три цилиндровите обикновено са по-малка кубатура...
    Щом ще се кара предимно извънградско може да е дизел и е добре да е по-голяма, последното пък е в противоречие с икиномичността. Имам предвид, че за дълъг път трябва да е удобна,а е известно, че относно возенето/комфорта най добрата малка кола вози по-кофти от най лошата голяма...

Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

Щом ще караш извън градско, аз препоръчвам само дизел. На жена ми колата (1.5, дизел ,3 цилиндъра) гори 3 на 100 извън градско, градско 5. Ако има някои експерти тук,нека си кажат мнението.

Фордовете много вероятно се СГЛАБЯТ в Кьолн, частите им ще идват от 4те края на света,както при повечето коли в днешно време.

За хибридните и електрическите коли имам добро впечатление, даже смятам че в тях е бъдещето. Много е странно усещането когато не чуваш звука на двигателя. Хибридната технология е нова и докато предлага много предимства над колите с двигатели с вътрешно горене , също така имат доста минуси. Както споменах, единственото им предимство е в градски условия (за сега). При по високи скорости (на магистралата) винаги колата ще върви чрез бензиновия двигател. В повечето случаи двигателите им са малки, което при високи скорости ги прави безсмислени. Накрая се стига до там че караш бензинова кола която гори много повече от една дизелова. Знам че французите имат дизелови хибриди, но френска кола и електрониката не е добра комбинация по принцип.
    Ако Яриса ти е харесал и предлагат 5 години гаранция както тук, според мен не можеш да сгрешиш. Другото което аз бих погледнал е Хонда Джаз. Имал съм 2 Хонди (Civic) и никога не съм имал проблеми. Форда както казах е ОК, но в сравнение с Хонда и Тайота, много бързо си губи стойността. Още докато си излязла от магазина си загубила данъка.
    да, да, абсолютно твърдо си оставам на дизел

ами ще обмисля варианта за тойота, последното изживяване беше леееко фрустриращо и затова не знам дали ми се занимава пак с тях...
    макар че трябва да призная че ярис беше супер от страна комфорт в купето, паркиране и цена на застраховката
    в момента много здраво си рекламират хибрида

каква кола каза че си взел за жена ти?

Sir Аватара на Whiskey__drop_some
    Post Thanks / Like

Ех, как съм изпуснал тази тема...? Нищо, ще напиша моят съвет въпреки, че автора вече е приключил с избора - може да помогна на някой друг.
    Моят съвет би бил Honda Civic 7 gen. или от 2002 нагоре. Двигател 1.4 или 1.6 (като фаворит). Защо тази Хонда:
    - нормален разход
    - евтина поддръжка
    - двигателят 1.6 на това купе дава достатъчно мощност дори и за авт. ентусиаст като мен

Как разсъждавам аз при избора си на автомобил:

1. Екстрите без които в днешно време не може - AIR bag, ABS, климатроник, ел. стъкла, дискови спирачки на задния мост (задължително за хората с интензивен стил на шофоране)
    2. Разход на гориво. Данъци и такси.
    3. Големина на купе: в зависимост за какво ще се ползва - семейна, работна, лично за мен. В зависимост колко добре маневрираш на заден ход - комби, хеч. В зависимост от ръста на собствениците....в някои коли като седна на задната седалка и главата ми опира в тавана
    4. Комфорт - за дълъг път с натоварен багажник малките коли започват да се клатят като влакче на ужасите...на някои жени им прилошава и т.н.
    5. Може би най-важното за мен - Усещането при сядането на шофьорската седалка. Как се чувствам след като си наглася седалката, огледалата, хвана кормилото - дали стигам инструментите без усилие (мигачи, фарове, климатроник)...ако имам гадно усещане значи тази кола не е за мен.

И чак след всичко това тест драйв...успех на всички. Аз сега съм на тема мотори...
    Look, if you had one shot, or one opportunity. To seize everything you ever wanted. One moment
    Would you capture it or just let it slip?

20. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

@RNOH - след една камара постове за марки, модели, видове двигатели, купета и прочие ... аз да попитам - ти нова кола ли мислиш да купуваш или секън хенд?

Не съм твърдял, че съм много умен - просто не винаги ми личи.

22. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    Старо куче
    Град
    Herts
    Post Thanks / Like

да, да, абсолютно твърдо си оставам на дизел

ами ще обмисля варианта за тойота, последното изживяване беше леееко фрустриращо и затова не знам дали ми се занимава пак с тях...
    макар че трябва да призная че ярис беше супер от страна комфорт в купето, паркиране и цена на застраховката
    в момента много здраво си рекламират хибрида

каква кола каза че си взел за жена ти?
    Жена ми кара 10 годишен Смарт които е голяма каруца. Външните панели на вратите са пластмасови, а двигателя трака като трактор (старите дизелови двигатели). За сметка на това е евтина, не създава проблеми и забравям кога съм я заредил последно. Пък когато жената заслужи я качвам на Баварският шестак които е 1ви приятел с кварталните бензиностанции.
    Ако ще е хибрид, по принцип Тайотите имат най-много опит и с най-доказаната надеждност в хибридните технологии. Но има една марка която стои във всяко едно отношение над тях, тяхното отроче Лехус. Качеството им е едно от най-добрите на пазара (ако не и най-доброто в комбинацията лукс, качество, безопасност и здравина) и всички възможни екстри за които немските им конкуренти биха те изръсили здраво, при тях идва standard.

Старо куче
    Град
    Herts
    Post Thanks / Like

Нова-нова, за докторката само новото му е майката.
    Жоре, а ти и аз ще се радваме на огризките .
    Whiskey новия Civic идва с нов дизелов двигател, обем 1,6. До колкото си спомням беше спечелил някакви награди. Rhon иска здрава кола, на разумна цена, икономична и евтина за поддръжка.

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Нова-нова, за докторката само новото му е майката.
    Жоре, а ти и аз ще се радваме на огризките .
    Аз ще се радвам не на 2-ра, а на позапазена 6-та употреба. Ама и туй няма.

Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

стига бе, кво ме направихте
    аз досега да не би все нови коли да съм карала или да съм ударила джакпота от тотото

не държа на нова, даже изобщо, и дъртото 9 годишно фоклсвагенско магаре много си го обичах и толкоз ми беше жал да го оставя за скрап, че направо сърцето ме заболя
    ама тая тойота дето също взех "на старо" - на 2 години просто ми изкара акъла за 2 месеца. очевидно беше просто липса на късмет, обаче
    мега фрустрираща случка, от която излязох с пълен рефънд от страна на местния представител на тойота просто щото включих адвокат и бях на крачка да ги съдя за документална измама - дадоха ми колата след пълна инспекция и с нов МОТ (тук е задължителен на всеки 2 години) и покрай една съвсем дребна глупост случайно се наложи да мина през сервиза и се оказа че отдолу под предния десен калник направо си висят части /буквално/ и че съм била мега късметлийка че не съм се утрепала с нея по магистралите...
    т.е. дават ти на документи кола която е в пълна изправност и roadworthy, която обаче с тази "нагодка" изобщо нема шанс да мине технически преглед, и това - от официалния представител на тойота в Кьолн. направо си изкарах акъла с тази случка и затова имам желание да взема нова кола. а не защото ме гонят някакви мегаломански глупости...
    иначе VW беше супер и не ми е правил никакви проблеми за 3.5 години

Старо куче
    Post Thanks / Like

Я виж какъв хубав сайт имате! Подбрах ти Кактус. Ако искаш разгледай каквото ти сърце пожелае. Данните, характеристиките, цените са официални. В различните държави на ЕС колите са с малки разлики, особено в така наречените лимитирани серии. Да не говорим за разходи като данъци и подръжка. За това само сайта на съответната държава където ще закупиш и приоритетно ще караш автомобила. Сега не ми се рови във вашия, но в нашия има и отзиви на потребители освен това което е официално за дилъри, данъчни, КАТ...

http://www.schwacke.de/SP/PERSONENWA...0141520.html&&

28. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

стига бе, кво ме направихте
    аз досега да не би все нови коли да съм карала или да съм ударила джакпота от тотото

не държа на нова, даже изобщо, и дъртото 9 годишно фоклсвагенско магаре много си го обичах и толкоз ми беше жал да го оставя за скрап, че направо сърцето ме заболя
    ама тая тойота дето също взех "на старо" - на 2 години просто ми изкара акъла за 2 месеца. очевидно беше просто липса на късмет, обаче
    мега фрустрираща случка, от която излязох с пълен рефънд от страна на местния представител на тойота просто щото включих адвокат и бях на крачка да ги съдя за документална измама - дадоха ми колата след пълна инспекция и с нов МОТ (тук е задължителен на всеки 2 години) и покрай една съвсем дребна глупост случайно се наложи да мина през сервиза и се оказа че отдолу под предния десен калник направо си висят части /буквално/ и че съм била мега късметлийка че не съм се утрепала с нея по магистралите...
    т.е. дават ти на документи кола която е в пълна изправност и roadworthy, която обаче с тази "нагодка" изобщо нема шанс да мине технически преглед, и това - от официалния представител на тойота в Кьолн. направо си изкарах акъла с тази случка и затова имам желание да взема нова кола. а не защото ме гонят някакви мегаломански глупости...
    иначе VW беше супер и не ми е правил никакви проблеми за 3.5 години
    Кара си един, след като му сменили гумите в сервиза, и получава sms:
    "Пешо, ако си жив още, спри внимателно и затегни болтовете, че ние забравихме."

30. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    Напреднал
    Град
    Sunderland
    Post Thanks / Like

[QUOTE=RNOH;640192]стига бе, кво ме направихте
    аз досега да не би все нови коли да съм карала или да съм ударила джакпота

Хайде развържи кесията...над 50% от клиентите ни ,които карат Aston Martin са доктори.Защо и ти да не караш такъв автомобил?Повярвай ми усещането и класата са страхотни.

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dobri39 Виж мнението
    Хайде развържи кесията...над 50% от клиентите ни ,които карат Aston Martin са доктори.Защо и ти да не караш такъв автомобил?Повярвай ми усещането и класата са страхотни.
    Аз като видя на улицата Aston Martin - си обличам бронежилетката, за всеки случай.

Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dobri39 Виж мнението
    щот' съм мега впечатлителна и без да се наръсвам толкоз пари за ламарина, хаха

стига бе, мега грозни са, както и повечето ягуари...
    народа дето си купува такива коли се мъчи демонстративно да си покаже колко им е дебело портмонето или да компенсират факта, че ве4е не са на 30, нямат и 2 косъма на главата, бръчките им са пове4е от годините и нямат с кво друго да те впечатлят
    Последно редактирано от BGHelp : 25-09-2014 на 22:00 Причина: цитат

34. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
Страница 3 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Първи стъпки за установяване на Острова за неквалифицирани
    От lubo87 във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 22
    Последно мнение: 13-09-2012, 12:19
  2. помогнете ми ,моля
    От simona22 във форум Професии и работа
    Отговори: 2
    Последно мнение: 24-01-2009, 15:27
  3. Моля,помогнете ми
    От ks_ss във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 4
    Последно мнение: 13-01-2009, 22:03
  4. Моля, помогнете!!!
    От dari_tn във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 22
    Последно мнение: 17-10-2008, 06:23
  5. Моля, помогнете!
    От milena_79 във форум Self-Employed
    Отговори: 10
    Последно мнение: 23-05-2007, 18:43

Етикети за тази тема

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове