Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 4 от общо 4
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Момичето на страница 2-изпращайте ни снимки на красиви българки в Uk

По подобие на английски медии и ние ще си имаме снимка на момиче на страница в изданието ни.
    Нашата страница ще е 2-ра и за разлика от други медии ние не търсим разголени смимки на мадами а просто снимки с красиви българки в Обединеното кралство.
    Ако сте такова момиче или познавате такова изпращайте снимки нa email [email protected]
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Момичето на страница 2-изпращайте ни снимки на красиви българки в Uk

Има много хубави снимки в темата "Снимка на деня", ама не знам дали момичетата са българки - авторите да си кажат.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

3. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    On The Road Аватара на darkrose
    Град
    London
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Момичето на страница 2-изпращайте ни снимки на красиви българки в Uk

autosvet да си каже.

Аз имам една снимка само на жена в темата, и то не е жена, и не е от БГ, филипинка си е.

Напреднал
    Град
    Edinburgh
    Post Thanks / Like

Ми нашенски са си момите от снимките ми. Почти всички обаче са правени в България, а има изискване да са в ЮК. Ако все пак авторите имат желание да ползват мои снимки моля да драснат едно ЛС и ще се разберем.

П.П. Принципно при публикуване на снимки има трябва да сте наясно с някои основни неща около авторските им права, а също и тези за публикуване. Т.е. който ще изпраща снимки трябва да има съгласието на модела (model release) или при поискване да може да осигури такова. Когато се касае за непълнолетни лица е нужно съгласието на родителите. Ако снимката не е авторска се иска съгласието на автора. Имайте го предвид, защото ако не са спазени тези условия може да си имате доста сериозни неприятности. Пояснявам, това защото в случая се касае за медия, макар и електронна, а не за форум.

6. БЛАГОДАРЯ lordm, Мила, няма thanked for this post

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Красиви снимки от България
    От Green във форум Фотография
    Отговори: 92
    Последно мнение: 10-10-2015, 18:27
  2. Ах, колко сте красиви!
    От Arthur's Sword EXCALIBUR във форум Здраве, Kрасота и Мода
    Отговори: 29
    Последно мнение: 12-06-2011, 00:17
  3. Отговори: 1
    Последно мнение: 08-02-2011, 13:59

Отметки