Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 5 от общо 5
    Старо куче Аватара на cocaloca
    Post Thanks / Like

По подразбиране Adult education - ще ми признаят ли дипломата за средно образование?

Някой знае ли как мога да запиша тук колеж с бг диплома за средно образование отпреди 20г? Ще ми приравнят ли някак оценките и ако да-къде и как, или трябва да се ява на изпити тук за GCSE?

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Adult education?

Цитирай Първоначално написано от cocaloca Виж мнението
    Някой знае ли как мога да запиша тук колеж с бг диплома за средно образование отпреди 20г? Ще ми приравнят ли някак оценките и ако да-къде и как, или трябва да се ява на изпити тук за GCSE?
    Хайде пък и ти... да се явяваш наново за средно... нали сме в ЕС. Пита ли в колежа, би трябвало да имат процедура за студенти от ЕС. Иначе организацията, която показва съответствието на дипломите, е NARIC, ама не знам дали се занимава с дипломи за средно образование и не знам дали си струва да се плаща за това. Питай ги в колежа първо. Ако някой има опит, може би ще сподели.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче Аватара на cocaloca
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Adult education - ще ми признаят ли дипломата за средно образование?

Знам че дипломите от последните години ги признават, ама ние едно време не държахме матури, само годишни оценки. Не знам как биха ги приравнили. Не съм питала, дори не съм избрала колеж.

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Adult education - ще ми признаят ли дипломата за средно образование?

Цитирай Първоначално написано от cocaloca Виж мнението
    Знам че дипломите от последните години ги признават, ама ние едно време не държахме матури, само годишни оценки. Не знам как биха ги приравнили. Не съм питала, дори не съм избрала колеж.
    Абе защо да е необходимо да им се обяснява какво е било едно време - има диплома, нали? Избери си колеж и питай там без притеснение
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

5. БЛАГОДАРЯ cocaloca thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Adult education - ще ми признаят ли дипломата за средно образование?

Дипломите за средно образование се признават. Само трябва да бъдат преведени на английски от лицензиран преводач и да са легализирани. Следваща стъпка - представяте я в Колежа, комплект от документи, който изисква съответното учебно заведение. Бихте могли да проверите в Монт Роуз Колидж - Лондон. Телефон за контакт - 02085565009. Успех!

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Въпрос за дипломата за средно
    От lotfil във форум Университети в UK
    Отговори: 7
    Последно мнение: 06-07-2012, 17:16
  2. Дипломата за Средно
    От Bubals във форум Образование в UK
    Отговори: 11
    Последно мнение: 18-02-2010, 13:28
  3. Как се смята дипломата за средно ?
    От yasensf във форум Образование в UK
    Отговори: 22