Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 6 ПървиПърви 1234 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 26 до 50 от общо 141
    СМИ -A Аватара на Qgelo
    Град
    [email protected]
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Помогнете със съвет ,МОЛЯ!!!!

Цитирай Първоначално написано от simibimi Виж мнението
    Ама много умни се извъдихте всички тук!!! За какво достойнство ми говорите??? Нима не е достойно да си търсиш правата? Силно се съмнявам че точно вие , които ми говорите за достойнство и морал в моето положение ще се направите на "достойни " и ще се примирите без битка то от страни е много лесно да коментираш
    Искам съвет, не мнение! Спестете си мненията ако обичате, няма да повлияете на моето, а и не съм ви ги искала!
    много правилно ако може някой да помогне да го стори ,ако немже то да не ръси умности и злоба.
    Да подкрепим Силвия/rosepetal/ като се регистрираме чрез нея във фирма за заплащане на ток,телефон, вода, газ, интернет,телевизия .Обадете се на лични съобщения на Силвето.на този link
    http://www.bghelp.co.uk/forums/members/rosepetal.html
    http://www.bghelp.co.uk/forums/%C2%F...%E9%EA%E0.html

СМИ -A Аватара на Qgelo
    Град
    [email protected]
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от bakari Виж мнението
    Случаят на Роузпетал няма нищо общо. Най-вече че те нямаха и брак. А съжителство с общи сметки и адрес. Плюс това тя хич не беше доволна от адвокатите си и ги смени.
    напротив много може да и помогне с информация към кого да се обърне за безплатен адвокат как се задвижват процедурите и друго инфо от такова естество.
    Да подкрепим Силвия/rosepetal/ като се регистрираме чрез нея във фирма за заплащане на ток,телефон, вода, газ, интернет,телевизия .Обадете се на лични съобщения на Силвето.на този link

dobra i losha Аватара на ilianaL
    Post Thanks / Like

Ама много умни се извъдихте всички тук!!! За какво достойнство ми говорите??? Нима не е достойно да си търсиш правата? Силно се съмнявам че точно вие , които ми говорите за достойнство и морал в моето положение ще се направите на "достойни " и ще се примирите без битка то от страни е много лесно да коментираш
    Искам съвет, не мнение! Спестете си мненията ако обичате, няма да повлияете на моето, а и не съм ви ги искала!
    Опс по-кротко...съжалявам за всичко,което си преживяла,наистина не ти е било лесно.Съветите ги дават адвокатите,във форумите има комбинация от двете.Искаш съвет и моят е -смятай въпросният господин за умрял...сложи го в графа натрупан опит,намери сили да се съхраниш-знам,че е трудно.После, постъпи достойно,така,че детето ти да има добър пример.И накрая аз лично мисля,че няма как да ти отсъдят издръжка за детето,тъй като осиновяване не е имало...имало е НАМЕРЕНИЕ за осиновяване.До подписване на съответните документи за осиновяване,лицето може да си промени намерението.Така,че съпругът ти няма абсолютно никакви ангажименти към детето ти.Знам,че не това искаш да чуеш,но такава е ситуацията.Относно до това...дали хората трябва да си търсят правата-ДААААА ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ТРЯБВА,но това,че си имала мечти и очаквания от брака си а те са се провалили,не означава,че автоматично имаш право на обезщетение(но пак адвокатите ще кажат)то ако беше така 80% от хората на планетата ще живеят от обезщетения.

Мама Аватара на ElinaT
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Толкова много въпроси мога да задам, ама виждам че няма смисъл.
    Само един ще поставя, казвате че детето е големичко вече и разбира, било е стресирано и т.н. видяло е, че освен вас никой не го обича, биологичният баща нямал търпение да му бие шута, а този даже се разколебал да го приеме. Вие с този фарс и търсене на права, които не съществуват логично, понеже няма никакви документи черно на бяло да покажат че съпругът ви е извършил нещо нередно, как помагате на детската психика? Ако ви интересува детето, а не парите както твърдите, нямаше да го подлагате и него/нея на мъчения, заради грешките на майка му, да му съсипете психиката, като ви вижда изнервена, травмирана, в скандали, по съдилища и да се чувства все едно то е съсипало връзката ви или е причина за поредната грешка. Много съжалявам, ама явно имаме различни представи за какво би предпазило десткото сърце и психика.
    П.С. Хубаво е човек да си търси правата, когато има реална и легална обосновка за това, другото е ирационални действия на емоционална основа. Но нека все пак и адвокатите да ви вземат парички и да ви кажат същото нещо, за да сте сигурна, че не сте изпуснали нещо!

If there is one lesson to be learned from history it is that those who believe they have the final truth and they know what is good and right for the rest of us are almost certain to be mistaken.
    The only constant thing in life is change.

Though this be madness, yet there is method in it.William Shakespeare, "Hamlet"
    Politics is war without bloodshed while war is politics with bloodshed. Mao Tse-Tung

Мама Аватара на ElinaT
    Град
    London
    Post Thanks / Like

1. Вие сама сте решили да оставите работа, родители и родина и да последвате мъжа си. Какво обезщетение ви дължи за вашето грешно решение той? Ами по тази логика, всички които идват в УК и не успяват, а решават да се върнат в БГ трябва да искат обезщетение от държавата тук за грешното си решение и неуспеха си докато си стъпят на крака, така ли?
    2. Той осиновил ли е детето? Има ли легални документи да доказват това? Ако има, значи имате право да искате издръжка на тяхно основание, другото е вашата дума срещу неговата, колко тежина може да има това в съда решете си сама....
    3. Никак не помага това проточване на нещата и емоционално заяждане нито на вас, нито на детето ви.
    4. Ако не ви даде развод, какво толкова сложно има, след като няма да живеете заедно така или иначе. Може и да ви спре от бъдещи грешни решения, погледнато от положителната гледна точка. Рано или късно ще се съгласи на развод, никой не иска да е обвързан с човек, който ненавижда, пък и обстоятелствата се променят.
    Последно редактирано от ElinaT : 04-08-2013 на 21:48

If there is one lesson to be learned from history it is that those who believe they have the final truth and they know what is good and right for the rest of us are almost certain to be mistaken.

Politics is war without bloodshed while war is politics with bloodshed. Mao Tse-Tung

Post Thanks / Like

Ами ако е загубила издръжката заради цялата история...? Ами ако е загубилa работата заради цялата история...?

compensation for disadvantage created by it
    http://lawcommission.justice.gov.uk/...l_property.pdf
    http://lawcommission.justice.gov.uk/...nsultation.pdf
    http://www.manches.com/Content/Resou...ey%20cases.pdf

Miller v Miller, McFarlane v McFarlane... a financial award will have three “strands”: needs, compensation and sharing.

...“compensation” ... can be seen as highlighting something that has to some extent always been part of the concept
    of “needs”, namely the making up of loss arising from the marriage.

But there would be good moral justification for imposing this responsibility even if it had not been agreed. One person may have suffered disadvantage as a result of the way the relationship has been conducted. The other may have gained an advantage. This is more akin
    to a quasi-contractual principle, in which one spouse is bound to make restitution to the other for what she has lost or he has gained.
    Equity принципи, изобщо не ти е нужно да е свършено нещо и подписано нещo за да има отговорност in equity... Живия пример най обикновен естоппел, само че тука, спрямо МCА 1973 не му викат явно така, щото е свързан с нещо от сорта на договор...дал си обещание, онзи отсреща е повярвал, подвел се е, свършил е нещо което има отрицателни последствия за него, като отъказване от работа или отказване от издръжка заради смяна на родителски права, и пляс, от никъде ти стоварват отговорност за тва че обещаваш наляво и надясно. Може би е правилно да не го съди за тва че е загубила издръжка или работата си...? Ей, бре...аман.

Вие с този фарс и търсене на права, които не съществуват логично,
    Вие сама сте решили да оставите работа, родители и родина и да последвате мъжа си.
    Ох, е сега сехте се рапзлъча...да оставила ги е възознова на някаква зменена сигурност, която идва от факта, че отрещната страна ти показва че е твърдо уверена че ще поеме необходимата отговрност и ще замени, това което има в даден момент. Туй дето го пишете, няма нищо общо с това което рещават по съдилищата, и как изобщо подхождат съдии в подобни дела спрям s. 23 & s. 25 MCA 1973, и какви права за обцщетение ти дава s. 23 & s.25 MCA 1973.

Ако бяха толкова черно и бяло нещата...изобщо нямаше да има проблеми, така щеше просто да си казваме, ами мила ти си пое риска че те подведох, къв ти е проблема...кво искаш от мен. Да ама не, и слава богу де , че съдии и законодатели не се врзват на пдобна тъпотия...

Единственото което може да я спре е колко парички има господина, с какво разполага за плащане на общетението... то тогава и обсехтетението ще е с други измереняя...но пак що да не бачка да плаща за тва за което е загубила жената, като е плътно кирпичено гюле в главата.
    Последно редактирано от Член 7 : 04-08-2013 на 22:18

Мама Аватара на ElinaT
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Казвате, че говорите английски, ето ви фирма дава съвет безплатно в УК в Лондон са, говорете с тях да видите какво ще кажат, след което се обадете и на българските за справка. Вижте какво ще ви кажат и от двете страни и преценете дали си струва, време, нерви, пари и пътувания. Успех!
    Тези дават безплатна консултация!
    Divorce solicitors in Reigate - Crisp and Co*
    www.divorcesolicitors-london.com/
    www.ukdivorcelawyers.co.uk

Бракоразводен Адвокат Екатерина Лазарова - София
    www.lazarova-bg.com
    Последно редактирано от ElinaT : 04-08-2013 на 21:47

Старо куче Аватара на musi
    Post Thanks / Like

Аз съм аут-везните наклониха 60/40 в полза на съпруга.
    Желая ти успех.
    Последно редактирано от musi : 04-08-2013 на 22:32

" Тъп си ,че слушаш чалга,а слушаш чалга защото си тъп."

СМИ -A Аватара на Qgelo
    Град
    [email protected]
    Post Thanks / Like

мисля че нещата са на нейна страна. действай и не се предавай. за льольовски приказки не губи време и не влизай в бесмислени спорове. мисля че имаш големи шансове. успех момиче бъди упорита. обърни се към благосклонните и добронамерени хора и мача е твой сигурен съм

Старо куче Аватара на Virginblack
    Post Thanks / Like

Ами точно от вашето положение го казвам. Само че аз преди да намеря мъж за себе си, намерих баща за детето си. И нито тя знаеше английски, нито той български, но това не му пречеше да я гледа когато бях на работа, а и тя проговори английски за няколко месеца. Пък той се научи да готви мусака и пълнени чушки и боб. Но и аз не съм под неговия покрив, а сме под общ, за да не се налага да се чувствам като на гости, а и си плащам наема и сметките. Извинявам се ако съм ви засегнала. Разбира се, вие можете да си търсите правата. Всеки има право да си търси правата. Само се зачудих за детето, но то си е ваше дете, разбира се, може да правите така както сметнете за добре. Не е имало злоба или нещо в коментара ми, може би аз не съм права. Всеки човек рано или късно изпитва огорчения, но защо да не ги спестим поне на децата си. Опитах се да го кажа съвсем като човек, вие скочихте да ме обвинявате, че не разбирам. Напротив. И защо да позволявате на някакъв човек да осиновява детето ви, при положение, че той не го обича. Процедурата по осиновяване е дълга (от опит), той трябва да докаже че има доход да го издържа това дете, при положение, че е нямал постоянна работа, това не е възможно. Не коментирам качествата на господина, защото не го познавам, не познавам и вас. Всеки има право на избор, той на своя и вие на вашия. И когато изборите не са в обща насока и интерес на дете, тогава всичко трябва да се приключи мигновено, с по-малко травма за всички. Предполагам ви се полагат обезщетения - вземете си ги, никой не е оспорвал това ви право.
    As for those of you not related to me, as sloshed as I may be, you may sod off.

Нов потребител Аватара на Jaklin
    Post Thanks / Like

Сори ако авторката на темата се засегне,но продължавам да се чудя на глупостта на бълг.жена защо винаги налитат на всякакви б...ци чужденци мислейки ,че живота ще им е песен.Мога докторат да напиша по подобни случаи така конкретно съвета е един-стягайси парцалите и си гледай детето без да се надяваш на когото и да е било.Толкова ли не ти стига акъла ,че щом биологичния и баща се отказва толкова лесно останалите също няма да са цвете за мирисане.Просто си направи план за хелп йорселф както се казва без да се занимаваш с глупости.
    Учи се от грешката,която си допуснала и не очаквай невъзможното....детето ти е по важно от всички пр.....ци,които си мислят ,че персоната им е по важна от детето ,което са създали или са поели ангажимент.Каквото и да решиш успех !

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от natalina Виж мнението
    Нещата между нас бяха ок. Март месец господинът реши че иска да се оженим през април-. На въпросът ме защо толкова бърза, отговори че това е начина да разбера веднъж завинаги че е сериозен, отговорен и държи на мен и дъщеря ми. За да бъде още по- убедителен ми предложи да осинови детето ми и поиска от мен да прекратя всякакви взаимоотношения с бащата на детето ми. За целта биологичният баща с радост се съгласи на пълно осиновяване от страна на новият кандидат-баща,за да избегне напълно за в бъдеще издръжката за плащане.Изготвихме необходимите документи и бяха подписани и заверени.

Жената е загубила издръжката за детето.
    Тоя е подвел не само нея, но и детенце.
    Аз ако съм на нейно място си сменям адресната регистрация от БГ в УК и с чисто сърце им увисвам на бенефинта система за самотни майки. Чак пък и доброволно на развод да се съгласявам, знаш га?
    Ей, личи си холандската школа!

Брака с британец е факт (умишлено или по любов търсен от правна точка за граждани на ЕС без значение). За три месеца при брак няма как да си била на гости или на ескурзия. Остави сантиматиката и действай по закон.
    Честно казано при броденията ми из Европата най ме е страх да не попадна на такава като теб. Не казвам нищо лошо или добро за теб. По скоро коментирам (докато онова министерско лапе не изключи микрофона) мойте си страхове. Красиви българки кацащи от...цвят на цвят навсякъде из континента и преживяващи с чужди пари (е те не са чужди, просто начин на заработване), има да, сблъсквал съм се, засега само странично, та си бая да избегна челен такъв...
    Мани това лирично отклонение, ти си гони интереса...

Напреднал
    Post Thanks / Like

Направи ми впечетление, че жената е написала, че мъжа и е карал да кандидатства за кредити за детето. Сигурно е било такс кредит. Човека може да си е правил сметката, че ще я вземе с детето, ще кандидатства за такс кредити и тн. Той е селф, едва ли се осигурява на повече от 16 часа, тя безработна и с малък доход от мин.година, ако ми хващате основната мисъл...Ама инатата българка отказала да кандидатства и му объркала плановете на господина, да си живее хубаво на помощи и се поядосал...

14. БЛАГОДАРЯ MyleneFarmer thanked for this post

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от natalina Виж мнението
    ...

Иначе за челния, ми случва се, добре че е било само странично.

Ако ти разкажа какво се случи с моя приятелка, заминала след запознанство (ама много дълго, почти тригодишно, поддържано от разстояние) с бритиш за Манчестър, просто ще ти стане лошо. Замина 65кг и се върна 40, но това е друга тема, а и не искам да си го пропомням.
    Я кажи, кажи...разпали ни интереса и сега ни остви да вехнем...

Честно казано при броденията ми из Европата най ме е страх да не попадна на такава като теб.
    Ай ай ай ай ай ай ай, Лошо момче...тц тц тц . Знаех си аз че си от тах З-де,...вече сам убеден че си Българският Тобечи Онвухара. На strip танцьорките им се подкосяват краката замо при произнасяне на името З-д.
    Последно редактирано от Член 7 : 05-08-2013 на 13:14

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Jaklin Виж мнението
    ...Просто си направи план за хелп йорселф както се казва без да се занимаваш с глупости.
    Учи се от грешката,която си допуснала и не очаквай невъзможното....детето ти е по важно от всички пр.....ци,които си мислят ,че персоната им е по важна от детето ,което са създали или са поели ангажимент.Каквото и да решиш успех !
    Понякога закона компенсира, нежно побутвайки "простаците" към правилния път, или по точно към влизане в релсички... така че обществото е предвидило и такива моменти, с необходимост за нежно пубутване, през поpтмоне, продаване на имотите на родители и подобни, за да се стигне до нужният equilibrium...отново.

Нов потребител Аватара на simibimi
    Град
    Romford
    Post Thanks / Like

Днес говорих с двама адвокати. Дори и да съм безработна и без кой знае какви доходи, но само за момента, все пак има ли желание, има и начин!
    Та, за тези които са любопитни:
    Законът е категорично на моя страна!
    След сключване на брака , моят нов съпруг автоматично става баща на моето дете, независимо дали е биологичен баща или не. Дължи ми издръжка за детето на 100% понеже съм загубила тази от биологичният баща по вина на новия кандидат-баща.Издръжката е в размер от 15% до около 30% от размера на доходите му. Аз също мога да претендирам за парично обещетение ( но временно ) поради факта ,че той ме е зарязал буквално на улицата, по закон веднага след пристигането е бил длъжен да ме регистрира като негова съпруга....протакането му може да се разглежда ,като умишлено укриване на данъци и такси и си е допълнително нарушение ...от законна гледна точка .Закона в УК е винаги в полза на майката с детето, независимо от обстоятелствата! Така че...морално или не , когато решите да сключвате брак ...първо се осведомете кои са плюсовете и минусите....законът си е закон и трябва да се спазва!
    Естествено аз не очаквам да забогатея от развода...ни най-малко...моят англичанин на практика има по -нисък стандарт на живот от моят.Обещетението ми просто ще ми помогне да си върна предишния живот, друго не искам.
    Детето е най-важното нещо в живота ми....не ме познавате, не ме упреквайте ако обичате!!!.....именно заради него така побеснях.....защото бе подложено на стрес.
    Не ме интересуват вашите отношение с англичани и прочее, винаги има изключения, трябва да го знаете все пак!
    Оказа че големият проблем на моя съпруг е бил именно отказа за кредит от моя страна. Днес след като му се обадих по тел започна да ми мрънка ,че бил стресиран, че всичко за него било ново и затова се държал неадеквактно , иска да го прибера да живее при мен защото бил болен и съм била длъжна да се грижа за него като негова съпруга....и още куп глупости....не ме интересува вече, зла или не...това съм аз! Компромиси не правя , само заради детето си- мога да се замисля, но в случая -не!Единственият проблем е че не мога да стартирам процедурата по развод веднага , а най-рано след 6 месеца...имало период на помирение , който не може да се избегне.
    Ако се бях примирила , както много от вас ме съветваха , след 2 години той щеше тихомълком се разведе с мен , като ме обяви за дезертирала ...и хайде много ти здраве! ЗАТОВА НЕ СЕ ЧАКА И НЕ СЕ МИСЛИ ЗА МОРАЛ!ИМА ЗАКОНОВ РЕД И ПРАВА , а не празни приказки .
    Само не доумявам, как ще сте на страната на някъв англичанин,който ни има за нищожества и се мисли за голям ум. Не казвам че всички са такива, но след изложените факти от мен ...то е очевидно.За какво ми е да лъжа в някакъв форум...да не сте адвокати да се преструвам или съдници?Тежко на хората- българи изпаднали в беда в УК, та вие ги осъждате предварително...а трябва да ги защитите на всяка цена, дори само защото са българи!!!
    Запознах се и със случая на нещастната мама , която се опитва отчаяно да си върне детенцето.Потресена съм от упреците към нея на много от "умните и морални" личности! СРАМОТА!!!

18. БЛАГОДАРЯ няма, Nor4e, MyleneFarmer thanked for this post

Post Thanks / Like

Ох...Кирпичената глава ще подскача при произнасяне на думата България...Ех, що сълзи ще се излеят за тая която го скубела за издръжка. Бравос, Симибими...само така, на салата, и в човката. CЛедващия път ще си сложи красивия декораторкси подпис под брачен договор, точно никога. Да е мислел с кирпичения израстък на раменете, Кога е влизал в брак, и е настоявал за отказване от издръжка от другата страна свързана с детето, ама то е трудно, по лесно си правиш сметки, които в карая на деня излизат, ех, много криви.

Не е ясно откъде ще ги вземе и парите за твоето обещетение, което ще е за някоя друга годинка все пак, и спрямо стандарта които си имала преди, което обикновенно и е на куп, както личи...е сега наистина може разболее родителите си.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Някой си е правил някакви си сметки...тя и той, в крайна сметка побеждава закона и "силата" е на българска страна, тя е тя и затова, а аз като съм той затова винаги си имам едно на ум, а не да ме наричаш "Кирпичената глава", да ме храниш в човката и т.н....

Град
    Romford
    Post Thanks / Like

Z1 не се жени! опасно е наистина! За мен това беше пръв и последен брак! Не съм фенка на браковете изобщо, но си имало плюсове, дето компенсират нечии грешки!
    Дали съм си правила сметки....да, беше ме страх да си вдигна задника и да ида на майната си ....брака ми даде по- голяма сигурност и улесни решението ми, казах си че щом е тръгнал да се жени значи наистина е сериозен....да споменем и моите завидни 37 години и богат житейски опит.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Z1 Виж мнението
    ...в крайна сметка побеждава закона и "силата" е на българска страна, ...
    М да закона побеждава винаги,...
    Good Girls bend at the knees - Bad Girls bend at the waist | Flickr - Photo Sharing!

Post Thanks / Like

Z1 не се жени! опасно е наистина! За мен това беше пръв и последен брак!...
    ..аз те вземам веднага :-)...ощe сега мога да кажа да,...и от подписи не ме е страх, но си имам, застраховка...и ще те помоля да си сложиш подписа под тоя пред-брачен договор, просто за да си изясним колко се обичаме един друг, и заради това че всичко е заради любовта между нас...

Град
    Romford
    Post Thanks / Like

ElinaT за какъв фарс ми говориш не схващам? Логика има във всичко..стига човек да успее да я види
    Наистина не ти пожелавам да изпадаш в подобна на моята ситуация, тогава ще се почувстваш по друг начин.И аз никога не съм си мислела че ще ми се случи подобно нещо....но ето, факт.
    Защо така с нотка на ирония подходихте към мен , не знам...знам английски перфектно- завършила съм английска филология, после философия. Не съм от хората дето мрънкат че нямат работа и не са добре в бг. Имам 15 години стаж и без работа до до момента в който реших да ходя в Англия не съм оставала, и там нямаше на готованствам, бъди сигурна.....просто изпаднах в паника и несигурност в една нова , непозната за мен среда, поисках съвет, а получих иронични упреци...вярно че е форум....че никой, почти никой лично не познава, но именно затова се спестяват упреци и злобни коментарчета....а повечето от вас намериха начин да осъждат , като чели са супер компетентни и човечни....умният човек, като няма компетентно мнение по даден въпрос, мълчи и само следи, ако му е интересно.
    Нищо лично! и БЛАГОДАРЯ СЪРДЕЧНО за предоставените линкове! Просто съм по-"хаплива" защото се дразня от иронични коментарчета, не съм в никакъв случай настроена негативно към Вас или към някой друг персонално Просто без да ме познавате, няма как реално да прецените ситуацията...затова Ви моля : НЕ СЪДЕТЕ ,като не сте на 100% наясно и не познавате хората лично! Аз съм си борбена по начало и с правилна преценка в случая, но в друг случай , при друг нуждаещ се от помощ ваша оценка може да накара човек наистина да се предаде или да изпита вина, а това да е погрешното, въпрос на психика.
    Последно редактирано от simibimi : 05-08-2013 на 16:51

Post Thanks / Like

Вярно ли че в УК детето при жив биологичен баща автоматично става дете на съпруга на майката веднага със самия брак? Не се заяждам, ПОВТАРЯМ, не се заяждам, само питам, защото имам приятелка във Виена с две деца и се минава по ужасно сложна процедура в такива случаи, ама те тука са цербери. Разни държави, разни закони. Иди се оправяй, за тва никви сватби. Кой кога му писне - да си взема багажа.

Град
    Romford
    Post Thanks / Like

Virginblack в моя случай е така, защото биологичният баща подписа декларация че се отказва изцяло от детето си и се съгласява то да бъде осиновено от настоящия ми мъж. С тази декларация минала през съдебен ред, настоящия ми мъж автоматично се превръща в законен родител .Ако детето е без баща, например - починал. такъв ,който е отказал да го припознае....е същото.Законният съпруг на майката става автоматично законен родител на детето.

Post Thanks / Like

Virginblack в моя случай е така, защото биологичният баща подписа декларация че се отказва изцяло от детето си и се съгласява то да бъде осиновено от настоящия ми мъж. С тази декларация минала през съдебен ред, настоящия ми мъж автоматично се превръща в законен родител .Ако детето е без баща, например - починал. такъв ,който е отказал да го припознае....е същото.Законният съпруг на майката става автоматично законен родител на детето.
    Ясно.

Страница 2 от 6 ПървиПърви 1234 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ !!!
    От simonabs във форум Зов за помощ
    Отговори: 23
    Последно мнение: 18-07-2013, 07:34
  2. ОГРОМЕН ПРОБЛЕМ С PC-ТО, МОЛЯ , ПОМОГНЕТЕ !
    От ext8 във форум Интернет и компютри
    Отговори: 13
    Последно мнение: 22-12-2010, 16:19
  3. Българи в Единбург МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ
    От kozia във форум Търся българи наблизо
    Отговори: 29
    Последно мнение: 22-07-2008, 14:46
  4. МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ МИ, ЗА ДА ПОМОГНЕМ НА ВСИЧКИ!
    От shark във форум Постоянно пребиваване (ILR)
    Отговори: 77
    Последно мнение: 18-12-2005, 09:01

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker