Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 8 от общо 8
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Откраднати лични документи

Преди няколко дни от чантата ми изчезнаха всичките ми лични документи и дебитни карти, бяха в кардхолдър. Баща ми има извадено генерално пълномощно, някой има ли информация дали би било възможно с нея той да ми извади нови документи (за ЛК и шофьорска книжка става въпрос) с този документ и да ми ги прати? Процедурата на посолството ми се вижда ужасно тромава и 90 дни за нова карта определено не ме устройват. Благодаря ви предварително.

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Откраднати лично документи

някой преди време беше писал че вече не можело с генерално пълномощно.

вече всяко пълномощно тябва да бъде за точно определено нещо. или примерно в това генералното да пише специфично че може да ти вади лична карта и книжка. ама как ще стане с картат незнам. нали трябва да се подпишеш..
    може би трябва да разбереш какво тоно трябва да пише на пълномощното и да му направиш ново такова в посолството тук
    Shall we call the real life OUTERNET?

If you're talking behind my back, you are in a good position to kiss my ass!

Старо куче Аватара на musi
    Post Thanks / Like

Не,за лична карта не може,само лично можеш да подадеш и получиш.
    За шофьорска книжка,ако е подмяна може да се подаде от упълномощено лице(нот заверено пълномощтно),а ти трябва лично да си я вземеш.
    Обаче,ако се касае за унищожени,загубени,откраднати документи трябва да се представи и документта ти за самоличност заедно с нотариалното заверено пълномощтно и то упоменато изрично,че е за шофьорска книжка.
    Прочети това:
    В ОТДЕЛ “ПЪТНА ПОЛИЦИЯ”- СДВР СЕ ИЗДАВАТ СУМПС САМО НА ВОДАЧИ, ЧИИТО ПОСТОЯНЕН АДРЕС СЕ НАМИРА НА ТЕРИТОРИЯТА НА гр
    Сина ми имаше преди една година такъв проблем и се наложи да отиде до Бг за да си извади документите.

" Тъп си ,че слушаш чалга,а слушаш чалга защото си тъп."

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

малеееее, ама в БГ няма как да направят нещата по-сложни...

после ме питайте за каква заплата бих се върнала в БГ....................
    Shall we call the real life OUTERNET?

If you're talking behind my back, you are in a good position to kiss my ass!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Ужас, големи главоболия са тия документи, страшно се подредих. Системата въобще няма да я коментирам - пълна гротеска. Благодаря ви за отговорите.

Старо куче Аватара на rosbg
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

Може да си ги направиш тук в посолството и в документа да пишеш да бъдат получени в Бг от ......... /някой роднина/
    Стават за седмица и после да ти ги изпратят по самолета или препоръчано.....
    Don't dream your life, live your dreams.

По-страшен от СПИН -а, по-опасен от рака...сега за сега си остава простака!

Има ли смисъл, като няма значение....

Напреднал
    Град
    Oxford
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Architect1 Виж мнението
    Преди няколко дни от чантата ми изчезнаха всичките ми лични документи и дебитни карти, бяха в кардхолдър. Баща ми има извадено генерално пълномощно, някой има ли информация дали би било възможно с нея той да ми извади нови документи (за ЛК и шофьорска книжка става въпрос) с този документ и да ми ги прати? Процедурата на посолството ми се вижда ужасно тромава и 90 дни за нова карта определено не ме устройват. Благодаря ви предварително.
    И аз преди месец си загубих някъде ЛК и се опитах да се свържа с посолството, поне 20 пъти им звънях, но без успех.
    Пробвай и ти да им звъннеш, защото някъде бях прочел, че ако ги намерят евентуално може да ги пратят в посолството
    I think sex is better than logic, but I can't prove it.

Тра-ла-ла Аватара на wlad
    Град
    ЛондонЪ
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Откраднати лични документи

Съобщи ли в Посолството за кражбата? Пусна ли Декларация за документите ? Посолството са си такова ли таковата, но трябва да го направиш всичко това. Ако искаш извади си временен паспорт иди си до БГ и там си изкарай експресните поръчки за по един ден, с пълномощно не става. Ако не искаш да го правиш това влизай в бгпасспорт и си запазвай час за посолството. Вчера аз като си запазих първата дата е 14 МАЙ! Експреснат апоръчка е 73 паунда до 60 Дни!

Успех, знам колко е кофти да ти гепят документите и да не може да правиш нищо.
    Ако някога се влюбиш в УЛТРАС, бъди щастлива, защото той най-добре знае какво е обич и вярност!

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Помощ при откраднати документи
    От Ivander във форум Работа, документи в UK след 01.01.2014 г.
    Отговори: 3
    Последно мнение: 31-12-2013, 13:57
  2. Откраднати документи - посолството спи!
    От wlad във форум Общ форум
    Отговори: 7
    Последно мнение: 03-09-2013, 10:14
  3. Отговори: 138
    Последно мнение: 08-02-2007, 01:33
  4. Отговори: 2
    Последно мнение: 11-02-2006, 15:46
  5. ''Откраднати очи'' ни представя на британския кинофестивал
    От lordm във форум Новини от и за България
    Отговори: 1
    Последно мнение: 26-10-2005, 09:39

Отметки