Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 3 от 6 ПървиПърви 12345 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 51 до 75 от общо 141
    Нов потребител Аватара на simibimi
    Град
    Romford
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Помогнете със съвет ,МОЛЯ!!!!

Член 7 сигурна съм че си разкошен човек, но приключих с браковете .Но,за другия ми съзнателен живот, ще те включа в списъка задължително и то под 1-ВИ номер

Град
    Romford
    Post Thanks / Like

Virginblack ако приятелката ти има възможност да накара биологичния баща да подпише такава декларация, да се свърже с мен , ще и кажа как и къде да го направи, по най-неопростената процедура.
    Но ,това си е нож с две остриета...трябва човек да подходи много внимателно.
    Реално дъщеря ми с биологичния и баща нямаше никакви отношения. Той се изнесе , когато тя беше на годинка и половина и повече не я потърси.Но го осъдих на издръжка , която си плащаше ,защото нямаше начин да откаже.
    Последно редактирано от simibimi : 05-08-2013 на 17:02

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от simibimi Виж мнението
    Член 7 сигурна съм че си разкошен човек, но приключих с браковете .Но,за другия ми съзнателен живот, ще те включа в списъка задължително и то под 1-ВИ номер
    Боже пак аз толкова се надявах..., ех... нищо. Следващия живот...

Виржиния, е тва е писано от журналист, не е lawyer, но има параграфчета обясняващи, child support...
    Money and children after a divorce | Money | theguardian.com
    иначе тука на по подробно, но със сигурност има и промени...
    child_support_law_and_policy.pdf
    pass:bghelp.co.uk

Старо куче Аватара на Virginblack
    Post Thanks / Like

Virginblack ако приятелката има възможност да накара биологичният баща да подпише такава декларация, да се свърже с мен , ще и кажа как и къде да го направи, по най-неопростената процедура.
    Но ,това си е нож с две остриета...трябва човек да подходи много внимателно.
    Реално дъщеря ми с биологичния и баща нямаше никакви отношения. Той се изнесе , когато тя беше на годинка и половина и повече не я потърси.Но го осъдих на издръжка , която си плащаше ,защото нямаше начин да откаже.
    Благодаря, но в Австрия нещата са много различни, затова се учудих. Како казах различни законодателства.
    As for those of you not related to me, as sloshed as I may be, you may sod off.

Мама Аватара на ElinaT
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Дръжте ни в течение. Ще ми е интересно да видя, колко е 15-30% от доход НИЩО. Бас държа, че тиквата ви мъж не само че работи на черно без да декларира доходи, освен минималните нужни да мине метър, сега ще върти тактики, че е болен, депресиран, че няма работа и нам си какво.

Дълга е за обясняване, борете се, ама се борите с вятърни мелници. Не ви желая зло, просто ви съветвах съвсем добронамерено да се концентрирате над положителните и важни неща в тази история. Гоненето на мързелив, изпаднал, ксенофобичен англичанин за обезщетение е.....загубено време, поне за мен.

Както ви казаха, той е имал за цел да ви докара тук и да започне да мързелува, докато на вашо име и въз основа на детето ви смуче доживотно от държавата си. Вие сте била просто една малка част от плана му.

Ако борбата ще ви накара да се чувствате по добре, чудесно! Ако ли не концентрирайте се над връщането на предишният ви живот, докато тези неприятности не са ви сринали напълно и са ви загубили ценно време.

Не сме на страна на англичанина, в никакъв случай. Особено както го описвате, знаем от кои е. Социална група....търтей до живот!

Желая ви успех и на детенцето щастливи дни и спокойно детство!

If there is one lesson to be learned from history it is that those who believe they have the final truth and they know what is good and right for the rest of us are almost certain to be mistaken.
    The only constant thing in life is change.

Though this be madness, yet there is method in it.William Shakespeare, "Hamlet"
    Politics is war without bloodshed while war is politics with bloodshed. Mao Tse-Tung

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Virginblack Виж мнението
    Вярно ли че в УК детето при жив биологичен баща автоматично става дете на съпруга на майката веднага със самия брак?....
    "child of the family" concept explained ...
    Child of the Family.pdf
    a child of the family by virtue of treatment.
    1. On divorce a spouse is liable to provide fi nancial support for any child he or she treated
    as a child of the family under s 52 of the Matrimonial Causes Act 1973. 161
    Последно редактирано от Член 7 : 05-08-2013 на 17:45

Старо куче
    Post Thanks / Like

Z1 не се жени! опасно е наистина! За мен това беше пръв и последен брак! Не съм фенка на браковете изобщо, но си имало плюсове, дето компенсират нечии грешки!
    Дали съм си правила сметки....да, беше ме страх да си вдигна задника и да ида на майната си ....брака ми даде по- голяма сигурност и улесни решението ми, казах си че щом е тръгнал да се жени значи наистина е сериозен....да споменем и моите завидни 37 години и богат житейски опит.
    Аууу, аз май се вкарах в некакъв си филм..., моля те, не ти цитирана диво, а ти знаеш коя, напиши че това е просто съвпадения, в противен случай ще ти се окаже плитка водолазията...

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Член 7 Виж мнението
    Боже пак аз толкова се надявах..., ех... нищо. Следващия живот...
    С риск да те разочаровам (донякъде) - симибими е писала "другия ми съзнателен живот" Предвид възможността от няколко несъзнателни междувременно ...

симибими - имаше един филм - "Never Say Never".
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    С риск да те разочаровам (донякъде) - симибими е писала "другия ми съзнателен живот" Предвид възможността от няколко несъзнателни междувременно ...
    ...остави, съвсем се разболях...вече взес си я мисля за Роисин..

Старо куче Аватара на musi
    Post Thanks / Like

Ама жената нито е бързала да подпише брак,нито е тръгнала с детето .Отишла е да види как е.Аз на това се чудя,да се запознаеш с някой,да сключиш брак за отрицателно време, да не отидеш да видиш как е и да поживееш месец-два с него.И чак след това да вземеш и детето.Защо да напускаш работа-подай за един неплатен от 3-6 месеца.Изчакай детето да завърши в Бг годината,провери с отиването си какви училища и къде са те в района.
    Когато си сам може да зажмиш и да кажеш-давай,срещнах принца на белият кон,но когато има дете трябва първо да се гледа сигурността и обичта за детето.Затова и майките приемат с недоверие всяка нова връзка и изчакват да видят как ще съжителстват бъдещ съпруг и детето и чак после предпршемат крачка -брак
    Не искам да защитавам англичанина,който беше описан-не го познавам.В болшинството си те не са цвете за мирисане,но поради горните неща,които написах не мога да взема и другата страна.
    Колко му е на този лошият с 2свидетели да каже,че тя не е искала да остане в страната,че си е тръгнала доброволно(то е и така).Никой не е изгонил никого,а даже и е платил билетите и е казал,че ще я чака.
    Не знам точно какво е станало за да се обърнат така нещата,може би е така,както се описва,но имам нотка на съмнение,че той е бил притискан за да направи нещо,което той не е искал или не е искал да избързва.
    Желая ти успех.Не се заричай,че няма да има нов опит да създадеш семейство,никога не казвай никога,но мисли преди това
    Ако искаш пиши какво е станало -ще е интересно и полезно четиво
    Колкото за Силвия-прочела си една история от повече от година и не си наясно,че хората,които и се караха и я коряха(както се караш на детето когато сгреши)същите тези хора събраха средства и и подадоха ръка и рамо .
    Всеки допуска грешки,но един ги признава,а друг не.
    Остани си със здраве.

" Тъп си ,че слушаш чалга,а слушаш чалга защото си тъп."

Post Thanks / Like

Отишла е да види как е
    и как е?
    ..., ако трябва да правим сравнения между двете, Розичка, е набутана 100 пъти повече с cohabitation. Без легален брак си като пушечено месце...и тя е точно такава в момента. Тъй че момата от тази тема, ех изтървахме я, е в мнoгoкратно по добро полoжение от Розичка, и много по добре си е вързала гащите. Кво ще вземе, кво не не е ясно, има 4-ри типа обещетение които ще се смятат в нения случаи, ама едно е ясно че нашия с чиста съвест си е подписал да е отговорен за издръжка за детето докато навърши 18 години, мисля. На всичкото отгоре ще и се полага общетение, някакво , за няколко годинки, поне така е почти навсякъде писано, на куп, за да може да си възстанови предишния standard на живот. Ако тоя има имоти, или нещо на негово име даже и през тръст, ще ги продадат и ще го оставят на улицата като кученцез а да и се плати по някакъв начин на момата.... Та не е ясно колко е поучителна случката, но мацката в случая, понe по закон не е никак зле, което изобщо не е така за Розичка, и за това и се блъска само. Шибани истории, и поуката за мене е една, ако си решил да се жениш за жена с дете, и си British, или живееш у Бритънята, трябва да те е е изплющял мокър парцал по главата...
    Последно редактирано от Член 7 : 05-08-2013 на 21:35

Post Thanks / Like

и как е?
    ..., ако трябва да правим сравнения между двете, Розичка, е набутана 100 пъти повече с cohabitation. Без легален брак си като пушечено месце...и тя е точно такава в момента. Тъй че момата от тази тема, ех изтървахме я, е в мнoгoкратно по добро полoжение от Розичка, и много по добре си е вързала гащите. Кво ще вземе, кво не не е ясно, има 4-ри типа обещетение които ще се смятат в нения случаи, ама едно е ясно че нашия с чиста съвест си е подписал да е отговорен за издръжка за детето докато навърши 18 години, мисля. На всичкото отгоре ще и се полага общетение, някакво , за няколко годинки, поне така е почти навсякъде писано, на куп, за да може да си възстанови предишния standard на живот. Ако тоя има имоти, или нещо на негово име даже и през тръст, ще ги продадат и ще го оставят на улицата като кученцез а да и се плати по някакъв начин на момата.... Та не е ясно колко е поучителна случката, но мацката в случая, понe по закон не е никак зле, което изобщо не е така за Розичка, и за това и се блъска само. Шибани истории, и поуката за мене е една, ако си решил да се жениш за жена с дете, и си British, или живееш у Бритънята, трябва да те е е изплющял мокър парцал по главата...
    Аз говоря за"Та въпросната Марийка"

Post Thanks / Like

Колко му е на този лошият с 2свидетели да каже,че тя не е искала да остане в страната,че си е тръгнала доброволно(то е и така).Никой не е изгонил никого,а даже и е платил билетите и е казал,че ще я чака.
    А и тва...да опита...съдиите мислиш патки пасат, a и ако те хванат че па и лъжеш открито може отнесат и пандизче...

въпросната Марийка

Ай стига, по темата, държа ни в интерес,... за мене стига...успехи на Симибими и детенце.

СМИ -A Аватара на Qgelo
    Град
    [email protected]
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от natalina Виж мнението
    Нещата между нас бяха ок. Март месец господинът реши че иска да се оженим през април-. На въпросът ме защо толкова бърза, отговори че това е начина да разбера веднъж завинаги че е сериозен, отговорен и държи на мен и дъщеря ми. За да бъде още по- убедителен ми предложи да осинови детето ми и поиска от мен да прекратя всякакви взаимоотношения с бащата на детето ми. За целта биологичният баща с радост се съгласи на пълно осиновяване от страна на новият кандидат-баща,за да избегне напълно за в бъдеще издръжката за плащане.Изготвихме необходимите документи и бяха подписани и заверени.

Жената е загубила издръжката за детето.
    Тоя е подвел не само нея, но и детенце.
    Аз ако съм на нейно място си сменям адресната регистрация от БГ в УК и с чисто сърце им увисвам на бенефинта система за самотни майки. Чак пък и доброволно на развод да се съгласявам, знаш га?
    Tова е наи разумното
    Да подкрепим Силвия/rosepetal/ като се регистрираме чрез нея във фирма за заплащане на ток,телефон, вода, газ, интернет,телевизия .Обадете се на лични съобщения на Силвето.на този link
    http://www.bghelp.co.uk/forums/members/rosepetal.html
    http://www.bghelp.co.uk/forums/%C2%F...%E9%EA%E0.html

Град
    Romford
    Post Thanks / Like

Привет пак от мен
    natalina това което е преживяла твоята приятелка е слабо казано..УЖАС!!! Важно е че се е измъкнала дори с цената на много нерви. Само не знам как е го е изтърпяла в бг!Можела е да му бие шута много по- рано.Вероятно е изпитвала угризения и жал милата
    musi не си прочела внимателно постовете Много пъти му ходих на гости на господина през времето преди да се оженим.Живее в Ромфорд, хубаво кварталче, хубава къща, чиста , добре обзаведена.Работата му не е спирала никога до сега по неговите думи....в това съм сигурна защото му видях всички документи.Освен всичко има и 4-5 работника , та когато има по- голяма поръчка ги наема и тях.Има син на 23 който живее самостоятелно и той е добре обезпечен често работят заедно.Има 2 коли ( мини ванче с инициалите му и друга лека кола ) По въпроса за детето...нямаш си на идея musi колко много се занимаваше с нея, през времето когато ни гостуваше и когато бяхме при него, засипваше я с подаръци и играчки и внимание , започна да и подготвя и детска стая. Ето затова и в миг не съм се усъмнила в него!
    Недоумявах защо така изведнъж се промени! Не спирах да търся истинската причина. Наистина когато решихме да се женим, той пристигна в Бг и остана за 2 седмици.Може би част от поръчките са му били кенсълирани заради пребиваването му тук, той си мислеше ,че ще дойде 2 дни преди сватбата и готово, но си трябва време да се оформят документи и т.н знаете как е. После действително като се върнахме около 2 седмици нямаше никаква работа.През цялото време ми казваше спокойно ще се оправим! Междувремнно ставаше непоносим без очевидна причина.Когато тръгна на работа , направих щателна оборка в къщата, оказа се че реално живее под наем и къщата и я е наел месец след като сме запознали....наема е малко нисък по мой впечатления плаща 800 паунда месечно за къща с огромен двор, 3 спални ( не говоря на изуст, преснимах всички документи преди да се прибера и съм ги предоставила на адвокатите) едната му кола също е на изплащане и реално доходите му за 2 години назад варират от около 2000 до 2200 паунда( за месец) В последствие се оказа, че ме е излъгал за повечето неща, каза ми че къщата си е негова и че реално изкарвал над 3000+ паунда. Аз не бих тръгнала на сляпо в никакъв случай. Моите доходи в бг бяха 1500 лв занимавах се с имотен бизнес , водя курсове по английски+ преподавател в училище .Разходи по квартири нямам.Всичко е за мен и детето ми.Както се казва без грижи!С него се запознахме точно по повод работата ми с имоти.Той искаше да купува стари къщи в БГ и да ремонтира и продава чрез агенцията за която работех. Аз исках да си направя В УК сайт за недвижими имоти и да работя като училищен асистент в УК , той ме убеди че всичко е уредено и няма да има спънки да ме вземат. Но знам ,че докато ми излязат документите ще мине време ...100 пъти попитах може ли да се справим финансово докато стартирам и аз? Той винаги имаше категорично 'ДА" отговор. Не знам, предполагам че просто не си е преценил добре способностите и възможностите , основно отчитам моята грешка в сключването на брака , и това че му повярвах .
    За какви неплатени отпуски ми говорите тук е БГ , излезеш ли от системата няма кой да те чака , базработицата е огромна за твоето място чакат още 100 човека, няма кой да те търпи да се лигавиш с неплатени.
    Господинът явно е видял в мое лице човек , който да му помогне да си изкарва повече пари и съпруга която да го подкрепя на всяка цена. Детето го ухажваше , защото знаеше че то е моята единствена слабост,така си го обяснявам. Да, вероятно тамощните не са приели радушно брака му с мен , имат негативно отношение, но той е трябвало да го предвиди, все пак там живее , познава нещата. Другият проблем му беше че не можеше да понесе факта че обръщам повече внимание на детето, а не на него! Мислел бил( по неговите думи) че детето ще спи отделно още с пристигането и ще му се наложи английския начин на живот, а аз да съм любящата английска съпруга дето постоянно го боготвори.Много пъти сме говорили, че на дъщеря ми и е нужно време да се адаптира до сега тя е живяла само с мен и чуждо присъствие и идва малко в повече( особено мъжко).Казвах му да е търпелив , да и даде време , а той " не" щом вече съм му жена ще се съобразявам с него само( майната му!)
    Не понасям лъжите, измамата , а се натъкнах на много в последствие, повярвах без да се усъмня на всичко което говореше и което видях.Ако беше честен с мен бихме премислили нещата , да видим кое ще е най-добрият вариант.
    Сега какво? Загубих си работата, не една! Започвам чак Септември, но като преподавател за момента само, стандарта ми спадна, временно , ами ако не можех да си намеря така бързо работа, какво правим...? Гладуваме? На детето сега се налага да му сменя името и по документи да е " копеле" без баща , аз съм в очите на хората " излъганото камичле" някой разбира се са изключително доволни от факта, не че ми пука ,но загубих предишните си позиции. Не мрънкам, ще се справя! Не ми е никак лесно в момента без пукнат цент до Септември, затова искам обещетение, разберете ме правилно!!! Да не мислите че ще искам да му взимам коли , имоти , дето не съм наясно дали има, подозирам че още много неща крие не искам и да ги знам, на болен ще ми се прави-смешник! От всичко най-мразя лицемери и лъжци! С парите дето ще му смъкна ще си върна предишния стандарт просто, докато пак се стабилизирам , това е! Не ме е еня ако ще и да се влачи болен, то може това да са негови номера, недоумявам какво е очаквал , но аз подобно отношение пък изобщо не съм очаквала. Само да ви кажа....познавам и други англичани с които съм работела ...ако искаш да използваш някой да ти уреди живота, има си и други начини, но аз съм горделива и знам възможностите си и не съм мързелива...мога да се справям и сама. лесни пари не търся ,че в един момент ако ги изгубиш ...мързела те е обзел и изпадаш в депресия ...не мога да си го позволя ...заради детето ...искам да съм му за пример!
    Последно редактирано от simibimi : 06-08-2013 на 11:12

16. БЛАГОДАРЯ MyleneFarmer thanked for this post

Post Thanks / Like

Да не мислите че ще искам да му взимам коли , имоти , дето не съм наясно дали има, подозирам че още много неща крие не искам и да ги знам, на болен ще ми се прави-смешник!
    Ако трябва ще го докарам до въже ако сам жена...Тъп кавал, има намесени един куп хора, и малолетно дете, и нашия си мисли, типично по тукашно му, е и кво от тва. Даже си мека с него според мен. Само гледай да направиш така нещата и той да се окаже изненадан, а не подготвен за legal onslaught. Събирай си всичко което може ти дойде на акула за използване когато си му дойде деня...

а аз да съм любящата английска съпруга дето постоянно го боготвори.

http://archive.spectator.co.uk/artic.../english-wives
    1892

Едно не ми е ясно, как еманципирана жена, каквато изглежда си, е влязла в връзка с някои които още не е проумял изобщо за ерата на еманципирани жени. Нещо сте от различно тесто, както изглежда, и оттам трябва да лъже за да ти и държи вниманието към себе си. Просто е решил да си хапне по голяма хапка от колкото може да преглътне и се е позадавил, както изглежда. Но пак ти е и съжадал и тепърва ще създава проблеми, било и легални. Мисля че коментарите са излишни...просто случка от живота. Поредната. Е може да е обица на ухото за някой друг, ама е силно съмнително, щото човек не се учи от чужди грешки обикновенно.
    Последно редактирано от Член 7 : 06-08-2013 на 11:48

Post Thanks / Like

"На детето сега се налага да му сменя името и по документи да е " копеле" без баща" казваш.
    Хм... моята се води без баща... не пише копеле в акта й за раждане, така си и остана, понеже не съм пожелала са й сменям името и да я припознава друг. И какво толкова страшно има? Тя тая дума "копеле" я научи точно от българи. Има дете без баща и дете с баща. Казвам го, щото съм леееко чувствителна към такива определения. И какво очи на какви хора? Един цивилизован човек не бива да се интересува от подобни неща.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Virginblack Виж мнението
    "На детето сега се налага да му сменя името и по документи да е " копеле" без баща" казваш.
    Хм... моята се води без баща... не пише копеле в акта й за раждане, така си и остана, понеже не съм пожелала са й сменям името и да я припознава друг. И какво толкова страшно има? Тя тая дума "копеле" я научи точно от българи. Има дете без баща и дете с баща. Казвам го, щото съм леееко чувствителна към такива определения. И какво очи на какви хора? Един цивилизован човек не бива да се интересува от подобни неща.
    ...разни хора, разни идеали. Някои обръщат внимание на доста по малки неща. Все пак, ти изхождаш от опит събран и от живот по чужбина, където състоянието, като определително , май вече няма голямо значение. То голям процент се раждат в cohabitation, и bastardy изобщо не го и броят за нещо същестевено. from -> "bastard" -->to "illegitimate" child->to "out of wedlock". Смяна на ценностни норми/идеали, ама БГ, нещата не се движаст с скоросттта на UK, за добро или зло.
    Последно редактирано от Член 7 : 06-08-2013 на 11:57

Post Thanks / Like

...разни хора, разни идеали. Някои обръщат внимание на доста по малки неща. Все пак, ти изхождаш от опит събран и от живот по чужбина, където състоянието, като определително , май вече няма голямо значение. То голям процент се раждат в cohabitation, и bastardy изобщо не го и броят за нещо същестевено. from -> "bastard" -->to "illegitimate" child->to "out of wedlock". Смяна на ценностни норми/идеали, ама БГ, нещата не се движаст с скоросттта на UK, за добро или зло.
    Така е, не оспорвам, но все пак живеем в Европа. Ама не бе, като ходих да си подавам документите за детските, които са абсолютно задължителни в Австрия, жената ме пита как се казва татко й, казах, че е починал, обяснявам обстоятелства и казвам, че няма баща, а тя ми каза "Мила госпожо, няма такова понятие. всяко дете на този свят има баща, жив, умрял, няма значение, добър, лош - пак няма значение." Е, искаха ми смъртен акт разбира се.

Post Thanks / Like

трясбвасех да и отговориш ами не съм сигурна бе госпожо...За майката се знае коя е...ама таткото никога не е сигурен, освен след щатни проверки. Кажи че все още е в процес на изяснение.

Наиш ква случка ми казаха...трима приятели се напиват, напиват и приятелките си, и си правят лека оргийка. Туй една от мадамаите, полякиня забременява, но не е ясно то кого. Татковците кандидати решили се правят на умници пред съдиаята...като сметнали че всеки ако кажел че е баща, щели да го объркат...е да ама не. Съдията питал първия, ти бащата ли си, той казал да...и делото било затворено, (closed) без възможност за обяснение на другите двама...тя си взела общетението от първия татко,...

Та не е ясно... в някои случаи.

Post Thanks / Like

трясбвасех да и отговориш ами не съм сигурна бе госпожо...За майката се знае коя е...ама таткото никога не е сигурен, освен след щатни проверки. Кажи че все още е в процес на изяснение.

Наиш ква случка ми казаха...трима приятели се напиват, напиват и приятелките си, и си правят лека оргийка. Туй една от мадамаите, полякиня забременява, но не е ясно то кого. Татковците кандидати решили се правят на умници пред съдиаята...като сметнали че всеки ако кажел че е баща, щели да го объркат...е да ама не. Съдията питал първия, ти бащата ли си, той казал да...и делото било затворено, (closed) без възможност за обяснение на другите двама...тя си взела общетението от първия татко,...

Та не е ясно... в някои случаи.
    Е, ако ида на оргия с трима поляци, което е вероятност кръжаща около нула, ще го имам предвид. Но то все тая, все ще да е русо, синеоко и със ясни признаци на дименция (както показва гореизложения случай). После могат да си поделят разходите. Чупи - купи, чука- прави коч парти или плаща за днк тест и сяда да плете терлички. Следва почивка на Черно море. Ай че стана мноо спам.

Post Thanks / Like

Съжалявам,че пак се включвам в темата,но и мен ме удари,както virginblack.
    Моят съпруг е без баща и никога в нашият дом или извън него ние сме употребявали думата"копеле"Така го е наричала само една учителка в пансиона преди повече от 45 години.
    Не само това ме изненада:
    "аз съм в очите на хората " излъганото камичле" някой разбира се са изключително доволни от факта, не че ми пука; "С парите дето ще му смъкна..","майната му"....
    Съжалявам за езика ти,който не върви в синхрон с образованието за което писа.Детето ти ще научи от теб,както хубавите неща,така и лошите неща.
    А сега след,като прочетох и последното написано от теб се замислих още повече-значи "търтея ",както беше казал някой,работещ по16часа,желаещ да ивползва детето за помощи-кредит-въобще не е бил такъв.Човека си работи,има бизнес,дори наема хора,когато се увеличи работата,има доход,който не е лош,има намерения да развива бизнес(да работи )и в България.Значи черният не е толкова черен.
    Ти казваш:

"Недоумявах защо така изведнъж се промени! Не спирах да търся истинската причина.Когато тръгна на работа , направих щателна оборка в къщата, оказа се че реално живее под наем и къщата и я е наел месец след като сме запознали....наема е малко нисък по мой впечатления плаща 800 паунда месечно за къща с огромен двор, 3 спални ( не говоря на изуст, преснимах всички документи преди да се прибера и съм ги предоставила на адвокатите) едната му кола също е на изплащане и реално доходите му за 2 години назад варират от около 2000 до 2200 паунда( за месец) В последствие се оказа, че ме е излъгал за повечето неща, каза ми че къщата си е негова и че реално изкарвал над 3000+ паунда"
    Ако някой ми пипне документите,които съм оставила аз веднага ще разбера.Потресох се от "щателната оборка",от "не говоря на изуст, преснимах всички документи преди да се прибера",от това,че си изровила доходите му за 2години назад,
    "
    Не понасям лъжите, измамата , а се натъкнах на много в последствие, повярвах без да се усъмня на всичко което говореше и което видях.Ако беше честен с мен бихме премислили нещата , да видим кое ще е най-добрият вариант.....
    През цялото време ми казваше спокойно ще се оправим! Междувремнно ставаше непоносим без очевидна причина"
    Ами ,как ще реагираш,ако видиш,че някой ти се ровичкат из нещата вместо да се седне и да се поговори .А ,ако има камера,която е записала твоята "щателна оборка",ти говори ли с него?Мисля,че надали,защото е трябвало да му кажеш,че си правила "оборката"
    "Да не мислите че ще искам да му взимам коли , имоти , дето не съм наясно дали има, подозирам че още много неща крие.
    Малко време си останала в UK иначе си щяла да разбереш всичко до 9-то коляно.Колко "ще му смъкнеш" според теб?
    Сега изправяш детето,като щит,защото само така ще може да спечелиш.
    "
    познавам и други англичани с които съм работела ...ако искаш да използваш някой да ти уреди живота, има си и други начини"-
    -давай,следващият път може да е по-успешен.
    Има и неща,които премълчаваш.Аз затова казах,че не мога да взема ничия страна,ако не съм ги чула и двете.
    Много съжалявам,че аз не виждам в твое лице жертва,а нещо друго .

Град
    Romford
    Post Thanks / Like

Virginblack твоят случай е далеч по-различен с името на детето....няма смисъл изобщо да се коментира....в моя излиза че никой все едно не го иска в момента това дете, ами разходи по документи ...мой и на детето, защото сега трябва да мина i пред съд и да се аргументирам защо искам да му сменям името, а биологичният баща си умира от кеф че ще ме набута с още разходи, а той си държи на смяната на името.Малко е гадничко .

Град
    Romford
    Post Thanks / Like

musi - виж, ти си от тези дето не ме харесват, ок! Хващаш се за детайлите , който най-ти харесват за да ме изкарш виновна...аз да съм те критикувала за нещо, коя си ти да ме критикуваш!
    Решила да съм проверя нещата и с право,след подобно поведение се търси причина, оказа се че ме лъжат и това го доказва, камери не е имало ,той така и не разбра от къде съм разбрала за лъжите му просто се оказа в позиция "шах"
    а аз нямам нищо против ако имам съпруг да се рови в нещата ми , ако няма какво да крия...ако ти си на друго мнение, това си твой проблем!!!!
    А за думата "копеле" щом е в кавички е казана условно, не буквално..май не си много в час с някой неща!!!
    и не обиждай учителите...със сигурност има още какво има да научиш от тях!
    Останалото няма да коментирам дето си изцитирала, защото е смешно Това е когато не може човек да отсее правилно информацията
    Последно редактирано от simibimi : 06-08-2013 на 14:21

myse
    Guest

Без никакви намерения да се включвам в темата за в бъдеще, или да оставям каквито и да е коментари, слагам един въпрос и напускам:

Защо госпожата не се хване да свърши нещо, а точи локуми по форумите?

Страница 3 от 6 ПървиПърви 12345 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ !!!
    От simonabs във форум Зов за помощ
    Отговори: 23
    Последно мнение: 18-07-2013, 07:34
  2. ОГРОМЕН ПРОБЛЕМ С PC-ТО, МОЛЯ , ПОМОГНЕТЕ !
    От ext8 във форум Интернет и компютри
    Отговори: 13
    Последно мнение: 22-12-2010, 16:19
  3. Българи в Единбург МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ
    От kozia във форум Търся българи наблизо
    Отговори: 29
    Последно мнение: 22-07-2008, 14:46
  4. МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ МИ, ЗА ДА ПОМОГНЕМ НА ВСИЧКИ!
    От shark във форум Постоянно пребиваване (ILR)
    Отговори: 77
    Последно мнение: 18-12-2005, 09:01

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker