Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 28
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Трагично загинал сънародник - да помогнем на семейството....

Здравейте българи в събота при нелеп инцидент загина нашия сънародник и колега Генади Иванов. Семеиството му спешно се нуждае от пари за погребението. Нека помогнем с каквото можем.....

Това е банковата сметка на дъщеря му:

Simona Stefanova - HSBC sort code: 40-06-30; account number: 92635291.

Предварително ви благодаря!!!

Йорданка Райкова

2. БЛАГОДАРЯ bonbona_75, krasi-t thanked for this post
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Трагично загинал сънародник - да помогнем на семейството....

Здравейте
    Съжаляваме за случилото се, съболезнования на семейството на починалия.
    По груби сметки има над 100 000 българи в кралството и вероятно всеки месец почива поне един, както и се раждат всеки месец българчета.
    Това е нормален процес на кръговрата на живота.
    Та да се върнем на тези които почиват всеки месец, част от работата тук и живота е да си подготвен и за най-лошите неща.
    Ако сега почнем да помагаме на този човек, след някоя седмица семество на друг починал ще се обърне към нас за помощ и така леко по леко ще станем като помощ за погребения.
    Не ме разбирай погрешно, аз също някой ден ще почина, надявам се да е далеч във времето.
    Имам застраховки живот две, имам и някой спестен паунд както се казва.
    За случая който казваш това което ми прави впечатление едно фамилно име на човек, друго фамилно име на дъщера и трето име на написалия призива.
    За да подканим хората да помагат трябва да знаем почвече за тази нелепа история.
    Да сме сигурни, че не е някаква измама първо, второ защо хората имат нужда от помощ.
    Трето с цялата тази истрория да предпазим да изпадат и други в подобни нежелани ситуации.
    Последно редактирано от lordm : 29-10-2013 на 22:48

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

4. БЛАГОДАРЯ RNOH, victor07, zmei4o_pk thanked for this post
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Трагично загинал сънародник - да помогнем на семейството....

Темата е пусната по мой съвет - дадох го на потребителка, която се свърза с мене и също е колежка на починалия и просто питаше какво може да се направи, за да се помогне на семейството на загиналия. Тя самата не знаеше достатъчно в онзи момент, говореха за репатриация, т.е. да се закара тялото на починалия в България, което е доста скъпо. Като видях темата, пусната от друг колега (колежка?), се свързах с моята позната, да им каже да разкажат повече подробности, за да може да се разбере защо търсят финансова помощ, докъде са стигнали сами и т.н. Явно там, където е работил човека, има и други българи и те така или иначе оказват помощ, но може би е недостатъчно. Самата съпруга на починалия не е в състояние още да се оправи от шока, станало е внезапно и едва ли е в състояние да седне да пише по форумите още, ужасът е прекалено пресен. Доколкото разбрах, се е наложило да я убеждават, че тази тема също е начин да се излезе от затрудненото положение, в което са се оказали.

И аз се свързах с моята позната по имейл и дадох същия съвет - да разкажат повече за това, какво се е случило, за семейството, за да може да се види наистина, че това не е просто измама. Но казах, че е добре да се вземе съгласие на семейството на починалия за това, какви данни могат да напишат за тях - за да не излезе, че им се разгласява историята без тяхно съгласие.

Моите най-искрени съболезнования на семейството!
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

6. БЛАГОДАРЯ Qgelo, lordm, ysmivkata, bonbona_75, musi and 2 others thanked for this post
    Напреднал Аватара на ysmivkata
    Post Thanks / Like

Познавам семейството през целият си съзнателен живот...в Бг живеехме къща срещу къща,с дъщеря им сме приятелки от деца и ми е толкова неприятно като чета тук,че трябва да доказват,че чичо Генади е починал...!Толкова е грубо и коравосърдечно от ваша страна,сигурна съм че точно в този момент не им е до това!Който иска да помогне би го направил без да си търси извинения и оправдания!Аз разбрах едва днес за трагедията и място немога да си намеря...тези хора изтърпяха много,много болка и проблеми последните няколко години и не заслужаваха и това нещастие ;(

8. БЛАГОДАРЯ bonbona_75 thanked for this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от ysmivkata Виж мнението
    Познавам семейството през целият си съзнателен живот...в Бг живеехме къща срещу къща,с дъщеря им сме приятелки от деца и ми е толкова неприятно като чета тук,че трябва да доказват,че чичо Генади е починал...!Толкова е грубо и коравосърдечно от ваша страна,сигурна съм че точно в този момент не им е до това!Който иска да помогне би го направил без да си търси извинения и оправдания!Аз разбрах едва днес за трагедията и място немога да си намеря...тези хора изтърпяха много,много болка и проблеми последните няколко години и не заслужаваха и това нещастие ;(
    Не бързай да отсъждаш в яда и болката си - на тебе ти се струва коравосърдечно, защото ти познаваш хората и си им близка. Постави се на мястото на външен човек, който не знае нищо за това - за тях има някакво име, което е споменато и една сметка. Мога и аз да си създам нов акаунт, да напиша - почина мъжа на моя приятелка- българка, ето сметката, моля, помогнете - нали? Как да прецени човек, дали това е истина или не? В България аз съм ставала свидетел на подобна измама не веднъж, а цели три пъти, като единият път, когато беше измамена моя колежка - дори й бяха показвали документи - фалшиви, разбира се, за дарение към дом. Тя пък беше от този град, в който трябваше да бъде този дом и се случи да знае, някакви подробности за дома - та разбра, че е измама. Другият път се спекулираше с болест на дете, което се случи да познавам лично, като жената, търсеща финансова помощ, се представи за майка му, без да подозира, че аз познавам и детето, и майката... Пиша всичко това, за да помогна да се разбере защо хората биха искали да научат нещо повече за случай.

Иначе аз за себе си лично съм убедена, че няма измама, че семейството е реално и че това, което се е случило е наистина ужасно... Сега, и ти като пишеш - потребител, когото познаваме - ми е още по-лесно да се убедя, че няма измама. Щеше ми се да можем да помогнем с нещо повече, но за съжаление, когато дойде този момент, каквито и пари да се дават, те не връщат човека... но пък могат да направят нещастието на семейството му мъничко по-лесно поносимо... те ще си живеят с него дълго време...
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Ж.Обрешков Аватара на KOCMOHABT
    Град
    Толбухин
    Post Thanks / Like

Съжалявам много за случилото се, но темата ме кара да отворя друга; че има нужда от благотворителен фонд за хора, които са готови да отделят някой лев.
    И именно управлението на този фонд да разделя парите, както реши за добре.
    Няма да е зле lordm да го вкараме в посолството ни като някой, който помага на Българите тук.
    Става ми гадно, като се сетя но преди почти три години, мой приятел, съгимназист, съученик и другарче от дестката градина се самоуби тук. Тогава въобще и не съм си мислел, че някога ще дойда тук. Майка му ме видя, но не ми каза нищо( после ми каза че защото съм бил с дъщеря си). Научих от познати, отидохме на погребението а тя го беше докарала в един кафяв пет литров пластмасов буркан или нещо подобно. Стана ми гадно, че го виждам така.
    Мога да предположа какви мъки преминават тия хора, финансово не мога да помогна, но нека накараме посолството да помогне някак!
    think different

11. БЛАГОДАРЯ ysmivkata, lordm, wlad thanked for this post
    Нов потребител Аватара на bonbona_75
    Град
    UK
    Post Thanks / Like

Здравейте на всички,

Първо искам да благодаря на Мила и да и се извиня за това че я притесних няколко пъти преди да се пусне темата, но понеже бяхме много колеги там където и Генади работеше и все още не сме се чули с Йорданка която е публикувала темата но не знае за консултацията ми с Мила а и за правилата на форума за което благодаря и на нея, браво Данче!
    Подкрепям темата на 100% и искам да ви кажа че за голямо съжаление сполетялото ни нещастие е истина.
    Аз самата не публикувах темата защото след като се допитах до Мила с няколко имейла разбрах че има правила а и трябва да посоча много информация която нямах а и не исках да притеснявам хората с питане, на тях сега им трябва подкрепа, разбиране и съчувствие а не въпроси и доказване, затова ви моля който може и желае нека да помогне.
    Вчера когато говорих със съпругата на Генади намекнах че може да пуснем тема тук и че може да се помогне но тя отказа. Говорейки с няколко колеги и ние решихме да не е публично, а и в такъв момент на никой не му е до правила затова решихме да съберем пари и после да търсим помощ ако се наложи когато минат няколко дни.
    Относно информацията която се изисква по самия случай във форума мога да кажа само че Генади е бил блъснат от мотор слизайки от автобуса. Досега е събрана много малка сума пари и съм сигурна че всички които ги познават ще преведат колкото могат но разходите тук всички знаем са големи.

ПС:На никой няма да му е приятно да чете отзиви които всички сме срещали тук затова ви моля най учтиво моля не пишете глупости по добре замълчете в такива моменти защото никой не знае какво очаква нас самите в утрешния ден.

Град
    UK
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Не бързай да отсъждаш в яда и болката си - на тебе ти се струва коравосърдечно, защото ти познаваш хората и си им близка. Постави се на мястото на външен човек, който не знае нищо за това - за тях има някакво име, което е споменато и една сметка. Мога и аз да си създам нов акаунт, да напиша - почина мъжа на моя приятелка- българка, ето сметката, моля, помогнете - нали? Как да прецени човек, дали това е истина или не? В България аз съм ставала свидетел на подобна измама не веднъж, а цели три пъти, като единият път, когато беше измамена моя колежка - дори й бяха показвали документи - фалшиви, разбира се, за дарение към дом. Тя пък беше от този град, в който трябваше да бъде този дом и се случи да знае, някакви подробности за дома - та разбра, че е измама. Другият път се спекулираше с болест на дете, което се случи да познавам лично, като жената, търсеща финансова помощ, се представи за майка му, без да подозира, че аз познавам и детето, и майката... Пиша всичко това, за да помогна да се разбере защо хората биха искали да научат нещо повече за случай.

Иначе аз за себе си лично съм убедена, че няма измама, че семейството е реално и че това, което се е случило е наистина ужасно... Сега, и ти като пишеш - потребител, когото познаваме - ми е още по-лесно да се убедя, че няма измама. Щеше ми се да можем да помогнем с нещо повече, но за съжаление, когато дойде този момент, каквито и пари да се дават, те не връщат човека... но пък могат да направят нещастието на семейството му мъничко по-лесно поносимо... те ще си живеят с него дълго време...
    Мила, утре ще изпратя съобщения на всички познати които имат възможност да се включат тук в темата и да я подкрепят,
    повечето от тях не знаят правилата на форума а и че въобще има пусната тема иначе досега да бяха го направили.
    Още веднъж ти благодаря за подкрепата и разбирането!

14. БЛАГОДАРЯ ysmivkata, shani thanked for this post
    Град
    UK
    Post Thanks / Like

Темата е пусната по мой съвет - дадох го на потребителка, която се свърза с мене и също е колежка на починалия и просто питаше какво може да се направи, за да се помогне на семейството на загиналия. Тя самата не знаеше достатъчно в онзи момент, говореха за репатриация, т.е. да се закара тялото на починалия в България, което е доста скъпо. Като видях темата, пусната от друг колега (колежка?), се свързах с моята позната, да им каже да разкажат повече подробности, за да може да се разбере защо търсят финансова помощ, докъде са стигнали сами и т.н. Явно там, където е работил човека, има и други българи и те така или иначе оказват помощ, но може би е недостатъчно. Самата съпруга на починалия не е в състояние още да се оправи от шока, станало е внезапно и едва ли е в състояние да седне да пише по форумите още, ужасът е прекалено пресен. Доколкото разбрах, се е наложило да я убеждават, че тази тема също е начин да се излезе от затрудненото положение, в което са се оказали.

И аз се свързах с моята позната по имейл и дадох същия съвет - да разкажат повече за това, какво се е случило, за семейството, за да може да се види наистина, че това не е просто измама. Но казах, че е добре да се вземе съгласие на семейството на починалия за това, какви данни могат да напишат за тях - за да не излезе, че им се разгласява историята без тяхно съгласие.

Да си ни жива и здрава, оценявам помоща ти и се надявам някога и аз да ти помогна с нещо, целувки

16. БЛАГОДАРЯ ysmivkata, Мила thanked for this post
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

Само ми е интересно ако те блъсне някой и убие, както вероятно е станало, не може ли от застраховката на този виновния да се клеймва и плати за погребение и не само.
    Ако е така може да помолим адвокатите които рекламират в сайта ни да съдействат.
    Може да им се обадя и ги помоля да помогнат, но ми трябва повече информация.

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

18. БЛАГОДАРЯ KOCMOHABT, Мила, bonbona_75, bakari, musi thanked for this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Само ми е интересно ако те блъсне някой и убие, както вероятно е станало, не може ли от застраховката на този виновния да се клеймва и плати за погребение и не само.
    Ако е така може да помолим адвокатите които рекламират в сайта ни да съдействат.
    Може да им се обадя и ги помоля да помогнат, но ми трябва повече информация.
    И аз същото казах, но не знам дали мотористът е открит изобщо и как стоят нещата там, нито доколко застраховката покрива репатрииране и/или погребение... bonbona_75 питаше за адвокати, вероятно са се свързали - знаят за Levenes, нали те се занимават със злополуки, но дали са успели да се свържат и да говорят с тях - не знам.

20. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dani3691 Виж мнението
    Здравейте българи в събота при нелеп инцидент загина нашия сънародник и колега Генади Иванов. Семеиството му спешно се нуждае от пари за погребението. Нека помогнем с каквото можем.....

Това е банковата сметка на дъщеря му:

Simona Stefanova - HSBC sort code: 40-06-30; account number: 92635291.

Предварително ви благодаря!!!

Йорданка Райкова

здравеите аз мога да ви помогна до някаде 07872008892

22. БЛАГОДАРЯ lordm, musi thanked for this post
    променящ се Аватара на Mariana Dimitrova
    Post Thanks / Like

Най-искрени съболезнования на близките...

Дори не мога да си представя през какво преминават. Дано да има приятели и близки наоколо...
    Be prepared to walk the extra mile...

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте!

Благодаря ви много на всички за разбирането! В такъв момент осъзнаваме какви хора сме ние българите - с големи сърца и винаги готови да помогнем. Всеки който иска да разбере повече около обстоятелствата за смъртта за да прецени може ли да помогне или не може да се обади на съпругата на Генади Соня - 07411359960. В този момент тя не е в състояние да контактува във форума със вас.

Благодаря ви отново!!!

Йорданка Райкова
    Последно редактирано от Мила : 30-10-2013 на 23:39

25. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    ... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

Най искрени съболезнования на семейството.
    преди всичко искам да попитам че не разбрах, съпругата дала ли е съгласието си да се обсъжда случая във форума. На едно място се споменава че не е искала. В такива моменти от желание да помогнете само вредите. Също така телефона й публикуван тук след нейното съгласие ли е. Едва ли и е до говорене с непознати. Можеше да им се спестят на хората някои коментари. Никой не е безсмъртен.
    преди да дам пари ме интересува семейството иска ли всъщност такива.

преди време помагах на близки за репатрация на загинал и бях обърнала всички погребални агенции. Намерих цена за репатрация 3000 лири в сравнение с други цени от над 10к. Ако тази инфо можее да ви бъде полезна се свържете с мен.

и нека не "дрънкаме на хората кокалите излишно"
    Shall we call the real life OUTERNET?

If you're talking behind my back, you are in a good position to kiss my ass!

27. БЛАГОДАРЯ bonbona_75, Мила, bakari, lordm thanked for this post
    Град
    UK
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от madlena Виж мнението
    Най искрени съболезнования на семейството.
    преди всичко искам да попитам че не разбрах, съпругата дала ли е съгласието си да се обсъжда случая във форума. На едно място се споменава че не е искала. В такива моменти от желание да помогнете само вредите. Също така телефона й публикуван тук след нейното съгласие ли е. Едва ли и е до говорене с непознати. Можеше да им се спестят на хората някои коментари. Никой не е безсмъртен.
    преди да дам пари ме интересува семейството иска ли всъщност такива.

преди време помагах на близки за репатрация на загинал и бях обърнала всички погребални агенции. Намерих цена за репатрация 3000 лири в сравнение с други цени от над 10к. Ако тази инфо можее да ви бъде полезна се свържете с мен.

и нека не "дрънкаме на хората кокалите излишно"
    Мадлена напълно съм съгласна с теб относно това да не се звъни на Соня, освен ако не е наистина нещо с което ще се помогне а в случая това е само нашата морална подкрепа и необходимата сума която трябва да се плати. Те са намерили агенция която ще извърши процедурата за 2000л и до момента са събрани мисля половината.

29. БЛАГОДАРЯ madlena thanked for this post
    Град
    UK
    Post Thanks / Like

И аз същото казах, но не знам дали мотористът е открит изобщо и как стоят нещата там, нито доколко застраховката покрива репатрииране и/или погребение... bonbona_75 питаше за адвокати, вероятно са се свързали - знаят за Levenes, нали те се занимават със злополуки, но дали са успели да се свържат и да говорят с тях - не знам.
    Моториста е открит но разследването ще продължи може би повече от 6 месеца поне така са им казали от полицията, относно неговата застраховка тя щяла да покрие само много малка част от сумата а и тези пари няма да са налични сега когато трябва да се плати на агенцията. Документацията се е поела от тяхната счетоводителка и в този момент хората нито имат сили нито искат да се занимават с моториста а и не могат докато не приключи разследването което вече споменах че ще отнеме месеци затова не сме се свързали с адвокат.

31. БЛАГОДАРЯ krasi-t, lordm, shani thanked for this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от bonbona_75 Виж мнението
    Мадлена напълно съм съгласна с теб относно това да не се звъни на Соня, освен ако не е наистина нещо с което ще се помогне а в случая това е само нашата морална подкрепа и необходимата сума която трябва да се плати. Те са намерили агенция която ще извърши процедурата за 2000л и до момента са събрани мисля половината.
    Махнах телефона, докато някой потвърди, че е говорил лично с жената и тя е съгласна да се публикува тук, това са лични данни. Възможно е да звънят много хора, не знам дали жената ще има сили за всичко това, нека тя сама прецени. Нека който говори с нея и може да потвърди нейното съгласие, да ми пише на лична, на имейл или направо тук, в темата.

Цитирай Първоначално написано от bonbona_75 Виж мнението
    Моториста е открит но разследването ще продължи може би повече от 6 месеца поне така са им казали от полицията, относно неговата застраховка тя щяла да покрие само много малка част от сумата а и тези пари няма да са налични сега когато трябва да се плати на агенцията. Документацията се е поела от тяхната счетоводителка и в този момент хората нито имат сили нито искат да се занимават с моториста а и не могат докато не приключи разследването което вече споменах че ще отнеме месеци затова не сме се свързали с адвокат.
    Мисля, че е НАЛОЖИТЕЛНО да се свържат с адвокат - защото независимо от времето, необходимо за разследване, то ще си мине като вятър и те ще се обърнат и ще установят, че освен мъката и загубата, са се овътрили с голяма сума пари не по тяхно желание, а този, който е виновен, си развява байряка... Нито застрахователната компания, нито адвокатите ще искат от тях много "занимаване". Пред застрахователната компания се дават изявления веднъж, най-много два пъти и след това се уговарят щетите. Не знам каква му е застраховката, но според мен, те трябва да искат обезщетение, в което може да им помогне адвокат. Обезщетенията са въпрос на пазарлък и при смърт мисля, че може да се иска доста голямо обезщетение. Може би може да се намери адвокат, който да поеме случая за процент от обещетението, което за тях ще е изгодно, защото иначе няма да получат почти нищо, както става ясно...

Отделно от това, вероятно е да имат право и на компенсация от държавата за щети, причинени при пътно произшествие (ако нямат вина). Теоретично, може и сами да подадат, но едва ли знаят как и им се занимава, затова и в този случай адвокатът може да движи всичко от тяхно име за процент от полученото накрая.
    Последно редактирано от Мила : 30-10-2013 на 12:44

33. БЛАГОДАРЯ bonbona_75 thanked for this post
    ... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

аз също смятам, че незабавно трябва да се свържат с адвокати!счетоводителката им едва ли е компетентна да направи това което трябва да се направи и ще се направи от адвокат!
    мила, мисля че това обезщетение от държавата, не си спомням точно как се наричаше се дава само когато няма установен ''виновен''
    Shall we call the real life OUTERNET?

If you're talking behind my back, you are in a good position to kiss my ass!

35. БЛАГОДАРЯ bonbona_75 thanked for this post
    Ж.Обрешков Аватара на KOCMOHABT
    Град
    Толбухин
    Post Thanks / Like

Малко извън темата:
    В такива случаи близките сещат ли се, че органите могат да се използват за даряване.
    Аз като си сменях книжката отбелязах да ме ползват по нужда.
    think different

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

мила, мисля че това обезщетение от държавата, не си спомням точно как се наричаше се дава само когато няма установен ''виновен''
    Не е така за обезщетението.
    Цитирай Първоначално написано от KOCMOHABT Виж мнението
    Малко извън темата:
    В такива случаи близките сещат ли се, че органите могат да се използват за даряване.
    Аз като си сменях книжката отбелязах да ме ползват по нужда.
    Дай да не обсъждаме това тука... нито му е времето, нито му е мястото. И се иска волеизявление от самото лице, а не от близките му, доколкото съм запозната.

38. БЛАГОДАРЯ bonbona_75 thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте!

Преди да напиша телефона на съпругата на Генади съм разговаряла с нея и тя реши телефонът и да бъде изписан във форума, за да могат хората който искат да помогнат да се свържат с нея.

40. БЛАГОДАРЯ ysmivkata thanked for this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dani3691 Виж мнението
    Здравейте!

Преди да напиша телефона на съпругата на Генади съм разговаряла с нея и тя реши телефонът и да бъде изписан във форума, за да могат хората който искат да помогнат да се свържат с нея.
    Благодаря за тази информация. Телефонът е изписан за тези, които искат да се обадят на жената.

Град
    UK
    Post Thanks / Like

аз също смятам, че незабавно трябва да се свържат с адвокати!счетоводителката им едва ли е компетентна да направи това което трябва да се направи и ще се направи от адвокат!
    Още вчера е намерен адвокат и ще направят среща при първа възможност.
    Благодаря на всички за съветите и подкрепата!

43. БЛАГОДАРЯ Мила, musi thanked for this post
    Град
    UK
    Post Thanks / Like

Молба до модераторите:

Искам да помоля всички работещи в сайта ако е възможно да задържат темата на първа страница няколко дни!
    Има потребители които не знаят за случая а и не всички имат регистрация в сайта и когато тя не е на първа страница няма как да я видят.

Благодаря

45. БЛАГОДАРЯ shani thanked for this post
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 6
    Последно мнение: 19-09-2012, 21:34
  2. автомонтьор сънародник
    От dyavor във форум Търся българи наблизо
    Отговори: 4
    Последно мнение: 20-09-2010, 20:10
  3. Отговори: 19
    Последно мнение: 04-03-2010, 14:30
  4. Днес е една от най-ТРАГИЧНИТЕ дати в нашата история
    От Калоян-Борис във форум Общ форум
    Отговори: 0