Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 29 от общо 29
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Успявате ли да намерите най-евтините тарифи за ток/газ?

Цитирай Първоначално написано от cibik Виж мнението
    Не съм ползвал такива сайтове за сравнение, та не знам какви параметри сравняват, даже не знам кой ми е сега доставчика...идва писмото и плащам. Не е на директ дебит, та все пак да имам някакъв контрол, кога/колко.
    На времето един емисар на някакъв доствчик обикаляше по къщите да предлага изгодни...Бяхме аджамии и подписахме договор защото предложението беше 2 пъти по-изгодно...но после видях в договора, че се отнася за първите ...не знам колко KWh(което премълче да каже когато ни омайваше), после става... безумно. Обадихме се и анулирахме договора.
    Та, за това не знам как се сравняват доставчиците, защото не е сергия , една и съща стока на едната струва 1пнд, на другата 1.3пнд, искам да кажа, че не е само един параметър за сравнение.
    Мисля, че нарочно е усложнено, та да не се ориентираш лесно, в смисъл "първите KWh толкова, после, "първият месец толкова после", "Първите KWh стендинг чардж толкова, после" Иначе ако беше директно сравнение на един параметър, всички щяха да са само при един.
    Виж сега, никой не може да ти даде насила пари, разбира се, то е ако искаш... Но ако опиташ, може да останеш изненадан, сайтът изобщо не сравнява само един параметър, а и много други, включително и колко време е договора, дали е fixed, capped или варираща тарифа и дали има такса за излизане. А защо всички не са при един и същ доставчик е обяснено в първия пост - далеч не всички имат необходимите умения, а и желание да ги използват, ако ги имат. Има опция да сравниш на месец и за година. Да не говорим, че само заради самото сменяне, Куидко ми дава 40 паунда ей така, за нищо, щото съм минала през тях.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

2. БЛАГОДАРЯ deijei thanked for this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Я съм на ЕОН ДД, само на ток ми е апартамента. 6 месеца не бях се регистрирал и плащал та като ми дойде 400 паунда зимната сметка избора ми беше да я платя и да премина на фиксирана тарифа или да сложат припейд мийтър и да се мащам. Имаше малко разминаване в мийтър рийдинга в мой ущърб при смяната на наемателите, та им дадох грешни данни, успях да намаля малко сметката и се вързах на 1г. фиксирана тарифа 48 паунда на месец която мога да променям. Дадох им пак грешен мийтър рийдинг и успях да я намаля на 46. Ама бая се бях олял в лъгането, те пък взеха че направиха служебен рийдинг и сега ако се опитам да променя ДД ми иска минимум 71 на месец, абе я...Щяло да има няква изравнителна сметка февруари, бла-бла. Последните няколко месеца (лятото) харча по 4 Кв средно на ден, а зимата 18. Та исках да намаля още сметката ама не стана, зимата ще го мислим :Д

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

днеска ми се обадиха,да ми сложат смарт митър и да съм плащал припей,щото щяло да ми е по-евтино.като им се изсмях и им затворих,се замислих,тея да не би да са прави,щото нещо май изравняваха тарифите...ама пък сега плащам на ЕОН ,когато се сетя,а на припевй ще е по-стриктно...
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от captain caveman Виж мнението
    днеска ми се обадиха,да ми сложат смарт митър и да съм плащал припей,
    Няколко пъти съм получавал писма с предложение за смарт митър, но го игнорирах...забравих подробностите, що не бях хепи.
    Май с течението на времето ще става задължителен, някъде се споменаваше , че за сега не е ОК да се окачваш...

Страница 2 от 2 ПървиПърви 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Как да си намерите работа в строителството
    От lordm във форум Работа и бизнес в UK
    Отговори: 0
    Последно мнение: 05-11-2015, 23:28
  2. Отговори: 3
    Последно мнение: 14-11-2011, 18:30
  3. Отговори: 5
    Последно мнение: 11-03-2009, 13:29
  4. Най-евтините парфюми – как да ги намерите на половин цена
    От lordm във форум Здраве, Kрасота и Мода
    Отговори: 0