Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 38
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране Британското правителство иска да ограничи броя на имигрантите до 75000+въвеждане на тест за език

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Британското правителство иска да ограничи броя на имигрантите до 75000+въвеждане на тест за език

М-да ... би могло ... ама вас и нас какво ни засяга - става дума за е/имигранти. Българите сме пълноправни европейски граждани и кой, кога и къде ще живее - си е само негов избор.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Post Thanks / Like

По подразбиране За: Британското правителство иска да ограничи броя на имигрантите до 75000+въвеждане на тест за език

Точно си пише за имигранти от ЕС, а не извън ЕС. Ти може да си гражданин на ЕС, ама нямаш тия права като на англичанин

4. БЛАГОДАРЯ Qgelo thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Тия неща ще минат през евро съда. Не разбирам, защо, Англия, която определено не изповядва евро ценостите използва само привилегиите на общностната система. Тая работа не става , като в оная приказка:" К.ра до края и душата в рая"! Или ще трябва да се откажат от великоимперския начин на мислене или да се пробват като държава извън общността!

Banned forever Аватара на Arthur's Sword EXCALIBUR
    Град
    Yorkshire
    Post Thanks / Like

Не знам отде ще ги вземат тези 75 000 емигранта годишно и то само от ЕУ. Що не кажат по колко ще приемат от извън ЕУ?
    Не поглеждай с гняв назад.

Град
    Yorkshire
    Post Thanks / Like

Най-много да се юрнат прочелите новината, да идват в УК през януари-февруари от уплах, че по-нататък квотата ще се изпълни.

СМИ -A Аватара на Qgelo
    Град
    [email protected]
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от three Виж мнението
    или?
    какво ще последва?
    ще изразим бурни протести и те ще се чувствст засрамени .А на тях много им пука от тая работа, та чак през оная другата им работа.Преди мисля че повече от месец в някъква такава тема писах, да не се хранят някакви илюзии за някаво си законодателство на европейския съюз и тем подобни квото рашат англетат тва ще направят.Ама ще ги санкционират, ще ги накажат .К'o?!?Просто всеки трябва да помисли как да си направи нещата стабилни спрямо евентуални неблагориятни развития на обстановката..
    Да подкрепим Силвия/rosepetal/ като се регистрираме чрез нея във фирма за заплащане на ток,телефон, вода, газ, интернет,телевизия .Обадете се на лични съобщения на Силвето.на този link
    http://www.bghelp.co.uk/forums/members/rosepetal.html
    http://www.bghelp.co.uk/forums/%C2%F...%E9%EA%E0.html

Post Thanks / Like

Ако помислиш реално, тия неща са почти невъзможни да се случат. Хайде да се спрем на първото-Британското правителство иска да ограничи броя на имигрантите до 75000. Кой ще те изгони от страната, при условие, че си гражданин на ЕС и винаги можея да кажеш, че отиваш на гости при роднина, а ти си седи колко си искаш, някой ще тръгне ли да ти води бройка под кой номер си минал. Второто-въвеждане на тест за език , хубаво, ама ако си търсиш работа от тяхното бюро по труда. Ако си намериш от интернет, вестници, частни агенции или пък някой работодател му трябва спешно човек и те хареса теб. Тия техните политици май са по зле от нашите

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от three Виж мнението
    или?
    какво ще последва?
    Какво да последва? Който не одобрява общите правила , поема по пътя, който намира за добър за себе си! Няма нищо лошо! В настоящия момент, правилата са такива! Никой не лимитира количествата продукт(финансов или материален), произведен в Англия, който може да бъде реализиран на пазара на своята страна! Не може да търсиш само собствените си ползи.

dobra i losha Аватара на ilianaL
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Kearny Виж мнението
    Какво да последва? Който не одобрява общите правила , поема по пътя, който намира за добър за себе си! Няма нищо лошо! В настоящия момент, правилата са такива! Никой не лимитира количествата продукт(финансов или материален), произведен в Англия, който може да бъде реализиран на пазара на своята страна! Не може да търсиш само собствените си ползи.

Кой казва,че не може? Аз, ти и маса други безгласни букви...и кво...нещата пак си стават,както те си искат.Е,да може да отнеме време,но не съм видяла някои английски политик да трепери от ЕC,а още по-малко от изкуствено напъващите се за пред обществото разни евро депутати/ки.Сценария е измислен отдавна.

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Британското правителство иска да ограничи броя на имигрантите до 75000+въвеждане на тест за език

Споко BBC News - European Union migrant cap plan illegal, says Nick Clegg нищо няма да стане

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Британското правителство иска да ограничи броя на имигрантите до 75000+въвеждане на тест за език

Хмм мен какъв ме смятат като съм взел UK гражданство.
    Тези статистики как ги смятат сигурно и те не знаят.

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Старо куче Аватара на musi
    Post Thanks / Like

След 5 минути по BBC 1-от 20.30 Panorama -за Румъния и България
    Аааа само за Румъния май ще е ...

" Тъп си ,че слушаш чалга,а слушаш чалга защото си тъп."

Напреднал Аватара на Firefly77s
    Град
    North Yorkshire
    Post Thanks / Like

засега само циганите им показват.това не е Румъния

Град
    Yorkshire
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Британското правителство иска да ограничи броя на имигрантите до 75000+въвеждане на тест за език

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението

...
    И защо отново сме в едно квадратче с Румъния?!

и бивш platini i kanaritenapred
    Post Thanks / Like

It is not possible

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: Британското правителство иска да ограничи броя на имигрантите до 75000+въвеждане на тест за език

Цитирай Първоначално написано от Arthur's Sword EXCALIBUR Виж мнението
    И защо отново сме в едно квадратче с Румъния?!
    С кой идкаш да си заедно с Швейцария ли.
    То и Пакистан са заедно с Бангладеш.

Град
    Yorkshire
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: Британското правителство иска да ограничи броя на имигрантите до 75000+въвеждане на тест за език

С кой идкаш да си заедно с Швейцария ли.
    То и Пакистан са заедно с Бангладеш.
    Е да, ама между Румъния и България има доста голяма разлика в броя на населението. Да не си мислиш, че тази бройка 141 000 трябва да се раздели поравно между нашето население от 7 млн и тяхното от 21 млн? Съотношението трябва да е поне 1:3, което не става ясно от някакво си усреднено квадратче.
    Освен това така са ни написали, сякаш сме отделно от Източна Европа.

Старо куче Аватара на cocaloca
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Британското правителство иска да ограничи броя на имигрантите до 75000+въвеждане на тест за език

Хмм мен какъв ме смятат като съм взел UK гражданство.
    Тези статистики как ги смятат сигурно и те не знаят.
    "by country of birth" е статистиката. теб те броят за бг, включително и хора които са имигрирали тук като деца с родителите си и отдавна са интегрирани и "сетълд".

На мен пък ми е мн интересно, ако решат наистина да въведат бройка лимит как точно ще стане и как точно ще ги броят. не могат на летището да ти кажат- сори, ама не можеш да влезеш щото си 75001-вия за тази година, ела догодина

Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Прах в очите на избирателите е това.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от cocaloca Виж мнението
    "by country of birth" е статистиката. теб те броят за бг, включително и хора които са имигрирали тук като деца с родителите си и отдавна са интегрирани и "сетълд".

На мен пък ми е мн интересно, ако решат наистина да въведат бройка лимит как точно ще стане и как точно ще ги броят. не могат на летището да ти кажат- сори, ама не можеш да влезеш щото си 75001-вия за тази година, ела догодина
    Да и трябва да си някакъв пълен тъпунгер, ако тръгнеш да им се обясняваш на летището за какво идваш в Англия. Като кажеш, че отиваш на почивка или да се видия със стар познат, нищо немогат да ти кажат.

Старо куче Аватара на musi
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Да и трябва да си някакъв пълен тъпунгер, ако тръгнеш да им се обясняваш на летището за какво идваш в Англия. Като кажеш, че отиваш на почивка или да се видия със стар познат, нищо немогат да ти кажат.
    Септември,като се връщахме от отпуска на Gatewsk имаше 2-ма-жена и мъж,които чакаха след паспортната проверка ,питаха (не всички,а изборно) от къде идвате и какво гражданство сте и записваха.Съпруга ми точно да отговори ,че сме българи,ама аз го преварих и казах-от София с английски паспорти.Не съм човек,който ще размахва UK паспорт,но тези определено събираха информация за бройката на пристигащите българи.По лицето на жената се изписа разочарование,а аз се бях нахилила,като тиква.Съпруга ми после ме попита-защо?-а аз му казах-приличат ми на членове на UKIP ,а аз им намалих бройката с 2-ма.
    Мисля ,че и така могат да събират неофициално информация.

" Тъп си ,че слушаш чалга,а слушаш чалга защото си тъп."

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче Аватара на cocaloca
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от musi Виж мнението
    Септември,като се връщахме от отпуска на Gatewsk имаше 2-ма-жена и мъж,които чакаха след паспортната проверка ,питаха (не всички,а изборно) от къде идвате и какво гражданство сте и записваха.
    Мисля ,че и така могат да събират неофициално информация.
    друг път ако ти се случи такова нещо ТИ ги препитай набързо какви са, що са и с какво право се интересуват от персоната ти. ако не са от бордър аджънси или подобно им кажи, че си китайка

Град
    Yorkshire
    Post Thanks / Like

Съседи англичани се завърнаха в събота от Франция с кола и казаха, че край ферито имало опънат лагер - те не знаеха какви са, но изказаха предположение, че са българи и румънци в очакване на 1ви януари...

Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 0
    Последно мнение: 05-12-2011, 08:50
  2. Лондон ограничава броя на имигрантите
    От Suzanne във форум Новини от и за UK
    Отговори: 0
    Последно мнение: 20-10-2008, 14:54
  3. Отговори: 4
    Последно мнение: 19-10-2006, 10:34
  4. Отговори: 0
    Последно мнение: 10-10-2006, 16:15
  5. Отговори: 1