Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 14 от общо 14
    glitter sniffer Аватара на Green_Blood
    Post Thanks / Like

Exclamation Пътуване в последния момент..

Здравейте!
    Пиша тук с няколко доста спешни въпросителни...

Много вероятно е да ми се наложи да пътувам до България в близките 3 до 5 дни, като остана там до 3ти-4ти Януари... общо взето - търся изгоден полет. Полет, защото времето ми е ужасно ограничено и няма да имам възможността да пътувам с автобус 6 дни в двете посоки. Проблемът е, че са празници и цените на полетите са умопомрачителни... за датите, на които планувам да пътувам, ще трябва да платя 1.100 паунда на компанията, с която пътувам по принцип - BA, което нещо не ми се нрави... България Air също не държат по-ниски цени...
    Мога да се ровя из интернет и да намеря полети за по-сносни пари, но не ми се ще да попадна на някоя излъгация, затова бих искала да чуя мнения за нещо сигурно, нещо, което си струва, нещо, което сте опитвали? Вие или ваши познати...

И още нещо: чувала съм, че има хора, които практикуват следното: отиват на летището без резервация/билет в деня на полета и се надяват да има останали места. По принцип е изгодно за компанията да продаде тези места, та дори и в последния момент и ми се струва логично да ги дава на безценица.
    Някой знае ли дали това наистина е така? Някой въобще пробвал ли е?

PS: Благодаря предварително и Благодаря много на Zara за упътването! ;>
    Последно редактирано от Green_Blood : 19-12-2005 на 23:16

Старо куче Аватара на kekata
    Град
    London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Пътуване в последния момент..

пробвай с Wizz Air не съмсигурен дали това е името, с прекачване в будапеща, мой приятел скоро си купи ендопосочен от БГ за 90 лири

Старо куче Аватара на Зъбаря
    Град
    Leeds
    Post Thanks / Like

Аз си търсех билети преди време за пътуване около коледа, но с връщане след 10-ти януари. Най-изгодното което намерих беше на Al Italia 128 паунда от Heathrow do Sofia със смяна в Рим. WIzzAir имат евтини билети, но около празниците и техните цени са към 180-200-в едната посока.

P.S. Сега проверих за Ал Италия, имат все още билети на тази цена, но на 26дек... провери сама за датите които те интересуват. www.alitalia.com Аз лично проверих за датите в сайта и си го резервирах по телфона и ми излезе с около 20 паунда по-евтино(нямам представа защо). Аз досега не съм пътувал с тях, но предполагам че са сериозна компания
    И още нещо: чувала съм, че има хора, които практикуват следното: отиват на летището без резервация/билет в деня на полета и се надяват да има останали места. По принцип е изгодно за компанията да продаде тези места, та дори и в последния момент и ми се струва логично да ги дава на безценица.
    Аз не бих рискувал точно сега-по празниците, макар че сигурно има шанс да се освободят места
    Последно редактирано от Зъбаря : 19-12-2005 на 23:26
    Wherever you go, wherever you be, THE HOME is the best,wherever you live...

Great Warrior's Killer Аватара на DARK WARRIOR
    Град
    London's Jungle
    Post Thanks / Like

Cool Re: Пътуване в последния момент..

Цитирай Първоначално написано от Green_Blood
    Здравейте!
    Пиша тук с едно няколко доста спешни въпросителни...

Много вероятно е да ми се наложи да пътувам до България в близките 3 до 5 дни, като остана там до 3ти-4ти Януари... общо взето - търся изгоден полет. Полет, защото времето ми е ужасно ограничено и няма да имам възможността да пътувам с автобус 6 дни в двете посоки. Проблемът е, че са празници и цените на полетите са умопомрачителни... за датите, на които планувам да пътувам, ще трябва да платя 1.100 паунда на компанията, с която пътувам по принцип - BA, което нещо не ми се нрави... България Air също не държат по-ниски цени...
    Мога да се ровя из интернет и да намеря полети за по-сносни пари, но не ми се ще да попадна на някоя излъгация, затова бих искала да чуя мнения за нещо сигурно, нещо, което си струва, нещо, което сте опитвали? Вие или ваши познати...

Рожденния си ден ли бързаш да празнуваш в Родината?!
    Stand and fight
    Live by your heart
    Always one more try
    I'm not afraid to die
    Stand and fight
    Say what you feel
    Born with a heart of steel
    .

glitter sniffer Аватара на Green_Blood
    Post Thanks / Like

Много благодаря за скоростните отговори!
    Проверих и Wizz Air и Alitalia! Полезно!
    Все пак с Alitalia ще ми е около 360 паунда, което за момента е най-евтината тарифа и което си е просто прекрасно, макар че има две смени... с Wizz Air през Будапеща е малко по-скъпо...
    Благодаря ви страшно много!!!
    DARK_WARRIOR: ами ставам на 18, по дяволите ;> много държа да си ги отпразнувам там... за съжаление не това е основната причина...

Great Warrior's Killer Аватара на DARK WARRIOR
    Град
    London's Jungle
    Post Thanks / Like

Много благодаря за скоростните отговори!
    Проверих и Wizz Air и Alitalia! Полезно!
    Все пак с Alitalia ще ми е около 360 паунда, което за момента е най-евтината тарифа и което си е просто прекрасно, макар че има две смени... с Wizz Air през Будапеща е малко по-скъпо...
    Благодаря ви страшно много!!!
    DARK_WARRIOR: ами ставам на 18, по дяволите ;> много държа да си ги отпразнувам там... за съжаление не това е основната причина...
    Ами дано другата причина да не е лоша поне!
    А тия Wizz Air май е по-добре да не се забъркваш,ако имаш друг избор:
    http://bghelp.co.uk/forums/showthread.php?t=5328
    Stand and fight
    Live by your heart
    Always one more try
    I'm not afraid to die
    Stand and fight
    Say what you feel
    Born with a heart of steel
    .

.
    Post Thanks / Like

Съветвам те да отделиш още 1-2 часа и да потърсиш в и-нет за по-добри цени.
    Има стики тема с доста търсачки, надявам се все от някъде ще се появи по-евтин билет.

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Тъи като започна и туристическия сезон можеш да се пробваш и на чартърите до София.Лошото е,че са само за една седмица. Аз лично съм пътувала от БГ насам с чартър,чаках на летището до последния момент преди да ми продадат билет. Варианта става ,стига да имаш възможност да отлагаш в дните. Чула съм,че този номер става и оттук към БГ,но не съм опитвала. Иначе съм си купувала билет за Ј79 за чартър - зимата.

Град
    Leeds
    Post Thanks / Like

И аз ти препоръчвам да отделиш малко повече време, ще намериш по-евтин билет със сигурност!
    Провери www.lastminute.com
    www.kelkoo.co.uk
    www.opodo.co.uk

taken Аватара на gomorrah
    Град
    at home
    Post Thanks / Like

С Алиталия никога повече няма да пътувам - както се оказа от разговорите ми с другите спътници отменянето на полетите им си е всекидневие. Предложиха ни полет с прикачване в Рим (първоначално беше Милано) в 11.30 вечерта, при условие, че полета беше в 6.30 сутринта. И как да се прибера в къщи посред нощите като не съм от София. Казаха, че на връщане билетите си важат, но разбрах, че няма нищо подобно и трябваше да чакам да видя дали ще има останали места - а ако нямаше?
    Дори и по-скъпо да ми излиза с други компании никога няма да ползвам италянската
    Friends don't let friends get friends haircuts.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Destination: Plovdiv, Bulgaria (PDV) Adult Child
    Departure: London Gatwick, England (LGW) Ј59.00 Ј59.00
    Sat, 31 Dec 2005 at 15:35 for 7 nights
    Return Arrival Time: 22:50
    Resort: Flight Only
    Hotel: Flight Only
    Board Basis: Flight Only (FO)

http://www.clingantravel.com/charterflights.asp

Напреднал
    Post Thanks / Like

From: Gatwick (LGW)
    To: Sofia, Bulgaria (SOF)
    Depart: Dec 30, 2005
    Book by: Dec 29, 2005
    Nights: 8
    Ј89 Rtn Book with: Dial-A-Flight

0870 333 4488

Opening hours
    Mon - Fri : 9am - 8pm
    Sat : 9am - 6pm
    Sun : 9am - 6pm

TheLastOne Аватара на turmans
    Post Thanks / Like

Здравейте!
    Пиша тук с няколко доста спешни въпросителни...

Кажи ми точните дати и ще видим какво може да се направи.

Град
    Leeds
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от gomorrah
    С Алиталия никога повече няма да пътувам - както се оказа от разговорите ми с другите спътници отменянето на полетите им си е всекидневие. Предложиха ни полет с прикачване в Рим (първоначално беше Милано) в 11.30 вечерта, при условие, че полета беше в 6.30 сутринта. И как да се прибера в къщи посред нощите като не съм от София. Казаха, че на връщане билетите си важат, но разбрах, че няма нищо подобно и трябваше да чакам да видя дали ще има останали места - а ако нямаше?
    Дори и по-скъпо да ми излиза с други компании никога няма да ползвам италянската
    Аз вече използвах услугите на Alitalia, мога да кажа, че като цяло впечатленията ми са добри. Нямаше никакви неуредици, обслужването също е добро. Храната е малко мизерна но все пак това не е най-важното. А, и освен това-на връщане пътувах на 13-ти(петък), и всичко си беше ОК :D

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Последния жив мъж, роден през 19 век
    От Kearny във форум Общ форум
    Отговори: 10
    Последно мнение: 14-06-2013, 10:02
  2. Заем и IELTS в последният момент
    От Paint във форум Образование в UK
    Отговори: 2
    Последно мнение: 24-05-2012, 18:33
  3. Отговори: 13
    Последно мнение: 03-12-2009, 08:17
  4. Британски туристи се спасиха в последния момент