Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 54
    Нов потребител Аватара на tedi79
    Post Thanks / Like

По подразбиране Regent College -записали се за обучение

Здравейте,търся записали се за обучение или обучаващи се в Regent College Wembley Central.
    Моля ви,споделете мнение.
    Благодаря!

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Regent College -записали се за обучение

Цитирай Първоначално написано от tedi79 Виж мнението
    Здравейте,търся записали се за обучение или обучаващи се в Regent College Wembley Central.
    Моля ви,споделете мнение.
    Благодаря!
    Мнение по кой въпрос?
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Post Thanks / Like

Здравей,
    Със сигурност ли е лигитимен колежа?
    Обучението как протича,всмисъл лекции,изпити....?
    Благодаря ви!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Има ли някой записал се или да му предстои записване??
    Благодаря

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Аз ходих там миналата седмица и мисля тези дни да ходя да се записвам.
    Доста българи има там от това което видях докато бях там.

taken Аватара на gomorrah
    Град
    at home
    Post Thanks / Like

значи отпускали по 16000 и 6000 отивали за колежа, а 10000 за студента, ей такива тарикати още не бях чувала. Това като тези от train2gain те ти дават заем, който не виждаш чрез тяхна банка и после ти им плащаш, за качеството на материяла да не говорим.Само, че вече явно никой не им се връзва на дистанционното обучение и са си направили физически "колеж". Някой ще изпищи след година-две, но до тогава ще съм си направила пуканките и ще гледам цирк. Пък и уебадрес на uk.com айде моля, смешки отвсякъде.
    Friends don't let friends get friends haircuts.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

И аз така си мислех , ама е истина . Това си е системата за обучение в UK . Като не ти стиска да се поразровиш малко да прочетеш - яж си пуканки....

Град
    at home
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от marko55 Виж мнението
    И аз така си мислех , ама е истина . Това си е системата за обучение в UK . Като не ти стиска да се поразровиш малко да прочетеш - яж си пуканки....
    Би ли обяснил тогава кой аплайва за този студентски заем и какъв точно е той, как и на кого се изплаща, малко по-подробна информация. Аз се изказах на базата на това, което ми е казано от човек отишъл там за информация. Знам, за българи, които си правят плановете за този колеж само заради парите. Доколкото разбрах предлагали курсове за счетоводители, мениджъри и бизнес.

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Има ли разлика между схемата, която действаше в Mont Rose College (може би още действа, не зная) и тази в този колеж?
    http://www.bghelp.co.uk/forums/%CA%E...e-college.html
    http://www.bghelp.co.uk/forums/%CA%E...%E4%E8%E8.html

Нямам достатъчно информация, но ми се струва, че лицето Николай Митев, което беше много активно в този форум за Монт Роуз Колеж, май там стана някаква инфекция, и сега се вихри в другия колеж? Преди да се запишете, проверявайте по сто пъти какво подписвате, защото от предишния колеж има изпищели...
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Град
    at home
    Post Thanks / Like

Аз мисля, че е същия колеж или поне лицето, което прави "обиколките" е същото.

Град
    at home
    Post Thanks / Like

Който иска да учи (защото аз мисля, че тези фиктивни колежи, за които става дума тук, са за точене на кредити от от на балъка името, 6000 остават за рибаря, а после цалата сума се плаща от балъка, който дори не получава сертификат или диплома след курса) има студентски подфорум, има си колежи във всяка община и на място се дава всичката информация, която ви трябва.
    Ето сайта на Student Finance http://www.sfengland.slc.co.uk/
    Последно редактирано от gomorrah : 10-07-2013 на 11:28

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Хората които отговарят за новите студенти , те ви поматат да си попълнете апликацията - кото Николай . След това кореспонденцията е мужду вас и Student Finance England. Николай прасто ще ви помогне, но вие трябва да се поинтересувате и действате , той не може да се занимава със всички неща . Аз уча в Mont Rose и именно Николай ме посрещна , на аз сам проучих нещата и действах . Мужду другото такива , като по-горе споменатите му изядоха главата, кадето искат само парите , а не да учат . И аз мога да помогна , не се крия , за да правя евтина реклама на Николай . Има доста тънкости всичко да ви е ок . Затова ако не вярвате, седнете и потършувайте из нета . Ще напиша подробности , яма засега толкова . Казвам се Кирил и учя в Mont Rose - 07985486701

13. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Ето прочетете тази тема - Николай е дал изчерпателни отговори .http://www.bghelp.co.uk/forums/%CA%E...e-college.html

Architectural Assistant Аватара на Scorpzou
    Град
    Scotland, UK
    Post Thanks / Like

Искам да помоля всички, които са решили да се запътят към тези колежи, да мислят два пъти преди да се занимават с тези български истории и да се включват в схеми за източване на пари, които не им се полагат. Всяко следващо мнение, в което прилъгвате хората да лъжат в SLC и да точат пари, ще бъде трито, а аз ще информирам SLC за fraud.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Не е до 25 а до 21,000 паунда не плащаш.Плащаш 9 процента на всичко над 21,000 паунда на година.
    Лихвата се променя.Образува се от UK Retail Price Index (RPI) +3%. до 31.08.2013 лихвата е 6.6% (RPI,+ 3%).

Repayment of your 24+ Advanced Learning Loan will begin from April 2016, as long as your income is over Ј21,000 per year.

If you’re employed, your repayments will be calculated and taken directly from your salary by your employer. Your employer sends your repayments to HM Revenue and Customs (HMRC), and at the end of the tax year HMRC tells us how much loan repayments you’ve paid for the tax year.

If you complete a self-assessment tax return, from the 2016 tax return onwards you’ll need to declare that you have a student loan to repay. HMRC will calculate how much tax you owe for the year, which includes any loan repayments. HMRC then tells us how much loan repayments you’ve paid for the tax year.
    With a 24+ Advanced Learning Loan your repayments are based on how much you earn, not how much you borrowed. You pay 9% of anything you earn over the threshold of Ј21,000 per year.
    For example, if you were earning Ј30,000 per year:

30,000 - 21,000 = 9,000
    9% of 9,000 = 810
    810/12 = 67.5
    Round down
    So your monthly loan repayment would be Ј67.
    Annual income before tax Monthly salary Monthly repayment
    Up to Ј21,000 Ј1,750 Ј0
    Ј22,000 Ј1,833 Ј7
    Ј25,000 Ј2,083 Ј30
    Ј30,000 Ј2,500 Ј67
    Ј35,000 Ј2,916 Ј105

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Аз си подадох документите в понеделник, в колежа ми помогнаха да си подам апликейшан за заем до SLC и сега чакам да ме одобрят за заема,но както се каза и по горе заема не е най важното. Ако искаш да учиш това е много добра възможност да си помогнеш със сметките и наема особено за такива като мен които тепърва ще се местят в Лондон. Аз останах с впечатлението че всичко си е ок,наистина има мн. българи които се интересуват от колежа но доста май са само за парите. И това което по горе се каза че ако излъжеш че имаш 3 години за да ти отпуснат заем нямало как да разберат не е точно така. Но всеки си знае за него си.
    Аз предпочитам да се възползвам от тази възможност докато ми е още време и да си изкарам някава квалификация щото ми писна да бъхтя като вол на тоя и оня.
    Поздрави!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Някой наскоро записал се...? Или мнения?...споделяйте...

Post Thanks / Like

Exclamation За: Regent College -записали се за обучение

Цитирай Първоначално написано от marko55 Виж мнението
    Хората които отговарят за новите студенти , те ви поматат да си попълнете апликацията - кото Николай . След това кореспонденцията е мужду вас и Student Finance England. Николай прасто ще ви помогне, но вие трябва да се поинтересувате и действате , той не може да се занимава със всички неща . Аз уча в Mont Rose и именно Николай ме посрещна , на аз сам проучих нещата и действах . Мужду другото такива , като по-горе споменатите му изядоха главата, кадето искат само парите , а не да учат . И аз мога да помогна , не се крия , за да правя евтина реклама на Николай . Има доста тънкости всичко да ви е ок . Затова ако не вярвате, седнете и потършувайте из нета . Ще напиша подробности , яма засега толкова . Казвам се Кирил и учя в Mont Rose - 07985486701
    Здравей,носят се слухове,че непосредственно преди или след изпита в Колежа Николай Митев или Елизабет искат по 100 лири
    от всеки
    Това така ли е?
    Благодаря!

Post Thanks / Like

Здравейте,
    Разбрах,че Николай Митев и Елизабет искат по 100 лири преди или слрд входящият изпит в колежа,под предтекст ,че не можеш да покриеш изискванията за входящият изпит!!!!!

Нов потребител Аватара на Miro Todorov
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Нямам достатъчно информация, но ми се струва, че лицето Николай Митев, което беше много активно в този форум за Монт Роуз Колеж, май там стана някаква инфекция, и сега се вихри в другия колеж? Преди да се запишете, проверявайте по сто пъти какво подписвате, защото от предишния колеж има изпищели...
    Направих много конкретно запитване на въпросния господин Николай Митев по пощата на 02.08.2013 г.
    Не става въпрос за редовно обучение, а за езиково, което аз си плащам. Такова каквото повечето колежи в Лондон предлагат. Искам да получа оферта и допълнителна информация.
    До момента не съм получил отговор, което ме учудва.
    Моля в случай, че прочете форума да отговори.

Сайта им е много беден на информация, няма много снимки(около 20бр.), няма видео, няма висок рейтинг на посещения, препратките към него са малко, сертификата за сигурност за сайта и него го няма. Имат колежи в Индия, Нигерия, Катар, Непал и др. "топ" destinations for education.

P.S.
    Тези хора не осъзнават ли реалността, че в наше време, сайта е лицето в интернет на дейността, коя извършват.(Не изработвам сайтове, само констатирам.

Вчера много ме подразни факта, че сайта нашето посолство в UK е на английско-български. Четете от форума:http://www.bghelp.co.uk/forums/%CE%E...EB%E8-%E5.html

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте
    Tedy79 ти в Реджент Колидж ли ще учиш. Аз когато ги питах за входящия изпит ми казаха че ще ми се обадят една седмица за да знам кога да ходя но не са споменавали нищо за заплащане,апък и нали в обявата пише че ние нищо не плащаме.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Привет на Всички. Безкрайно ми е неприятно , когато се получава развелен и грешен телефон. Моля, Правете разлика между КУРС и ИЗПИТ. 100 Паунда се заплаща курса по английски език , а не теста. Ние никога по никакъв друг повод не сме искали пари от студентите. Моля, коригирайте начина си на изказ, особено вие бъдещи студенти. И другото нещо относно кандидатсването за студентски кредит, Ние обясняваме по собствено желание как се прави на тези които всъщност са длъжни да се информират преди да кандидатват, а не защото ние сме длъжни да обясним всичко. В наше задължение е да обясним относно курса, програмата на обучение и какво следва след това. А относно Student Finance, вие винаги може да се регистрирате и сами ако можете и искате . И може би това е най-правилния начин, за да се избегне намесването на името в разговори като този. Ако имате въпроси в този форум ,които са свързани пряко с обучението ви, можете да се обърнете към мен.
    А що се отнася до Монт Роуз Колидж, наясно съм че хората от там не са доволни, и аз дори самият бях студент там и точно поради факта че не бях доволен от обстоятелствата там, бях длъжен да напусна. Мисля, че повечето студенти от там знаят каква е причината да напусна. Никой не сме карали да се записва на сила, въпрос на личен избор и приоритети. Мога да кажа, че Regent College може би е единственият колеж в Лондон, в който толкова много се обръща внимание на българите, дори се задоволяват всички техни капризи, и дори може би някои хора които са участвали в този форум са идвали съвсем БЕЗПЛАТНо на курса ни по английски(хора, които са започвали от кръглата нула и на които сме направили огромен компромис да идват на курса безплатно)

25. БЛАГОДАРЯ Miro Todorov thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Моля типично за нашия български клеветнически и лъжлив манталитет, да се обърна към българина който наговаря бъглари да не се занимават с български истории. Това е абсолютна клевета, обоснована само на личното ти мнение , но не и на факти и доказалтелства. Как може да пишеш за хората така без да ги познаваш, Сигурен съм че дори нямаш никаква представа що за човек съм и каква е работата която върша. Мога на 1000% смело да твърдя че от стотиците хора които съм записал , НИТО ЕДИН би казал това което ти твърдиш. Когато някой излезе във форума , и този някой аз съм записал и каже " Николай ми поиска пари" тогава може би ти , който дори не знам кой си каква ти е целта с този довод, тогава ще бъдеш прав!

27. БЛАГОДАРЯ Miro Todorov thanked for this post
    Post Thanks / Like

Извинявам се,ако съм обидила Николай Митев ,но просто попитах за информация!

Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 57
    Последно мнение: 26-10-2014, 20:13
  2. Наскоро записали се за курс в колеж в Лондон ?
    От inkobni във форум Образование в UK
    Отговори: 3
    Последно мнение: 28-11-2012, 20:41
  3. Regent's park to Little Venice photo walk
    От Bassman във форум Фотография
    Отговори: 0
    Последно мнение: 02-08-2011, 11:44
  4. Отговори: 1
    Последно мнение: 08-06-2009, 11:12
  5. Отговори: 1
    Последно мнение: 21-06-2005, 01:03

Отметки