Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 2 от общо 2
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Рубрика "Моето бебе" за публикуване на бебешки снимки

В броевете на спианието ни решихме да направим рубрика със снимка на бебе.
    Имаме момиче на 2 страница да забавлява татковци и не само, нека има и нещо за майки.
    Може да пращате снимки на имейл [email protected] ние ще ги публикуваме с инфо на бебетов специален албум на страницата на списанието ни.
    Албумите ще са по месеци и всеки месец снимката на бебе с най-много харесвания ще бъде публикувана в рубрика на сайта и списанието ни 4Bulgarians. Адреса на фейсбук страницата ни https://www.facebook.com/spisanie4bg

Може да добавяте и снимки в тази тема ако искате.
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Рубрика "Моето бебе" за публикуване на бебешки снимки

Не е точно по темата, ама ако не сте гледали вече "Даниел" - вижте, на мен ми се струва изумително това видео. Браво на този момък, навява на много размишления този проект - от малко момиченце до възрастна жена. Чудя се дали след време, като напредне техниката, ще може да се направи такова нещо само по снимките на един и същи човек, а не както е тук - от различни лица...

"Даниел" - пораства и остарява пред нас за 5 минути.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Рубрика "Господари на нета"
    От Мила във форум Общ форум
    Отговори: 12
    Последно мнение: 05-01-2013, 11:42
  2. Отговори: 6
    Последно мнение: 28-03-2012, 22:18
  3. Отговори: 1
    Последно мнение: 30-10-2011, 18:46
  4. Отговори: 2
    Последно мнение: 08-04-2011, 14:54
  5. Отговори: 4