Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 6 от общо 6
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Какво майчинство взимат селф-емплой ?

Здравеите , бременна съм в 11 седмица и съм селф-емплой . Може ли някои да ми каже какво майчинство ми се полага ? Платила съм си данъците и иншуранса. Но парите които заработвам не ми минават по банков път , но дори и да започна да ги вкарвам в банката си то ще се вижда че сама съм си ги внесла а не са ми платени от др човек. Моля дайте ми съвети към кого да се обърна за повече информация или ако можете ми пишете тук.

Cooler Аватара на ggeoreto
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Какво майчинство взимат селф-емплой ?

Цитирай Първоначално написано от avpredalien Виж мнението
    Здравеите , бременна съм в 11 седмица и съм селф-емплой . Може ли някои да ми каже какво майчинство ми се полага ? Платила съм си данъците и иншуранса. Но парите които заработвам не ми минават по банков път , но дори и да започна да ги вкарвам в банката си то ще се вижда че сама съм си ги внесла а не са ми платени от др човек. Моля дайте ми съвети към кого да се обърна за повече информация или ако можете ми пишете тук.
    https://www.gov.uk/maternity-allowance/overview
    Defeat your enemy with success, failure is never an option !

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Прегледай и тази тема:

http://www.bghelp.co.uk/forums/%CF%F...%F2%E2%EE.html

Можеш да потърсиш и други подобни теми с различни ключови думи, като ползваш търсачката в подписа ми. Леко бременеене и не се притеснявай за нищо!
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Ако ти плащат в КЕШ естествено, че сама ще ги внасяш в банката. Това поне можеш да направиш за да се вижда, че работиш, че имаш клиенти... Ще си издаваш инвойси за извършената работа. Не зная още какво се полага на бременните и майките, но мисля, че можеш да питаш в поликлиниката към кого да се обърнеш. Успех с раждането и гледането на бебчето!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mary_rabota Виж мнението
    Ако ти плащат в КЕШ естествено, че сама ще ги внасяш в банката. Това поне можеш да направиш за да се вижда, че работиш, че имаш клиенти... Ще си издаваш инвойси за извършената работа. Не зная още какво се полага на бременните и майките, но мисля, че можеш да питаш в поликлиниката към кого да се обърнеш. Успех с раждането и гледането на бебчето!
    Здравейте,извинете ме че нямам кирилизатор,имам следният въпрос,ще ви бъда много благодарна ако някои се включи с отговор.Селф емплоъед съм,плащам Нин,тук съм от близо три години,бременна съм И очаквам близнаци,въпросът ми е,когато попълвам maternity аллованце няма никъде опция за това ако очакваш близнаци примерно както в моя случай,трябва ли да попълня две отделни форми на maternity аллованце или само една,разбира се първо попитах същия въпрос моетоГП И мидвифе,но те не знаят как се процедира в случай като моя,извинявам се още веднъж за глупавият си въпрос,но ще бъда много благодарна на отзовалите се с отговор.Хубав ден на всеки от вас.
    Последно редактирано от BGHelp : 17-10-2013 на 20:19 Причина: кирилизиране. Моля, пишете на кирилица.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

I taka stigna

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Май се забърках в голяма каша. Кандидатствах за селф-емплой, не за точната дейност....
    От Verolieta във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 4
    Последно мнение: 05-06-2013, 14:50
  2. студентска бригада + селф емплой=? бъркотия
    От iliakostadirtonov във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 0
    Последно мнение: 09-10-2011, 13:28
  3. съпруга на селф емплои
    От XpucTuHa във форум Accession Worker Cards & Work Permits
    Отговори: 22
    Последно мнение: 25-10-2008, 15:41
  4. питане за селф емплой
    От bubble във форум Self-Employed
    Отговори: 1
    Последно мнение: 22-09-2008, 21:05
  5. Как клеймва майчинство Селф емплойд
    От dundy във форум Правна