Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 17 от 17 ПървиПърви ... 7151617
Резултати от 401 до 418 от общо 418
    Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Шотландия - референдум. Алекс Салмънд: Шотландия може да си позволи независимост

таблица пусках , преди да се гласува , ама като никой не чете / или не може да чете / си откривайте топлата вода с вота в последствие , а хората го знаят преди да е ФАКТ
    и от Credit Suisse !
    а ся каво е Credit Suisse

На почивка
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Шотландия - референдум. Алекс Салмънд: Шотландия може да си позволи независимост

Ваньо, не знам от къде реши, че Салмънд ми е някакъв огромен любимец, но определено си в заблуда по-дълбока от Марианската падина. Не ти е за първи път обаче. То изобщо досега познали ли сте за нещо?
    А така като ви чета имам чувството, че буквално съм изсипал една солница сол в раните ви, толкова ви личи. ) Направете си една коалиция срещу мен и ако трябва да ви отворим една хейтърска тема, само не разваляйте тази с... маниерите си. Или липсата на такива.

Иначе Салмънд и SNP не ги мислете хич:

SNP membership has risen by nearly 17,000 since Thursday - up from 25,642 to 42,336

3. ХАРЕСВАМ! jhoro, musi liked this post
    На почивка
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Deer Street Виж мнението
    ....
    В същото време на Downing Street:

Cameron to cut public funds for Scotland

Downing Street risked Scottish anger last night by reassuring Tory MPs that public funds given to Scotland would decrease over time.
    Честито на всички. Остава да създаде документ за Английски парламент и си е гарантирал изборна победа догодина. Без ирония го пиша.

shit disturber Аватара на Ivan II
    Post Thanks / Like

Няма ли да е по-евтино да махне шотландския?
    Резултата ще е още по-сигурен.

Няма да се пуашиш - нали си за равенството.
    Все пак и в Уелс и в Англия живеят британци, нищо че не са го гласували на референдум.
    Фейсбук-група "ДА" на шистовия газ, "НЕ" на монопола на Газпром!

The big trouble with dumb bastards is that they are too dumb to believe there is such a thing as being smart.

Глупакът на висок пост е като човек на върха на висока планина - всички му изглеждат дребни и той изглежда дребен на всички.

shit disturber Аватара на Ivan II
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Ваньо, не знам от къде реши, че Салмънд ми е някакъв огромен любимец, но определено си в заблуда по-дълбока от Марианската падина. Не ти е за първи път обаче. То изобщо досега познали ли сте за нещо?
    А така като ви чета имам чувството, че буквално съм изсипал една солница сол в раните ви, толкова ви личи. ) Направете си една коалиция срещу мен и ако трябва да ви отворим една хейтърска тема, само не разваляйте тази с... маниерите си. Или липсата на такива.

Иначе Салмънд и SNP не ги мислете хич:

SNP membership has risen by nearly 17,000 since Thursday - up from 25,642 to 42,336

Надявай се поне те да гласуват за SNP
    Фейсбук-група "ДА" на шистовия газ, "НЕ" на монопола на Газпром!

The big trouble with dumb bastards is that they are too dumb to believe there is such a thing as being smart.

Глупакът на висок пост е като човек на върха на висока планина - всички му изглеждат дребни и той изглежда дребен на всички.

На почивка
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Ти нали не очакваш да ти отговарям след като с бат ти Ристо о§рахте цялата тема?

Иначе според мен най-лесно ще е да махнем тебе от форума, въпросът с парламентите има кой да го разисква.

SNP са вече официално третата най-голяма партия на Острова, след Консерваторите и Лейбъристите. Пожелавам на всеки да има техните "проблеми".
    http://www.thetimes.co.uk/tto/news/u...cle4215128.ece

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Аз не че чета кой знае колко новини, да не говорим да ги гледам, ама зачух по радиото вчера какво се вихри - ми те торите ще си направят разделението на Кралството сега, дето толкова се дърпаха да го правят преди референдума. Струва ми се, че гласувалите против отделянето на Шотландия ще са много разочаровани от развитието на нещата сега... Жалко, де.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

9. ХАРЕСВАМ! merry liked this post
    На почивка
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Интересно

11. ХАРЕСВАМ! Мила, zmei4o_pk, musi liked this post
    Старо куче
    Град
    Bulgaria
    Post Thanks / Like

Една умираща държава , както и цялата UK. Тоя цитат на Мей е хубав , като мисъл , но няма нищо общо с реалността. Докато работех в Шотландия местните се пукаха от яд , че съм в пъти по- добър от шотландските работници и за 2 години в две различни фирми , така и не ме допуснаха до фул тайм контракт.Въпреки , че на практика си работех фул тайм 6 дни в седмицата и на двете места. Само дето на първото ми даваха с мъка 280 , а на второто 330-350 паунда на седмица. Докато шотландските търтеи вземаха сигурно почти двойно повече само за присъствие.

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Happy idiot Виж мнението
    Една умираща държава , както и цялата UK. Тоя цитат на Мей е хубав , като мисъл , но няма нищо общо с реалността. Докато работех в Шотландия местните се пукаха от яд , че съм в пъти по- добър от шотландските работници и за 2 години в две различни фирми , така и не ме допуснаха до фул тайм контракт.Въпреки , че на практика си работех фул тайм 6 дни в седмицата и на двете места. Само дето на първото ми даваха с мъка 280 , а на второто 330-350 паунда на седмица. Докато шотландските търтеи вземаха сигурно почти двойно повече само за присъствие.
    И ти говориш едни глупостите...бил си по добър от всичките,взимал си по малко и шефа не ти давал договор, кажи това как да го разбирам

Старо куче
    Град
    Bulgaria
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    И ти говориш едни глупостите...бил си по добър от всичките,взимал си по малко и шефа не ти давал договор, кажи това как да го разбирам
    Ами работех към агенции , не директно към съответната фирма за която работех чрез агенцията. Това имам предвид.

15. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Ами работех към агенции , не директно към съответната фирма за която работех чрез агенцията. Това имам предвид.
    Не си първия, няма да си и последния на който - фирмата превежда парите, а агенцията на****ва работещия.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Представяш ли си,ако те бяха направили шефче,от какво щеше да недоволстваш сега!

Старо куче Аватара на никанор
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

...нищо лично ...и все пак , темата не беше ли за Шотландия и нейната евентуална самостоятелност?
    На мен ми е много любопитно и по скоро интересно, дали е възможно и какво самите шотландци мислят реално по въпроса . Чета материали тук там/вече не сричам/, но не съм убеден че това ще се случи, макар че бих го подкрепил /ако някой изобщо му дреме за моето отнесено мнение де ...но все пак /, ако някой от вас ми посочи къде да търся такива материали, бих бил много благодарен !
    Perfect stranger

"Не спори с глупака , хората може да не разберат разликата "

Старо куче Аватара на valeria_north
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от никанор Виж мнението
    ...нищо лично ...и все пак , темата не беше ли за Шотландия и нейната евентуална самостоятелност?
    На мен ми е много любопитно и по скоро интересно, дали е възможно и какво самите шотландци мислят реално по въпроса . Чета материали тук там/вече не сричам/, но не съм убеден че това ще се случи, макар че бих го подкрепил /ако някой изобщо му дреме за моето отнесено мнение де ...но все пак /, ако някой от вас ми посочи къде да търся такива материали, бих бил много благодарен !
    с материали за четене не мога да ти помогна в момента, ама ще ми е много интересно ей така да ги видя всички държави отделени - всяка с нейните си "шмекерии". Както щете ме наречете (казвам го, защото знам, че няма да се случи, а и просто ми работи въображението)
    А за шотландците само съм чувала, че не се харесват с англичаните, то всеки го знае, като съм говорила с шотландци, всички са ми казвали, ние не сме англичани. Ама те и уелсците не харесват англичаните. Последно бях в уелс пролетта на 2015 - един продавач още помня как ме изгледа, когато му казвах Хав а найс дей! - направо ме изгледа много накриво (хаха) и ми се скара нещо на уелски. После ми каза да съм научела уелски, ако ще живея там...

20. ХАРЕСВАМ! никанор liked this post
    Нов потребител
    Град
    Veliko Tarnovo
    Post Thanks / Like

Здравейте,
    извинявам се ако съм пропуснал ако вече е коментарано, по темата за това как ще се отрази на имотния пазар Брекзит или Евентуалното Отделяне на Шотландия.
    Мисля да купувам имот за инвестиция в Глазгоу,(или Единбург, дали е по-добре), но се притеснявам дали сега е момента?

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от savich Виж мнението
    Здравейте,
    извинявам се ако съм пропуснал ако вече е коментарано, по темата за това как ще се отрази на имотния пазар Брекзит или Евентуалното Отделяне на Шотландия.
    Мисля да купувам имот за инвестиция в Глазгоу,(или Единбург, дали е по-добре), но се притеснявам дали сега е момента?
    Добър въпрос, но верния отговор едва ли го знае някой! Все пак , това което трябва да прецениш зависи първо от това на какви валутни позиции си и как ще се отрази това на трансфера към паунди! Втората част разбира се е свързана със стойността на недвижимите имоти в близък и средносрочен план. По отношение на рентването, не съм забелязал спад в търсенето(за сега! Аз рентвам безпроблемно) .Тази година инвестирах в един пакет, от еврови позиции и съжалявм, това е което мога да кажа. Иначе възвращаемост има добра, но се промениха плановете ми и това е определящо за мнението ми. Дали в Единбург или Гласгоу не е толкова важно, важното е да намериш дил, който да е икономически обоснован.

23. БЛАГОДАРЯ savich thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! savich liked this post
    Нов потребител
    Град
    Veliko Tarnovo
    Post Thanks / Like

Благодаря за мнението..Прав си за правилният избор..Точно това търся - подходхоящия и коректен яовек (брокер) който да ме насочи с правилния избор на имот в най добрия район за рентване. Къде доходността е по добра- примерно при закупване на малък ( 1 спалня) в центъра или по голям в крайни райони.
    Идеята ми е за закупуване на имот в студентски град за по голяма сигурност при отдаването. И Глазгоу и Единбург са традиционно силни с университетите си, а цените на имотите ми се виждат приемливи ( сравнено с други британски и европейски градове).Особенно Глазгоу.
    Притеснявам се от тенденциите за пазара на имоти , процедурите( таксите) по покупко-продажбата и после поддръжката (управлението ) на имота дистанционно
    тъй като аз съм в БГ.
    Дали не е прекалено трудно за осъществяване и дали си сртува, като се приспаднат загубите, които ще се дават ежемесечно по поддръжката на фирма ( около 25 % от наема)

Страница 17 от 17 ПървиПърви ... 7151617

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Шотландия - Референдум
    От mate във форум Политика
    Отговори: 7
    Последно мнение: 25-05-2014, 15:49
  2. Отговори: 34
    Последно мнение: 17-03-2014, 13:35
  3. Отговори: 1
    Последно мнение: 30-11-2009, 20:31
  4. Лондон се страхува от независимост за Шотландия
    От Suzanne във форум Всичко за Шотландия
    Отговори: 0