Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 10 от общо 10
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране portokal портокал

пратих една пратка по мошениците от портокал мисля че работят само със склада на тотнъм хейл (спрямо него няма нищо лошо)
    та бяха 3 големи торби вътре кашони разни работи и чакам аз да пристигнат и ми се звъни по телефона.

така и така едната ви чанта е загубена .викам браво супер и сега какво.....

по късно ми се обади ужким бил шефа на фирмата койтто също ми звъни от България,

по надменен разговор по телефона до сега не бях получавал

каза загубила се е загубила се е цитирам ''за 50000 пратки откакто превозваме сме губили само (с мойта чанта общо 3 до сега)''

и то най тежката чанта с най много неща и то скъпи
    (имаше градински лампи термостати и то все от по 200 паунда парчето ,разни дрехи ,строителни материали както и да е все скъпи работи )
    след два дена като се сетих какво точно имаше вътре горе долу 1100-200 паунда общата стойност на всичко и какво се случи

процедурата им била следната ако не представя касова бележка изплащали 10 пъти стойноста на тежеста на пакета която се оказа 20 килограма
    смятаха смятаха смятаха 180 паунда викам им честито вие ми го набутахте с боксова ръкавица и 180 паунда
    пък и някои работи не бяха за мене още бера грижа с тия хора както и да е казвам им :
    ей хора касовите бележки всичко за което има е вътре в багажа дажеи за другите два кашона всичко си беше вътре
    едни ски обувки вътре отвориха ги и видяха че е вътре касовата бележка тях да ги бяхазагубил 300 паунда не са 1100

а касовите белжки защо са били вътре,аз ако знам че ще ми загубят багажа нямаше да ги сложа вътре даже изобщо нямаше да го изпращам.
    предполага се че всичко трябва да е ок .
    викат това е процедурата ама с надменен тон все едно боли ме за тебе вземи тия 180 паунда и бегай така и стана де

СЕГА Да КАЖА КАКВО СЕ Е СЛУЧИЛО !!! някъде преди карлово в някво село едната врата на буса се била отворила в движение шофьора не я бил видял
    някаква кола го е догонила да му каже че му е отворена вратата.и в карлово установили че липсва точно моята чанта понеже била точно най отзад
    и САМО тя била загубена други не липсвали и точно тя 20 кила ще падне ей така от буса(той да не е карал по траверси)
    били питали в полицията дали не са намирали чантата .абе пълни глупости .

който изпраща с портокал му пожелавам и неговият багаж да се изгуби
    търсете други фирми
    ако трябва да съм честен искам да фалират

Banned forever Аватара на Arthur's Sword EXCALIBUR
    Град
    Yorkshire
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: portokal портокал

Цитирай Първоначално написано от mbanov Виж мнението
    ...
    който изпраща с портокал му пожелавам и неговият багаж да се изгуби
    ...
    Не поглеждай с гняв назад.

title removed Аватара на CanBoy
    Post Thanks / Like

а ти тая стока дето я пращаш с пари ли си я купувал или си я намерил някъде.например на улицата или зарязана в някой двор.
    ако не си давал кинти поне да не те е яд
    За жалби и оплаквания tel.0696969-Holy Armenian Church.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

важно беше отношението което го нямаше никакво от тяхна страна а които работи не ги бях купувал ок но скъпите работи си струват пари
    тия 180 паунда какво да възтанова по напред от багажа
    (другият момент беше че се прибираме в българия след 2-3 седмици и приятелката ми си праща всичките дрехи които и трябват за там по тях
    и изведнъж АМИ ТИЯ СА ТИ ИЗГУБИЛИ ВСИЧКИТЕ ДРЕХИ весела коледа

title removed Аватара на CanBoy
    Post Thanks / Like

важно беше отношението което го нямаше никакво от тяхна страна а които работи не ги бях купувал ок но скъпите работи си струват пари
    тия 180 паунда какво да възтанова по напред от багажа
    (другият момент беше че се прибираме в българия след 2-3 седмици и приятелката ми си праща всичките дрехи които и трябват за там по тях
    и изведнъж АМИ ТИЯ СА ТИ ИЗГУБИЛИ ВСИЧКИТЕ ДРЕХИ весела коледа
    баси мамата.
    ама не се ядосвай.подходящ повод приятелката ти да си подмени гардероба.те жените я обичат тая работа.
    За жалби и оплаквания tel.0696969-Holy Armenian Church.

MasterBlaster Аватара на jimmbo
    Град
    Lundun
    Post Thanks / Like

.... мисля че работят само със склада на тотнъм хейл ...
    Ползвам ги от няколко години. Не съм имал проблем досега, да чукна на дърво. Пращал съм от Ealing и Barking, от малък пакет до кухненска маса от масивна дървесина.

.... процедурата им била следната ако не представя касова бележка ...
    Представи им касови бележки ти пък, да не са били с теб докато си пазарувал. Фактури в интернет бол. Ако нямаш Photoshop, ползвай MS Word и MS Paint.

... който изпраща с портокал му пожелавам и неговият багаж да се изгуби
    една дума -> knobhead

Нов потребител
    Post Thanks / Like

мина време вече.не ми пука особено за багажа нищо че имаше едно яке ръчна изработка счупих се да го търса ми моят номер не го произвеждат вече и тва си е само определена бройка .просто искам никой да не ги ползва вече.
    казаха че били ''загубили'' един телевизор казах им що не почнахте с това като си давах пакетите

Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: portokal портокал

Звучиш като някой от конкуренцията, на когото портокал му е трън в очите. Защо не искаш никой да ги ползва? На абсолютно всяка фирма занимаваща се с това, се случва да загуби пратка. И хората съвсем правилно ти предлагат да възстановят сумата срещу фактури. То на честна дума може и със 100 000 да ги издоиш нали? Следващия път ползвай Роял Мейл и си плати за застраховка. Няма да имаш проблеми. (Малко солено ще ти излезе ама какво ти пука).

Нов потребител
    Post Thanks / Like

МОШЕННИЦИ УЖАСНИ СА ,ИМАХ ГОЛЕМИ ПРОБЛЕМИ С МОЯ БАГАЖ,ПРЕСТИЖНА С ЕДИН МЕСЕЦ ЗАКЪСНЕНИЕ С ЛИПСВАШИ НЕЩА,ОТВРАТИТЕЛНИ СА, А И РАЗБИРАМ,ЧЕ И НА ДРУГИ СЕ Е СЛУЧВАЛО,ЗАТОВА РЕАГИРАТ КАТО ДЕБИЛИ КОГАТО ПОНЕЧИХ ДА ПОИСКАМ ОТГОВОРНОСТ. БЯХА МИ ИЗГУБИЛИ БАГАЖА ,,ДОКАТО ДОЙДЕ М ИНА ЕДИН МЕСЕЦ
    Последно редактирано от lordm : 22-09-2015 на 19:31

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: portokal портокал

Цитирай Първоначално написано от Francesca L Виж мнението
    МОШЕННИЦИ УЖАСНИ СА ,ИМАХ ГОЛЕМИ ПРОБЛЕМИ С МОЯ БАГАЖ,ПРЕСТИЖНА С ЕДИН МЕСЕЦ ЗАКЪСНЕНИЕ С ЛИПСВАШИ НЕЩА,ОТВРАТИТЕЛНИ СА, А И РАЗБИРАМ,ЧЕ И НА ДРУГИ СЕ Е СЛУЧВАЛО,ЗАТОВА РЕАГИРАТ КАТО ДЕБИЛИ КОГАТО ПОНЕЧИХ ДА ПОИСКАМ ОТГОВОРНОСТ. БЯХА МИ ИЗГУБИЛИ БАГАЖА ,,ДОКАТО ДОЙДЕ М ИНА ЕДИН МЕСЕЦ
    На всяка една компания може да се случи, на мен са ми губили и никога не са намирали пратка с Collect Plus и Royal Mail, твоя поне са го намерили. По добре късно отколкото никога.

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker