Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 61 1231151 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 1510
    Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране Завръщане в Родината - има ли такива и защо?

Здравейте съфорумци,

Повечето тук пишем за живота в UK и пристигането в UK, а не за тези в БГ. Скоро ни предстои завръщане в Родината. За Бг иде реч, да не си помислите друго... Та, беше ми любопитно има ли такива българи тук, на които предстои зъвръщане /в скоро време или близкото бъдеще/ или вече са се завърнали? Интересуват ме главно мотивите Ви за това и дали после сте съжалили за това си решение, претегляйки плюсовете и минусите? Благодаря предварително!

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Завръщане в Родината - има ли такива и защо?

Кен е твоя човек! Скоро ще кацне!

title removed Аватара на CanBoy
    Post Thanks / Like

тук съм.

след 9 год в канада вече започнах пета година как съм в българия.
    още на втория месец от както пристигнах си купих 2 разработени бизнеса и си ги движа все още и до днес.
    писна ми от трудовия лагер със засилено хранене наричан от някои континент северна америка,събрах си багажа,парите ,колата и се дислоцирах уж за постоянно в българия,поне за сега

ако случайно се случи и тук в българия да ми писне имам два паспорта-български с който мога да бачкам където си поискам в Европа и канадски за канада и щатите

обаче най голямата ми мечта е да ударя джакпота от тотото и да се заселя на френската Ривиера,защото обичам зимата да ми е топличко,а съм си и франкофон.
    За жалби и оплаквания tel.0696969-Holy Armenian Church.

4. БЛАГОДАРЯ SarahJane thanked for this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Хаха, това ми хареса. За Ривиерата де. Като ходихме до Франция и Париж, на мен също ми хареса френския начин на живот - без особен напън за работа, доходите добри, хората умеят да живеят. Ама ти CanBoy само в Канада ли си живял, не си ли опитал малко от лудия живот в Лондон? То за Канада знам, че не е крайно зле, по-добре от Щатите и UK, но по-зле от истинската Европа - поне според моята половинка. Мен ме вълнуваха най-вече моите съемигранти тук в UK и Лондон най-вече. Но идеята ти ми е ясна - на спокойствие, слънце и хубава храна в България, със спестените парички. Аз така и не можах да свикна с "хубавия живот в Лондон" вече 3 години. Истината е, че България е Рай, но все още не можем да го разберем или по-скоро не искаме да си го признаем пред самите нас и другите. По-важното е да успеем да си оправим самите ние живота в БГ и да разбием тиранията на сегашните управници. Успех в БГ от мен! Ние идваме скоро.....

Post Thanks / Like

ако си представяш живота в канада спокоен провинциалистки си в голяма заблуда.големите канадски градове са градове държави с по малко население от Лондон,но по големи като територия от него.живота е много динамичен и стресов.
    аз за 9 год в канада имам сигурно 2 години проспани на магистралите в трафик джема.

в българия е транкил както казват французите,но при едно условие да ти стигат кинтите,ако не си е гърч.

в Лондон никога не бих отишъл да живея,ако реша ще е някой 200К град макс да мога да ходя с кола за 5-10 мин до работа.
    в монтреал 10 км от работа до в къщи ги вземах за час,час и половина по магистралата,такъв живот вече не ща.

7. БЛАГОДАРЯ SarahJane thanked for this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от CanBoy Виж мнението
    ако си представяш живота в канада спокоен провинциалистки си в голяма заблуда.големите канадски градове са градове държави с по малко население от Лондон,но по големи като територия от него.живота е много динамичен и стресов.
    аз за 9 год в канада имам сигурно 2 години проспани на магистралите в трафик джема.

в българия е транкил както казват французите,но при едно условие да ти стигат кинтите,ако не си е гърч.

в Лондон никога не бих отишъл да живея,ако реша ще е някой 200К град макс да мога да ходя с кола за 5-10 мин до работа.
    в монтреал 10 км от работа до в къщи ги вземах за час,час и половина по магистралата,такъв живот вече не ща.
    Да, спор няма. За всичко си прав. но мен по-скоро ме интересуват мотивите на сънародниците ми за завръщане в БГ, освен ако не е по принуда или много уважителна причина. Исками се да вярвам някак, че до 10-тина години половин България няма да се изнесе ъброад

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Хи-хи-хи Рай, а - ама за да те пуснат в рая трябва да си умрял.

Докато в България ....
    1. Когато се върнете, забравете за медицинско обслужване - http://rodopi24.blogspot.com/2014/03/2.html
    Ще настоявам всеки, който иска да ползва здравната система, да е със заплатени здравно-осигурителни вноски за целия период на осигуряване. Към февруари тази година здравно неосигурените лица са малко над 2 милиона души, като половината от тях са в чужбина
    Не ми се обяснявайте, че сте биле в чужбина и там сте плащали.
    2. Освен това -
    До 28% по-скъп ток искат ЕРП-та
    И то без възможност за избор на доставчик.

Има и още, но ...
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

и бивш platini i kanaritenapred
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението

Докато в България ....
    1. Когато се върнете, забравете за медицинско обслужване - http://rodopi24.blogspot.com/2014/03/2.html

2. Освен това -

Има и още, но ...
    e , e , e

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ivanco Виж мнението
    Исками се да вярвам някак, че до 10-тина години половин България няма да се изнесе ъброад
    Защо да не се изнесе? Какви мотиви може да има един амбициозен, трудолюбив, почтен и отговорен индивид да кеси там? А и ти ще бъдеш солиден ромски вожд след 20 год.! Със сигурност! Това малка мотивация ли ти е? Ако да, нямаш работа там!

Старо куче Аватара на Rosen77
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението

Докато в България ....

2. Освен това -

Има и още, но ...

Прекалено на сериозно взимаш писаниците по пресата.

Не се плаши излишно.

13. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
    Старо куче Аватара на musi
    Post Thanks / Like

На спестени пари и то от UK да разчиташ -това да не ти е Канада хахаха
    Дано сте млади и имате професия,която се търси в Бг или имате някакъв бизнес(аз не съм оптимист в Бг да се развива бизнес,но всеки си знае себе си)
    Не познавам някой,който си е тръгнал,но познавам доста,които от 5 години и повече "заплашват" да го направят
    Познавам и едно момиче,което си замина,постоя 4-5 месеца без работа и в търсене на такава в Бг и се върна отново.Сега не споменава повече за това.
    Успех ви желая.
    PS не ми е минавало и на ум да се връщам(дано не е по необходимост)

" Тъп си ,че слушаш чалга,а слушаш чалга защото си тъп."

15. БЛАГОДАРЯ victor07, King, rumi_066, SarahJane, amatoria thanked for this post
    Напреднал Аватара на krastavica
    Post Thanks / Like

Ние познаваме едно семейство, които от 2002 все се прибират за БГ. Купиха си и два апартамента там, ремонтираха. Съответно не си купиха в ЮК, защото влагаха там.
    Та заминаха си по едно време, стояха 6-8 месеца и обратно.
    Сега мрънкат че не са се усетили навремето да си устроят жилището там където фактически живеят и работят, а не там където си отиват за 2-3 седмици в годината.

17. БЛАГОДАРЯ victor07, BMW6, musi, rumi_066 thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравей иванко,
    аз пристигнах в лондон през 2000г. и се прибрах в БГ 2006г.(от около месец съм отново в лондон).Бих ти дал един съвет-след като си решил да се прибересш в БГ ще го направиш-но си остави вариант да се варнесш тук,защото в БГ няма да ти хареса.за месец или два ще си добре ,но навлезешли в скапаната деиствителност ще се разочароваш.Да работиш за български работодател(пък и за чужд -бързо се учат на български номера) много работа,малко почивка,малко пари.да правиш бизнес-трибва да се бориш с :1.държавата(с всичките и служби и службички-никога няма да си изряден-все ще намерят с какво да се заяд с теб ),2.конкуренцията-с всички средства които си представяш или не.2.потребителя-каквато и услуга или бизнес да предлагаш в БГ няма пари

19. БЛАГОДАРЯ victor07, King, rumi_066, Mickey, bayern and 1 others thanked for this post
    Ж.Обрешков Аватара на KOCMOHABT
    Град
    Толбухин
    Post Thanks / Like

Здравейте съфорумци,

Повечето тук пишем за живота в UK и пристигането в UK, а не за тези в БГ. Скоро ни предстои завръщане в Родината. За Бг иде реч, да не си помислите друго... Та, беше ми любопитно има ли такива българи тук, на които предстои зъвръщане /в скоро време или близкото бъдеще/ или вече са се завърнали? Интересуват ме главно мотивите Ви за това и дали после сте съжалили за това си решение, претегляйки плюсовете и минусите? Благодаря предварително!
    Ще сгрешиш.
    Живях пет години в Ню Йорк и се прибрах в Добрич 2004, ей така на инат не слушах никой. Няма да ти разправям какво ми беше, там също живеят хора но не бе същото.
    Изкарах две години, няма да изпадам в подробности как стояха там нещата.
    После изкарах още една петилетка в Ню Йорк, но този път ходех за по 4-5 месеца летата докато спряха да ми издават визи
    Не съжелявам, че съм се прибрал, защото успях да отделя малко време и на себе си
    Но ако тогава бях със сегашният си акъл, щях да остана.
    Сега намерих някаква алтернатива-Лондон, но пак не е същото.
    Може би сравнението между NYC-London е като Варна с някое село.
    Така, че те съветвам да си дадеш заслужена почивка ако ти е писнало тук, но се приготви да се върнеш.
    Не те знам на колко си години и 25 имаш ли и дали си със сериозна приятелка.
    Прибери се и го виж с очите си.
    think different

21. БЛАГОДАРЯ Kearny, King, bayern thanked for this post
    Старо куче Аватара на zmei4o_pk
    Post Thanks / Like

синът ми ще се връща, след близо 5 години тук. кръв ми капе от сърцето, но мълча. всеки да си яде, каквото си надроби.
    на всичкото отгоре, и мъжът ми мърмори, че рано или късно, ще се прибере.
    изнудват ме емоционално, как бъдещите внуци няма да ме познават.
    а аз дори носталгия не изпитвам и ми е страшно интересно тук. дори на стари години започнах да вземам уроци по пиано. това ми беше голямата детска мечта.

и така, най вероятно ще си кукувам сама тук, с голямото ми бяло пиано, с плетките, книгите и градинката.
    другите ми пък бъдещи внуци ,от дъщерята, ще говорят френски. сега пък и френски се налага да уча.
    дамммм. такива ми ти работи
    бъди добър до смърт, или ...поне се опитвай!

23. БЛАГОДАРЯ Мила, Kearny, krastavica, varnagirl, krasi_sot and 5 others thanked for this post
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Rosen77 Виж мнението
    Прекалено на сериозно взимаш писаниците по пресата.
    Не се плаши излишно.
    Да де, ама не са само писаници - това за осигуровките го чух (и гледах) от устата на министърката. За другото също има доста сериозни индикации.

Цитирай Първоначално написано от ivan88888888 Виж мнението
    Здравей иванко,
    аз пристигнах в Лондон през 2000 г. и се прибрах в БГ 2006 г.(от около месец съм отново в Лондон). Бих ти дал един съвет-след като си решил да се прибереш в БГ ще го направиш - но си остави вариант да се върнеш тук,защото в БГ няма да ти хареса. За месец или два ще си добре ,но навлезеш ли в скапаната действителност ще се разочароваш. Да работиш за български работодател (пък и за чужд -бързо се учат на български номера) много работа, малко почивка, малко пари. Да правиш бизнес-трябва да се бориш с :
    1. Държавата (с всичките и служби и службички - никога няма да си изряден - все ще намерят с какво да се заядат с теб ),
    2. Конкуренцията - с всички средства които си представяш или не.
    3. Потребителя - каквато и услуга или бизнес да предлагаш в БГ няма пари
    Много добре си го усетил - принципно в България "чужди работодатели" почти няма. Може фирмата да е чужда, но управителите и останалият висш персонал са повечето българи и си работят по български.
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"

Напреднал
    Post Thanks / Like

Космонавте, ще те разочаровам - не съм тинейджър, нито пък на 25, вече съм към 40-те и отгоре, имам и дъщеря в БГ, приятелката ми е сериозна . По принцип си прав - хората свикват с добрия стандарт и повечето доходи/спечелени пари. Въпросът е, че в UK трудно могат да се спечелят много пари, а ако това стане, цената ще е неописуемо висока - супер стрес, мръсотия, отвратителен и скъп транспорт, унижения, сбъркани хора навред... А имай в предвид, че и двамата сме с хубави професии - не чистим къщи или блъскаме по строежите /не, че има срамна работа, щом човек изкарва парите си с много труд, напротив/ - това е просто вметка, за да разбереш контекста и сериозността на решението, което сме взели. Е, рискувам да ме разпнат тук във форума за тия приказки или да ме обявят за луд. Но идеята на темата, която отворих е не да ме съдят, за решението ни, а просто да разбера мотивите на хората, които са сторили същото като мен или предстои да го направят. Много добре знам как живеем мнозинството българи в Лондон - в мизерия, лишения, говорещи основно български език и гледащи само българска телевизия. За мен това означава, че Родината ни липсва на повечето, но никой не иска да си го признае пред другите и себе си най-вече. А ние ще се опитаме да помогнем с опита и квалификацията си на Родината си. Знам, че и там не е цвете - аз също 40 години съм живял в БГ, видял съм и 2 и 200, но вече не издържам тук. Това е.

26. БЛАГОДАРЯ KOCMOHABT, prolet, treven, Lidal thanked for this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

А на теб Zmei4o, съжалявам, че така се чувстваш и така са се стекли обстоятелствата със сина и съпруга ти, но да не забравяме, че в UK живеят и хора, които носталгията ги мъчи много и не могат така лесно да забравят България. Но в крайна сметка най-добре е хората да са заедно със семейството си, независимо дали в БГ, UK или накрая на света. Да, може би в такива космополитни градове като Лондон, Нюйорк и прочее възможностите за реализация, доходи, реализиране на нереализирани мечти, са неограничени, но аз искам вече по-спокоен живот в БГ. Да се надяваме, че ще си стъпим на краката по-бързо и безболезнено. В крайна сметка и в БГ живеят хора, имат семейства и така....
    Знам, че думите ми ще се тълкуват превратно от мнозинството, защото сигурно бъркам в старите рани на много хора, просто с темата се надявах да намеря съмишленици, макар и да са много рядко срещани тук. Ха дано.

28. БЛАГОДАРЯ merry, maria1661 thanked for this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

какъв контраст само, все едно два различни форума,а не теми

Не модерирам този форум Аватара на Мила
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Завръщане в Родината - има ли такива и защо?

Космонавте, ще те разочаровам - не съм тинейджър, нито пък на 25, вече съм към 40-те и отгоре, имам и дъщеря в БГ, приятелката ми е сериозна . По принцип си прав - хората свикват с добрия стандарт и повечето доходи/спечелени пари. Въпросът е, че в UK трудно могат да се спечелят много пари, а ако това стане, цената ще е неописуемо висока - супер стрес, мръсотия, отвратителен и скъп транспорт, унижения, сбъркани хора навред... А имай в предвид, че и двамата сме с хубави професии - не чистим къщи или блъскаме по строежите /не, че има срамна работа, щом човек изкарва парите си с много труд, напротив/ - това е просто вметка, за да разбереш контекста и сериозността на решението, което сме взели. Е, рискувам да ме разпнат тук във форума за тия приказки или да ме обявят за луд. Но идеята на темата, която отворих е не да ме съдят, за решението ни, а просто да разбера мотивите на хората, които са сторили същото като мен или предстои да го направят. Много добре знам как живеем мнозинството българи в Лондон - в мизерия, лишения, говорещи основно български език и гледащи само българска телевизия. За мен това означава, че Родината ни липсва на повечето, но никой не иска да си го признае пред другите и себе си най-вече. А ние ще се опитаме да помогнем с опита и квалификацията си на Родината си. Знам, че и там не е цвете - аз също 40 години съм живял в БГ, видял съм и 2 и 200, но вече не издържам тук. Това е.
    Заинтересува ме гледната ти точка - на кое не издържаш тука? Казваш, че не си от тези, които блъскат за стотинки? Кое не ти хареса тука и кое ти липсва в България?

Разбира се, че няма да те съдя, просто винаги, когато се връщам в България и се задържам за по-дълго, ме подгонва неистовото желание да се "прибера" - дотолкова ми се вижда изнервена атмосферата, хората, които повтарят някакви мантри от типа на "тука е криза, в чужбина е рай", безкрайната им увлеченост по някакви политически борби, които никога не довеждат до нищо различно - а и всичко в ежедневието става много по-трудно, отколкото тук... Макар че трябва да призная, че много неща са се променили към по-добро. Но като цяло, тук ми е по-лесен животът.

Единственото нещо, което категорично ми липсва, са приятелите ми - но те са ми тези, които са ми останали през годините, пресяли са се - за да стигна до тази групичка, съм изяла с тях много сол, както се казва... Ако бях живяла тук от детството си, сигурно най-добрите ми приятели и ценни хора щяха всичките да са тук.... Една приятелка каза преди време - толкова топлота, помощ и сърдечност от непознати хора не съм видяла за целия си живот в България.... тя е тук от 2 години и премина през много труден здравословен проблем...

Може би при мен значение има, че живея на чисто и тихо място, малко градче, а отивам в Големия град само на работа, дето се казва, на посещение - и след това се връщам там, където няма никакъв стрес, мръсотия; не ползвам "отвратителен и скъп транспорт", придвижвам се с колата си, не съм претърпяла нито едно унижение, а сбъркани хора откривам много повече в България, отколкото тук. Не съм спечелила ужасно много пари, но живея без лишения, ходя на почивки няколко пъти в годината и имам всичко необходимо. Може и още - но то винаги може и още...

Ти в Лондон ли си? И в България в София ли живееш? Извини ме, ако са ми прекалено лични въпросите, не отговаряй, ако не искаш. Мисля си, че личните отговори на всеки много зависят от града/селото, в което са живели в България и от града/селото, в което живеят тук. Змейчо, доколкото помня, също не е в някой мегаполис, като мене.

Ако при тебе е обратното - разбира се, че връщането е правилно решение. Човек трябва да живее там, където се чувства добре.

Консултации с Help4Bg Услуги за българи в UK от Help4Bg
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Гугъл търсачка на форума

31. БЛАГОДАРЯ KOCMOHABT, jhoro, varnagirl, musi, няма and 3 others thanked for this post
    Post Thanks / Like

да,ф българия е кофти.не можеш един райбер да си купиш

Ж.Обрешков Аватара на KOCMOHABT
    Град
    Толбухин
    Post Thanks / Like

Ivanco
    В такъв случай след твоя отговор се придържам към последното мнение на Мила със същите въпроси.
    think different

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Завръщане в Родината - има ли такива и защо?

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Заинтересува ме гледната ти точка - на кое не издържаш тука? Казваш, че не си от тези, които блъскат за стотинки? Кое не ти хареса тука и кое ти липсва в България?

Разбира се, че няма да те съдя, просто винаги, когато се връщам в България и се задържам за по-дълго, ме подгонва неистовото желание да се "прибера" - дотолкова ми се вижда изнервена атмосферата, хората, които повтарят някакви мантри от типа на "тука е криза, в чужбина е рай", безкрайната им увлеченост по някакви политически борби, които никога не довеждат до нищо различно - а и всичко в ежедневието става много по-трудно, отколкото тук... Макар че трябва да призная, че много неща са се променили към по-добро. Но като цяло, тук ми е по-лесен животът.

Единственото нещо, което категорично ми липсва, са приятелите ми - но те са ми тези, които са ми останали през годините, пресяли са се - за да стигна до тази групичка, съм изяла с тях много сол, както се казва... Ако бях живяла тук от детството си, сигурно най-добрите ми приятели и ценни хора щяха всичките да са тук.... Една приятелка каза преди време - толкова топлота, помощ и сърдечност от непознати хора не съм видяла за целия си живот в България.... тя е тук от 2 години и премина през много труден здравословен проблем...

Може би при мен значение има, че живея на чисто и тихо място, малко градче, а отивам в Големия град само на работа, дето се казва, на посещение - и след това се връщам там, където няма никакъв стрес, мръсотия; не ползвам "отвратителен и скъп транспорт", придвижвам се с колата си, не съм претърпяла нито едно унижение, а сбъркани хора откривам много повече в България, отколкото тук. Не съм спечелила ужасно много пари, но живея без лишения, ходя на почивки няколко пъти в годината и имам всичко необходимо. Може и още - но то винаги може и още...

Ти в Лондон ли си? И в България в София ли живееш? Извини ме, ако са ми прекалено лични въпросите, не отговаряй, ако не искаш. Мисля си, че личните отговори на всеки много зависят от града/селото, в което са живели в България и от града/селото, в което живеят тук. Змейчо, доколкото помня, също не е в някой мегаполис, като мене.

Ако при тебе е обратното - разбира се, че връщането е правилно решение. Човек трябва да живее там, където се чувства добре.
    Олеле майко и това е стандарт на живот!
    Аз ако не живея до кръчмата, червения фенер не е под стряхата ми, виенето на трамвая да се не чува от сирените на линейката изкарваща поредната прекалила с "твърдата" студенка, да повръщам от препиване и секс зад ъгъла, да споря с ченгета...за какво живея...

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Завръщане в Родината - има ли такива и защо?

Цитирай Първоначално написано от Z1 Виж мнението
    Олеле майко и това е стандарт на живот!
    Аз ако не живея до кръчмата, червения фенер не е под стряхата ми, виенето на трамвая да се не чува от сирените на линейката изкарваща поредната прекалила с "твърдата" студенка, да повръщам от препиване и секс зад ъгъла, да споря с ченгета...за какво живея...
    No comment ... WTF

36. БЛАГОДАРЯ KOCMOHABT thanked for this post
    Старо куче Аватара на musi
    Post Thanks / Like

Сигурен ли си,че в Бг ще намериш работа веднага,търсил ли си и обещали ли са ти нещо?Опитвам се да те разбера,за доста неща съм съгласна -тук пари не могат да се спестят-наемите и данъците ги стопяват,времето,добавям като минус
    Лично за мен и съпруга ми най-важните неща,които ни спират дори да си помислим за връщане:
    -възраст-над 45/50 в Бг е трудно да се намери работа,а над 55 е невъзможно(говоря за София и големите градове)
    -доходи-да тук не могат да се спестят пари,но можеш да си позволиш от покупка на жилище до почивка 1-2 пъти в годината,не живееш в лукс,но се лишаваш от глезотийки ,които в Бг не може да си позволиш-говорим за среден доход .
    -спокойствие-съпруга ми го поставя дори преди доходите-тук има по-малко притеснения за абсолютно всичко-от плащатето на сметки до работата.
    Като сложиш всичко на везните-накланя за тук-липсва ми слънцето,липсват ми малкото приятелите ,които останаха там- много напуснаха България,като нас,други вече не са между живите,липсват ми щурците през топлите летни нощи,но........и ние,когато отидем в отпуск до България и поседим повече от 1седмица ни идва доста,бързаме да си се приберем тук-тук е нашият дом.
    За съжаление не съм ти съмишленник,но ви желая от сърце успех.
    Последно редактирано от musi : 08-04-2014 на 16:27

" Тъп си ,че слушаш чалга,а слушаш чалга защото си тъп."

38. ХАРЕСВАМ! valeria_north liked this post
Страница 1 от 61 1231151 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 5 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 5 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 1
    Последно мнение: 10-06-2012, 13:58
  2. Завръщане в UK
    От aleksisoka4ev във форум Общ форум
    Отговори: 5
    Последно мнение: 03-02-2011, 06:46
  3. Завръщане в Лондон..
    От sebastian86 във форум Общ форум
    Отговори: 6
    Последно мнение: 16-02-2010, 13:25
  4. Към Родината