Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 24 от 24 ПървиПърви ... 14222324
Резултати от 576 до 581 от общо 581
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Кандидатстващи за Великобритания 2014-2015

Здравейте!И аз искам да попитам за някой кандидатствал в Wolverhampton или Bradford?Ако може да ми дадете информация за университетите+ вашите мнения!Ще бъда много благодарна!Хубав и успешен ден!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Desislava19 Виж мнението
    Здравейте!И аз искам да попитам за някой кандидатствал в Wolverhampton или Bradford?Ако може да ми дадете информация за университетите+ вашите мнения!Ще бъда много благодарна!Хубав и успешен ден!
    Аз кандидатствах в Брадфорд, но накрая им отхвърлих офертата. Искаха ми 4,75 диплома с 3 по Математика.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте,изпратих запитвания до някои университети, и наистина както тук четох, отговарят ми относно изискванията за българи. От едното уни ми отговориха даже че може директно при тях да подам документите, или ако искам през UCAS.Въпроса ми е ако директно в университета подам, после мога ли в UCAS да пиша други 5 унита, или трябва да са 4 тогава?

Architectural Assistant Аватара на Scorpzou
    Град
    Scotland, UK
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от malena97 Виж мнението
    Здравейте,изпратих запитвания до някои университети, и наистина както тук четох, отговарят ми относно изискванията за българи. От едното уни ми отговориха даже че може директно при тях да подам документите, или ако искам през UCAS.Въпроса ми е ако директно в университета подам, после мога ли в UCAS да пиша други 5 унита, или трябва да са 4 тогава?
    Кой е този университет и за какъв тип специалност? Обикновено университетите предлагат директно кандидатстване при part-time courses, postgraduate courses и курсове с начало през януари. За стандартните бакалавърски програми, обаче, няма как да си извън системата на UCAS. Някои университети като UCL имат рядка практика да предлагат директен прием чрез Record of Prior Acceptance , но данните от него пак се пращат към UCAS. Първо се увери какви са условията, които ти предлагат за директното кандидатстване преди тарикатлъците ти да те препънат.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Май вече ми стана ясно, общо трябва да са 5 на брой, независимо как се подават документи.Ето техния отговор:
    I would like to thank you for your interest to join University of Sunderland and the programme BSc(Hons) Tourism Management.

The entry requirments for Bulgarian Applicants are:
    1) Za Srendo Diploma with an overall score of 4 or above includin the modules of Maths and English.
    2) IELTS with an overall score of 6 or above or equivalent.
    3) A personal Statement
    4) Refference Letter

You can apply through UCAS or direct to us by completing an Application Form.
    If you wish to apply direct please let me know in order to send you the Application Form.

Architectural Assistant Аватара на Scorpzou
    Град
    Scotland, UK
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от malena97 Виж мнението
    Май вече ми стана ясно, общо трябва да са 5 на брой, независимо как се подават документи.Ето техния отговор:
    I would like to thank you for your interest to join University of Sunderland and the programme BSc(Hons) Tourism Management.

The entry requirments for Bulgarian Applicants are:
    1) Za Srendo Diploma with an overall score of 4 or above includin the modules of Maths and English.
    2) IELTS with an overall score of 6 or above or equivalent.
    3) A personal Statement
    4) Refference Letter

You can apply through UCAS or direct to us by completing an Application Form.
    If you wish to apply direct please let me know in order to send you the Application Form.
    Ето и допълнението от сайта им:

If you wish to apply for a first-degree, foundation degree or a Higher National Diploma you can either

1.Apply directly through UCAS* at www.ucas.com/apply
    2.Download the International Student Application Form and apply to us directly. If you receive an offer from us you will then need to register your application with UCAS*.

Страница 24 от 24 ПървиПърви ... 14222324

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Кандидатстващи за Великобритания 2013-2014
    От deepfriedcrack във форум Образование в UK
    Отговори: 497
    Последно мнение: 23-09-2013, 16:14
  2. Кандидатстващи за Великобритания 2012-2013
    От sdenkov във форум Образование в UK
    Отговори: 172
    Последно мнение: 15-12-2012, 03:40
  3. Отговори: 0
    Последно мнение: 19-11-2012, 15:48
  4. Отговори: 24