Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 2 от общо 2

Тема: Civil partnership

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Civil partnership

Здравейте,

Сигурно много се е писало по темата, но тъй като не можах да филтрирам къде са по-старите теми, отварям нова. От февруари месец съм в civil partnership с лице което е английски гражданин. Регистрирахме се, но не сме живяли постоянно в Англия тъй като работата ни е в чужбина. Скоро ни свършват договорите и ще се връщаме в Англия. В момента нямам никакви документи, които ми дадат право на работа.
    Някой знае ли какви документи са неопходими и какви са стъпките за получаване им, т.е. уърк пермит и дали аз имам нужда от такъв?

Благодаря предварително.

А

Нов потребител Аватара на titin4eto
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Civil partnership

Цитирай Първоначално написано от arsenija Виж мнението
    Здравейте,

Сигурно много се е писало по темата, но тъй като не можах да филтрирам къде са по-старите теми, отварям нова. От февруари месец съм в civil partnership с лице което е английски гражданин. Регистрирахме се, но не сме живяли постоянно в Англия тъй като работата ни е в чужбина. Скоро ни свършват договорите и ще се връщаме в Англия. В момента нямам никакви документи, които ми дадат право на работа.
    Някой знае ли какви документи са неопходими и какви са стъпките за получаване им, т.е. уърк пермит и дали аз имам нужда от такъв?

Благодаря предварително.

А
    Нямаш нужда от разрешително. Можеш да си пратиш документите естествено, за да си извадиш синя карта, но не е задължително.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Civil Partnership
    От edu във форум Семейно право в UK
    Отговори: 35
    Последно мнение: 20-06-2012, 17:56
  2. Civil Partnership
    От abacab във форум Accession Worker Cards & Work Permits
    Отговори: 17
    Последно мнение: 04-09-2010, 10:08
  3. Ха Ха Ха:UK civil partnership law being abused
    От DARK WARRIOR във форум Общ форум
    Отговори: 5