Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 60 от общо 60
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Знаете ли какво е расизъм, реч на омразата, клевета и др. п. и какви са наказанията за това?

Akala on Britain's inherent xenophobia - Frankie Boyle's Election Autopsy 2015

Rasism is a business. Everyday racism: what should we do? Akala | The Guardian

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче Аватара на Virginblack
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Знаете ли какво е расизъм, реч на омразата, клевета и др. п. и какви са наказанията за това?

Ха, тъкмо ми с еобади щерка ми от даскало да ми каже, че един татко ходил да се рзпрявя с учителката по немски как така тяхмото дете има 3 по немски, като е австрийче, а Анджела, която е от "някаква дупка" има отлична оценка. Сега учителките умуват дали да свалят оценката на детето ми, или да вдигнат тая на австрийчето. Пък няма да разказвам какво се слчи с класното по английски. А историята на едно бъргарско дете, 4 години бито след училище от първи до 4 ти клас ще ви я спестя. Стават такива работи, но не е ли някак рдно да са изолрни случаи? И знаеш ли къде ми се реве? Там, където е стената, която няма пробиване. Няма смисъл. За първи път се предавам, този път наистина. Предадох се.
    As for those of you not related to me, as sloshed as I may be, you may sod off.

3. Dislikes няма disliked this post

Цитирай Първоначално написано от Virginblack Виж мнението
    Ха, тъкмо ми с еобади щерка ми от даскало да ми каже, че един татко ходил да се рзпрявя с учителката по немски как така тяхмото дете има 3 по немски, като е австрийче, а Анджела, която е от "някаква дупка" има отлична оценка. Сега учителките умуват дали да свалят оценката на детето ми, или да вдигнат тая на австрийчето. Пък няма да разказвам какво се слчи с класното по английски. А историята на едно бъргарско дете, 4 години бито след училище от първи до 4 ти клас ще ви я спестя. Стават такива работи, но не е ли някак рдно да са изолрни случаи? И знаеш ли къде ми се реве? Там, където е стената, която няма пробиване. Няма смисъл. За първи път се предавам, този път наистина. Предадох се.
    И аз щях да избеснея сериозно, но бих изчакала да видя дали е така както изглежда, да говоря евентуално с учителката, директорката и т.н., ако не се променят нещата бих ти казала да смениш мястото, държавата дори. Не се ядосвай, това не е твой проблем а нечий друг кейс нечия глава.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    И аз щях да избеснея сериозно, но бих изчакала да видя дали е така както изглежда, да говоря евентуално с учителката, директорката и т.н., ако не се променят нещата бих ти казала да смениш мястото, държавата дори. Не се ядосвай, това не е твой проблем а нечий друг кейс нечия глава.
    изчааках. утре ддават писмен изпит на дугото дете и п прицип на тези изпити присъства едн от класа, за да има свидетел, но няма да има, тка че ще вдигнат оценката на австрийчето всички са щастливи. само мен ме човърка.

Старо куче Аватара на zmei4o_pk
    Post Thanks / Like

изчааках. утре ддават писмен изпит на дугото дете и п прицип на тези изпити присъства едн от класа, за да има свидетел, но няма да има, тка че ще вдигнат оценката на австрийчето всички са щастливи. само мен ме човърка.
    Човърка те, че дъщеря ти е по- добра от някой друг? Аз просто тайничко бих си се гордяла с детето, а оценките на другите не биха ме вълнували въобще.

Да, расизмът съществува, но това не е нещо, с което можем да се борим. Някой, израснал с предразсъдъци, се слага по- горе от мен. Така да бъде, нека си живее в заблуда.За мен най- голямо значение има моята самооценка и себеуважение.
    бъди добър до смърт, или ...поне се опитвай!

7. БЛАГОДАРЯ няма, Virginblack, zhb thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Мила, няма liked this post
    batristio
    Guest

Имаш нужда някой да те разтърси силно или удари един шамар дори...
    Хелоу..горе гарда и въобще никакво отпускане,и предаване че ще ви изядат с парцалите..
    В крайна сметка, защо се кахъриш за някой малоумник какво бил казал!?
    И в България има дни модели, децата на парвенютата, та те същите коментари правят за другите деца, та нищо ново под слънцето...

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от zmei4o_pk Виж мнението
    Човърка те, че дъщеря ти е по- добра от някой друг? Аз просто тайничко бих си се гордяла с детето, а оценките на другите не биха ме вълнували въобще.

Да, расизмът съществува, но това не е нещо, с което можем да се борим. Някой, израснал с предразсъдъци, се слага по- горе от мен. Така да бъде, нека си живее в заблуда.За мен най- голямо значение има моята самооценка и себеуважение.
    не. човърка ме че няма преборване със стената. аз се гордея с детето си и не пропускам ден да й го кажа нашите деца са войници. това е. ищо не им е дадено на тепсия. сами се борят и ядат *****та. ама до време. после доказват.

10. ХАРЕСВАМ! никанор liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Минавам на ти, ако ми позволиш. Идва ден, в който тя ще покаже и ще се докаже какво може. Това само ще кали нейната воля и стремеж. Расизъм? Забрави го. Навсякъде съществува това с родители искащи невъзможното за децата си. А вие двете трябва да се гордеете с нейните постижения. За мен в този момент е необходимо само твоето спокойствие, което да усеща детето. Какво по-приятно ще е усещането за нея, когато побеждава в тяхната игра и успява да ги победи. А когато вижда и тяхното безсилие и стремеж с нокти да я достигнат.....Ами то е момент за радост, а не за мисли как ще се справят с другия. Проблемът е техен..... Гадна съм нали? Останалото е философия на губещият....

12. БЛАГОДАРЯ Virginblack thanked for this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от zhb Виж мнението
    Минавам на ти, ако ми позволиш. Идва ден, в който тя ще покаже и ще се докаже какво може. Това само ще кали нейната воля и стремеж. Расизъм? Забрави го. Навсякъде съществува това с родители искащи невъзможното за децата си. А вие двете трябва да се гордеете с нейните постижения. За мен в този момент е необходимо само твоето спокойствие, което да усеща детето. Какво по-приятно ще е усещането за нея, когато побеждава в тяхната игра и успява да ги победи. А когато вижда и тяхното безсилие и стремеж с нокти да я достигнат.....Ами то е момент за радост, а не за мисли как ще се справят с другия. Проблемът е техен..... Гадна съм нали? Останалото е философия на губещият....
    Така е и аз го знам, но искам и те да знаят, че не съм идиот и знам за какво става дума. И най-малко ме бива да си държа устата затворена. А ако се намесят родителите, честно, наистна става по-лошо, понеже децата си отмъщават по изключително изобретателен начин. Примерно преди две години едно момиче от нейния клас я беше ритало в бъбреците докато си тръгвала от училище. Отидох да я прибера. После отидох при директора, каза да дам имената на децата за да се извикат родителите. Не ги дадох, за да не я потрошат от бой пак. Казах само че подавам сигнал и ако пак се случи ще извикаме родителите на това момиче. Красиво момиче, но не по-красияо от моето. И съм обективна, доста хора от тук са я виждали. И после това момиче с още две други момичета от класа й бяха взели нейна снимка от инстаграм и бяха рисували и писали по нея неща... ще ги цензурира форума, затова няма да ги пиша. Снимката беше разпостранена из "социалните мрежи" докато случайно за два часа попадна на класната й, понеже имала инстаграма на едно от децата, а то не се усетило. И така се свърши. Още я пазя някъде и в момента говорят за cyber bullying и моята е експерт. Минаха две години, но тези които го направиха сега лазят край нея да им помага за домашно. Освен това има на своя страна всички момчета от класа. А за тази тема я молеха - Анджи моля те не давай лични примери. Но едната презентация по темата мина и едно от момчетата даде примерите с Анджела. Учителят й по английски попитал дали не е малко преувеличено, но класната им го спряла и го извела навън и явно му е казала случаите с дъщеря ми, та мъкнал. Та така. Да се попремълчава, да няма като цяло пострадали и всички да стават по-силни. Извинявам се, че занимавах всички с това, но тези дни ми дойде много. Всяка майка знае, че когато едно дете го боли, болката на майката е в пъти по-силна.

14. БЛАГОДАРЯ zhb thanked for this post
    Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Толкова за твоя "расизъм" аз неможех да го кажа по- добре от тоя калърд гаи .....
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    I am NOT a world citizen!!!

16. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    Recommend RNOH recommended this post
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Какво искате да знаете/научите за UK?
    От lordm във форум Общ форум
    Отговори: 1
    Последно мнение: 15-12-2012, 16:50
  2. Какво знаете от Библията за раждането на Иисус?
    От Georgii във форум Християнство
    Последно мнение: 06-02-2010, 23:30
  3. Какво знаете за NVQ???
    От djovanito във форум Registration Certificates
    Последно мнение: 02-12-2009, 20:29
  4. Ех това футбола голяма работа ще знаете!
    От BaiBradur във форум Вицове, забавни истории и линкове
    Отговори: 0
    Последно мнение: 13-02-2006, 23:02
  5. Знаете ли какво точно се празнува на Великден?
    От dpreacher във форум Християнство
    Отговори: 2
    Последно мнение: 22-03-2005, 00:29

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker