Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 22 от общо 22
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Колет до България?

Искам да изпратя едно малко колетче до България, под 1кг. Проверих в сайта на ФедЕх и там ми дават quote към 100лири. По-евтин начин някой знае ли? Мислех си с royalmail, но какъв е шансът да се изгуби из българските пощи?

Старо куче Аватара на Sarah
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Колет до България?

Пратих 2 пакета на 25 и на 30 март до БГ с royalmail , този на 25 още не пристигнал, тои от 30 присигна на 25 април. Няма и да пристигне ми се струва. А преди 2 г. така ми изчезнаха документи. Не ги пратих с рекорд това ми е грешката, но незнам дали ако ги бях пратила какво ...дали щяха се намерят из българските пощи.

Great Warriors Never Die Аватара на CYPER
    Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Колет до България?

Royal Mail International Signed For Small Packets е 13.15GBP и е сравнително сигурно.
    Вече ако искаш куриер цената е около 25 кинта - КЛИК
    BGHelp Търсачка

Благословен да бъде този, който няма какво да каже, но въпреки това мълчи

There are those that read the small print and learn through knowledge, while others ignore the small print and learn through expеrience

4. ХАРЕСВАМ! valeria_north liked this post
    Напреднал
    Град
    Sunderland
    Post Thanks / Like

5 паунда ще ти излезе с transport2bulgaria ,пьтуват всяка седмица до БГ,ако не го бьрзаш много-за седмица са в БГ,аз редовно пращам с тях

Нов потребител
    Post Thanks / Like

отиваш в пощата и го пускаш с иншуранс и ще ти излезе около 10-12 паунда.Пристига в БГ след една седмица.

Maintenance Electrician Аватара на Samuil73
    Град
    Barking, East London, UK
    Post Thanks / Like

Съединението прави Силата !!
    Брат брата не храни, ...но тежко му, който го няма!
    http://www.city.starazagora.net/
    http://www.starazagora.biz/
    "- Абе, Гоше, ще оглушеем с това твое думкане, бе! Здравето ми взе! Ти мани ме мене, ами кокошките спряха да снасят, при 20 кокошки – яйца от пазара купувам! Аз и на война съм бил, ама такова чудо! Бомбардират, бомбардират, па спрат. Какво беше това чудо, какво беше това изкуство?" - Оркестър без име (1982)

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Благодаря ви много за отговорите Мисля, че ще използвам portokal

Banned forever Аватара на Arthur's Sword EXCALIBUR
    Град
    Yorkshire
    Post Thanks / Like

Значи пращай го с роял мейл special delivery. От миналата година БГ пощи са предоставили на една фирма да се занимава с препоръчаните пратки ot UK, които се доставят на място с куриер. Само трябва да имаш точен адрес.

::Interlogistica::
    Последно редактирано от Arthur's Sword EXCALIBUR : 20-05-2013 на 19:41
    Не поглеждай с гняв назад.

Banned forever Аватара на Arthur's Sword EXCALIBUR
    Град
    Yorkshire
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    Пратих 2 пакета на 25 и на 30 март до БГ с royalmail , този на 25 още не пристигнал, тои от 30 присигна на 25 април. Няма и да пристигне ми се струва. А преди 2 г. така ми изчезнаха документи. Не ги пратих с рекорд това ми е грешката, но незнам дали ако ги бях пратила какво ...дали щяха се намерят из българските пощи.
    От миналата година БГ пощи са предоставили услугата препоръчани пратки на частна фирма, които доставят чрез куриер колетчета от UK.

04.06.2012 - Пратки от Royal Mail UK за България Уважаеми клиенти,
    Считано от 17.04.2012 доставките от UK с Royal Mail и по-точно сервиза "Signed For" (доставка с подпис) за Европа се обслужват от GLS, а за България от Интерлогистика.
    Моля, ако очаквате пратка се свържете с нас на телефони: 0889903800, 0887472036 и 052607607 или чрез e-mail:office@interlogistica.bg .
    Последно редактирано от Arthur's Sword EXCALIBUR : 20-05-2013 на 19:48
    Не поглеждай с гняв назад.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от nandreev1 Виж мнението
    Искам да изпратя едно малко колетче до България, под 1кг. Проверих в сайта на ФедЕх и там ми дават quote към 100лири. По-евтин начин някой знае ли? Мислех си с royalmail, но какъв е шансът да се изгуби из българските пощи?
    Ползвайте куриерите през това място Courier Quote - Package Details с ФедЕкс или ЮПС ще те чарджват 20 Ј до Бг.

Старо куче Аватара на valeria_north
    Post Thanks / Like

Само не използвайте CD Transport - изпращах с тях около година, но напоследък много се дънят, имат големи претенции за пратките как да са опаковани, колко да тежат и други дребни неща, които рефлектират като ефекта на пеперудата, докато пристигнат до БГ. Последния път се оказа, че колета ми бил малък и искали да го пратят заедно с този на моята приятелка на един адрес, оттам ние да си го препратим - което е доста дребнаво от тяхна страна. Преди това пък ми поискаха за една стара бебешка количка да заплатя 30 паунда, при положение, че им я занесох до офиса дори!!! Таксата била 30 паунда за количка, защото струвала много.... Себстойността й била голяма.... Нещата малко заприличаха на : "Наяла се въшката, че излязла на челото"....

Напреднал
    Post Thanks / Like

Към момента кой е най-удачния вариант за пращане на малък колет до България като цена, време на доставката и сигурност? Имам повече от 2 седмици. Гледах Royal Mail International Tracked and Signed, малко разнопосочна информация има в техния сайт, но изглежда ще излезе 15-18 паунда до 1 седмица доставено. Гледах и някакви PacketPort, излиза ми 16.38 с Dropoff, май няма смисъл да се занимавам с тях, но поне тези фирми ти дават проследяване и застраховка при загуба на пратката, която е ценна. Някоя българска фирма?

Напреднал Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Зависи и в кой район си.

You'll Never Walk Alone!

Мистерия и за себе си!!! Аватара на misteriya
    Post Thanks / Like

https://www.parcel2go.com/?=&tp=i-H4...8&mid=12703343

Вчера изпратих колет 9 кг, 57см/32см/20см размери, 16 паунда. И друг път съм пращала, до седмица пристигат.

Старо куче
    Град
    Bulgaria
    Post Thanks / Like

Прати я с пощенски гълъб, като не ти се дават 16 паунда дееа и измекярите ви тъпи. Аз пратих 3 пратки с багаж за над 300 паунда общо , преди да се прибера и не го правя на въпрос .

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Happy idiot Виж мнението
    Прати я с пощенски гълъб, като не ти се дават 16 паунда дееа и измекярите ви тъпи. Аз пратих 3 пратки с багаж за над 300 паунда общо , преди да се прибера и не го правя на въпрос .
    Значи си се прецакал. От Шотландия до България има къде-къде по-евтини варианти.

“I want us to be a country where it doesn't matter where you were born, who your parents are, where you went to school, what your accent sounds like, what God you worship, whether you are a man or a woman, gay or straight, black or white.

All that should matter is the talent you have and how hard you're prepared to work.”

– Theresa May

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Значи си се прецакал. От Шотландия до България има къде-къде по-евтини варианти.
    Кажи ги де, така не помагаш особено.
    Пълният наръчник за емигранта във Великобритания
    Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането

Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Град
    Bulgaria
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Е има някакви бългаска фирма , дето периодично извозва багаж и го събира от адрес , ама като им казах в кой град съм и взеха да се цупят , ще си помислели и не се обадиха повече. А пратките ми бяха над 20 кг двете и една около десетина. Дойдоха хората и ги вземаха с бус от адреса ми какво повече.

Нов потребител Аватара на eli4ka.
    Град
    Edinburgh
    Post Thanks / Like

Моля те,сподели някой от тези евтини варианти. Аз искам да изпратя малка пратка от Шотландия до България.

Старо куче Аватара на valeria_north
    Post Thanks / Like

в този сайт има отзиви за няколко фирми, които превозват до Бг, поне информацията е събрана и не трябва да кликаш от сайт на сайт.

Нов потребител Аватара на eli4ka.
    Град
    Edinburgh
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от valeria_north Виж мнението
    в този сайт има отзиви за няколко фирми, които превозват до Бг, поне информацията е събрана и не трябва да кликаш от сайт на сайт.
    Някой ползвал ли е услугите на фирма Scotland to Bulgaria?Доста противоречиви мнения срещнах.

23. ХАРЕСВАМ! valeria_north liked this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Post За: Колет до България?

Цитирай Първоначално написано от nandreev1 Виж мнението

Proverete - Доставка от Англия

152-154 MERTON ROAD
    Wimbledon
    Surrey
    London
    SW19 1EH
    United Kingdom
    0044 7587207799

http://www.dostavka-anglia.com

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Непристигнало колетче за България - случвало ли ви се е?
    От e-man във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 18
    Последно мнение: 02-06-2011, 01:32
  2. Колет от Англия?
    От svetoslavvlsv във форум Изпращане на писма, колети и др.
    Отговори: 6
    Последно мнение: 18-08-2010, 09:59
  3. Отговори: 5
    Последно мнение: 08-11-2007, 22:01
  4. България в Европа с "България на длан"
    От Suzanne във форум Новини от и за България
    Отговори: 1
    Последно мнение: 05-04-2006, 14:02

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми