Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 5 от общо 5
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране търся mediation

Здравеите . Моят проблем е че се оптвам да си взема парите от един колеж . След като им пратих две официялни писма те продължават да не ми отговарят . В cityzen advice ме посъветваха да напиша "claim" а изобщо нямам представа как става ... а другата ми възможност е да нямеря mediation , които се води трето то лице и помага на двете страни да се споразумеят ... някой може ли да ме посъветва къде мога да намеря такъв и то ефтин . Ще съм ви много благодарна ако някой пише.

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: търся mediation

Цитирай Първоначално написано от 6matkata Виж мнението
    Здравеите . Моят проблем е че се оптвам да си взема парите от един колеж . След като им пратих две официялни писма те продължават да не ми отговарят . В cityzen advice ме посъветваха да напиша "claim" а изобщо нямам представа как става ... а другата ми възможност е да нямеря mediation , които се води трето то лице и помага на двете страни да се споразумеят ... някой може ли да ме посъветва къде мога да намеря такъв и то ефтин . Ще съм ви много благодарна ако някой пише.
    Кой е колежът?

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: търся mediation

Access college in Wimbledon

Yes! I am promiscuous. Аватара на korry
    Post Thanks / Like

Ако имаш доказателствата, че си им пратил писмата (постал рисийтите, или имейлите) и не си получил никакъв отговор, то ти си изчерпал възможностите си за извънсъдебно уреждане и наистина следващата логична стъпка е да стартираш клейм използвайки money claim online системата.

Доколкото знам, след като съдията разгледа иска ти, вече процедурно може да ти бъде назначен медиатор, ако се сметне за подходящо.
    Няма начин от колежа да отговорят с мълчание на иска ти - в този случай съдията направо ще ги осъди да платят всичко плюс разноските. После можеш да поискаш тукашния еквивалент на изпълнителен лист и да ги пуснеш на бейлиф да ходи да описва имущество и така нататък.

За съжаление за завеждане на иск има такси, които не са непременно непосилни, ама са неизбежни, ако го завеждаш онлайн.
    Размерът им зависи от това колко пари клеймваш че ти дължат (а те ще възстановят и разхода за делото)

Ако си беден, има начин и да се освободиш от таксите, ако заведеш обаче иска по пощата на релевантния каунти корт и същевременно докажеш със специален формуляр бедността си, за да те освободят от тях.

питай по телефона и рекламираните на форума в бг вестниците адвокати, дали може да ти съдействат на принципа "не печелиш, не плащаш".
    за теп откъснах цвете
    Но то омря

5. БЛАГОДАРЯ 6matkata thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от 6matkata Виж мнението
    Коя точно услуга си очаквала от тях, за която си платила?
    Кое е това действие от страна на колежа,заради което си искаш обратно парите?
    Подписвала ли си договор с тях?
    Разбираш ли смисъла на условията, които те са изнесли на сайта си?

Ако искаш дай си мейла.

7. БЛАГОДАРЯ madlena thanked for this post

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker