Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси

CYPER IT SERVICES - Компютърен Специалист Софтуерни и Хардуерни Услуги в Лондон 078 2653 8174 cyper.bg www.CYPER.org

Виж резултатите на анкетата: Слушате ли радио онлайн?

Гласували
21. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Да, слушам често, предимно български радиа

3 14,29%
  • Да, слушам често, предимно други радиа

6 28,57%
  • Да, слушам рядко предимно български радиа

2 9,52%
  • Да, слушам рядко предимно други радиа

3 14,29%
  • Не, не слушам радио онлайн

7 33,33%
Резултати от 1 до 19 от общо 19
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Слушате ли онлайн радио?

Обичате ли да слушате радио? Кога го слушате? Къде го слушате?
    Най-много радиа има в интернета, хиляди, стига да обичате да слушате радиа изборът е огромен.
    Аз когато бях тинейджър бях голям фен на радиото, та дори исках да ставам и радио водещ. Имях няколко изяви, колкото да задоволя мерака си, а да сега се сетих, че дори бяха ме одобрили за водещ в едно новостартиращо радио но.... аз изчезнах в чужбина.
    Понеже съм от пловдивския край по времената когато бях по млад си падах по TNN, Atlantic, Канал Комhttps://www.facebook.com/pages/%D0%9...392052?sk=info
    Нито едно от тези радиа вече не е измежду нас, та дори и някои от любимите ми водещи.
    Номер 1 сред тях бе Иво Дионисиев, лека му пръст. Бе жесток, никой не можеше да го надговори. Бе много интелигентен, знаеше много езици и имаше приятен глас. Почина на четиридесет и нещо преди наколко години. Ако някой му е познато това име вероятно знае, че Иво бе с доста излишни килограми и това вероятно е била причината.
    Падах си и по Вени Нончева, Анета Русковска. Стойчо Керев, Николай Бареков водещия от Атлантик, който е репортер на новините по БТВ.. изкочи ми името един леко пълен тедо все за звезди, края на света и подобни отразява също ми бяха любимци.

Причината да слушам много радио основно беше, че по телевизията нямаше нищо интересно, сателит не съм имал, пък и да съм имал не съм знаел чужди езици.
    Когато си влезех в стаята си пусках радио и си слушах и правих другите неща.
    Вечер заспивах на радио, оставях го на 90 мин и се изключваше само. Сутрин пак радиото ме събуждаше.
    Бях си направил огромна радио антена в опити да хвана радиостанции от други градове.... ех млади години.
    Запознах се с повечето от любимите ми водещи, бил съм в предавания на Иво и Стойчо Керев.
    Абитюренската ни вечер бе в Хотел Ленинград, където бе и студиото на Канал Ком. По време на абитюренската вечер аз и няколко приятели отскочихме и буквално нахълтахме в радио студиото и поздравихме всички по случай празника. Пуснаха ни във ефир.

Печелил съм много награди от радио предавания с обаждания, имал съм доста уокмени, портативни радиа и слушалки и още други неща са се случвали които ме правят супер фен на радиото.
    Обаче нещата се промениха доста с годините.
    Както споменах, липсата на телевизионни канали и мп3 песни бе основната причина да слушам радио.
    Вкъщи имам телевизор почи във всяка ста, имам няколко радиа часовници, но изпозвам само часовника на тях. Имам и няколко онлайн радиа на телевизор и други устройства но не слушам почти нищо.

Или ще съм в тишина както в момента или ще си пусна музика от компютъра, любима-избрана музика.
    Или ще пусна телевизията на музикален канал и слушам и зяпам отвреме на време телевизора.

Радиото е за слушане само във автомобила ми, имам и DAB и нормално и когато пътувам и не искам да си слушам любими песни на MP3 пускам радио.

Интересно ми е как е при вас положението, слушате ли радио? Слушате ли радио онлайн има доста български такива.Сл
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Слушате ли онлайн радио?

Hmm малко съм изненадан от резултатите.
    Мислих, си че аз съм изключение понеже не слушам радио, но май не е така.

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Радио слушам само в колата, докато пътувам нанякъде и не съм сама. Като съм сама, слушам аудиокниги. Но пък мъжът ми слуша много радио - и в колата, и по друго време. Покрай него и аз слушам онова предаване Get it on, на Браян Бърнет, в което пускат музика по предложена от читател тема. Аз също го харесвам това предаване, но като цяло дори и когато слушам музика, предпочитам да слушам избрана от мене музика. Слушаме малко радио сутрешен блок, на събуждане, така сме нагласили едната аларма. Дори не знаех, че има български онлайн радиа.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

trakon
    Guest

На какво го слушате- на компютър, на WiFi приемник или на мобилен телефон с интернет. Мен ми се ще да послушвам по-често, но компютъра се оказва ужастно неергономично устройство специално да висна и да слушам радио на него.

Напреднал Аватара на WestHam
    Град
    London, Leyton
    Post Thanks / Like

Слушам ББС 4 всяка една минута, когато нямам възможност да чета или не съм на работа. Също много слушам и ББС уърлд сървис, за сметка на това не гледам телевизия. Единствено клипчета на някоя новина от сайта на ББС.
    - Инглиш конвършейсън рейдио слушах в началото, но там въртят едни и същи емисии през деня и рядко има предавания, докато ББС е друга класа.
    - Ще ми е интересно някой, ако може да препоръча радио предавания на бизнес/политико/икомическа тематика...

Иначе го слушам, чрез телефон, а докато съм вкъщи звучи от компютъра, нпо като цяло радиото ми е стар навик, в България обожавах Хоризонт и Гонг, когато има мачове
    Последно редактирано от WestHam : 07-10-2013 на 11:36

Старо куче Аватара на rosbg
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

Сутри и вечер до работа и обратно в колата слушам Веселина и Вероника....само турбо фолк
    Don't dream your life, live your dreams.

По-страшен от СПИН -а, по-опасен от рака...сега за сега си остава простака!

Има ли смисъл, като няма значение....

Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от rosbg Виж мнението
    Сутри и вечер до работа и обратно в колата слушам Веселина и Вероника....само турбо фолк
    От къде взимаш интернет постоянно?

Град
    Kent
    Post Thanks / Like

Аз бих маркирал.....да, слушам често, предимно и само български радиа....но го няма
    Последно редактирано от rosbg : 07-10-2013 на 12:53

Град
    Kent
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    От телефона, с тази цел го взех, иначе ми е достатъчен някой само с червена и зелена слушалка, ма то май вече няма такива...

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Цитирай Първоначално написано от rosbg Виж мнението
    От телефона, с тази цел го взех, иначе ми е достатъчен някой само с червена и зелена слушалка, ма то май вече няма такива...
    Мъжът ми слуша често (на английски), но не харесва интернет-радиата, защото насичат, поне в нашия район е така. Предпочита истинско радио, ефирно - отново на телефона, което работи със слушалки вместо антена. За съжаление, в последният модел на Галакси Ес, Samsung Galaxy S4 тая опция е махната - нямат възможност за обикновено радио, само интернетно затова той си запази един от предишните телефони Галакси и си го ползва и него, само като радио.
    Последно редактирано от Мила : 09-10-2013 на 11:36

Гугъл търсачка на форума

В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

11. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    Zak Аватара на Prometheus
    Град
    Co. Down
    Post Thanks / Like

Мила, последния читав телефон с FM Radio, е Samsung Galaxy Note 2.
    - Четири ядра работещи на 1.6GHz.
    - 2 GB RAM.
    - 64 GB Memory.
    - 3/4G.
    - 5.5 inches Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors
    - 8Мр камера с [email protected] HD видео запис.

lordm, леле къде ме върна човече...TNN и тнт.
    От всички тогавашни тиранозаври остана само Велин Рок Блок, който продължава да раздира ефира с метални резачки всеки вторник от 22:00 по Радио Пловдив

A иначе, cлушам онлайн радио нонстоп.
    Най-добрия онлайн радио плеър се нарича TuneIn
    За десктопи: TuneIn: Listen to Online Radio, Music and Talk Stations
    За андроиди: https://play.google.com/store/apps/d...diotime.player
    За ябълки: https://itunes.apple.com/gb/app/tune...319295332?mt=8

Няма друг такъв плеър и няма радио станция която да не ми е изловил и запаметил!

За да си упражнявам правоговора, в колата доста често слушам FM пропагандната лъжливо-гъзоблизка машина на BBC4. Дори понякога ги записвам и ги пускам на фейсбук стенатa си, за да им се смее цялия свят на брейнуошинг нелепиците.

Слушам и местното BBC Ulster, от което еже-сутрешно се осведомявам къде IRA са поставили бомбата днес и коя точно магистрала или град са отцепени заедно с хилядите блокирани вътре протестанто католици, заклещени в спретнато боядисаните си по военен образец кресънс...RIP Comrades & RUCs!

"Don't curse the darkness, light a candle"

Напреднал Аватара на krembo_t
    Град
    Room on the broom
    Post Thanks / Like

Аз слушам постоянно радио , включвам го сутрин и го спирам вечер. На работа същото, в колата същото. Тв гледам изключително рядко. Да кажем веднъж в седмицата , хич не ми липсва.
    Аз не съм сигурна с коя опция да отговоря-слушам различни ( без ББС1- много ми е инфантилно). От английските ббс2, ббс4, heart. От българските радио 1, бг радио и др.

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Prometheus Виж мнението
    Мила, последния читав телефон с FM Radio, е Samsung Galaxy Note 2.
    Да, разбира се, че е така - лошо съм се изразила, поправих се горе - имах предвид, последният модел на Галакси Ес в нашата къща. Той е с четворката, сега не му се сменя телефон, неговият е на няколко месеца и той си го харесва иначе за всичко друго.

Гугъл търсачка на форума

Beautiful Killer Аватара на MyleneFarmer
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Слушате ли онлайн радио?

Disco935 New York's Jammer
    Listen to Free Music Online - Live365 Internet Radio
    иначе този сайт има много радио станции, ама мноооооооооооого, има безплатна регистрация, при която има реклами от време на време и платена, при която няма реклами.
    Live365 Internet Radio Network - Listen to Free Music, Online Radio

MasterBlaster Аватара на jimmbo
    Град
    Lundun
    Post Thanks / Like

Arrow За: Слушате ли онлайн радио?

Да постоянно. В колата LBC 97.3 (London's Biggest Conversation),
    денем вкъщи Select UK 99.3 ,а когато си лягам си пускам Мagic 105.4 тихичко .

Град
    Kent
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jimmbo Виж мнението
    Да постоянно. В колата LBC 97.3 (London's Biggest Conversation),
    денем вкъщи Select UK 99.3 ,а когато си лягам си пускам Мagic 105.4 тихичко .
    Това онлайн радиа ли са или ефирни...???

Zak Аватара на Prometheus
    Град
    Co. Down
    Post Thanks / Like

"Don't curse the darkness, light a candle"

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Аз слушам онлайн радио всеки ден, докато съм на работа от ОнлайнРадиоБг.ком /не ми дава да го направя линк/ където има наистина много Български радиа. За жалост някои са ограничени само за територията на България но доста от тях мога да си ги слушам и тука

Тра-ла-ла Аватара на wlad
    Град
    ЛондонЪ
    Post Thanks / Like

Heart London - сутрешното им предаване е забавно - С Емма Бънтън от Спайс Гърлс и следобед слушам Харт Драйвтайм с ДжейКей и Люси и след тях Ринг Роберто. А в петък готиното е че имат от 7 Класик Денс Хитс или нещо подобно с Марк Райт. Други радиа... ми на работа от време на време Кисс, Кепитъл, ама бързо писват.
    БГ радио - само Дарик! И то за да хвана някой мач от БГ първенството или националите.

И да вметна слушам радио само като пътувам, ами се случва доста да го правя и понякога по време на работа, в другото време,не. Е някой път като готвя!
    Ако някога се влюбиш в УЛТРАС, бъди щастлива, защото той най-добре знае какво е обич и вярност!

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Kоя песен слушате в момента
    От lin-100 във форум Музика, концерти, партита
    Отговори: 8963
    Последно мнение: 08-11-2019, 16:34
  2. Как слушате музика?
    От lordm във форум Музика, концерти, партита
    Отговори: 2
    Последно мнение: 17-05-2012, 00:47
  3. Онлайн Радио за Народна Музика
    От Adrenaline във форум Да запазим българското. Въпроси ОТ и ЗА България.
    Отговори: 0
    Последно мнение: 22-06-2011, 21:13
  4. НОВО БГ ОНЛАЙН РАДИО !!!
    От slanchece във форум Общ форум
    Отговори: 7
    Последно мнение: 04-08-2009, 13:28
  5. Кое е любимото ви радио и радио шоу.
    От lordm във форум Вицове, забавни истории и линкове
    Отговори: 14
    Последно мнение: 01-08-2005, 18:52

Отметки

Правила за публикуване