Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 11 от общо 11
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Търся адвокат,по възможност говорещ български!!!

Здравейте,имам ужасно нелеп проблем с тел.оператор-T-Mobile.От 17месеца неправомерно ми удържат пари за номер,който нямам и съответно не изпоплзвам.Към кого мога да се обърна???И възможно ли е да ги осъдя???

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Търся адвокат,по възможност говорещ български!!!

Цитирай Първоначално написано от Krassy Georgieva Виж мнението
    Здравейте,имам ужасно нелеп проблем с тел.оператор-T-Mobile.От 17месеца неправомерно ми удържат пари за номер,който нямам и съответно не изпоплзвам.Към кого мога да се обърна???И възможно ли е да ги осъдя???
    Зависи какво си направила, за да разрешиш проблема. Защо имат твоите данни на твоята карта, твоя адрес и т.н.?
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

Как ти удържат пари?
    Директен дебит ли? Спрете си го и няма да Ви удържат пари повече. Иначе вижте в списанието ни Spisanie.co.uk | Списание за българите във Великобритания там има една адвокатска фирма на 9-та страница.
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Е хайде сега...чак пък и адвокат.Няма как да вземат ДД на някой ако не е подписал форма за ДД. Факта,че другарката няма този номер и не го използва не означава,че няма задължение да го плаща.....такива половин истории с истина спестена на поне 50% не могат да очакват адекватен отговор.

чак пък и ще съди.....

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Kакто вече казах,проблемът ми е мнооого нелеп,чак смешен!При подписване на договор,вместо да ми напишат собственото и фамилното име,написаха бащино(вместо собствено име) и фамилно.Направихме дд и чак след това ми дадоха бланките да се подпиша.Естествено отказах.Продавача каза,че няма НИКАКЪВ проблем,скъса формуляра и написа нов с правилно попълнени имена.Каза още,че предишния договор е анулиран.За това,че е пропуснал да го анулира и да прекрати дд,разбрах след повече от година(наивана му работа-кой ти гледа разпечатки)Направихме пътека до магазина.От там не искат да си признаят,че макар и формална,грешката все пак е тяхна."Много късно сме се били сетили!"-според тях.Не мога да спра дд,защото ще ми изключат 2та телефона,които ползвам.Незнам как да се свържа със "защита на потребителя",предполагам,че към тях трябва да се обърна.Освен,че искам да спра да плащам за нещо,което не ползвам,мисля че е повече от нормално да ми върнат близо Ј700,които са ми удържали неправомерно.Меко казано ми писна да ме разиграват от въпросния магазин и сериозно се замислям и за адвокат!!!

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Последно колко телефона имаш? И в какъв смисъл анулираш стария контракт?
    дай сега отначало. Имаш контракт с провайдер А. За колко време! т.н??.

Banned forever Аватара на Arthur's Sword EXCALIBUR
    Град
    Yorkshire
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Zara Виж мнението
    Последно колко телефона имаш? И в какъв смисъл анулираш стария контракт?
    дай сега отначало. Имаш контракт с провайдер А. За колко време! т.н??.
    Аз разбрах следното: Тя си е купила 2 телефонa, направили са й контракт със сгрешени имена, който тя отказва да подпише, те го късат, но не го анулират и й правят нов, правилен контракт, обаче в последствие й удържат като за два контракта... А защо телефоните са два? Ами ние например имаме на един контракт 3 телефона и ги плащаме общо с един ДД.
    Не поглеждай с гняв назад.

8. БЛАГОДАРЯ MyleneFarmer thanked for this post
    ... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

ако е така както си описала, просто не виждам какъв ти е проблема. предполагам че просто не говориш с правилните хора!
    ОБАДИ СЕ НА CUSTOMER SERVICES не разбирам какво правип в магазина? парите се теглят от компанията, а не от магазина. в този смисъл нямаш работа в магазина, освен ако те не пожелаят да се обадят на customer services ама не виждам защо бха го направили.

няма нужда от никакви адвокати нито пък защити на потребителя.
    необходимо е само да знаеш английски и да се обадиш на customer services.
    защото и тези от защитата на потребителя те пиатта какво си направила за разрешението на проблема, а ти дефакто не си направила нищо, само ходейки до магазина!!!!!!!!
    Shall we call the real life OUTERNET?

If you're talking behind my back, you are in a good position to kiss my ass!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Тук има хора, които не разбират тези, които не знаят езика!
    Нали затова търси адвокат, който да говори български? Ако можехме да говорим и разбираме нямаше да имаме толкова проблеми.
    Не зная коя е madlena, но като и гледам правиписа на български то толкова и английски знае!

batristio
    Guest

Марче,това е тема от преди 6 месеца ма кака.Ти откъде се взе да я разръчкаш.

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

марче, да не си спала сама снощи?

ако пък не знаеш коя съм се въздържай от заключения относно правописа ми ВЪВ ФОРУМ а още по малко атглийският ми
    Shall we call the real life OUTERNET?

If you're talking behind my back, you are in a good position to kiss my ass!

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Можете ли да препоръчате български адвокат?
    От Rumi69 във форум Взаимоотношения с работодател, инциденти, злополуки и други
    Отговори: 47
    Последно мнение: 04-04-2017, 16:57
  2. Търся добър адвокат за консултации
    От radostina във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 2
    Последно мнение: 17-05-2012, 18:12
  3. Търся адвокат
    От Pavlin във форум Визови форуми преди 01.01.2007
    Отговори: 0
    Последно мнение: 26-08-2008, 16:06
  4. Търся съвет от адвокат
    От musholina във форум Общ форум