»нфо «а UK Ќовини —писание ќб€ви ѕродавалник »потеки —тарт —троители ∆ълти страници “ърси
—траница 24 от 24 ѕървиѕърви ... 14222324
–езултати от 576 до 577 от общо 577
    —таро куче јватара на zmei4o_pk
    –егистриран на
    May 2007
    ћнени€
    1 577
    Post Thanks / Like

ѕо подразбиране «а: »зваждане на Ќ»Ќ след 1.01.2014 г.

÷итирай ѕървоначално написано от ivoo77 ¬иж мнението
    «дравейте отново! ѕопълних и изпратих формул€ра за забравен Ќ»Ќ на посочени€ адрес, и след месец получих отговор, в който ме уведом€ват, че н€мам издаден такъв явно на студентската бригада на ко€то б€х през 2001 са ме регистрирали с временен Ќ»Ќ, а картата ко€то съм имал не е била такава каквато см€тах ... все пак изминаха 17 години. —ега желанието ми е да се €в€ на интервю за осигурителен номер, но проблема е, че в момента работ€ тук в Ѕ√, и не мога да си позвол€ да отсъствам от работа за период от повече от две седмици. (вариант да напусна работа и да пребивавам 1-2 месеца в UK без приходи за момента не е приемлив). ¬ъзможно ли е да се обад€ за дата за интервю преди да съм пристигнал в UK , така че то да се вмести в рамките на този период от 2 седмици?
    Ќ»Ќ може да си извадиш и след започване на работа. ѕървото и най- важно нещо е да си намериш работа. Ќай- важното !!! —лед това идва квартирата, в зависимост от това къде ти е работата. “ранспорт. ќтносно Ќин, банкова сметка и т.н.- те не са условие за започване на работа.
    бъди добър до смърт, или ...поне се опитвай!

2. ’ј–≈—¬јћ! ћила, deijei liked this post
    Ќов потребител
    –егистриран на
    Jun 2018
    ћнени€
    6
    Post Thanks / Like

ѕо подразбиране «а: »зваждане на Ќ»Ќ след 1.01.2014 г.

ѕривет! явих се на интервю, както и на CITB health&safety тест. Ќ»Ќ номера ми вече пристигна, също така мога да се похвал€ и със зелена CSCS карта. » всичко това само след двуседмичен престой в UK преди около 2 месеца. —ега ми предстои по-дългосрочно пребиваване на острова

4. ’ј–≈—¬јћ! ћила liked this post
—траница 24 от 24 ѕървиѕърви ... 14222324

»нформаци€ за темата

ѕотребители разглеждащи тази тема

¬ момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

ѕодобни теми

1.  ъде и какво да работим след 01. 01. 2014.
    ќт Arthur's Sword EXCALIBUR във форум «а новодошли и кандидат-емигранти
    ќтговори: 135
    ѕоследно мнение: 01-01-2014, 17:15
  2. ѕрава и работа след 1.1.2014
    ќт velizarv във форум «а новодошли и кандидат-емигранти
    ќтговори: 63
    ѕоследно мнение: 13-12-2013, 20:30
  3.  андидатстване за син€ карта след 2014
    ќт fshit във форум —туденти
    ќтговори: 3
    ѕоследно мнение: 05-03-2013, 09:17

ќтметки