Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 4 от 6 ПървиПърви ... 23456 ПоследнаПоследна
Резултати от 76 до 100 от общо 141
    Нов потребител Аватара на simibimi
    Град
    Romford
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Помогнете със съвет ,МОЛЯ!!!!

)))
    Последно редактирано от simibimi : 06-08-2013 на 15:16

Град
    Romford
    Post Thanks / Like

За финал ВСИЧКИ ИЗПАДНАЛИ В ПОДОБНА СИТУАЦИЯ ДА СИ ТЪРСЯТ ПРАВАТА!!! ЕФЕКТ ИМА!!!ЗАКОНИТЕ СА СИ ЗАКОНИ!

Старо куче Аватара на Virginblack
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от simibimi Виж мнението
    Virginblack твоят случай е далеч по-различен с името на детето....няма смисъл изобщо да се коментира....в моя излиза че никой все едно не го иска в момента това дете, ами разходи по документи ...мой и на детето, защото сега трябва да мина i пред съд и да се аргументирам защо искам да му сменям името, а биологичният баща си умира от кеф че ще ме набута с още разходи, а той си държи на смяната на името.Малко е гадничко .
    Какво значи никой не го иска това дете? Достатъчно е, че ти го искаш, нали? И нали , бившият ти мъж ти се е отказал от детето, как така ще държи на смяна на името? Защо трябва да взема неговото име? Детето може да носи твоите имена. Моето носи моите. И второто и третото. И това не е свързано с абсолютно никакви разходи. Ако детето с брака е получило автоматично името на англичанина, значи с решението на съда, няма вече да ги носи. Както няма да ги носиш и ти.
    Преди някой да ме пита що съм активна в темата, само казвам, че ме мързи да бачкам, свърших едно и си давам малко почивка до утре до обед. Просто казусът ми стана интересен. Но сега ще седна да си редактирам последните 40 страници, че то лакардията край няма.
    As for those of you not related to me, as sloshed as I may be, you may sod off.

Крейзи Аватара на ketket
    Post Thanks / Like

Понякога причината за такива "раздяли" е в самите нас. Нещо си казала или направила, което го е отблъснал от теб. Хубаво си си направила, че си търсиш правата но потърси причините за това и в теб, не само в него. Другото което мисля няма да е в твой ущърб
    Последно редактирано от ketket : 06-08-2013 на 19:13
    Добре, че са форумите за да си начешеме езиците.

Крейзи Аватара на ketket
    Post Thanks / Like

За финал ВСИЧКИ ИЗПАДНАЛИ В ПОДОБНА СИТУАЦИЯ ДА СИ ТЪРСЯТ ПРАВАТА!!! ЕФЕКТ ИМА!!!ЗАКОНИТЕ СА СИ ЗАКОНИ!

Ти го каза "...да си търсят правата..." Това което си направила относно "тарашенето и снимането", може да се обърне срещу теб. Мъжът ти ще си търси и той своите права а това изобщо няма да е добре за теб. Не забравяй, че англичаните са като Американците, съдят се за най-малкото. А това което ти си направила изобщо не е малко. Опитала си се да изкараш лесни пари на чужд гръб, но може да се окаже, че трябва да ги връщаш и то с лихвите.

п.п В Цивилизованите страни снимане или пипане и т.н на чужди документи се наказва и то доста солено.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Нещо си казала или направила, което го е отблъснал от теб.

ами.. ти ако си мъж би ли взел жена която да спи с детето си? иначе е било хитър ход за осинвяването.. добър стандарт на живот с 600 паунда на месец с дете? хайде да не се лъжем сега че всичко е било заради пари (взаимна изгода?) човека е сгрешил и за 3 месеца секс и с текущите разходи ще плаща и екстра 10 години.. хаха... вие не сте ли чували че семейството е за това да си помагат хората а не да стоят на гърба на единия и да спят отделно с децата си???
    лично знам поне 3 подобни случая на осъдени да плащат, които не са платили и 1 пени.. има си законни начини за всичко..
    п.п махам се от тая тема.. it`s pathetic!

Крейзи Аватара на ketket
    Post Thanks / Like

Мъж и ако плаща за десет години по 600паунда примерно обещетение, тя ще плаща много повече за снимане и показване и казване на чужди документи. А доказателствата за това са на лице.
    Наистина историята е толкова смешна, че няма смисъл и да се обсъжда.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от ketket Виж мнението
    Мъж и ако плаща за десет години по 600паунда примерно обещетение, тя ще плаща много повече за снимане и показване и казване на чужди документи. А доказателствата за това са на лице.
    Наистина историята е толкова смешна, че няма смисъл и да се обсъжда.
    Ти го каза "...да си търсят правата..." Това което си направила относно "тарашенето и снимането", може да се обърне срещу теб. Мъжът ти ще си търси и той своите права а това изобщо няма да е добре за теб. Не забравяй, че англичаните са като Американците, съдят се за най-малкото. А това което ти си направила изобщо не е малко.
    Кеткет пълни глупости...
    Те ,могат да му изискат документи ако е нужно, без изобщо да ползавт нейните...трябва да са изпращяли открито да покажат че тя се е издунила...
    http://www.farrer.co.uk/Global/Brief...n%20Piller.pdf
    http://www.familylawweek.co.uk/site.aspx?i=ed62973
    http://www.theguardian.com/law/2010/...divorce-assets

The Court of Appeal decided:
    1. A duty of confidence is owed between spouses. Spouses are not in law one legal entity for these purposes. Each is entitled to have confidential material and neither should breach the confidence of the other. Thus, a wife who secretly looks at and takes copies of the documents and data of her husband is, generally, committing a breach of confidence.

The court may well hold that, as a result of their relationship – what they have said to each other or how they have acted to each other’s knowledge – the husband has no right as against his wife (or vice versa) to confidence in relation to particular information which, in the absence of the marriage and the way they conducted themselves, he would otherwise have enjoyed. Thus, if a husband leaves his bank statement lying around open in the matrimonial home, in the kitchen, living room or marital bedroom, it may well lose its confidential character as against his wife.

лично знам поне 3 подобни случая на осъдени да плащат, които не са платили и 1 пени.. има си законни начини за всичко..
    и де тва, тука? те трябва да нямат никакъв доход...и да ги крият през компании, номера на китайката, гръмна преди няколко месеца...
    http://www.telegraph.co.uk/women/sex...oons-wife.html
    http://www.independent.co.uk/news/uk...e-8655133.html
    Последно редактирано от Член 7 : 06-08-2013 на 20:14

Напреднал
    Post Thanks / Like

мда.. както стана ясно човека има малка фирма в която работи със сина си.. колко е трудно парите да минават през сина му и той да му дава кеш.. начини за всичко има, и то повече от 1.. само да не се усети и да съди ищцата за неспазване на семейните задължения)) незная законите тук но да не спиш със съпруга си не е много в полза на жената, предполагам е и сериозна причина за развод.. в случая не бих взел страна , така че нека справедливоста да победи накрая..

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от vvvv Виж мнението
    ...само да не се усети и да съди ищцата за неспазване на семейните задължения)) незная законите тук но да не спиш със съпруга си не е много в полза на жената, предполагам е и сериозна причина за развод.. ...
    Братчед ти в кой век живееш ? Викторянск англия е малко в миналото... Можеш изобщо да не му даваш с години, докато накрая те съди за неконсумиране на брак, като оная кака от франция, дето не издържала накрая, след десетки години неконсумиран брак...http://www.huffingtonpost.com/dr-yvo..._b_951758.html И тва е за откаченита Французи все пак...не е тука.

или индианците,...
    http://articles.timesofindia.indiati...u-marriage-act
    ...he can't be made to suffer depriving of his natural urge to enjoy the sexual happiness."
    Ох мръсни животни...
    Последно редактирано от Член 7 : 06-08-2013 на 20:53

Напреднал
    Post Thanks / Like

майтап братчеде, просто малко да посваля въудошевлението, че има доста голяма вероятност накрая Джони да си покаже средния пръст и това да е със свалянето на кожата на човека, който по някаква причина си е мислил че мъжа би трябвало да спи със жена си.. хаха
    вече наистина се махам от темата, сори ..
    Последно редактирано от vvvv : 06-08-2013 на 21:09

Старо куче Аватара на musi
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от vvvv Виж мнението
    Нещо си казала или направила, което го е отблъснал от теб.

.......
    Решила да съм проверя нещата и с право,след подобно поведение се търси причина, оказа се че ме лъжат и това го доказва, камери не е имало ,той така и не разбра от къде съм разбрала за лъжите му просто се оказа в позиция "шах"
    а аз нямам нищо против ако имам съпруг да се рови в нещата ми , ако няма какво да крия...

Цитирай Първоначално написано от Член 7 Виж мнението
    Те ,могат да му изискат документи ако е нужно, без изобщо да ползавт нейните...трябва да са изпращяли открито да покажат че тя се е издунила...
    Значи и според теб това е издънка
    Знаех си,че си Член 7
    А ,ако съпруга пледира за умишленни действия и предварително планиране с цел облагодетелстване?А ако той поиска обещетение за похарчени пари-сватба,пътни,храна,загуба на клиенти ,с тараш на неговата документация и притискане/изнудване с чел парична облага?
    А явно и опита и е солиден :
    ......ако приятелката ти има възможност да накара биологичния баща да подпише такава декларация, да се свърже с мен , ще и кажа как и къде да го направи, по най-неопростената процедура.
    Но ,това си е нож с две остриета...трябва човек да подходи много внимателно.
    .
    И още -ако съпруга/англичанин прочете писанията и тук ще стане една хахаха
    То не,че и другият съпруг е неоплют и неосъден:

".......биологичният баща на дъщеря ми след около12 години съжителство без брак , реши че да имаш дете е голяма отговорност с която не може да се справи и поради факта че е от мъжете готованци , които не работят, а чакат да бъдат издържани от жените си, реши да заживее с богата дама без дете"
    ....биологичния и баща се изнесе , когато тя беше на годинка и половина и повече не я потърси.Но го осъдих на издръжка , която си плащаше ,защото нямаше начин да откаже."
    .......а биологичният баща си умира от кеф че ще ме набута с още разходи, а той си държи на смяната на името.Малко е гадничко .
    Интересно защо и този човек,които отдавна е напуснал живота и ще се радва.
    musi - виж, ти си от тези дето не ме харесват, ок! Хващаш се за детайлите , който най-ти харесват за да ме изкарш виновна
    Не мога да те изкарам виновна,а това,че ти виждаш в написаното от теб и цитирано от мен -вина - не говори добре за самата теб.
    А,че не те харесвам-да ,не те харесвам .
    С това приключвам окончателно моето участие в тази тема.
    Думата се дава на защитата

" Тъп си ,че слушаш чалга,а слушаш чалга защото си тъп."

Post Thanks / Like

Мус съдиите са предразположени, и закона е написан в полза на съпругата... а ако има дете, замесено, както в случая, си е. мамата, макар че не е биологично негово, то в случая е и осиновено, пък дори и да не е, процедурата е била стартирана, и послествията са налице...пак може и да третирано като негово за времето което се а били в семейство.

после, взема се на предвид и пред брачни отношения... Остави тва на съдиите, и те ника не си поплюват с мъже... вероятността да не вземе нищо, в нейня случаи е малка.

Издънка е, и ще е, ако използват документите които е преснела...но адвокатите не падат с парашут и наям да го сторят...така че да пледира каквото си иска. И пак подохода е различен, ако ги е оставил на видно и открито място, той изобщо не е сметнал че трябва да има конфиденциалност. Аз кво да мисля? Едиснтвания който може да мисли е съдията...факт е че тя е загубила доста, издръжка, загубила е и работа.

Според това което съдиите смятат, трябва да я върнат в положението, все едно че брака не се е състоял, и щетите свързани с брака не са били причинени. При дълги бракове, е доста различно.

Остави на адвкати да го мислят, трябва имаш доста серизна експертиза си буташ носа там ...пак и съдията може да реши каквото си иска, няма никакви ограниченя. Едно дело тръгва по един начин и завършва по друг...тъй че нищо не се знае. Изобщо никoй няма да застане зад него, при положение че фактите, косвено, показват че той си я е подвел, тя е оставила работа, отказала се е от издръжка и е тръгнала към UK.

Реално, тя не иска да го товари, иска да си върне нуждите, или да се върне в състояние в което е било преди.
    Нито един съд няма да и дад и повече...за кратък брак.

Няма да му вземат нишо, ако има от къде да плати това което и се полага ...Ко да го мислим толкова. Ще го осъди за издръжка , и някакво обещетение спрямо доходите които е имала в БГ, 2-3 години, за да може да се върне в предишното състояние.

Никъде не пише че тя иска да го съдере...точно обратното, търси си правата, да се върне в положението в което е била. Както го описва, си го е докарала донякъде, живяла си е по един начин, който е загубен, поради подвеждане.

Нито един съдия не се и съмнява че жена с дете и с образование, или в средна класа от сорт, ще си остави комфорта, и сигурността и ще тръгне заради сините очи на някогo...тва върви за някоя млада коза без ангажименти и много мозък и опит в кифлата... Просто, не е ясно, що се търсят всякакъви причини да се почувства жената виновна че иска да си вземе каквото е имала преди.... Ако бех аз, в женски вид, щеше да стане пишман че изобщо се е родил коплето...просто за спорта щях си изхарча всички пари и квтоо е там да му дам приятен урок по плуванев Английската легална система...със и без опит
    ...луди колкото искаш...важното е да дерзае, поак аско си циментира крачката и се топне у моренцето...още по добре...ще си отдъхна, че съм "спасила" севета от едно не малко зло... $удя се, или аз съм обратен, или женската част в форума, е сериозно с мъжки разбирания ...ай стяга по темата.
    Последно редактирано от Член 7 : 06-08-2013 на 22:21

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от natalina Виж мнението
    А, и забравих да напиша, абсолютно законно е да имаш достъп до кореспонденцията на мъж ти, фирменото счетоводство, и всичко де се сетиш свързано с фирмичката му, на плюс ли е, на минус ли е, дори не е необходимо да съжителствате на един адрес и под един покрив, пък с молбата за развод не избързвай чак толкова де, това е най лесната работа, колкото повече толкова повече, нал´ тъй?
    законно ако искаш достъп, не, ако ги преснемеш, или ти трябва ордер да го направиш законно ...прочети поста от по горе и кви ги мътят съдиите у E&W...не вървяло ако нямало ордер, освен ако не бил ги разхвърлял из стаите или не били с отворен достъп. Ако не ги и споделя,... трябва и АП ордер...
    http://www.farrer.co.uk/Global/Brief...n%20Piller.pdf
    http://www.familylawweek.co.uk/site.aspx?i=ed62973
    http://www.theguardian.com/law/2010/...divorce-assets

реално...просто за guide...няма изобщо да ги ползват, ако сметнат че е имало конфиденциалност...и ще минат през АП disclosure ордер...

Post Thanks / Like

За какъв дял става въпрос Наталина? Тя не е партньор в business, и ко се вгледаш, кви ги плещорят съдиите, то те са закона, фирмите са си отделно нещо, нямащо нищо общо с брачния живот. Нещо, не е точно кату у вази...Даже и тва дело от преди месец, дето уреваха орталъка заради него, gold-диггерс, молд-диггерс, и там фирмите са защитени бетон от закона. Та тръст били досегаеми, па фирмени entities, не били досегаеми. Та, не е казано че ще и е гарантирано, нещо, но с подходящ подход, може да си вземе каквото пдообава. Шибано, е да си въвлечена в такава дандания,...това определено е шибано. Особбенно с дете.

Понеже си немаме на идея на кде ще я издуха вятъра, като пълни безхаберници у бракоразводни дандании и мелета, можем само и пожелаем успех на момата. Ако успее си вземе нейното, и отрещната страна има средства да го кристрализира, това полагащото и се, мноо убаво...ако не и супер.

Крейзи Аватара на ketket
    Post Thanks / Like

Пфууууу.....начи аз ш съ изклецам с цела европа и ш кажа на моя законен мъж, че требе ми плаща издръжка за детето ми което не е припознал по документи. Е нема как да стане. Мое се разведе авторката но мъжът и да плаща издръжка на чуждо дете .....;.мое само да пие студена вода и да си дава парите залудо за адвокати. Ай леки дни на авторката и друг път кат съ зажени да е по любов а не по сметка, че сметките винаги криви излизат

Град
    Romford
    Post Thanks / Like

Моят казус е на път да приключи без нерви!
    Съпругът ми се съгласи да ми изплати обещетение в размер на 5000 лева+ загубената издръжка на детето 100 лева за месец. Признава се за виновен в това че не може да осигури нормална среда за живот на мен и семейството ми и ме е подвел за фактическото си положение. От мен иска да не вдигам врява пред властите там, защото имал някой нередности във финансово отношение.Аз други претенции към него вече нямам...
    На 1 септември ще е тук в БГ за оформяне на документите а 5000 лв вече са си в мен.
    Има неуредени финансови отношения с майката на сина му , което му попречило да води нормален живот с мен.Извини ми се и каза че съжалява че ме е излъгал , просто нещата не се получили както той очаквал....повече не пожела да ми обясни, пък и аз не настоявам.Представял си че ще живее един ден с пенсията си в бг и вече си търси друга дама от близките нам държави, надява се да няма претенции колкото мен, бедничка и задъжително без дтете...не ставал за баща вече на неговите години, надценил се бил, сега обаче е сигурен.
    Та, на тези дето го защитиха , ако искате да ви дам адреса да му избършете сълзичките и да излекувате болното му сърце
    И за любов ако обичате не ми говорете, не знаете смисъла на тази дума, личи си по отношението ви към непознати.
    И с мен не се занимавайте повече, моля!!! Предишен мъж нямах, брака с англичанина ми беше пръв и единствен и...макари да съм бясна на 2-мата значими мъже в моя живот, това не значи че ги ненавиждам, нито пък те мен...ама това няма как да го знаете всъщност
    УСПЕХ НА ВСИЧКИ !!!
    PS:разводът струва 400 лв...разделихме си разходите на 2
    Последно редактирано от simibimi : 07-08-2013 на 19:18

18. БЛАГОДАРЯ ilianaL thanked for this post

Post Thanks / Like

Моят казус е на път да приключи без нерви!
    Съпругът ми се съгласи да ми изплати обещетение в размер на 5000 лева+ загубената издръжка на детето 100 лева за месец. Признава се за виновен в това че не може да осигури нормална среда за живот на мен и семейството ми и ме е подвел за фактическото си положение. От мен иска да не вдигам врява пред властите там, защото имал някой нередности във финансово отношение.Аз други претенции към него вече нямам...
    На 1 септември ще е тук в БГ за оформяне на документите а 5000 лв вече са си в мен.
    Има неуредени финансови отношения с майката на сина му , което му попречило да води нормален живот с мен.Извини ми се и каза че съжалява че ме е излъгал , просто нещата не се получили както той очаквал....повече не пожела да ми обясни, пък и аз не настоявам.Представял си че ще живее един ден с пенсията си в бг и вече си търси друга дама от близките нам държави, надява се да няма претенции колкото мен, бедничка и задъжително без дтете...не ставал за баща вече на неговите години, надценил се бил, сега обаче е сигурен.
    Та, на тези дето го защитиха , ако искате да ви дам адреса да му избършете сълзичките и да излекувате болното му сърце
    И за любов ако обичате не ми говорете, не знаете смисъла на тази дума, личи си по отношението ви към непознати.
    И с мен не се занимавайте повече, моля!!! Предишен мъж нямах, брака с англичанина ми беше пръв и единствен и...макари да съм бясна на 2-мата значими мъже в моя живот, това не значи че ги ненавиждам, нито пък те мен...ама това няма как да го знаете всъщност
    УСПЕХ НА ВСИЧКИ !!!
    PS:разводът струва 400 лв...разделихме си разходите на 2
    Бравос Симито, всичко е хубаво като свършва хубаво... И за в бъдеще, по приятни теми.
    P.С. вече почти бяхмe загубили вяра, че има хора готови да си отстояват позициите.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Знаех си аз че скъпо излиза. И неуспешно от гледна точка на инвестиция. Не стига че горят спестяванията, но и лихва се плаща.
    Ето защо някои не искат и да чуят за банки. Каквото изкарат го харчат, ако скътат нещо то е за собствена консумация и в бурканбанк.
    Та от моя опит, за три месеца секс действително е скъпо и той не е бил ежедневно. Да предположим веднъж седмично, три месеца, значи 15 пъти, е по-евтино ми бе когато обикалях нощните софийски заведения...

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Z1 Виж мнението
    Знаех си аз че скъпо излиза. И неуспешно от гледна точка на инвестиция. Не стига че горят спестяванията, но и лихва се плаща.
    Ето защо някои не искат и да чуят за банки. Каквото изкарат го харчат, ако скътат нещо то е за собствена консумация и в бурканбанк.
    Та от моя опит, за три месеца секс действително е скъпо и той не е бил ежедневно. Да предположим веднъж седмично, три месеца, значи 15 пъти, е по-евтино ми бе когато обикалях нощните софийски заведения...
    Скъпо, ти е~~~~ш ли се. Знаем че изпращя, добре че спряхме навреме с EU-то-то. Тва е супер евтино откачане. Пича направ може си дигне party довечера. Едни бог знае накъде щяха да го закарат някои от тезикоито се въртят на около, ниъмаш си идея кви мили хора има... и винаги готови да окажат помощ. На континента сте като котенца, и лесно изпращаявате, живия пример...
    Най вероятно щеше да е на колене и да пoрклина съдбата си. Та може да и благодари за добродушието, честно казано. При нейната месечна заплата, за поне 3 години, плюш издръжката беше, стартиращ минимум. Плюс, ех, за нервите и болката... Става за медиатор, момата, но за повече и е много добро сърчицето явно...

"child of the family" divorce & forum
    Последно редактирано от bazpaz : 07-08-2013 на 20:09

Старо куче
    Post Thanks / Like

Олелеее, ето на виждаш ли!?
    Е да тръгна ли сега да установявам трайни връзки, като ми врътнат един такъв номер...
    Ееее и да обяснявам аз колко съм прав, а тя колко е върти опашка, кой, кой ще ми повярва, тя с дете от бедна България, аз горд водолаз...

Post Thanks / Like

Къв номер, той е плътно гюле горе у кифлата...не ходиш си слагаш подписа така наляво и надясно. Бракоразводните дела с задграничен елемнт в England са с някакъв неверятем процент нагоре за послените години. Това за какво ти говори? Всичко е на cohabitation, и съдиите се чудят откъде да си измучат от пръстите нещо да вържат партньорите, и то с няколко деца. Решил е да поеме отговорност, решил е че може се справи с отговорност и тнт. Взема си някои които е в определно състояние, и то си има последствя. За тва и хубаво се е насочил, нашичкия, бял лист, там и няма какво да е оставила козичката, освен ако не е някое генийче или нещо от сорт. И силно е за съмнение, че ще си сложи подписчето някъде така лесно за в бъдеще. Никoй не го е бил по главата да подписва и да се обвързва по закон, закона носи последствя. Касетофони - масетофони,... Може единствено се сърди на себе си. Но пак евтино се размина,...ами повишаване на издръжката? Ами индехиранена издръжката? За тва и всичко е по бързо от бързото ленче, пляс-мляс и се оттърваш с жълти стотинки. Кой знай кво му е казал някои мил човек в риза, та е побелял, та чак решил пътува така бързо. Какво му промени категоричното мнение така бързо мислиш? Добротата или разкаяние...ха. Айде моляти се... той е изровил земята да рабере кво въже могат му сложат, ама малко е позакъснял.

виж му само кво го очакваше зак трябваше да се млатят на острова...
    http://www.legalombudsman.org.uk/dow...LeO-report.pdf
    http://www.economist.com/node/13057235
    Последно редактирано от bazpaz : 07-08-2013 на 21:03

Старо куче Аватара на musi
    Post Thanks / Like

Боже хора,слепи ли сте,толкова лесно ли можете да бъдете заблудени:
    На 5/08 след обяд се прави консултация с адвокат
    [QUOTE=simibimi;597209]
    Днес говорих с двама адвокати. Дори и да съм безработна и без кой знае какви доходи, но само за момента, все пак има ли желание, има и начин!
    Та, за тези които са любопитни:
    Законът е категорично на моя страна!
    [/QUOTЕ]
    Единственият проблем е че не мога да стартирам процедурата по развод веднага , а най-рано след 6 месеца...имало период на помирение , който не може да се избегне.
    И днес 07/08/(два дни по-късно)всичко е факт с насрочена дата на делото-01/09 ,платени вече 5000 лв и издръжка по 100 лв.и разделени + разходи 400:2=200 лв за развода.
    То бива бива да ни взима за наивни,но чак толкова не сме или поне аз.
    Да си вдига егото и самочувствието,което и липсва ,да пише и си вярва на измислиците.

А ето и кашата от причини за неуспеха на брака-толкова много и толкова различни-пиле в калчища:
    Господинът явно е видял в мое лице човек , който да му помогне да си изкарва повече пари и съпруга която да го подкрепя на всяка цена
    съпругът ми след кратък период от време реши че е допуснал грешка с този брак и поиска да се разведем,защото не можел да се грижи за нас и не съм била "послушна" като английските жени
    100 пъти попитах може ли да се справим финансово ...... предполагам че просто не си е преценил добре способностите и възможностите
    Оказа че големият проблем на моя съпруг е бил именно отказа за кредит от моя страна.

Другият проблем му беше че не можеше да понесе факта че обръщам повече внимание на детето, а не на него! Мислел бил( по неговите думи) че детето ще спи отделно
    Защо не съм го посрещала на вратата с кафе, защо съм обръщала на детето толкова внимание вечер, а на него по-малко, започна да вдига скандали че английските жени правели това така, онова иначе, а аз....не както трябва
    да помисля дали ще бъда послушна англичанка и ако да- ще ни прибере обратно
    От мен иска да не вдигам врява пред властите там, защото имал някой нередности във финансово отношение
    Има неуредени финансови отношения с майката на сина му , което му попречило да води нормален живот с мен
    Та, на тези дето го защитиха , ако искате да ви дам адреса .......
    ОК -дай ми адреса му -ще му отидем на гости със съпруга ми

" Тъп си ,че слушаш чалга,а слушаш чалга защото си тъп."

Крейзи Аватара на ketket
    Post Thanks / Like

Авторката, ти и детето ти 5000лв. струвате. Не ми отговаряй, риторичен въпрос е. А относно Англичанина ти Мъж, бих казала, че е доста умен човек щом е съумял да разбере що за "морална" жена си.

MUSI Дори да се е споразумяла с адвокати и т.н в което аз твърдо съм убедена, че не е, щото и аз говорих с моя приятел адвоката и му пратих темата. Отговора беше смях и пак смях. Каза също, че като и се дават пари за адвокати и ги има в повече да ги дава, адвокатите няма да и ги върнат.

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

М-даааа, темата ми звучи като допълнително издание към „Китайски загадки“ от Роберт ван Хюлик, само дето липсва съдията Ди.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Страница 4 от 6 ПървиПърви ... 23456 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ !!!
    От simonabs във форум Зов за помощ
    Отговори: 23
    Последно мнение: 18-07-2013, 07:34
  2. ОГРОМЕН ПРОБЛЕМ С PC-ТО, МОЛЯ , ПОМОГНЕТЕ !
    От ext8 във форум Интернет и компютри
    Отговори: 13
    Последно мнение: 22-12-2010, 16:19
  3. Българи в Единбург МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ
    От kozia във форум Търся българи наблизо
    Отговори: 29
    Последно мнение: 22-07-2008, 14:46
  4. МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ МИ, ЗА ДА ПОМОГНЕМ НА ВСИЧКИ!
    От shark във форум Постоянно пребиваване (ILR)
    Отговори: 77
    Последно мнение: 18-12-2005, 09:01

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker