Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 10 от общо 10
    Yes! I am promiscuous. Аватара на korry
    Post Thanks / Like

По подразбиране ЕС падна на колене пред Ситито. Българите и голямата игра.

Готови ли сте за следващите 20 много интересни години от живота ви?
    Около новогодишните и коледни празници традиционно и набързо се приемат закони, които целят да не привличат масови граждански протести, въпреки медийното им отразяване.

ЕС реши да промени правилата на играта за банките в еврозоната на 18 декември.
    В УК антибългаро-румънската истерия и излизането от ЕС са основен тон.
    Българската държава е в центъра на чудовищни интереси, свързани с енергийни доставки.
    УК си позволи откровена пряка дискриминация на студентите от БГ и РО.
    Турция успя да изтъргува визови облекчения за ЕС. С помощта на БГ. Която позволи вълна от бежанци, които Турция после "се съгласи" да прибере обратно.

Бях писал, че желая излизането на УК от ЕС, за да видя как поне веднъж британците си вкарват автогол и изтичането на капитали от Ситито. Мечтаех си за колабирал паунд, спрени доставки на храни и горива към Острова.

И бях забравил играта с кредитните агенции и че ЕС е кукла на конци. В ръцете на Ситито.
    Където решиха, че засиления евроскептицизъм на УК е оправдание да се намали рейтинга на ЕС.
    А не обратно.

Много ясно.

Сега свържете точките.

Весели празници!
    за теп откъснах цвете
    Но то омря

Тра-ла-ла Аватара на wlad
    Град
    ЛондонЪ
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: ЕС падна на колене пред Ситито. Българите и голямата игра.

Ти честно ли ?
    Всичко е игра, всичко е пари, всичко и всички са свързани!
    Де че си на 5 годинки...

Весели празници и на теб!
    Ако някога се влюбиш в УЛТРАС, бъди щастлива, защото той най-добре знае какво е обич и вярност!

trakon
    Guest

Цитирай Първоначално написано от korry Виж мнението
    ....И бях забравил играта с кредитните агенции и че ЕС е кукла на конци. В ръцете на Ситито.
    Където решиха, че засиления евроскептицизъм на УК е оправдание да се намали рейтинга на ЕС.
    А не обратно.
    Много ясно.

Сега свържете точките.

Весели празници!
    Ко речи??????
    Аз пък помислях че свалянето на кредитния рейтинг на ЕС е щото кака Меркел затегна кранчето между обществената бъчва и частните банки. Я остаи европейския кредитен рейтинг на европейците, кажи ко стаа с твоя островитянски студентски кредитен рейтинг- пуснаха ли обратно парите на българите или още се ебават с вас.

title removed Аватара на CanBoy
    Post Thanks / Like

според моето скромно мнение немците колкото и да не ми харесват заради техния манталитет на доминация макар и подтискан и прикрит си остават н 1 .това е нацията която движи света както и преди първата световна война и последвалите събития след нея така и в днешен план когато играят предизвикан неутралитет след събитията от 2 световна война.
    те просто са си сила.ама не само на книга
    За жалби и оплаквания tel.0696969-Holy Armenian Church.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от trakon Виж мнението
    Ко речи??????
    Аз пък помислях че свалянето на кредитния рейтинг на ЕС е щото кака Меркел затегна кранчето между обществената бъчва и частните банки. Я остаи европейския кредитен рейтинг на европейците, кажи ко стаа с твоя островитянски студентски кредитен рейтинг- пуснаха ли обратно парите на българите или още се ебават с вас.
    изнасилването продължава.

за Меркел не ща да коментирам, щото не знам.
    Но има дълбока философия в прехвърлянето на частен дълг къмто обществото и кога е хубаво и кога не.

Но мисля че един американски комик (лека му пръст) най-хубаво го беше казал: (перифразирам)

- Когато богатите искат да им се намалят данъците че да могат да рискуват и да създават работни места, това е Ок.
    - Когато бедните искат да им се осигурят бенефити, че да могат спокойно да рискуват - те са станали зависими от бенефит системата и са мързеливци които чакат наготово...
    за теп откъснах цвете
    Но то омря

Старо куче
    Post Thanks / Like

Готови ли сте за следващите 20 много интересни години от живота ви?
    Около новогодишните и коледни празници традиционно и набързо се приемат закони, които целят да не привличат масови граждански протести, въпреки медийното им отразяване.

ЕС реши да промени правилата на играта за банките в еврозоната на 18 декември.
    В УК антибългаро-румънската истерия и излизането от ЕС са основен тон.
    Българската държава е в центъра на чудовищни интереси, свързани с енергийни доставки.
    УК си позволи откровена пряка дискриминация на студентите от БГ и РО.
    Турция успя да изтъргува визови облекчения за ЕС. С помощта на БГ. Която позволи вълна от бежанци, които Турция после "се съгласи" да прибере обратно.

Бях писал, че желая излизането на УК от ЕС, за да видя как поне веднъж британците си вкарват автогол и изтичането на капитали от Ситито. Мечтаех си за колабирал паунд, спрени доставки на храни и горива към Острова.

И бях забравил играта с кредитните агенции и че ЕС е кукла на конци. В ръцете на Ситито.
    А не обратно.

Много ясно.

Сега свържете точките.

Весели празници!
    4г по късно мечтата ти е на път да се сбъдне
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

7. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

изнасилването продължава.

за Меркел не ща да коментирам, щото не знам.
    Но има дълбока философия в прехвърлянето на частен дълг къмто обществото и кога е хубаво и кога не.

Но мисля че един американски комик (лека му пръст) най-хубаво го беше казал: (перифразирам)

- Когато богатите искат да им се намалят данъците че да могат да рискуват и да създават работни места, това е Ок.
    - Когато бедните искат да им се осигурят бенефити, че да могат спокойно да рискуват - те са станали зависими от бенефит системата и са мързеливци които чакат наготово...
    И аз съм съгласен с теб, защо например Ричард Брансън трябва да храни една дузина английски търтеи, които ги мързи да гледат. Да не говорим , че осигурителната им система на англичаните им е много объркана. Например ако работиш много часове , после те съдират от такси, ако работиш малко нищо не ти одържат, защото разбираш ли си бил беден

Старо куче Аватара на musi
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    И аз съм съгласен с теб, защо например Ричард Брансън трябва да храни една дузина английски търтеи, които ги мързи да гледат. Да не говорим , че осигурителната им система на англичаните им е много объркана. Например ако работиш много часове , после те съдират от такси, ако работиш малко нищо не ти одържат, защото разбираш ли си бил беден
    И накрая и ти-работилият много и плащал такси за да взима търтея бенефити,ако нямаш частна пенсионна осигуровка получаваш същата пенсия,както не работещите търтеи .
    Да не говорим,че пенсията е една от най ниските в ЕС.

" Тъп си ,че слушаш чалга,а слушаш чалга защото си тъп."

Post Thanks / Like

Тая държава (УК) нито е социална нито е божем меритократична
    Всъщност е държава на абсурди връзки и прочее обществени недъзи - същите срещу които някои викаха се де се навремето преди мнооооого (30)години
    за теп откъснах цвете
    Но то омря

Напреднал
    Post Thanks / Like

Тая държава (УК) нито е социална нито е божем меритократична
    Всъщност е държава на абсурди връзки и прочее обществени недъзи - същите срещу които някои викаха се де се навремето преди мнооооого (30)години
    Добро утро!

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. колене на прасе в UK
    От captain caveman във форум Кулинарен кът
    Отговори: 55
    Последно мнение: 21-12-2010, 22:51
  2. Отговори: 3
    Последно мнение: 04-11-2006, 14:56
  3. Лаптоп върху мъжки колене води и до безплодие
    От Suzanne във форум Здраве и здравеопазване
    Отговори: 3
    Последно мнение: 09-05-2006, 12:52

Отметки