»нфо «а UK Ќовини —писание ќб€ви ѕродавалник »потеки —тарт —троители ∆ълти страници “ърси
—траница 2 от 24 ѕървиѕърви 123412 ... ѕоследнаѕоследна
–езултати от 26 до 50 от общо 577
    —таро куче јватара на Bupyc
    –егистриран на
    Feb 2005
    ћнени€
    2 271
    Post Thanks / Like

ѕо подразбиране

÷итирай ѕървоначално написано от bubeto_b ¬иж мнението
    може ли някой да публикува примерно писмо от работодател? Имам работодател, който да ми го напише, но не знаем какво трябва да съдържа. Благодаря
    *
    Date:
    Name:
    Address:
    *
    Subject: Letter of Employment Verification for ...Е.........
    *
    Dear Sir/Madam,
    *
    .............. has been employed as a .Е........ at ............... since / / /
    *
    ........'s annual salary as of / / is £.......
    *
    She works on a full-time basis.
    *
    Please contact me at 020123456789 if I can be of any additional service.
    *
    Sincerely

2. ЅЋј√ќƒј–я shterev87 thanked for this post
    Ќов потребител
    –егистриран на
    Dec 2013
    ћнени€
    3
    Post Thanks / Like

ѕо подразбиране Re: »зваждане на Ќ»Ќ след 1.01.2014 г.

«дравейте , имам следни€т проблем ... утре съм на интервю за Ќ»Ќ имам реф. номер но не знам в кой ÷ентър да отида ... казаха ми че имало онлайн н€каде да провер€ чрез мо€ референтен номер м€стото на което ще се проведе интервюто... ћол€ помагайте...

—таро куче јватара на zmei4o_pk
    –егистриран на
    May 2007
    ћнени€
    1 594
    Post Thanks / Like

ѕо подразбиране «а: Re: »зваждане на Ќ»Ќ след 1.01.2014 г.

÷итирай ѕървоначално написано от shterev87 ¬иж мнението
    «дравейте , имам следни€т проблем ... утре съм на интервю за Ќ»Ќ имам реф. номер но не знам в кой ÷ентър да отида ... казаха ми че имало онлайн н€каде да провер€ чрез мо€ референтен номер м€стото на което ще се проведе интервюто... ћол€ помагайте...
    кой ти каза онлайн да провериш?
    н€маш ли писмо на харти€, с дата, час, м€сто и какви документи да носиш?
    бъди добър до смърт, или ...поне се опитвай!

Ќов потребител
    –егистриран на
    Dec 2013
    ћнени€
    3
    Post Thanks / Like

не н€мам .. аз ако имах писмо н€маше да има нужда да питам каквото и да е .. €вно утре сутринта ще се обад€ да питам за адреса

.................. јватара на VIA_AVE
    –егистриран на
    Feb 2013
    √рад
    друго измерение
    ћнени€
    136
    Post Thanks / Like

ѕо подразбиране «а: »зваждане на Ќ»Ќ след 1.01.2014 г.

shterev87 , ето линк с офисите и телефоните на джоб център плус в Ћондон.
    Job Centre Plus Offices uk - London Job Centre Plus Offices
    “е по телефона сигурно са “и казали в кой офис ще се проведе. ¬иж, прегледай адресите и се опитай да си спомниш. јко не си в Ћондон, на същата страница кликваш и търсиш в кой град.

≈то и официалните телефони на които сигурно си звън€л да си насрочиш интервюто.
    https://www.gov.uk/apply-national-insurance-number «въниш утре рано още в 8 часа докато не се свържеш, продиктуваш си номера и ги питай в кой офис ти е насрочено интервюто. √ледай да имаш нещо за писане и записвай. јко не разбереш ги помоли да повтор€т, и да го кажат по-бавно. » ако мислиш че неможеш да се справиш, помоли н€кой който говори по-добре английски.

«а съжаление не “и отговар€м точно на това което питаш. –азбрах “и въпроса, но това е, с което мога да помогна. “ука старите и знаещите могат да “и удар€т едно рамо.

”спех и  ъсмет !
    Vaya Con Dios ! ѕо ѕаралелите...

7. ЅЋј√ќƒј–я shterev87 thanked for this post
    Ќов потребител
    –егистриран на
    Dec 2013
    ћнени€
    3
    Post Thanks / Like

ѕо подразбиране Re: «а: »зваждане на Ќ»Ќ след 1.01.2014 г.

÷итирай ѕървоначално написано от VIA_AVE ¬иж мнението
    shterev87 , ето линк с офисите и телефоните на джоб център плус в Ћондон.
    Job Centre Plus Offices uk - London Job Centre Plus Offices
    “е по телефона сигурно са “и казали в кой офис ще се проведе. ¬иж, прегледай адресите и се опитай да си спомниш. јко не си в Ћондон, на същата страница кликваш и търсиш в кой град.

≈то и официалните телефони на които сигурно си звън€л да си насрочиш интервюто.
    https://www.gov.uk/apply-national-insurance-number «въниш утре рано още в 8 часа докато не се свържеш, продиктуваш си номера и ги питай в кой офис ти е насрочено интервюто. √ледай да имаш нещо за писане и записвай. јко не разбереш ги помоли да повтор€т, и да го кажат по-бавно. » ако мислиш че неможеш да се справиш, помоли н€кой който говори по-добре английски.

«а съжаление не “и отговар€м точно на това което питаш. –азбрах “и въпроса, но това е, с което мога да помогна. “ука старите и знаещите могат да “и удар€т едно рамо.

”спех и  ъсмет !
    Ѕлагодар€ ти много за инфото .. не че не се оправ€м с езика просто €вно инфото за това че ще получа писмо ми е стигало но уви ... благодар€ ти пак и да утре рано ще звънна .. успех на всички

ѕотребител јватара на ћила
    –егистриран на
    Mar 2006
    √рад
    Ўотланди€
    ћнени€
    29 438
    Post Thanks / Like

÷итирай ѕървоначално написано от VIA_AVE ¬иж мнението

”спех и  ъсмет !
    » аз не съм чувала да може да се провери онлайн, та и аз бих посъветвала същото - да се звъни и да се пита в кой офис е интервюто. јко се пропусне - просто да се насрочи ново и да се дава бавно и внимателно адреса, на който тр€бва да се получи писмото.

”спех и от мене!

√угъл търсачка на форума

—бъднете мечтите си с Dreamland. ћо€т блог «аконът за привличането
    ¬ този форум сподел€м опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. »звин€вам се предварително, ако случайно убед€ н€кого в правотата си - не е било нарочно.
    ћол€ потребителите, които не разбират смисъла на н€кое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вмен€т н€какво свое тълкувание и се дразн€т, ако не се съглас€вам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по вс€какъв възможен начин да спазват дистанци€. Ѕлагодар€ за разбирането.

10. ЅЋј√ќƒј–я shterev87 thanked for this post
    Ќов потребител јватара на јна ƒочева
    –егистриран на
    Dec 2013
    √рад
    East London
    ћнени€
    57
    Post Thanks / Like

¬чера посетих Job Centre в ”олтъмсоу. ≈дна от служителките ми помогна да си направ€ регистраци€ в Universal job match (тр€бва да носите CV-то си на електронен носител или да го имате в пощата си, но да не е read-only файл).
    »зкара ми Gateway Government user ID (който е необходим за регистраци€та). — този номер и парола по избор се логвате в https://www.gov.uk/jobsearch и търсите работа. ¬сички об€ви за работа в сайтове като indeed.co.uk, totaljobs.uk и monster.co.uk се пускат и там.
    ќсвен това Gateway Government user ID дава достъп до всички услуги, които предлага сайта на правителството : www.gov.uk

12. ЅЋј√ќƒј–я padina.pavonia, shterev87, marianaedreva thanked for this post
    Ќов потребител
    –егистриран на
    Jan 2014
    ћнени€
    4
    Post Thanks / Like

Ѕукнах дата за Ќин и писмото дойде, ќбаче- с объркани имена. ѕо фамили€ ћилков са ме писали ”ко. ѕри положение, че го спелувах два пъти. ѕоне номера е верен.  ак да процедирам? ƒа звън€ утре отново?

Ќов потребител
    –егистриран на
    Jan 2014
    ћнени€
    2
    Post Thanks / Like

«дравейте, не съм сигурен дали съм на точното м€сто във форума за запитването, което имам, но над€вам се все пак н€кой да се отзеве. ѕредстои ми интервю за Ќ»Ќ и не съм сигурен до колко искрен тр€бва да бъда - от близо година съм в страната, работех почти през ц€лото време - нелегално, и сега след щастливите събити€ работодател€ ми спокоен ме изпраща на интервюто за Ќ»Ќ, като ме ''посъветва'' да кажа, че съм от 3-4 седмици в страната и съм започнал работа при него от преди 2 седмици.¬сичко ще е ќ  като ми даде да представ€ съответното писмо, доказващо че ще започна работа при него... ѕритесн€ва ме това, че имам английска шофьорска книжка ( смених си българската с тази ) и в последствие т€ ми помогна за отвар€не на банкова сметка..., има ли веро€тност ако прикри€ всичко това и казвам, че съм от скоро тук, истината да излезе на€ве, и не само да не ми дадат Ќ»Ќ, но и нещо по - непри€тно да ме сполети?

The Devil Wears Prada јватара на rumi_066
    –егистриран на
    Mar 2009
    ћнени€
    1 526
    Post Thanks / Like

÷итирай ѕървоначално написано от potrebitel084 ¬иж мнението
    «дравейте, не съм сигурен дали съм на точното м€сто във форума за запитването, което имам, но над€вам се все пак н€кой да се отзеве. ѕредстои ми интервю за Ќ»Ќ и не съм сигурен до колко искрен тр€бва да бъда - от близо година съм в страната, работех почти през ц€лото време - нелегално, и сега след щастливите събити€ работодател€ ми спокоен ме изпраща на интервюто за Ќ»Ќ, като ме ''посъветва'' да кажа, че съм от 3-4 седмици в страната и съм започнал работа при него от преди 2 седмици.¬сичко ще е ќ  като ми даде да представ€ съответното писмо, доказващо че ще започна работа при него... ѕритесн€ва ме това, че имам английска шофьорска книжка ( смених си българската с тази ) и в последствие т€ ми помогна за отвар€не на банкова сметка..., има ли веро€тност ако прикри€ всичко това и казвам, че съм от скоро тук, истината да излезе на€ве, и не само да не ми дадат Ќ»Ќ, но и нещо по - непри€тно да ме сполети?
    » досега не си се €в€вал за нин ? ћоже да си идвал преди при пр€тели имал си иде€ да останеш подготвил си н€кой неща но не си намерил работа
    ѕрибрал си се през декември си дошъл отново знаейки че отпадат ограничени€та и си кандидатствал за работа удобрили са те и са ти казали че ще те назначат след нова година носиш писмото другото го премълчаваш и това е
    јз така мисл€. Ўефа ти англичанин ли е ?
    ¬инаги ще има хора, които ще те наран€ват, но, за всеки случай, тр€бва да продължиш да в€рваш в хората. Ѕъдете щастливи!!!!

ѕредстав€ш ли си какъв би бил животът, ако чустваш болката, ко€то причин€ваш?
    —ветът щеше да е съвсем друг.  . јзар€н

Ќищо на този св€т, не остава неизплатено....Ќе искайте много - не можете да му платите цената!

’орхе Ћуис Ѕорхес: „овек помъдр€ва прекалено късно... “очно когато вече н€ма време...

—таро куче јватара на jhoro
    –егистриран на
    May 2011
    √рад
    "ѕо света и у нас"
    ћнени€
    7 758
    Post Thanks / Like

÷итирай ѕървоначално написано от rumi_066 ¬иж мнението
    » досега не си се €в€вал за нин ? ћоже да си идвал преди при пр€тели имал си иде€ да останеш подготвил си н€кой неща но не си намерил работа
    ѕрибрал си се през декември си дошъл отново знаейки че отпадат ограничени€та и си кандидатствал за работа удобрили са те и са ти казали че ще те назначат след нова година носиш писмото другото го премълчаваш и това е
    ÷итирай ѕървоначално написано от rosbg ¬иж мнението
    Ѕраво наборче, добър акъл давЎ на младото поколение....
    ћарк “вен е казал:

√овори истината и тогава н€ма да ти се налага да помниш нищо.
    , но
    ÷итирай ѕървоначално написано от …озеф √ьобелс
    "Ќие тр€бва да казваме истината, истината
    и само истината. Ќо ..... не ц€лата истина."
    Ќай ме кеф€т дървени философи - когато започнат да се пал€т.
    УAbout one-fifth of the people are against everything all of the time.Ф
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    Ќа този св€т тр€бва да си честен, само когато парамедиците те питат : -" акво сте взели?"
    √угъл търсачка на форума...............-...............ѕроверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Yes! I am promiscuous. јватара на korry
    –егистриран на
    Oct 2008
    ћнени€
    2 753
    Post Thanks / Like

преди Ќ»Ќа идваше буквално за два дена след успешно интервю, сега никой не се е похвалил че му е дошъл - дават ли?

според мен дават в момента предимство на българи и румънци за да имат основание да кажат след време - "вижте колко молби за Ќ»Ќ имаме след нова година" , инвази€.

«атова казвайте че сте отдавна в страната! казвайте всичко честно. «а да не могат да използват Ќ»Ќ аргумента за статистически доказана инвази€.

¬същност в началото на март може би вече ще се по€в€т първите материали в ƒейли Ўит, които "аргументирано" доказват чрез Ќ»Ќ апликациите реалността на инвази€та.

ѕомнете какво съм написал, че после да ви кажа " азах ли ви?"
    за теп откъснах цвете
    Ќо то омр€

18. ЅЋј√ќƒј–я shterev87, marianaedreva thanked for this post
    Ќов потребител
    –егистриран на
    Jan 2014
    ћнени€
    2
    Post Thanks / Like

÷итирай ѕървоначално написано от rumi_066 ¬иж мнението
    Ѕлагодар€ за отзивите! '' ѕодготвил си си н€кой неща ..'' - имате в предвид може да си покажа шофьорската книжка и банковата карта или не, те са ми на същи€ адрес с който ще се €в€вам и за Ќ»Ќ сега.... ј ако ми поискат да им представ€ баланс по сметката си, могат ли те да си го провер€т н€как си, защото € използвам много често... » - да - €в€вал съм се на интервю за Ќ»Ќ - през л€тото на миналата година - имах лош късмет да попадна на неточни хора на които им платих, изготвиха ми н€какви документи и получих отказ. ѕри букването на предсто€щото ми интервю ме попитаха за 1-ви път ли ще се €в€вам за Ќ»Ќ и аз отговорих - да, за първи. “ова проблем ли е ? ћогат ли да ме хванат?
    Ўефът ми не е англичанин...

∆.ќбрешков јватара на KOCMOHABT
    –егистриран на
    May 2012
    √рад
    “олбухин
    ћнени€
    959
    Post Thanks / Like

Ѕлагодар€ за отзивите! '' ѕодготвил си си н€кой неща ..'' - имате в предвид може да си покажа шофьорската книжка и банковата карта или не, те са ми на същи€ адрес с който ще се €в€вам и за Ќ»Ќ сега.... ј ако ми поискат да им представ€ баланс по сметката си, могат ли те да си го провер€т н€как си, защото € използвам много често... » - да - €в€вал съм се на интервю за Ќ»Ќ - през л€тото на миналата година - имах лош късмет да попадна на неточни хора на които им платих, изготвиха ми н€какви документи и получих отказ. ѕри букването на предсто€щото ми интервю ме попитаха за 1-ви път ли ще се €в€вам за Ќ»Ќ и аз отговорих - да, за първи. “ова проблем ли е ? ћогат ли да ме хванат?
    Ўефът ми не е англичанин...
    »мат ти ≈√Ќ-то от паспорта с който си ходил, по-добре като почваш интервюто им кажи че си бил и преди.
    think different

The Devil Wears Prada јватара на rumi_066
    –егистриран на
    Mar 2009
    ћнени€
    1 526
    Post Thanks / Like

«начи при теб е малко сложно щом си се €в€в€л не можеш да премалчаваш каквото и да е
    ¬сички данни които си посочил 1 път вече ги имат и ни можеш да говориш други неща
    “ака че им кажи истината от кога си тук и вс останало както си е щото те вече го имат заведено при т€х
    —метка и данни от паспорт адрес и всчко което си им казал първи€ път не можеш да лъжеш в тво€ случай.
    ¬инаги ще има хора, които ще те наран€ват, но, за всеки случай, тр€бва да продължиш да в€рваш в хората. Ѕъдете щастливи!!!!

ѕредстав€ш ли си какъв би бил животът, ако чустваш болката, ко€то причин€ваш?
    —ветът щеше да е съвсем друг.  . јзар€н

Ќищо на този св€т, не остава неизплатено....Ќе искайте много - не можете да му платите цената!

’орхе Ћуис Ѕорхес: „овек помъдр€ва прекалено късно... “очно когато вече н€ма време...

Ќапреднал
    –егистриран на
    May 2005
    ћнени€
    112
    Post Thanks / Like

«дравейте! —амо да сподел€ малко инфо.Ќа 08 €нуари ходих на интервю за ЌиЌ,но не за мене а за майка ми.јз присъствах защото т€ изобщо не говори на тукашни€"диалект",та въпросите са абсолютно стандартни,и не искат никакви документи освен ли4на карта или паспорт. “ова тука където го пишете за шоф.книжки го забравете.—покойно можете да отговорите,4е сте идвали тука за по 30 дена,през последните 2,3 или 5 години.»мето на писмото за апойтмента беше объркано но там на м€сто го сравниха с пасспорта и го коригира в аппликаци€та.ƒаже не искат и доказателство за аддрес защото ми казаха 4е писмото за аппойтмента служело за това.јко има нещо друго по конкретно питайте

23. ЅЋј√ќƒј–я anix thanked for this post
    ѕотребител јватара на ћила
    –егистриран на
    Mar 2006
    √рад
    Ўотланди€
    ћнени€
    29 438
    Post Thanks / Like

» - да - €в€вал съм се на интервю за Ќ»Ќ - през л€тото на миналата година - имах лош късмет да попадна на неточни хора на които им платих, изготвиха ми н€какви документи и получих отказ. ѕри букването на предсто€щото ми интервю ме попитаха за 1-ви път ли ще се €в€вам за Ќ»Ќ и аз отговорих - да, за първи. “ова проблем ли е ? ћогат ли да ме хванат?
    ƒа, за съжаление.

√угъл търсачка на форума

—бъднете мечтите си с Dreamland. ћо€т блог «аконът за привличането
    ¬ този форум сподел€м опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. »звин€вам се предварително, ако случайно убед€ н€кого в правотата си - не е било нарочно.
    ћол€ потребителите, които не разбират смисъла на н€кое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вмен€т н€какво свое тълкувание и се дразн€т, ако не се съглас€вам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по вс€какъв възможен начин да спазват дистанци€. Ѕлагодар€ за разбирането.

Ќов потребител
    –егистриран на
    Feb 2013
    ћнени€
    10
    Post Thanks / Like

÷итирай ѕървоначално написано от Ivan40 ¬иж мнението
    «дравейте! —амо да сподел€ малко инфо.Ќа 08 €нуари ходих на интервю за ЌиЌ,но не за мене а за майка ми.јз присъствах защото т€ изобщо не говори на тукашни€"диалект",та въпросите са абсолютно стандартни,и не искат никакви документи освен ли4на карта или паспорт. “ова тука където го пишете за шоф.книжки го забравете.—покойно можете да отговорите,4е сте идвали тука за по 30 дена,през последните 2,3 или 5 години.»мето на писмото за апойтмента беше объркано но там на м€сто го сравниха с пасспорта и го коригира в аппликаци€та.ƒаже не искат и доказателство за аддрес защото ми казаха 4е писмото за аппойтмента служело за това.јко има нещо друго по конкретно питайте
    » при мен беше така, не са ми искали нищо друго освен паспорта на интервюто. ѕитаха ме само дали си търс€ работа, казах че си търс€. јз съм тук от 2012, казах им че сам се издържам. »наче си б€х нагласил книжката като доказателство за адрес и банкова справка но т€х €вно не ги влечаха ти€ работи. «јўќ“ќ —≈ я¬я¬јћ≈  ј“ќ ≈ћѕЋќ… - ј Ќ≈  ј“ќ —≈Ћ‘-≈ћѕЋќ…ƒ! «а селф се изискват тези референций и инвойси и т.н.. Ќо ако искате си ги носете, кой както си прецени. »нтервюто беше на 9-ти, като получа писмото.. то ще се чуе..

Ќов потребител
    –егистриран на
    May 2013
    ћнени€
    20
    Post Thanks / Like

ћоле за съвет!
    »скам да кандидатствам за Ќ»Ќ. —итуаци€тами е следната:
    “ук съм от 7 месеца. ƒиректно дойдох в едно английско семейство на работа - ''момче за всичко'' най-общо казано. “а иде€та ми е да поискам от сегашни€ ми ''шеф'' (естествено никаде не фигурира че работ€ кадето и да било) да напише писмо че ми предлага работа като градинар и вече съм се настанил в къщата за гости и желае да започна възможно най-скоро, но ми е нужен Ќ»Ќ. ќЅј„≈ иде€та ми е след като дам това писмо и ≈¬≈Ќ“”јЋЌќ ако ме одобр€т за Ќ»Ќ да не започвам работа на договор тук, и от тук питането ми е проблем ли е, че за€в€ваме с потенциални€ ми работодате, че ще започвам работа на договор при него, а след това реално това да не се случи, защото нито той предполагам ще се съгласи да ми направи договор нито пък аз искам да се задържам тук а обмисл€м да си търс€ нова работа (спестете питането ''ами ако “ой не пожелае да ти напише такова писмо?'' -това не го мислете. Ѕлагодар€ предварително на отзовалите с.

Ќапреднал
    –егистриран на
    Nov 2012
    √рад
    Edinburgh
    ћнени€
    426
    Post Thanks / Like

¬ъобще не ти тр€бва писмо от него. ’ората искат паспорт, доказателство че живееш н€къде, пусни малко —¬-та по об€ви и си се €ви без да тр€бва да обремен€ваш човека и без това работиш на черно...

28. ЅЋј√ќƒј–я opa_88 thanked for this post
    Ќов потребител
    –егистриран на
    May 2013
    ћнени€
    20
    Post Thanks / Like

÷итирай ѕървоначално написано от autosvet ¬иж мнението
    ¬ъобще не ти тр€бва писмо от него. ’ората искат паспорт, доказателство че живееш н€къде, пусни малко —¬-та по об€ви и си се €ви без да тр€бва да обремен€ваш човека и без това работиш на черно...
    ќЅ–≈ћ≈Ќя¬јЌ √ќ? „е то аз мо€ интерес ли ще си гледам или... а и мисл€, че с писмо от потенциален работодател веро€тността да ми дадът Ќ»Ќ е доста по-гол€ма не мислиш ли, а в случа€ ме интересува само и единствено да получа Ќ»Ќ, а не дали обремен€вам н€кого, а и не е нещо особено да ми ''щракне'' едно писмо и само да потвърди. Ѕлагодар€ все пак за отговора autosvet , отворен съм за вс€какви предложени€ и идеи! Ќо все още ми стои питането от предни€ пост

—таро куче јватара на jhoro
    –егистриран на
    May 2011
    √рад
    "ѕо света и у нас"
    ћнени€
    7 758
    Post Thanks / Like

÷итирай ѕървоначално написано от opa_88 ¬иж мнението
    ќЅ–≈ћ≈Ќя¬јЌ √ќ? „е то аз мо€ интерес ли ще си гледам или... а и мисл€, че с писмо от потенциален работодател веро€тността да ми дадът Ќ»Ќ е доста по-гол€ма не мислиш ли, а в случа€ ме интересува само и единствено да получа Ќ»Ќ, а не дали обремен€вам н€кого, а и не е нещо особено да ми ''щракне'' едно писмо и само да потвърди. Ѕлагодар€ все пак за отговора autosvet , отворен съм за вс€какви предложени€ и идеи! Ќо все още ми стои питането от предни€ пост
    ќтговора е във въпроса ти, ама не го виждаш - много често наети се назначават на срочен/изпитателен и прочие договор. “о и затова е договор - не е брачна клетва - за да има начало и край. “ака че може да свърши още преди да е започнал и никой н€ма да се учуди.
    Ќад€вам се, че ще ме разбереш.
    Ќай ме кеф€т дървени философи - когато започнат да се пал€т.
    УAbout one-fifth of the people are against everything all of the time.Ф
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    Ќа този св€т тр€бва да си честен, само когато парамедиците те питат : -" акво сте взели?"
    √угъл търсачка на форума...............-...............ѕроверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

31. ЅЋј√ќƒј–я opa_88 thanked for this post
    Ќов потребител
    –егистриран на
    May 2013
    ћнени€
    20
    Post Thanks / Like

јми разбирам от отговора ти, че Ќ≈ е проблем да направ€ това което съм наумил (както и си предполагах но...да си питам)

Ќов потребител
    –егистриран на
    Aug 2012
    ћнени€
    81
    Post Thanks / Like

«дравейте и от мен,хайде и аз да се включа с един бърз въпрос от сери€та ...... знаете ко€
    ѕредстои ми интервю на 22/01.“ретото по ред,но този път искам да кандидатствам за наета.ѕървите две интервюта б€ха пълна катастрофа,€в€вах се като самонаета ,ана второто ме разпънаха на кръст от въпроси,дори споменаха ,че според т€х се €в€вам заради счетоводите€ ми,имаха жестоки съмнени€,а истината беше,че всичко си беше реално и клиентите и инвойсите,но както и да е,минало.
    —ега обаче искам да кандидатствам за Ќ»н на база нает,професи€та ми е готвач,работ€ от два месеца като готвач към агенци€ на база самонаето лице,от агенци€та ще ми издадат писмо,че досега съм била самонаета и съм извършвала услуги за техни клиенти ,но и че започват да ми търс€т работа на пълно работно време,когато си записах часа за интервюто ,момчето ми каза,че тр€бва да представ€ договор за работа от работодател,помислих,че не съм разбрала правилно и попитах отново,казах ,че търс€ посто€нна работа,но той ми повтори за договора.
    ¬ъпроса ми е ,според вас,дали това би било причина за отказ,тъй като аз договор все още н€мам,знам,че е достатъчно да кажа ,че си търс€ работа,ще имам и писмо от агенци€та,но все пак нещо не ми изглежда съвсем наред.........ћол€ за вашите мнени€.
    Ѕлагодар€ за отделеното време предварително.

—траница 2 от 24 ѕървиѕърви 123412 ... ѕоследнаѕоследна

»нформаци€ за темата

ѕотребители разглеждащи тази тема

¬ момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

ѕодобни теми

1.  ъде и какво да работим след 01. 01. 2014.
    ќт Arthur's Sword EXCALIBUR във форум «а новодошли и кандидат-емигранти
    ќтговори: 135
    ѕоследно мнение: 01-01-2014, 16:15
  2. ѕрава и работа след 1.1.2014
    ќт velizarv във форум «а новодошли и кандидат-емигранти
    ќтговори: 63
    ѕоследно мнение: 13-12-2013, 19:30
  3.  андидатстване за син€ карта след 2014
    ќт fshit във форум —туденти
    ќтговори: 3
    ѕоследно мнение: 05-03-2013, 08:17

ќтметки