Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 5 от 5 ПървиПърви ... 345
Резултати от 101 до 109 от общо 109
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Британско гражданство - срокове за обработка на документите.

Кандидатстване с хартиен формуляр и документи изпратени със Special Delivery.
    Получени от Home Office: 13/8/18
    Дата на писмото за биометрични данни: 22/08/18
    Парите изтеглени на 23/8/18
    Одобрение издадено на 14/9/18
    Чакам покана за церемонията.

Изненадана съм колко бързо стана.
    Успех на всички които смятат да кандидатстват.

2. ХАРЕСВАМ! zmei4o_pk, Мила liked this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Британско гражданство - срокове за обработка на документите.

Цитирай Първоначално написано от fridolina Виж мнението
    Кандидатстване с хартиен формуляр и документи изпратени със Special Delivery.
    Получени от Home Office: 13/8/18
    Дата на писмото за биометрични данни: 22/08/18
    Парите изтеглени на 23/8/18
    Одобрение издадено на 14/9/18
    Чакам покана за церемонията.

Изненадана съм колко бързо стана.
    Успех на всички които смятат да кандидатстват.
    Честито, наистина много бързо! Разкажи за церемонията после, че май наистина се различава доста в различните райони. Мен, например, никой не ми пуска химна и не ме караха да го пея.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

4. БЛАГОДАРЯ fridolina thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Честито, наистина много бързо! Разкажи за церемонията после, че май наистина се различава доста в различните райони. Мен, например, никой не ми пуска химна и не ме караха да го пея.
    Церемонията беше добре организирана. Предварително ни раздадоха карти с текста на клетвата и химна. Клетвата я повтаряхме след официалното лице дружно, а не поотделно. След това един по един ни извикаха да си получим сертификата и снимка пред портрета на кралицата. Накрая пуснаха химна.

6. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Кандидатствахме онлайн с новата форма и посещение на центъра за сваляне на биометрични данни на 21 януари. Вчера 21 март пристигнаха три писма по едно за децата и едно за жената, че са удобрени и да букнем церемония за жената до 21дно от датата на писмото, която е 14март. Върви ни на числото 21 явно! Новата система си работи перфектно, макар че има доста странни неща по нея!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от redhotman Виж мнението
    Кандидатствахме онлайн с новата форма и посещение на центъра за сваляне на биометрични данни на 21 януари. Вчера 21 март пристигнаха три писма по едно за децата и едно за жената, че са удобрени и да букнем церемония за жената до 21дно от датата на писмото, която е 14март. Върви ни на числото 21 явно! Новата система си работи перфектно, макар че има доста странни неща по нея!

Честито на цялото семейство, много се радвам! Като мине церемонията, разкажете за нея. При мен беше доста различно от това, което бях чела из форума, чудя се дали са я променили или просто в Шотландия е друго.

Гугъл търсачка на форума

В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Церемонията ще е на 8/4 в общината. Евентуално трябва да се назубри някакъв текст. Децата понеже са мн малки не е задължително дори да присъстват, но ги букнахме и тях(само онлайн става при нас, въпреки че в апрувъл писмата имаше номер на общината на който да се обадим).

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Церемонията ще е на 8/4 в общината. Евентуално трябва да се назубри някакъв текст. Децата понеже са мн малки не е задължително дори да присъстват, но ги букнахме и тях(само онлайн става при нас, въпреки че в апрувъл писмата имаше номер на общината на който да се обадим).

Нас не ни караха да зубрим текст, раздадоха ни го на ламинирани картончета и го повтаряхме изречение по изречение след водещата.

Гугъл търсачка на форума

Старо куче
    Post Thanks / Like

Днес мина церемонията: любопитно беше. Около 100 души, всеки си каза имената един по един, после всички повтаряха след водещата на шоуто някаква клетва, снимка на всеки индивидуално с кмета и сертификата в ръце. Химна накрая се пя и имаше чай и сладки за финал.
    Почнахме процедурата преди около половин година с изпит по английски и живот в юк. Януари началото пуснахме онлайн форма С една форма жената и двете деца. Края на януари ходихме до кройдън да покажем оригиналните документи, които вече бяхме сканирали и ъплоуднали на страницата. Взеха биометрични на място, за децата беше само снимка. Преди две седмици дойдоха 3 писма и днес с тях взехме сертификатите. Утре ще пускаме за паспорти, защото българските ще изтекът скоро.

12. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! zmei4o_pk liked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Днес мина церемонията: любопитно беше. Около 100 души, всеки си каза имената един по един, после всички повтаряха след водещата на шоуто някаква клетва, снимка на всеки индивидуално с кмета и сертификата в ръце. Химна накрая се пя и имаше чай и сладки за финал.
    Почнахме процедурата преди около половин година с изпит по английски и живот в юк. Януари началото пуснахме онлайн форма С една форма жената и двете деца. Края на януари ходихме до кройдън да покажем оригиналните документи, които вече бяхме сканирали и ъплоуднали на страницата. Взеха биометрични на място, за децата беше само снимка. Преди две седмици дойдоха 3 писма и днес с тях взехме сертификатите. Утре ще пускаме за паспорти, защото българските ще изтекът скоро.

Интересно, наистина. При нас водещата четеше имената - почти единствена ми прочете името правилно, сигурно ги обучават, защото имаше хора от всякакви националности. Не пяхме и химна. Но и при нас имаше чай и сладки. ПРеди няколко години нямаше биометрични данни, та сега се чудя как ще стане с паспорта, още не съм го извадила. Благодаря, че сподели. Честито на теб и цялото семейство!

Гугъл търсачка на форума

Страница 5 от 5 ПървиПърви ... 345

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Британско гражданство - проблеми
    От vankata777 във форум Британско поданство
    Отговори: 16
    Последно мнение: 12-06-2012, 10:26
  2. Документи за британско гражданство
    От srs във форум Британско поданство
    Отговори: 0
    Последно мнение: 04-08-2010, 11:37
  3. Британско гражданство
    От helen_b във форум Правна
    Отговори: 2