Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 10 от общо 10
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Question Dental Nurse Qualification 1 year once a week 18.00-21.00h+help to get part-time or full time placement-???

Здравейте всички,

отдавна не съм писала тук, но редовно чета.
    Някой чувал ли е и има ли собствен опит или такъв на негови познати с тези курсове за Dental Hyegiene Nerse, които се рекламират в Gumtree и са за 1 година, веднъж седмично от 18.00-21.00ч и ти помагат да си намериш или парт-тайм или фул тайм работа докато учиш и така се получава най-бързата квалификация-само за 1год с добър практически стаж, понеже нали ще работиш това за което ще учиш като обещават плейсмънт в кратки срокове от започването на курса като разбира се не гарантират нито кога ще започнете, нито на какво заплащане, нито някъде упоменават колко струва курсът им, нито дали ще ви помогнат да си намерите фул или парт-тайм работа.

Моля ако някой знае нещо повече или е чувал или познава някой изкарал такъв курс да ми пише!
    Благодаря ви и весели празници!

2. ХАРЕСВАМ! V_D_4 liked this post
    Sarah
    Guest

По подразбиране За: Dental Nurse Qualification 1 year once a week 18.00-21.00h+help to get part-time or full time placement-???

И аз съм на тая тема от известно време. Тук при мен в Шотландия има една фирма, която провежда 1-шни курсове, а другят вариат е колеж. Аз разговарях с тая компания и доста се бях навила, курса беше 1090 паунда , и после отделно за изпитите който не са хич евтини. Обаче след яколко разговора/ те разбира се не гарантират работно място, но помагат/ и след търсене на ревюта в нета ми стана ясно, че работа няма да ми намерят. А по време на курса трябва задължително да практикуваш. Така, че става малко параграф 22.. Плащаш, но не намираш раота и после какво?! Всъщност рядко но се срещат обяви за трейни дентал нърсе от работодател, и тогава към някой колеж може да се почне курс който е без начална дата. А всъщност към коя компаня са курсовете. ТУк са Хариет Елис. Оторизирани са, проверих ги, но не са с висок рейтинг.

4. БЛАГОДАРЯ wisdom thanked for this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Dental Nurse Qualification 1 year once a week 18.00-21.00h+help to get part-time or full time placement-???

Sarah, само ти си се вкл. по моята тема, а аз ти се извинявам за ужасно късното влизане, но имах проблеми и изобщо не съм влизала и сега пак съм в търсене на истината, но като гледам как е тръгнала тази тема от Дек2013 до сега нямам много надежда да се получи инфо от първа ръка, т.е. от някой който се е записал или завършил такъв курс.Кажи при теб как стоят нещата към днешна дата?Аз освен хариет елис намерих още ABI college, Soth London college, City&Guilds i още един куп, даже има и онлайн курс и е оторизиран, но според това което прочетох и гледах като видео в сайта им останах с впечатление, че е за такива, които вече работят и само имат нужда да положат изпита и да се регистрират като квалифицирана сестра.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Никой ли не работи или учи в тази сфера? Може и зъболекари да се включат, знам че има доста в УК, може и те да внесат малко светлина относно помощния си персонал. :-)

Старо куче Аватара на BMW6
    Post Thanks / Like

Колкото и да подканяш хората, след като няма такива какво очакваш да ти пишат ?
    It takes 42 muscles to frown, but only 4 to lift your middle finger….

Ж.Обрешков Аватара на KOCMOHABT
    Град
    Толбухин
    Post Thanks / Like

Wisdom
    Познавам 2 момичета, които са започнали курса и са доволни че имат работа различна от чистене на къщи. Перспективите им са да продължават да работят като такива.
    Дори и жена ми сподели, че се чуди дали да започне.
    Ще се радвам ако го направи
    think different

9. БЛАГОДАРЯ wisdom thanked for this post
    MasterBlaster Аватара на jimmbo
    Град
    Lundun
    Post Thanks / Like

Моя позната започна Dental Nurse курс преди известно време, мисля че беше една събота в месеца ако не се лъжа.
    Курса се провеждаше в The Royal London Hospital на Whitechapel.
    Условието при записването беше да намери къде да практикува докато учи.
    Намери си part-time работа от където съответно искаха да е записала курс, но мисля че не и плащаха нищо първите няколко месеца.
    В последствие се отказа заради лошото заплащане около 50 на ден (6.00 - 6.50 на час).

11. БЛАГОДАРЯ wisdom thanked for this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Благодаря на двамата включили се, а знаете ли дали тези ваши познати имат сертификат за владеене на английски език и дали е ТОЕФЛ или ИЕЛТС или някой друг като примерно на Кеймбридж или просто нивата Б1, Б2,Ц1(извинете на кирилица съм)??А работата парт-тайм сама ли си я намери познатата ви или и помогнаха от курс провайдера?

Ж.Обрешков Аватара на KOCMOHABT
    Град
    Толбухин
    Post Thanks / Like

За кетапи по английски незнам, но кабинетите са си ги намерили сами, чукайки от врата на врата.
    think different

14. БЛАГОДАРЯ wisdom thanked for this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Благодаря !

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Относно типа на курса full/part time и Жълта карта
    От inkobni във форум Registration Certificates
    Отговори: 15
    Последно мнение: 29-01-2013, 14:59
  2. Отговори: 1
    Последно мнение: 13-01-2012, 20:31
  3. full time или part time студент за жълта карта
    От Nasi във форум Студенти
    Отговори: 14
    Последно мнение: 20-06-2008, 17:19

Отметки