Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 4 от общо 4
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Exclamation Наемане на работа self-employed сега

Здравейте, предложиха ми работа в известна верига магазини. На интервюто споменах, че съм българка, предполагам и при разглеждане документите ми са обърнали внимание на това или просто незнаят нищо за ограниченията ни. Не зачекнах по-подробно темата на интервюто нарочно, не исках от началото още да се откажат.

Но тук идва голямият проблем, ами като се светнат?!

Искам да попитам какво може да направи работодателя за законно наемане на българин? Имайки впредвид, че след няколко месеца изтичат ограниченията ни, искам да имам готов отговор, в случай че ме попитам, а предполагам до петък при подписване на договора, вече ще са наясно с проблема.

Ако някой е минал скоро през това или е по-осведомен от мен за новостите, моля дайте ми някаква идея.

Прочетох, миналогодишни постове, влезнах и в сайта на Хоум офис, и всичко ми е каша вече.

Благодаря

Cooler Аватара на ggeoreto
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Наемане на работа self-employed сега

Цитирай Първоначално написано от niki.86 Виж мнението
    Здравейте, предложиха ми работа в известна верига магазини. На интервюто споменах, че съм българка, предполагам и при разглеждане документите ми са обърнали внимание на това или просто незнаят нищо за ограниченията ни. Не зачекнах по-подробно темата на интервюто нарочно, не исках от началото още да се откажат.

Но тук идва голямият проблем, ами като се светнат?!

Искам да попитам какво може да направи работодателя за законно наемане на българин? Имайки впредвид, че след няколко месеца изтичат ограниченията ни, искам да имам готов отговор, в случай че ме попитам, а предполагам до петък при подписване на договора, вече ще са наясно с проблема.

Ако някой е минал скоро през това или е по-осведомен от мен за новостите, моля дайте ми някаква идея.

Прочетох, миналогодишни постове, влезнах и в сайта на Хоум офис, и всичко ми е каша вече.

Благодаря
    Зависи каква работа са ти предложили...ние как да гадаем...например Теско наемат шофьори като селф-емпл? Или си незаменим кадър и те не могат да наема никой друг от ЕС...
    Defeat your enemy with success, failure is never an option !

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Да, прав си, не споменах за позицията. Става дума за Store-assistant. ... Holy shit

GalyaR
    Guest

Цитирай Първоначално написано от niki.86 Виж мнението
    Да, прав си, не споменах за позицията. Става дума за Store-assistant. ... Holy shit
    Много сериозно те съветвам да не правиш глупости, а да поясниш директно, че си се заблудила за статута на длъжността и нямаш право да работиш като нает/а в момента. Вероятно ще изгубиш длъжността, няма да те наемат като селф-емплойд, но би могла да направиш договорка за преразглеждане на предложението им след 1 Януари. Иначе влизаш в кереча с двата крака.

Поздрави.

5. БЛАГОДАРЯ ggeoreto, jhoro thanked for this post

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Сертификат при наемане на работа
    От sagittarius във форум Изучаване на английски
    Отговори: 1
    Последно мнение: 01-11-2011, 12:08
  2. Въпрос относно наемане на работа в имение.
    От d00msday във форум Accession Worker Cards & Work Permits
    Отговори: 4
    Последно мнение: 10-10-2011, 07:54
  3. Наемане на работа чрез агенция
    От anngel във форум Self-Employed
    Отговори: 21
    Последно мнение: 17-11-2008, 11:40
  4. Отговори: 7
    Последно мнение: 22-06-2008, 11:53

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми