Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси

Виж резултатите на анкетата: По-щастливи ли сте в Обединеното кралство, отколкото в България?

Гласували
74. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • В Обединеното кралство съм по-щастлив/-а.

32 43,24%
  • Не намирам разлика.

8 10,81%
  • В България бях по-щастлив/-а.

22 29,73%
  • Планирам емиграция и очаквам да съм по-щастлив/а в Обединеното кралство.

6 8,11%
  • Планирам емиграция, но не очаквам да съм по-щастлив/-а в Обединеното кралство.

0 0%
  • Не мога да преценя.

6 8,11%
Страница 1 от 6 123 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 141
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Question По-щастливи ли сте във Великобритания, отколкото бяхте в България?

Прочетох този материал за Дания, която е излязла първа като "най-щастлива" страна, разгледах и официалната класация тук. Гледах и видеото - усмихнати, изглеждащи доволни от живота хора, обясняващи какво е това тяхно специфично понятие "хюге" или както там се произнася - нещо като домашен уют, който явно увеличава усещането за щастие в тази страна, в която слънцето грее относително малко и е доста студено.

Дания излиза на първо място в тази класация по щастие, Великобритания се нарежда на 22-ро, а България е на 144-то, дори след Афганистан. От бившите комунистически страни на най-предно място намерих Чехия - 39-та, Словения - 44-та, Словакия - 46-та, Полша - 51-ва. Изненадващо за мен, Молдова на 53-то място, Хърватска на 58, Албания на 62-ро, Черна гора - 80, Косово - където имаше война не толкова отдавна - на 83-то място...

Усещането за щастие е много лично и сигурно при всеки човек не зависи точно и само от тези фактори - от какво зависи при вас? Повиши ли се личното усещане за щастие, след като се преместихте да живеете във Великобритания? Ако сте още в България, очаквате ли да станете по-щастливи, като се преместите?
    Пълният наръчник за емигранта във Великобритания
    Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането

Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче Аватара на rosbg
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: По-щастливи ли сте във Великобритания, отколкото бяхте в България?

Мисля да изчакам първо твоя отговор....
    Don't dream your life, live your dreams.

По-страшен от СПИН -а, по-опасен от рака...сега за сега си остава простака!

Има ли смисъл, като няма значение....

Старо куче Аватара на Virginblack
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: По-щастливи ли сте във Великобритания, отколкото бяхте в България?

Тая статия е пълна глупост. Щастието е нещо толкова индивидуално, а ако е вярно написаното там,почти всички българи работят доброволно... Примерно сега си мисля, че за последната книга, която преведох 544 стр. колежката, която я превежда за немския пазар ще вземе 18 600 евро и й дават три месеца, за да не се умори, пък аз я правих за три седмици и половина без да сля и ще взема доста под 1/ 10 от това, което взема тя, а цената на книгите в БГ и тука е само умножено по 2... значи съм доброволка, нали така. А да не си припомням, че в доста острови на Дания източникът на щастие е да се съберат да изколят няколко стотици делфини... па де да знам, може и да са щастливи. Държавата може и да допринася за комфорта на човека, но едва ли топлият транспорт ме е направил по-щастлива. Колелетата също. Как има хора, дето им се занимава с подобни статистики. Да хванат да извадят някоя и друга истина ли. Но не е било, няма и да бъде.
    As for those of you not related to me, as sloshed as I may be, you may sod off.

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от rosbg Виж мнението
    Мисля да изчакам първо твоя отговор....
    Аз съм гласувала. Имам и по-подробен отговор, но ще го споделя по-късно.
    Пълният наръчник за емигранта във Великобритания
    Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането

Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Професионалист Аватара на lazgaloto
    Post Thanks / Like

Ко....абсолютли НЕ

Старо куче Аватара на rosbg
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Имам и по-подробен отговор, но ще го споделя по-късно.
    Ще изчакам, аз не бързам.....
    Don't dream your life, live your dreams.

По-страшен от СПИН -а, по-опасен от рака...сега за сега си остава простака!

Има ли смисъл, като няма значение....

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Там където има ред, има и просперитет.
    Аз лично се чувствам един много щастлив човек в уредена държава като Великобритания. В България простотията се цени и може би след някоя друга година ще се вписва в СВ-тата.
    Доктор разглежда рентгенова снимка:
    - Да-а-а! Ключицата е счупена, две ребра са пукнати. Няма страшно! С Photoshop ще оправим всичко!

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

Аз се чувствам по щастлив тук.
    Създадох семейство имам си дом, чувствам се у дома.

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

променящ се Аватара на Mariana Dimitrova
    Post Thanks / Like

Гласувах с 'не намирам разлика'.

Твърдо не съм щастлива в Англия (не съм живяла в Шотландия и Уелс, за там не знам).

Но за мен беше много трудно и в България.

2013 беше изключително тежка година. Подадох около 1000 job applications. Успях да намеря само временна работа, в която се изискваха лингвистични умения, които местните нямат.

Трябва да си призная, че съжалявам, че дадох толкова много пари за образование.

Трудно изкарани пари.

Започвам работа през декември на позиция, на която заплащането е по малко от минималната работна заплата на час. Позицията е постоянна, най - сетне ще съм с employee status, но имам 6 месечен пробен период. Работата, която ще върша, е висококвалифицирана, аз ще съм единствената чужденка. Не знам как ще свързвам двата края след като си платя наема, като трябва да съм представителна, да купувам дрехи, обувки, да се грижа за косата, ноктите си и всичко друго.

Дори и да ми повишат заплатата с хиляда паунда след 6 месеца, пак ще е убийствено ниска за такъв тип работа.

Събраният стаж не води към квалификация. Отгоре на всичко е в сфера на правото, която е толкова рядка ( и нископлатена), че фирмите, които изискват стаж, няма да я сметнат за 'релевантна'.

Не знам докога ще продължи това мъчение.

Наближавам permanent residence, но до гражданство (поданство!) има още време. Твърдо обмислям да си сменя името (ако оцелея дотогава!).

Всичко това ми се отразява на здравето.

Но в България нямам никого и нищо.

Така че, стоя тук.

Не съм щастлива.
    Be prepared to walk the extra mile...

Yes! I am promiscuous. Аватара на korry
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Mariana Dimitrova Виж мнението

Твърдо не съм щастлива в Англия (не съм живяла в Шотландия и Уелс, за там не знам).

2013 беше изключително тежка година. Подадох около 1000 job applications. Успях да намеря само временна работа, в която се изискваха лингвистични умения, които местните нямат.

Трудно изкарани пари.

Започвам работа през декември на позиция, на която заплащането е по малко от минималната работна заплата на час. Позицията е постоянна, най - сетне ще съм с employee status, но имам 6 месечен пробен период. Работата, която ще върша, е висококвалифицирана, аз ще съм единствената чужденка. Не знам как ще свързвам двата края след като си платя наема, като трябва да съм представителна, да купувам дрехи, обувки, да се грижа за косата, ноктите си и всичко друго.

Дори и да ми повишат заплатата с хиляда паунда след 6 месеца, пак ще е убийствено ниска за такъв тип работа.

Събраният стаж не води към квалификация. Отгоре на всичко е в сфера на правото, която е толкова рядка ( и нископлатена), че фирмите, които изискват стаж, няма да я сметнат за 'релевантна'.

Наближавам permanent residence, но до гражданство (поданство!) има още време. Твърдо обмислям да си сменя името (ако оцелея дотогава!).

Така че, стоя тук.

Не съм щастлива.

Много хора са така като теб.
    Амбиции, които ги разболяват.

И аз си мечтая да стана милиардер, но съм щастлив с моите реднекс приятели и вече съм в равновесие с работническо селския ми произход.

Всъщност чудя се с този акъл (надушвам го ама може и да се лъжа) защо си допуснала да те разболяват някакви лайнянковци и се блъскаш с другите за корпоративната цицка.

Ако продължиш така ще осъмнеш в спешното
    борбата (която губим и сигурно ще изгубим) сега е за повече директни долари в ес без посредничеството на паунда...

Post Thanks / Like

Благодаря ти, Korry, за разбирането и човещината.

Не знам как ще се справя оттук нататък без твоите прозрения за живота.

Да ти се връща, в пъти, добротата, разбирането и човещината, които даваш на другите!

Post Thanks / Like

Благодаря ти, Korry, за разбирането и човещината.

Не знам как ще се справя оттук нататък без твоите прозрения за живота.

Да ти се връща, в пъти, добротата, разбирането и човещината, които даваш на другите!
    вече съм свикнал да ми харесва, когато хората оценят съветите ми.
    дано никога повече в живота ми не ми се наложи да кандидатствам за роб на някой.
    а в редките случаи когато това е част от по-голям мой план, едва ли ще се чувствам зле, ако не стане.
    Схемата с план Б (винаги план Б) работи безотказно.

Да се затвърдя като мъдрец:
    "Пътят към щастието почва с подготовка и приемане на най-лошия вариант"

Ийзи! Навън грее слънце!
    борбата (която губим и сигурно ще изгубим) сега е за повече директни долари в ес без посредничеството на паунда...

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Мариянче, стига. Не и тук. Не започвай темата отново.

Според мен просто в твоя бранш са консервативно племе. Това не е защото са британци или щото ти не си. Навсякъде е така в този бранш, не само в Англия. Не опира до националност.

Иначе темата пита къде си по-щастлива. Сигурен съм, че ако си сложиш ръката на сърцето, можеш да си отговориш.
    Колкото до класацията, според мен не само е крайно субективна, но до голяма степен и не отговаря на истината. За тези по високите етажи и средната класа нещата все още са много добре, но работническата класа в момента изнемогва във всяка една държава. И никой не може да ме убеди, че английските working-class представители са по-щастливи от тези в Словения например. От българските може би, но главно заради по-малкото политически кризи в Англия и по-ниската безработица към днешна дата. Но и те си спомнят със свито сърце и премрежен поглед, на по цигара, "времето на Блеър" и им се струва, че тогава е било по-добре.
    Иначе аз няма да гласувам в анкетата, защото по начало такъв тип класации и сравнения ми се струват безсмислени.

Едит: Предпоследният отговор очаквано е събрал 0 гласа до момента. Мисля направо да го изключите от анкетата.. I mean... кой, за Бога, ще тръгва изобщо някъде, ако няма надежди за по-добър/щастлив живот?

Post Thanks / Like

Аз не обичам да влизам в спорове по форуми.

За мен: безсмислено губене на време и енергия.

Не е само в моя бранш. Опитвала съм в най-малко 5 алтернативни 'индустрии' (както казват местните).

Non profit organisations included.

Не става.

Погледни новините от сайта на bbc от днес. Намушканото момче от Шри Ланка е завършило през 2011. И е разнясало пици почти 3 години. През което време вероятно е успяло да се добере до indefinite leave to remain.

През лятото работех по проект само с чужденци. Проблемите (дали ги признават открито или не) - същите.

Ти, mate, си от лагера на 'позитивно мислещите'. Статистики, новини - минават и заминават.

Важно е да е позитивно...Всичко може, всичко става...

Аз, обратно. Не обичам simple answers to massively complicated issues.

Щото такива неща в живота няма.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Вярно е, ЮК завлича в ритъма на съревнованието и амбициите само растят и растят. Там където живея обикновеният стандартен 3-бед семеен дом е над 1млн, има още доста да бачкам за да го купя на семейството си

Кога пристига "примиряването" с живота? На 40? На 50? или никога?

Post Thanks / Like

Няма болни амбиции, няма съревнования...

Наскоро, в реч на политик (либерал демократ), открито се започна дебат за това, че меритокрацията е илюзия, на която общество не бива да се гради.

Моля?! Я пак?!

Нема да отделям време да търся линк. Моля да се използва гугъл.

Има една мисъл на известен англичанин, която казва нещо подобно на:...

Трима англичани на самотен остров. На втория ден са създали класова система'.

К'ви амбиции, к'ви, к'во беше 'корпоративни цицки', к'ви глупости на търкалета...

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Няма да гласувам в анкетата - просто моят избор го няма.
    След пребиваването в ЮК мога да кажа - много ми е по-спокойно и много по-трудно е да ми "вдигнат нервите" (не че е невъзможно).

Щастлив - не знам ...

Песимистът казал - "От това по-лошо не може".
    Оптимистът го поправил - "Може, може"
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Post Thanks / Like

Ама я моля ви се наистина. Класовите разлики да ви разболяват?
    Оня ден в клуба на брик лейн като някакъв лорд заявих че наоколо са само ред некс ( и да го сменяме)
    От друга страна си знам мястото ми къде е и като видя богат, умен и красив не се скапвам, аз всъщност имам самочувствие че мога да съм актуален и за по-пош хора.

Като говорим за меритокрация точно това те питам ако не си разбрала. Като си толкова меритократична защо не се захванеш със собствен бизнес ми чакаш господаря да хареса теб да си му тазвечерната....

Старо куче
    Post Thanks / Like

Трудно изкарани пари.

Така че, стоя тук.

Не съм щастлива.
    Марияна прочетох внимателно всичките ти коментари по тази тема и разбирам, колко ти е трудно и не се чувстваш щастлива. Но може би е време да се замислиш как всъщност се измерва щастието?! Работиш в областта на правото. Защо се бориш за employed? Виж повечето български адвокати как си работят тук и наистина преуспяват. Гледам ги доста са щастливи. Можеш и ти да успееш, но без да те разочаровам просто си мисля, че по този начин който си избрала с тази специалност не мисля, че ще стане. Не променяй целта, промени начина по който да я постигнеш. Korry е твърде краен в изказванията си, но дава много полезна информация тук и аз лично харесвам начина му на гледна точка и коментарите които публикува. А за тоя mate, виждам, че пак е почнал да пише въобще не му обръщай внимание. Напълнил е форума с безсмислици и дезориентираща информация така,че колкото и позитивно да ти звучи от такива омекотително лаладжийски коментарчета ти нямаш нужда. Гледай напред и само напред и възприемай всичко негативно, като предизвикателство. Успех ти желая.

и бивш platini
    Post Thanks / Like

You have bought a house with credit , but it will not be yours even in 30 years

Post Thanks / Like

Благодаря, King, за насърчителните думи.

Темата не е за мен, а за щастието...

Мила даде линк към изследване от над 170 страници. Там се говори за social support като елемент за изграждане на щастието. Даже доста страници са му отделени.

Правната професия е регулирана професия.

Надявам се да не звуча назидателно, но...self employed адвокат не се става просто така в Англия, не се става и в България...

Има си установен път (етапи) за квалификация, има си отговорни регулационни органи, които следят за това дали съответните (професионални) стандарти са спазени и продължават да се спазват.

За разлика от професията на лекаря, професията на юриста се обменя непрекъснато и той/тя трябва да четат и да се обучават непрекъснато.

Какви български адвокати‘имаш предвид – не знам...

От утре влизат камери в Court of Appeal (нещо като нашия Апелативен съд) и в някои Magistrates Courts. Това е революционна промяна в английското правораздаване.

Аз се радвам много за англичаните и тази промяна, защото отваря твърде кастовия свят на правото за обществото.

Да припомня, годината е 13 година от 21 век!

Малко разяснение: за се явиш като защитник в този съд – Court of Appeal, трябва да си:

1. Barrister (ако си просто solicitor само в изключителни хипотези можеш да се явяваш като защитник).

2. Да си QC (Queen’s Council) или Silk. За да достигнеш такова ниво, трябва да имаш определен брой години трудов стаж и да минеш през незброими атестации и изпити. Факт е, обаче че повечето QC (от които се избират и съдиите в Court of Appeal + Supreme Court) са възпитаници на Oxford/Cambridge.
    Само да кажа, че в момента във Върховния съд на Обединеното кралство е първата жена (Lady Hale). И си сравнете с положението в България! Не искам да изнасям лекции тук. Това не е целта. Казвам отново: меритокрацията е ‘kръвта‘ на едно общество. Без нея обществото е обречено. Рано или късно. Всички на този форум искат добри български адвокати‘.Дали под формата на solicitors или на barristers (дай, Боже, от тези вторите!), колкото повече ИСТИНСКИ от тези има – толкова по-добре за българската диаспора в Англия/Уелс. Ама постигането на това изисква време, пари, време и усилия, усилия, усилия! А, забравих, и предоставяне на възможности...

Старо куче
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Щастие и Великобритания? - според мен две несъвместими неща. Отидете в Барселона поразходете се покрай истински плаж, хапнете тапас, пийнете една Естрела, помотайте се навън до късно вечер и тогава питайте :-) 26 градуса, чисто синьо небе, няма вятър, няма дъжд, не е студено, няма стрес, всичко е "маняна" :-) Ей таме е щастието според мен. В Лондон е един ужас - претъпкано, мрачно, студено, забързани и затворени в себе си мрачни физиономии, мисли се само за пари! Преди 4 години като дойдох работех с един чех - питах го като новобранец - как е Лондон? Каза ми - Лондон е едно голямо "ла...о" с извинение. Колко си бил прав приятелю!
    "Внимавай какво си пожелаваш! Най-много сълзи са проляти от сбъднати мечти"

Напреднал Аватара на anix
    Post Thanks / Like

Що бре ? У Донкастър не ми изглежда толкова лошо. Е не е , като София ..ама промяната на пейзажа е в полза на Донкастър..

Post Thanks / Like

[FONT="] [/FONT] [FONT="]Благодаря, [/FONT][FONT="]King,[/FONT][FONT="] за насърчителните думи.

[/FONT]
    [FONT="]Темата не е за мен, а за щастието...[/FONT]

[FONT="]Мила даде линк към изследване от над 170 страници. Там се говори за [/FONT][FONT="]social support[/FONT][FONT="] като елемент за изграждане на щастието. Даже доста страници са му отделени.[/FONT]

[FONT="]Правната професия е регулирана професия.

[/FONT]
    [FONT="]Надявам се да не звуча назидателно, но...[/FONT][FONT="]self employed [/FONT][FONT="]адвокат не се става просто така в Англия, не се става и в България...

[/FONT]
    [FONT="]Има си установен път (етапи) за квалификация, има си отговорни регулационни органи, които следят за това дали съответните (професионални) стандарти са спазени и продължават да се спазват.

[/FONT]
    [FONT="]За разлика от професията на лекаря, професията на юриста се обменя непрекъснато и той/тя трябва да четат и да се обучават непрекъснато.

[/FONT]
    [FONT="]Какви български [/FONT][FONT="]‘[/FONT][FONT="]адвокати‘[/FONT][FONT="] [/FONT][FONT="]имаш предвид – не знам...

[/FONT]
    [FONT="]От утре влизат камери в [/FONT][FONT="]Court of Appeal[/FONT][FONT="] (нещо като нашия Апелативен съд) и в някои [/FONT][FONT="]Magistrates Courts.[/FONT][FONT="] Това е революционна промяна в английското правораздаване.

[/FONT]
    [FONT="]Аз се радвам много за англичаните и тази промяна, защото отваря твърде кастовия свят на правото за обществото.

[/FONT]
    [FONT="]Да припомня, годината е 13 година от 21 век!

[/FONT]
    [FONT="]Малко разяснение: за се явиш като защитник в този съд – [/FONT][FONT="]Court of Appeal[/FONT][FONT="], трябва да си:

[/FONT]
    [FONT="]1. [/FONT][FONT="]Barrister[/FONT][FONT="] (ако си просто [/FONT][FONT="]solicitor [/FONT][FONT="]само в изключителни хипотези можеш да се явяваш като защитник).[/FONT]

[FONT="]2. [/FONT][FONT="]Да си [/FONT][FONT="]QC (Queen’s Council) [/FONT][FONT="]или [/FONT][FONT="]Silk. [/FONT][FONT="]За да достигнеш такова ниво, трябва да имаш определен брой години трудов стаж и да минеш през незброими атестации и изпити. Факт е, обаче че повечето [/FONT][FONT="]QC[/FONT][FONT="] (от които се избират и съдиите в [/FONT][FONT="]Court of Appeal + Supreme Court) [/FONT][FONT="]са възпитаници на [/FONT][FONT="]Oxford/Cambridge.[/FONT][FONT="][/FONT]
    [FONT="] [/FONT] [FONT="]Само да кажа, че в момента във Върховния съд на Обединеното кралство е първата жена ([/FONT][FONT="]Lady Hale[/FONT][FONT="]). [/FONT] [FONT="] [/FONT] [FONT="]И си сравнете с положението в България! [/FONT] [FONT="] [/FONT] [FONT="]Не искам да изнасям лекции тук. Това не е целта. [/FONT] [FONT="] [/FONT] [FONT="]Казвам отново: меритокрацията е [/FONT][FONT="]‘k[/FONT][FONT="]ръвта‘ на едно общество. Без нея обществото е обречено. Рано или късно. [/FONT] [FONT="] [/FONT] [FONT="]Всички на този форум искат добри български [/FONT][FONT="]‘[/FONT][FONT="]адвокати‘.[/FONT][FONT="] [/FONT][FONT="]Дали под формата на [/FONT][FONT="]solicitors [/FONT][FONT="]или на [/FONT][FONT="]barristers [/FONT][FONT="](дай, Боже, от тези вторите!), колкото повече ИСТИНСКИ от тези има – толкова по-добре за българската диаспора в Англия/Уелс.[/FONT] [FONT="] [/FONT] [FONT="]Ама постигането на това изисква време, пари, време и усилия, усилия, усилия![/FONT] [FONT="] [/FONT] [FONT="]А, забравих, и предоставяне на възможности...[/FONT] [FONT="] [/FONT]
    искат бизнес план, ама не е чак пък невъзможно
    имигрейшън лойър ОИСК регистриран...примерно...
    Нотарита, къмишънърс ъв оуфс, ИНТЕЛЕКТУАЛНА СОБСТВЕНОСТ(!!!!), камоооон, живееш в държавата на пътечките. Винаги има пътечка. ЗА ВСЕКИ ИМА ПЪТЕЧКА!
    (обратното значи, че се повишава нивото на обществена несигурност, да не се изразявам с термини като тероризъм примерно)

ДОПЪЛНЕНИЕ: но уин, но фий индустрията! инджури, файненшъл енд анти-банкинг. Камоооооон!!!

ДОПЪЛНЕНИЕ 2: думичката Паралийгъл! съдене на кансъли, ЕС съдилищата (даже), отказани бенефити,

РАБОТА, работа, работа, за пет милиона китайци прависти виждам аз!!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ако тук не сте щастливи в България ще сте истински НЕЩАСТНИ!!!

26. БЛАГОДАРЯ jhoro thanked for this post
Страница 1 от 6 123 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. В какво вярвахте,когато бяхте дете?
    От Beri във форум Общ форум
    Отговори: 10
    Последно мнение: 08-10-2012, 03:51
  2. Отговори: 18
    Последно мнение: 20-01-2011, 09:29
  3. Отговори: 4
    Последно мнение: 11-11-2009, 16:40
  4. Отговори: 71
    Последно мнение: 15-05-2009, 01:17
  5. Отговори: 0