Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 4 от 4 ПървиПърви ... 234
Резултати от 76 до 81 от общо 81
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Документи за пребиваване във Великобритания.

Към автора, ти гледай какво св ще ми покажеш и как ще им вършиш работата, пък те ако те харесат ще ти оправят всички документи. Ако в България никой не те е искал на работа, не ми се вярва тука някой да те вземе.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Превантивно ми трябва този документ за мен и съпругата ми. Дори се чудя дали да не включа и детето. На 11 месеца е и е родено тук. Вие как мислите??
    Мила благодаря ти за линка. Точно този документ ми трябва.

3. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от King Виж мнението
    Превантивно ми трябва този документ за мен и съпругата ми. Дори се чудя дали да не включа и детето. На 11 месеца е и е родено тук. Вие как мислите??
    Мила благодаря ти за линка. Точно този документ ми трябва.
    Интересен въпрос особено в светлината на въпросите повдигнати в темата за пълномощно при пътуване (най-вече напускане на БГ) на непълнолетни. Та един такъв документ който коментираме тук е документа изискван в инструкцията на БГ МВР и правещ излишна декларацията.

1. При пътувания на ненавършили пълнолетие деца, които са само български граждани.

Не се изисква декларация за съгласие, когато:

1.3 Малолетните и непълнолетни български граждани, живеят с родителите си дългосрочно в чужбина и това е отразено в техните български документи за самоличност или притежават официален документ за пребиваване, издаден от съответната държават.е. когато детето притежава валиден български паспорт, в който под формата на стикер или печат е отразено разрешение за дългосрочно пребиваване в съответната държава или заедно с паспорта представи отделен такъв документ под формата на карта или удостоверение, съдържащо официално уверение за продължително пребиваване от съответните власти.
    В тези случаи е много важно родителите и децата коректно да са посочили действителния настоящ адрес в чужбина при издаване на български лични документи или пред съответните служби “Гражданска регистрация и административно обслужване”.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Z1 Виж мнението
    Интересен въпрос особено в светлината на въпросите повдигнати в темата за пълномощно при пътуване (най-вече напускане на БГ) на непълнолетни. Та един такъв документ който коментираме тук е документа изискван в инструкцията на БГ МВР и правещ излишна декларацията.
    Z1 това какво общо има с коментара ми?!?! Виждам, че си го подчертал дебело.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от King Виж мнението
    Z1 това какво общо има с коментара ми?!?! Виждам, че си го подчертал дебело.
    Е как!
    Чудиш се и питаш за мнения. Подчертал съм точно това и съответно онази част от цитата която е във връзка с него. То както питането ти е конкретно за теб, така е и по-общо като имаш на впредвид, че не малко непълнолетни деца само с БГ националност има на острова и пътуват до България и обратно често с един родител или сами, и един документ който ти искаш да имаш превантивно, реално влиза в действие.

7. БЛАГОДАРЯ King thanked for this post
    Banned forever Аватара на Arthur's Sword EXCALIBUR
    Град
    Yorkshire
    Post Thanks / Like

Две години по-късно. Дано да не сте си изхвърлили сините карти...
    Не поглеждай с гняв назад.

Страница 4 от 4 ПървиПърви ... 234

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 70
    Последно мнение: 25-09-2014, 20:52
  2. Пребиваване в UK с испански документи
    От Ferio във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 10
    Последно мнение: 22-08-2013, 14:56
  3. Документи от България за Великобритания?
    От ZGZ във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 11
    Последно мнение: 10-12-2012, 12:21

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker