Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 6 от общо 6
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Кандидатстване в колеж

Здравейте. Скоро пристигнах в Лондон..искам да се запиша в колеж..прегледах доста от тях насочена съм към специалност мода или мениджмънт..не съм държала изпити и гледах, че първо курсовете за подготовка за ielts са доста скъпи както и че е препоръчително да се кара курс по академичен английски...не съм наясно и с отпускането на студентски заеми...условия и прочие...виждам че повечето от вас учат затова бихте ли ми дали някой друг съвет..Благодаря!

Architectural Assistant Аватара на Scorpzou
    Град
    Scotland, UK
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: кандидатстване

Тук можеш да видиш условията за заемите - Funding for non-UK students studying in England - The Student Room
    Не уча в колеж, така че, от мен толкова . Успех

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Кандидатстване в колеж

Сестра ми учи в колеж в България Св. Ариадна и там има опция за разсрочено плащане, но тук говорим за Англия и честно да ти кажа нямам идея как стоят нещата там.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Записваш кадето искаш да учиш и после кандидатстваш за студентски заем . Има колежи където работят и учат мн българи - Mont Rose College i Regent College - потърси в обявите . Да ви кажа каква е врътката със заема . Ако не си бил в UK повече от 3 години , ще ви платят само обучението . Но пък можеш да излъжеш, защото няма как да праверят и така ще вземеш пари и за квартира и храна - около Ј10000 на година . Потърси за Student Finance England - там всичко е описано .

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Smile За: Кандидатстване в колеж

Цитирай Първоначално написано от marko55 Виж мнението
    Записваш кадето искаш да учиш и после кандидатстваш за студентски заем . Има колежи където работят и учат мн българи - Mont Rose College i Regent College - потърси в обявите . Да ви кажа каква е врътката със заема . Ако не си бил в UK повече от 3 години , ще ви платят само обучението . Но пък можеш да излъжеш, защото няма как да праверят и така ще вземеш пари и за квартира и храна - около Ј10000 на година . Потърси за Student Finance England - там всичко е описано .
    Оставете Mont Rose College, там вече не работят българи, а и доколкото видях българите, които учат там не са много доволни, така че, ако търсите нормално място за учене не е това

Нов потребител
    Post Thanks / Like

В Монт Роуз Колидж работят българи и има доста успешни студенти сред тях. Въпроса е каква ви е психологическата нагласа - да учите или да се облагодетелствате от финансирането на Student Loan Company. Ако сте решили сериозно да се занимавате с учене - изборът ви би бил чудесен. Ако искате само парите - вече схемата не действа, тъй като лицето, което се занимаваше със схемите не работи в Монт Роуз Колидж, а и условията за финансиране се промениха и контрола е изключително завишен.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Кандидатстване в колеж - Въпроси
    От diyan69 във форум Образование в UK
    Отговори: 6
    Последно мнение: 08-03-2011, 10:10
  2. съвет за колеж
    От erodit във форум Студенти
    Отговори: 2
    Последно мнение: 16-10-2009, 16:15
  3. кандидатстване в колеж
    От niki920608 във форум Образование в UK
    Отговори: 9